2020’de Reddit’e göre en iyi VPN


Reddit'in VPN'ler hakkında neler söylediğine ve neden bir “Reddit tarafından en iyi VPN” kendi güncelleme yerine liste. İşte burada’buna bir cevap.

Reddit, sadece iyi olanın zirveye ulaştığı ve sadece dünyanın en iyi dikkatini çekecek kadar iyi bir yer. Ne’Dahası, Reddit kadar büyük bir topluluğun manipüle edilmesi zordur.

Orada olduğunu zaten biliyoruz’almanın anlamı yok “kullanıcı yorumları” bir VPN sağlayıcısında’s için web sitesi verildi. Kullanıcıların haber makalelerinin altındaki her bir VPN hakkında ne düşündüklerini okumak da zaman kaybı oluyor. Bu ışıkta, Reddit, VPN'ler hakkındaki kullanıcı görüşlerinin hala önemli olduğu bir yer olmaya devam ediyor.

Bunu göz önünde bulundurarak, Reddit topluluğu tarafından hangi VPN'lerin önerildiğini kontrol etmeye ve fikirlerimizin eşleşip eşleşmediğine karar verdik. İşte araştırmamızın sonuçları - Reddit listesinin en iyi VPN'i.

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. ExpressVPN1.ExpressVPN 8.3 8.322 $. CyberGhost2.CyberGhost 2. $ 2.753. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 TL. NordVPN4.NordVPN 3. $ 3.495. VyprVPN5.VyprVPN 2.5 2,56 TL. TorGuard6.TorGuard 4. $ 4.177. Windscribe VPN7.Windscribe VPN 1.00 $ 1.008. IPVanish8.IPVanish 6.4 6.499 $. Sıcak Nokta Kalkanı9. sıcak kalkan ‣ $ 7.9910. Özel İnternet Erişimi10.Özel İnternet Erişimi $ 3.33

Reddit'e göre en iyi VPN hizmeti

1. ExpressVPN - Reddit'in en iyi VPN'i

ExpressVPN - Reddit servis logosunun en iyi VPN'i ExpressVPN'i ziyaret edin ExpressVPN ExpressVPN VPNpro derecelendirmesi: 9,3 / 10

Reddit'in ExpressVPN hakkında konformist olmayan bir görüşle bizi şaşırtmasını isterdik, ama olmadı’t. Biz’Reddit kullanıcıları arasında geçen yıl yaptığımızdan daha fazla rezervasyon görüyoruz, ExpressVPN'in hala Reddit tarafından en iyi ücretli VPN olduğunu söyleyebiliriz. Bu hizmet ucuz olmaktan çok uzaktır, ancak her sözü yerine getirir..

ExpressVPN, Reddit'teki en iyi VPN'dir

Yönlendiriciler sağlayıcıyı övüyor’s hızı ve uzun sunucu listesi (90'dan fazla ülkede 9,3'ten fazla). Torrent özelliği de bu VPN'nin sunmayı başardığı kritik alanlardan biridir. Ne’daha fazla, o’Çin'de çalıştığı biliniyor.

Reddit kullanıcıları genellikle ExpressVPN'in karşılaştığı Netflix sorunlarını sorsa da, çoğu zaman geçicidir. Her durumda, Reddit kullanıcıları, özellikle Apple TV, Fire TV veya PlayStation gibi birden fazla cihaz için uygulama içeren bir akış için daha iyi bir VPN bulmanın zor olacağını kabul ediyorlar..

2. CyberGhost - Reddit'in en iyi kullanıcı arayüzü

CyberGhost - Reddit servis logosunun en iyi kullanıcı arayüzü CyberGhost'u ziyaret edin CyberGhost CyberGhost VPNpro derecelendirmesi: 9,1 / 10

Biz’CyberGhost'u listede görmekten şaşırmadım’Genel olarak en iyi VPN'lerden biri ve Reddit kullanıcıları gerçekten hoşlanıyor gibi görünüyor. O’s kullanıcı dostu, torrent kullanımına izin verir ve çeşitli akış platformlarının engellemesini kaldırır. CyberGhost ayrıca 7/24 canlı sohbete sahiptir ve iyi bir güvenlik sunar. Her şey düşünüldüğünde, en iyi VPN hizmetlerinden birini sunar.’Reddit ve en iyi arayüze sahip olanı tavsiye.

