Hushmail incelemesi

Büyük ticari e-posta istemcilerini çevreleyen tüm tartışmalarla, birçok kişi alternatiflere bakıyor. Twitter, Google, Microsoft ve Facebook gibi global markalar, reklamverenlere müşteri verilerini sattıklarını ve gizlilik ve güvenlikle ilgili endişelere yol açtıklarını itiraf etti.


Neden güvenli bir e-posta istemcisi seçmelisiniz??

Özel olarak bir e-posta gönderebilmek istiyorsanız - müşteriniz içeriği reklam amacıyla taramadan -’Hushmail gibi piyasadaki diğer güvenli e-posta istemcilerine bakmaya değer.

Güvenli e-posta istemciniz bireysel ve iş e-postaları için uygun olmalı ve takvim ve kişi listesi özellikleri gibi diğer tipik yönetim hizmetleri sunmalıdır. Ancak, bugünün en önemli yanı’siber suç yaşı her iletişim ve dijital veri aktarımının tamamen güvenli olması gerektiğidir.

Hushmail incelememiz, bilmeniz gereken her şeyi size söyleyecektir.

Hushmail nedir?

Hushmail Kanada'da yerleşiktir ve PGP protokolünü ve özel alanları kullanan şifreli e-postalar için özel bir hizmet sunar. OpenPGP standartları üzerine kurulmuştur. Temel olarak,’aşina olabileceğiniz diğer e-posta istemcileri gibi, ancak üst düzey güvenlik standartları ve gizlilik özellikleri sunar, böylece’verilerinizin yanlış ellere geçmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Diğer herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz “standart” e-posta servisi de - bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya dijital bir cihazda’ofiste, evde veya hareket halindeyken. Orada’ayrıca web tarayıcı tabanlı bir sürüm.

Hizmet özellikleri

Hushmail nasıl çalışır?

Son derece yüksek güvenlik seviyeleri gelişmiş şifreleme ile sunulur. Her iki kullanıcı da Hushmail kullanıyorsa, yazılımlarının alındıktan sonra mesaj içeriğinin kilidini açmasına izin veren genel şifreleme anahtarları olacaktır. Bu, sunucunun şifreli ve kimliği doğrulanmış iletileri her iki şekilde teslim etmesini sağlar.

Ancak, alıcınız yoksa paniğe gerek yoktur’t Hushmail kullanarak. Neyse ki, Şifreli onay kutusu, alıcı şifrelenmiş e-postanızı güvenli bir web sayfasında okuyacaktır. Ayrıca, Güvenlik Sorusu ek bir güvenlik katmanı olarak.

Hushmail güvenli midir??

Kesinlikle, ve bu onun ana özelliklerinden biridir. Aslında, istemci o kadar güvenli ki’Yasal ve sağlık endüstrileri gibi düzenlenmiş endüstrilerde kullanılır. Buraya’Hizmetin bir iPhone'da bu olağanüstü güvenlik düzeyini nasıl sunduğuna bir örnek.

Şifreleme, alıcınızın Hushmail kullanıp kullanmadığına bakılmaksızın uygulanır. Veriler akıllı telefonunuzdan gönderilmeden önce’korumalı, hem gövde mesajına hem de eklere uygulanır. Uygulama, Touch ID, Face ID ve diğer çoklu takma adları ve hesapları destekleyebilir ve web posta hesabıyla tamamen senkronize kalır. Bu, ayarlar ve kişiler gibi diğer özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

İstemci aslında e-posta içeriğini koruyan OpenPGP ve kullanıcı ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı sağlayan SSL / TLS gibi birden çok güvenlik katmanı kullanır. Bu, gönderenler ve sunucu arasında güvenli bir tünel sağlamanın yanı sıra toplam gizlilik ve güvenlik için şifreleme sağlayan bir VPN tarafından sunulan hizmete benzer. Ayrıca, seçtiğiniz bir konumdan başka bir IP adresi kullanmanıza izin vererek konumunuzu da maskeler.

Aslında, bir VPN'nin anonimleştirme gücünü Hushmail ile birlikte kullanmak, yalnızca Hushmail tarafından sunulandan daha fazla güvenlik katmanı sağlamaya yardımcı olabilir. Bu nedenle, piyasadaki en güvenilir VPN sağlayıcılarından bazılarını kontrol etmenizi ve bir VPN hizmetine abone olmanızı öneririz..

Sağlık için Hushmail

Hushmail incelememiz, sağlık endüstrisinin, örneğin, sağlayıcı ve hasta arasında güvenli iletişim sağlamak için kullandığını ortaya koydu. Hizmet o kadar güvenlidir ki kişisel sağlık verileri katı yasal gerekliliklere uygun olarak çevrimiçi olarak paylaşılabilir.

