2020’de Tor Tarayıcı için En İyi VPN


2002'de başlatılan Tor, şifreleme uygulayarak ve trafiği bir dizi röle aracılığıyla yönlendirerek çevrimiçi gizliliğinizi artıran bir web tarayıcısıdır. Esasen, bu, hükümetin veya İSS'nizin internet etkinliğinize girebilme olasılığının düşük olduğu anlamına gelir.

Tor tarayıcı ve bir VPN,’aynı anda gizliliğinizi ve gizliliğinizi artırmak istiyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, aşağıdaki makale Tor için en iyi VPN'in hangisi olduğunu inceleyecektir. Yani, daha fazla uzatmadan - hadi’anladım!

Okumak için zaman yok mu? İşte en iyi VPN'lerimiz:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. NordVPN1.NordVPN 3. $ 3.492. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 TL. PrivateVPN3.ÖzelVPN $ 3,824. ExpressVPN4.ExpressVPN 8.3 8.325 $. CyberGhost5.CyberGhost 2. $ 2.75

Tor Tarayıcı için en iyi 5 VPN

1. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN kesinlikle Tor ile eşleştirmek için harika bir VPN'dir. Soğan sunucuları, güçlü güvenlik, Bitcoin ödemesi ve kayıt tutmama politikası ile komple, gizlilik endişeleri olanlar kesinlikle’bu VPN ile yanlış gitmeyin.

Tüm büyük platformlarda kullanılabilir, NordVPN, VPN üzerinden Soğan için önceden yapılandırılmış özel sunucular içerir. Esasen, bu VPN üzerinden gönderildikten sonra web trafiğini Tor ağı üzerinden otomatik olarak yönlendirir. Bu demektir ki’Yalnızca Tor tarayıcıyı kullanmakla kısıtlı - diğer uygulamaları kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Bir bütçeniz varsa bu VPN'yi Tor ile kullanmayı düşünebilirsiniz, çünkü uzun vadeli bir seçeneği tercih ederseniz ayda sadece 3,49 $ 'dan bir abonelik alabilirsiniz. Bu, uzun vadede çok para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

2. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu Surfshark'ı ziyaret edin

Surfshark VPN, Tor ile kullanmak için bir VPN olarak giden bir takım şeylere sahiptir. İlk olarak,’Çok hızlı, bu da meşhur yavaş bir hizmet olan Tor'dan alacağınız önemli yavaşlama göz önüne alındığında önemlidir..

İkincisi, Surfshark güvenlik özellikleri açısından en zengin VPN'lerden biri. Sadece standart askeri sınıf şifreleme ve öldürme anahtarına sahip değil, aynı zamanda korumanızı en üst düzeye çıkarmak için bir dizi gelişmiş araç içerir. Örneğin, Surfshark çok sekmeli (zincirleme VPN sunucuları), Sınırsız mod ve harika bir bölünmüş tünelleme özelliği (WhiteLister) sunar.

Son olarak, bu sundukları için çok ucuz bir VPN - yatırım yapmaya değer.

3. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

Tor üzerinden VPN olarak bilinen bir işleme izin veren PrivateVPN, PrivateVPN ve hatta eşleştirme için mükemmel bir seçenektir bu işlemi nasıl başlatacağınız ve çalıştırabileceğiniz konusunda kullanışlı bir kılavuz sunar. Temel olarak, bu, bazı web sitelerinin Tor kullanımını engellemek için uyguladığı kısıtlamaları aşmanıza izin verir.

Tek bir abonelikle, altı eşzamanlı bağlantı kullanma seçeneğine sahip olma. Bu, birden fazla cihaza sahip olanlar için harika. Ayda 3,82 $ gibi düşük bir fiyattan satışa sunulacak, bu VPN kesinlikle kazandı’t bankayı kırmak. Ne’daha fazla, sen’mükemmel güvenlik ve hızlar, kayıt tutmama politikası ve 30 günlük para iade garantisi gibi avantajlardan yararlanabileceksiniz.

4. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN şüphesiz şu anda dünyadaki en iyi VPN'lerden biri.

Hızlı ve güvenli ExpressVPN, dünya çapında birçok ülkeye yayılmış çok sayıda sunucuya erişim sağlar. Bu özel VPN ile de mükemmel hızlara ulaşılabilir, bu da onu mahremiyetlerine gerçekten değer verenler için büyük bir yatırım.

Ne’Dahası, şirket yakın zamanda web sitelerinin bir .onion sürümünü başlattı ve hatta Bitcoin'i bir ödeme yöntemi olarak kabul etti. Tüm bunlar ve son teknoloji şifreleme, onu çok yönlü bir arayış içinde olanlar için bir beyinsiz yapar. Fiyatlar ayda 8,32 $ 'dan başladığı için diğer VPN'lerden daha yüksek bir aylık maliyetle geldiğini unutmayın..

5. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

90'dan fazla ülkedeki sunuculara erişim sağlayan CyberGhost kesinlikle performans, uygun fiyat ve güvenlik söz konusu olduğunda. Toplamda 6200'den fazla sunucu var.’kesinlikle seçenek kısa değildir. O’Tor ile uyumlu ve tarayıcı ile eşleştirmek için en iyilerinden biri - özellikle güvenlik açısından.

P2P ağlarını desteklemek ve özel bir torrent profiline sahip olmak, gizlilik ve anonimlik arasında mükemmel bir karışım arayanlar kesinlikle kazandı’CyberGhost ile hayal kırıklığına uğramayın. 45 günlük para iade garantisi, başka bir sağlayıcıya geçme özgürlüğü verir.’t Beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Sonuç

Şimdi sen’Tor tarayıcı için en iyi VPN hangisi olduğunu keşfettiyseniz,’çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi gerçekten artırmak için gereken bilgilerle donatılmış olacaktır. Özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır..

Tor'u bir VPN ile birleştirdiğinizde çevrimiçi gizliliğinizi ve anonimliğinizi tamamen yeni bir seviyeye taşıma olanakları gerçekten sonsuzdur. En iyi Tor VPN için en iyi 5 yarışmacımızın her biri, dikkate almanız için kesinlikle harika seçeneklerdir. Yani, bütün bunlar’s sol kararınızı vermek ve güvenli ve anonim tarama almak için senin olacak!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 22