Şu anda, CyditGhost'tan bahseden Reddit yayınlarının çoğu, Özel İnternet Erişimi alan Kape Technologies'e (ana şirketi) adanmıştır.

Reddit yorumu, CyberGhost VPN torrent yeteneklerini tamamlar

Bununla birlikte, diğer yorumlar CyberGhost'un torrent ve Romanya'nın yargı yetkisi için harika olduğunu övüyor ve bu da daha fazla gizlilik sağlıyor.

Bu sağlayıcı en hızlı VPN'ler arasında olsa da,’ExpressVPN'den ayıran fiyatlandırma - CyberGhost'u 2.75 $ / ay karşılığında alabilirsiniz. Orada’Ayrıca CyberGhost'un sizi ürkütüp çekmeyeceğini görmek için 24 saatlik ücretsiz deneme sürümü. Son olarak, tüm abonelere 45 günlük cömert para iade garantisi verilir.

3. Surfshark VPN - Reddit tarafından en ucuz VPN

Surfshark VPN - Reddit Servis Logosu tarafından en ucuz VPN Surfshark'ı ziyaret edin Surfshark VPN Surfshark VPN VPNpro değerlendirmesi: 9,0 / 10

Surfshark, Reddit kullanıcıları tarafından en ucuz VPN olarak kabul edilir. Ve haklı olarak - 1,99 $ / ay ile kazandınız’daha iyi bir anlaşma bulmak. Ancak Surfshark sadece düşük fiyatlar ile ilgili değil - bunlardan biri’s en büyük artıları sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantıdır.

Reddit'te Surfshark incelemesi

Diğer Surfshark niteliklerinin yanı sıra Redditors, gerçekten iyi düşünülmüş kullanıcı dostu uygulama tasarımından bahsediyor. Bununla birlikte, Reddit kullanıcılarının da bazı endişeleri var. Birincisi hızdır, ancak bu büyük ölçüde bulunduğunuz yere, ISS'nize ve donanımınıza bağlıdır.

Reddit'te bahsedilen bir başka Surfshark sorunu Netflix'e engellendi. Ancak, belirli bir sorun gibi görünmüyordu’ çok sayıda oy al. Ayrıca, Surfshark VPN'i test ettik ve Netflix için en iyi VPN listemize koyduk.

Özetlemek gerekirse, Surfshark VPN, yakında internet arşivine ait olacak bazı endişelere rağmen Reddit'te olumlu bir üne sahiptir..

4. NordVPN - Reddit'ten en güvenli VPN

NordVPN - Reddit servis logosundan en güvenli VPN NordVPN'i ziyaret edin NordVPN NordVPN VPNpro derecelendirmesi: 9,6 / 10

Reddit'in tartışmasız en güvenli VPN'i olan NordVPN, 5500+ sunucusunun yardımıyla tarama, torrent oluşturma ve akış için mükemmel hızlar sağlayacak kadar güçlü.

Reddit hakkında NordVPN olumlu yorumu

Çok sayıda Reddit VPN yorumu NordVPN'i övdü’s 7/24 canlı sohbet, ki bu muhtemelen kazandığın için üzücü’hiç destek ekibiyle temasa geçmek zorunda değilsiniz.

Ancak, bu yıl NordVPN Redditors'ı yakalayan bir olay nedeniyle listemize birkaç yer bıraktı’ Dikkat. 2019'un başlarında, sunucularından biri saldırıya uğradı ve herhangi bir zarar gelmemesine rağmen,’t Gizlilik konusundaki Reddit topluluğuyla iyi geçin.

Tahminimiz, kullanıcıların zaman geçtikçe bu gizlilik sorununu unutacağı ve’Norddit'in Reddit'in en iyi VPN'ler listemizdeki yerini geri alacağını göreceğim.