Benzer şekilde, yasal şirketler, gizli müşteri ve yasal verileri erişme veya tarama riski olmadan gönderebildikleri için kullanmayı tercih ederler..

O’Hushmail'in tamamen yasa mektubunda çalıştığını ve herhangi bir yasadışı faaliyeti göz ardı etmediğini belirtmek önemlidir..

Müşteri servisi

Hushmail, müşteri hizmetleri için büyük bir üne sahiptir. Sorgu veya sorun içeren bir bilet gönderirseniz, 24 saat içinde çözülmesi gerekir.

Diğer özellikler

Sen’Sunulan diğer özellikleri ve avantajları da bulacaksınız, örneğin:

  • Hızlı ve kolay bir form oluşturucu
  • Kimliğinizi maskelemeye yardımcı olmak için premium hesaplar için sınırsız e-posta takma adları
  • Reklam yok
  • Daha fazla güvenlik için iki aşamalı kimlik doğrulama kullanma seçeneği
  • CSV dosyası aracılığıyla kolay kişi içe aktarma
  • Otomatik yanıtlama özelliği
  • Spam filtresi
  • Masaüstü uygulamasının yanı sıra iOs uygulaması, web ve mobil web üzerinden çalışır
  • Hushmail dışındaki diğer hesaplara posta bildirimi alma özelliği
  • Kullanıcı e-posta imzalarını destekler

Hushmail vs ProtonMail

Bu güvenli e-posta istemcilerinin her ikisi de, çevrimiçi gizliliklerini korumak isteyen kişiler, aileler ve işletmeler arasında oldukça popülerdir. Hem Hushmail hem de ProtonMail uçtan uca şifreleme ve son teknoloji güvenlik özellikleri ile bireysel kullanıcılar için ücretsiz deneme olanağı sunuyor. Bununla birlikte, depolama ve bağlantı sınırları gibi özellikler açısından bazı farklılıklar vardır ve fiyatlandırma yapıları da farklılık gösterir. Aşağıdaki özet, bilmeniz gerekenler hakkında bilgi verecektir:

Hushmail ProtonMail
Sahip Hushmail İletişim Andy Yen, Wei Sun ve Jason Stockman
Yayınlandı 1999 2014
yer Kanada İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Evet, kişisel kullanıcılar için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut. Evet, temel bir özel hesap için ücretsiz.
Maliyet Küçük işletmeler için maliyet kullanıcı başına aylık 5,99 ABD dolarıdır.
Bireysel kullanım için, 60 günlük iptal süresi içinde ücretsiz bir geri ödeme ile 49.98 $ yıllık bir ücret vardır. (60 günlük para iade garantisi tüm planlar için geçerlidir.)
ProtonMail plus sürümü yılda 48 $
Kullanıcı başına yıllık 75 ABD doları profesyonel
Yıllık 288 dolar.
Posta kutusu depolama alanı Ticari ve premium hesaplar: 10 GB
Ücretsiz eski hesaplar: 25 MB
Özel müşteriler’t Masaüstü sürümünü kullanmayın: 1 GB sınırı.
1'den fazla kullanıcısı olan sağlık hizmetleri planları için: 15 GB
Ücretsiz sürüm: 500MB
Artı ve profesyonel: 5 GB
Vizyoner: 20 GB
Maks. bağlantı sınırı hem gelen hem de giden e-postalar için maksimum ek sınırı 50 MB'dir. Bireysel eklerin her biri 20 MB'ı aşamaz. E-posta başına 25 MB - ve e-posta başına en fazla 100 dosya ekleyebilirsiniz
Güvenlik özellikleri İki faktörlü kimlik doğrulama,
aşağıdakilere karşı tam koruma:
- gizlice dinleme
- içeriğinizin incelenmesi
- e-posta sahteciliği
- kimlik Hırsızı
- devlet gözetimi.
İki faktörlü kimlik doğrulama
Uçtan uca şifreleme
En son güvenlik özellikleri
Sıkı gizlilik yasalarına sahip İsviçre'de bulunmanın avantajı.

Sonuç

Verilerinizin reklam, hükümet veya siber suçlulara girmesinden korkmadan dijital olarak iletişim kurmak istiyorsanız, Hushmail sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Uygun fiyatlı, sağlam, son derece yüksek teknolojiye sahiptir ve hizmet için iyi bir üne sahiptir. Ne’daha fazla, o’s ekonomik ve ölçeklenebilir, esnek ihtiyaçlar için idealdir.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 43