2020’de Twitch için en iyi VPN’ler


Birçok teknoloji endüstrisi devi, Facebook ve Google dahil olmak üzere oyun akışı pazarına girmeye çalıştı. Bununla birlikte, Twitch hala herkesten daha üstün durumda ve herhangi bir oyun ünlüsünün veya etkinliğinin akışlarını izlemek için tek durak çözümünüz.

Ne yazık ki, Twitch ile ilgili bazı sorunlar var ve dünya çapında siteye biraz yardım almadan erişemeyen milyonlarca insan var.

Twitch için herhangi bir erişim problemine en kolay çözüm bir VPN kullanmaktır. Piyasada birçok VPN var ve bunların adil bir yüzdesi, içeriği düzgün bir şekilde yayınlamanıza izin vermeyecek, eşit olmayan bir hizmet kalitesi sunuyor.

Bu nedenle, hizmette çeşitli VPN'leri denedik ve test ettik. Tüm bu VPN'lerden, artılarını ve eksilerini karşılaştırabilmeniz ve sizin için en iyisini seçebilmeniz için en iyi Twitch VPN'lerinin bir listesini derledik.

Okumak için zaman yok mu? İşte en iyi VPN'lerimiz:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 TL. ExpressVPN2.ExpressVPN 8.3 8.323 $. CyberGhost3.CyberGhost 2. $ 2.75

1. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu Surfshark'ı ziyaret edin

Sıkı bir bütçeniz varsa, Surfshark VPN'i ayda 1,99 $ gibi düşük bir fiyata alabileceğinizi öğrenmekten memnuniyet duyarsınız. Bu fiyata, Surfshark piyasadaki en iyi VPN'lerden biridir ve bu nedenle anonim Twitch akışı için mükemmel bir arkadaşınız olacaktır..

Surfshark, fiyatının bir VPN'inden beklediğinizden çok daha fazlasını yapar. Sadece coğrafi engelleme ve sansür etrafında hareket etme konusunda son derece yeterli olmakla kalmaz, aynı zamanda sunucudan bağımsız olarak çok iyi hızlara sahiptir ve içeriği yüksek kalitede yayınlamanızı sağlar.

2. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Testlerimizden, ExpressVPN'in şu anda piyasadaki en iyi VPN'lerden biri olduğunu gördük. ExpressVPN çoğu rakipten daha hızlıdır. Bunun da ötesinde, 94 ülkeye yayılmış binlerce sunucu var. Bu esasen Twitch sunucularına sabit bir bağlantı bulabileceğinizi garanti edecektir..

ExpressVPN ile ilgili tek sorun oldukça pahalı olmasıdır. Aslında, ExpressVPN'in yarı fiyatına Twitch için tatmin edici olan birçok VPN bulabileceksiniz..

3. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

ExpressVPN'i sevmiyorsanız, CyberGhost'u deneyebilirsiniz. CyberGhost size oldukça fazla özellik sunuyor ancak’ExpressVPN kadar pahalı değil, Twitch'i iyi bir kalitede yayınlamak isteyen ancak 4K UHD'de yayınlamaya çalışmayı planlayan insanlar için çok şey yapıyor.

CyberGhost ile ilgili en büyük sorun, Çin'de son derece iyi çalışmaması ve insanların bir Twitch VPN için yaylanmasının ana nedenlerinden biri olması nedeniyle, bu ülkedeki insanları caydırabilir.

Twitch'e erişmek için neden bir VPN'e ihtiyacınız olabilir?

İnternet'e göz atıyorsanız VPN kullanmak genellikle iyi bir fikirdir. Hükümetlerin yanı sıra kullanıcıları hackleyen özel hacker gruplarına ilişkin çok sayıda rapor bulunmaktadır. Yine de bir VPN kullanmalısınız, ancak Twitch'e erişmeye çalışan bazı insanlar için kesinlikle gerekli.

Aşağıdaki sorunlardan herhangi birine sahipseniz, Twitch için önerdiğimiz bazı VPN'lere göz atabilirsiniz. Sorunlarınızı düzeltir ve son derece sorunsuz bir akış deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Twitch VPN'in sizin için çözeceği bazı problemler.

Sansür

Birçok insanın VPN almak istemesinin nedeni budur. Birçok yerde insanlar Twitch'i kullanamazlar. Bu ülkenin iyi bir örneği, Twitch ile birlikte birçok web sitesini yasaklayan Büyük Güvenlik Duvarına sahip Çin'dir..

Bir VPN, tüm trafiğinizi uzak bir sunucu üzerinden yönlendirerek tüm bu blokları atlatabilir. Bu şekilde Twitch sunucusu, aslında bağlandığınız yerin aksine VPN sunucusunun konumundan bağlandığınızı görecektir..

Twitch IP yasakları

IP'nizin yanlışlıkla yasaklanıp durdurulmadığı veya’ve Twitch'i ihlal etti’s hizmet şartlarında, IP'nizi değiştirene kadar Twitch'e erişemezsiniz.

IP'nizi değiştirmek zor olabilir. Çok daha kolay bir çözüm bir VPN kullanmaktır. Bir VPN kullanarak sunucuya bağlandığınızda, IP'niz kullandığınız VPN sunucusunun IP'si tarafından maskelenir.

Aynı yöntem sahip olduğunuz ağ yasaklarının da engelini kaldırır.

Bağlantı daraltma

Twitch'e (veya bu konudaki herhangi bir akış platformuna) bağlandığınızda, ISS'nizin ağlarındaki yükü hafifletmek için bağlantınızı kısma olasılığı vardır..

Bunun nedeni, ISS'nizin internet trafiğinize kolayca bakabilmesi ve sunucu yükleri üzerinde olumsuz etkisi olabilecek bir hizmet kullanıp kullanmadığınızı görmesidir. Otomatik sistemleri içerik akışı yaptığınızı algıladıktan sonra, içeriği yüksek kalitede aktaramayacağınızdan emin olmak için bağlantı hızınızı azaltmaya kolayca başlayabilirler.

Bir VPN, ISS'nizin bağlantı için hangi etkinliği kullandığınızı bulamadığından emin olur. Bu, bağlantınızın hiçbir şekilde kısılmamasını sağlayacaktır..

Sonuç

Twitch söz konusu olduğunda bir VPN kullanmak çok iyi bir fikirdir. En yüksek kaliteye gitmek ve fiyatı ödemek ya da daha az ödeme yapmak ve sınırlı özelliklere sahip olmak isteyip istemediğiniz size bağlıdır. Bir VPN'iniz olduğunda, IP yasaklarından kaçınmanız, coğrafi engelleme veya sansürden geçmeniz ve bağlantınızın hızını engellemeden akış gerçekleştirmeniz çok kolaydır..

Önerilen okumalar:

Oyun için En İyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 82