5. VyprVPN - Reddit tarafından Çin için en iyi VPN

VyprVPN - Reddit servis logosu ile Çin için en iyi VPN VyprVPN'i ziyaret edin VyprVPN VyprVPN VPNpro derecelendirmesi: 8,3 / 10

VyprVPN ile ilgili Reddit tartışmaları çoğunlukla akış platformlarının engellemesini kaldırmakla ilgiliydi. O’Reddit kullanıcıları bunun yukarıda belirtilenlerden daha fazla sorun olduğunu düşünmüyor. VyprVPN, ABD Netflix ile iyi çalışır - it’sadece bu sağlayıcının mücadele ettiği diğer ülkeler.

Reddit üzerinde VyprVPN incelemesi

VyprVPN torrentlere izin verir ve oldukça iyi 7/24 canlı sohbete sahiptir. Ancak VyprVPN'in gerçekten parladığı yer, Çin'de ve internet erişimi kısıtlı diğer ülkelerde çevrimiçi sansürü atlıyor. Birçok Reddit kullanıcısı VyprVPN'i Çin için en iyi VPN olarak adlandırıyor.’t Kurum içi Chameleon protokolü olmadan mümkün değil.

Bahsedilen bu birkaç olumsuzluk artık geçerli değildir. Birincisi, bazılarının hala geçmişte VyprVPN tarafından kaydedilmiş kullanıcı etkinliğini hatırlatmayı sevdiği bir gerçektir. İkinci şikayet “3 günlük ücretsiz deneme,” bu da para iadesi garantisidir ve dönem sonunda ücretlendirilir. Genel olarak, VyprVPN Reddit'teki en az eleştirilen sağlayıcılardan biridir.

6. TorGuard - Reddit tarafından torrent için en iyi VPN

TorGuard - Reddit servis logosuyla torrent için en iyi VPN TorGuard'ı ziyaret edin TorGuard TorGuard VPNpro değerlendirmesi: 8,8 / 10

TorGuard, binlerce Reddit kullanıcısı tarafından güvence altına alınan torrent için en iyi VPN'dir. Mükemmel güvenlik, iyi hızlar ve uygun fiyatlandırma sunar. Ama akış için iyi mi?

Reddit üzerinde TorGuard VPN incelemesi

Birkaç gün önce gönderilmesine rağmen, bu inceleme birkaç yıllık verilere dayanmaktadır. Şey, TorGuard'ın Netflix'in engellemesini kaldırmayla ilgili, hala yardım etmeye çalışan Redditors tarafından iyi belgelenmiş göze çarpan sorunları var. Bu kazandığınız anlamına gelir’t Netflix'in veya başka herhangi bir akış platformunun engelini, alışveriş sepetinize ayda 7,99 ABD doları için özel bir IP eklemeden kaldırabilirsiniz - ikinci bir VPN fiyatı.

İncelemenin ilerleyen bölümlerinde, bu Redditor TorGuard'ı şirketin gerçek sahiplerini gizlemediği için övüyor. Şeffaflığı takdir etsek de, ABD'de tam olarak bir gizlilik kalesi olmayan bir VPN şirketine sahip olmakla ilgili bazı endişeler var. Her durumda, eğer’gazeteci ya da politik bir aktivist değilseniz, iyi olmalısınız.

Son olarak, bu Reddit incelemesi TorGuard'ın “sektördeki en iyi destek ekiplerinden biri.” Ancak, orada söz etmek başarısız’24/7 canlı sohbet yok, sadece 24/7 ABD telefon hattı, optimumdan uzak.

7. Windscribe - Reddit tarafından en iyi pazarlanan VPN

Windscribe - Reddit hizmet logosundan en iyi pazarlanan VPN Windscribe VPN Windscribe VPN VPNpro değerlendirmesi: 8,4 / 10

Reddediciler Windscribe'ı sever - bu VPN'deki yayınlara ve yorumlara tepki verdiklerini söyleyebilirsiniz. Aslında,’s Reddit'teki en aktif sağlayıcılardan biridir ve bir dizi kullanıcı sorusunu yanıtlar. Ve o’kesinlikle web sitelerinde ve hatta uygulama yüklemesi sırasında kitleyi kızdırmayı seven genel olarak en komik VPN.

Reddit'teki Windscribe VPN yayını

Reddit'te bahsedilen yaygın Windscribe sorunlarından bazıları, birden çok sunucu arasında geçiş yaparken rastgele hızlardır ve toplam hız, ExpressVPN'in sağladığı hızın yarısıdır. İkincisinin genellikle daha hızlı hizmet olduğuna inanmamıza rağmen, Windscribe hala en yüksek hızları sunanlar arasında.

Diğer Reddit kullanıcıları Windscribe'ı övüyor’s kullanıcı dostu uygulamalar, Netflix'in engellemesini kaldırma yeteneği ve harika özellikler. Bunlardan biri kesinlikle Windscribe ile ilgisi olan 10 GB'lık bir limite sahip ücretsiz bir versiyon’Reddit'teki popülerliği. Ve eğer Windscribe en iyi pazarlanan VPN olmaya devam ederse, popülaritesi artmaya devam etmelidir.

8. IPVanish - Reddit'e göre en iyi çoklu platform desteği

IPVanish - Reddit servis logosuna göre en iyi çoklu platform desteği IPVanish'i ziyaret edin IPVanish IPVanish VPNpro derecelendirmesi: 7,6 / 10

IPVanish'i Reddit'te en çok beğenilen VPN'ler arasında bu kadar yüksek bulduğumuz için biraz şaşırdık. Sonuçta, o’En iyi 10 genel hizmetimiz arasında değil. Reddit'e göre en iyi çoklu platform desteğini sunan IPVanish dışında bundan hoşlanacak ne var??

Reddit üzerinde IPVanish incelemesi

Yeni başlayanlar için, torrent ile ilgili altkümelerde IPVanish önerilir. Tüm popüler platformlar için uygulamaları vardır ve’t, büyük olasılıkla onları zaten destekliyor. Ne’Dahası, IPVanish diğer çoğu hizmetten daha yüksek olan on eşzamanlı bağlantıya izin verir.

Negatif söz konusu olduğunda, Redditors genellikle IPVanish'i bir VPN olarak gösterir.’s Netflix'in engellemesini kaldıramıyor (bu doğru). Dahası, hızları en iyi vasattır ve bu listenin liderlerinin yakınında değildir. Son olarak, para iade garantisi sadece 7 gün uzunluğunda - endüstriden dört kat daha kısa’standart.

9. Hotspot Shield - Reddit tarafından en iyi radar altı VPN'i

Hotspot Shield - Reddit servis logosunun en iyisi radar altı VPN'i Sıcak Nokta Kalkanı Hotspot Shield VPNpro değerlendirmesi: 7,6 / 10

Ücretsiz bir sürüme sahip olmasına rağmen, Hotspot Shield Reddit'te o kadar popüler değil. Birkaç yıldan fazla oy alan bir yıldan eski olmayan üç konu bulabildik. En popüler olanı, müşteri hizmetlerine yönlendirilmesi gereken bir şikayet olduğu ortaya çıktı:

Reddit'te Hotspot Shield VPN'den bahsedildi

Sonunda, orada’s, Hotspot Shield 2017'de bağlantıları günlüğe kaydetmekle suçlansa da 45 günlük para iade garantisini ve gizliliğe dikkat eden övgü dolu bir derlemedir. doesn’t P2P desteği.

Amacımız, Hotspot Shield'ın bu yıl herhangi bir Kape Technologies ürününe katılma niyeti olmadan Özel İnternet Erişimi'nden kaçan bir grup kullanıcıdan sonra daha fazla dikkat çekmesi gerektiğidir. Bu nedenle, Reddit kullanıcılarıyla yalnızca bu sağlayıcının en iyi radar altı VPN olduğunu kabul edebiliriz.

10. Özel İnternet Erişimi - Reddit'e göre en iyi fiyata sahip bir VPN

Özel İnternet Erişimi - Reddit servis logosuna göre en iyi fiyata sahip bir VPN Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin Özel İnternet Erişimi Özel İnternet Erişimi VPNpro derecesi: 8,0 / 10

Özel İnternet Erişimi (PIA), Reddit'e göre en popüler VPN hizmetlerinden biridir ve en iyi fiyata sahip olanıdır. Bu nedenle, şüpheli bir geçmişi olan İngiltere merkezli Kape Technologies ile yapılan son anlaşma gerçekten dikkat çekti. Genel duygu, PIA kullanıcılarının daha iyi bir üne sahip başka bir sağlayıcı arayacaklarıdır..

Reddit'teki Özel İnternet Erişimi gönderisi

Ama bunun dışında,’Hong Kong'da PIA'nın engellenmesi, P2P'ye izin verilmesi ve iyi müşteri hizmeti (24/7 ve canlı olmayan) sunmasıyla ilgili. Topluluğa göre, daha pahalı VPN'lerin maliyetinin yarısını şarj eden, en iyi fiyata sahip bir VPN hizmetidir (veya). Aslında, bir VPN listesinde PIA kazanan “en iyi fiyat / değer” kategori.

Şaşırtıcı bir şekilde, birçok Reddit kullanıcısı canlı sohbet desteği eksikliği veya kullanıcı dostu olmayan resmi web sitesi nedeniyle PIA'yı affetmeye hazırdır. Ancak PIA'yı en iyi Reddit VPN listesinin en üstünde tutan şey, Netflix'in ABD dışında engellemesini kaldırması.

Sonuç olarak

Doğru VPN sağlayıcısını seçmek söz konusu olduğunda, Reddit'in kendi görüşüne sahip olduğunu güvenle söyleyebiliriz. O’tüm inceleme sitelerinde (bizimkiler dahil) ve teknoloji bloglarında okuduklarınızla her zaman uyumlu değildir, ancak’herkese başka bir fikir verdiği ve kendi konumunuzu yansıtmanıza izin verdiği için zihnimizde daha iyisi için.

Kişisel olarak, bir VPN'nin biraz para koymanız gereken bir şey olduğuna inanıyoruz, çünkü ücretsiz ve ücretli arasındaki kalite farkı özellikle ABD gibi bir ülkede önemlidir.

Reddit listesiyle bu en iyi VPN'i nasıl yaptık

Reddit'teki en iyi VPN'lere bakmak oldukça basitti - Reddit'e gittik ve VPN incelemelerini ve kullanıcı yorumlarını aradık. Ardından, en çok oy alan veya en iyi inceleme puanlarına sahipken en sık bahsedilen VPN'leri bulduk.

Tüm Reddit kullanıcıları sayısal bir puan vermediğinden bu biraz keyfi bir durumdu. Bu durumlarda, derecelendirmeyi incelemenin genel tonuna göre atayarak MetaCritic.com'un yaptıklarına benzer bir şey yaptık. Sonunda, tüm Reddit incelemeleri ve yorumları dört puanlık bir ölçeğe “olumlu,” “genellikle elverişli,” “genellikle olumsuz,” ve “olumsuz.” Ayrıca, Reddit kullanıcılarının bir VPN'in No.1 noktasına ne sıklıkta ulaştığını ve ilk 5 arasında olup olmadığını görmek için oluşturdukları listelere de baktık..

Reddit topluluğunun en önemli bulduğu kriterlerin bizimkinden biraz farklı olduğunu belirtmeliyiz. Güvenlik bizim için her zaman en önemli öncelik olsa da, Redditors genellikle hız oranını ve Netflix'in engellemesini kaldırma yeteneğini belirtiyor. “günlük yok” herhangi bir VPN hizmetinin make veya break özelliği olmak.

Reddit listesinin en iyi VPN'lerinin kendi Top 10 VPN Sıralamalarımızla nasıl karşılaştırıldığını görün. Sürpriz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde görüşünüzü bize bildirin.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − 76 =