Kolab Now e-posta incelemesi

Ana sağlayıcılardan biraz farklı bir şey sunan güvenli bir e-posta istemcisi mi arıyorsunuz? Kolab Now hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. O’Temel hizmet için açık kaynaklı ve tamamen ücretsiz bir yazılım etrafında tasarlanmış bir grup yazılımı ve web tabanlı e-posta hizmeti.


Bu güvenli e-posta istemcisi, birçok kullanıcı tarafından popüler hale getiren bir dizi çekici özelliğe ve uygun fiyatlı bir fiyatlandırma yapısına (ücretsiz sürümün üstünde) sahiptir. Kolab Now incelememiz sizi hızlı bir şekilde hızlandıracak.

Güvenli e-posta istemcileri ne için?

Güvenli e-posta istemcileri, hem bireysel hem de işletme açısından e-postaları özel ve güvenli bir şekilde göndermek isteyen tüm çevrimiçi kullanıcılar içindir. Bazı e-posta hizmetleri, reklamı olan kullanıcıları hedeflemek için veri içeriğini tarar ve bu son yıllarda büyük bir tartışma konusu olmuştur..

Bu, gizliliklerini korumak isteyen birçok kullanıcı için endişe vericidir ve ayrıca reklamlar tarafından bombardımana tabi tutulmadan çevrimiçi iletişim kurmak isteyen herkes için büyük bir tahriştir.!

Bilgi gizliliği ihlali, Microsoft, Facebook ve Google gibi birçok büyük e-posta sağlayıcısında mevcuttur, bu nedenle Kolab Now bir alternatif olarak görülmeye değer.

Şimdi Kolab nedir?

Kolab Now, Kolab Systems AG tarafından yönetiliyor ve sahipleniliyor ve aslen My Kolab adıyla anıldı. O’s açık kaynaklı bir yazılım e-posta istemcisi. Sistem, e-posta yanı sıra kısa mesaj, adres defteri, takvim ve diğer bilinen özellikleri sunar.

İş dostu

O’e-posta, dosya ve kişi paylaşımı için işletmeler arasında çok popüler ve şirket her gün 108 milyardan fazla dosyanın gönderilmesine izin verdiğini söylüyor.

Bulut tabanlı, farklı cihazlarda

Platform Windows, Chromebook'lar, Mac, Linux ve modern tarayıcıları destekleyen diğer işletim sistemlerinin çoğunda çalışır. Kolab Now'a hareket halindeyken web tarayıcı sürümünden erişebilirsiniz. Sağlayıcıya da erişebilirsiniz’ve Android mobil cihazlar üzerinden hizmetler.

Bulut tabanlı bir hizmet olarak, mükemmel işbirliği özelliklerinin yanı sıra otomatik sistem yükseltmeleri ve kapsamlı dosya depolaması da sunar.

Kolab Now özellikleri

Kolab Now incelememiz, sistemin Google, Hotmail ve Outlook.com için özellikle iyi bir alternatif olduğunu gösterdi. Sunulan tüm uygulamalar reklam içermez ve şunları içerir:

  • E-posta
  • Takvimler
  • Girişleri paylaşma seçeneğine sahip kapsamlı bir adres defteri.
  • Word, Excel vb. İle Google Dokümanlar'ın yerini alan çevrimiçi ofis programları.
  • Dosya editörleri
  • Güvenli kelime işlemci, sunum yazılımı, elektronik tablolar ve daha fazlasına hızlı çevrimiçi erişim için Çevrimiçi LibreOffice erişimi - hiçbiri yazılım yüklemesi gerektirmez.
  • Grupların kuruluş çapında veya grup aboneliğini kullandıkları yerde birlikte çalışmalarına izin veren görevler.
  • notlar

Tüm uygulamalar ve özellikler cihazlarınız arasında senkronize edilebilir ve Dropbox ve Google Dokümanlar kullanıcılarına tanıdık bir şekilde ortak çalışma sunabilir.

Kolab Now fiyatlandırma

Temel Kolab Now paketi otuz günlük deneme için kullanıcılar için ücretsizdir. Bundan sonra, bireysel bir hesap için ayda yaklaşık 3,50 £ veya bir grup veya işletme, hesap için ayda yaklaşık 1 £ daha maliyeti.

Ayrıca, işletmeler arasında popüler olan grup kullanıcı hesaplarını da satın alabilirsiniz ve bunlar bireysel hesaplardan biraz daha pahalıdır. Ancak, Kolab Now bir bütün olarak şirket içi iletişim sunucusu çalıştırmaktan çok daha ucuzdur.

Kolab Now e-postası güvenli mi?

Hizmetin tamamı tamamen açık kaynaklı bir yazılım üzerine kuruludur, bu da onu kendinden emniyetli ve güvenli hale getirir - bunun nedeni, herhangi bir kodlayıcının kaynak koduna erişebilmesi ve casus yazılımları, hataları veya yasadışı bilgi toplanmasını anında görebilmesidir. Orada’Facebook'un kaynak kod erişimine asla izin vermemesinin bir nedeni!

Tamamen güvenli

Kolab Now NOT verilerinizi reklam amaçlı olarak şirketlere satmaz, aynı zamanda hükümet ve kamu kuruluşlarının casus yazılımlarını da engeller. Evet, İngiltere hükümeti vatandaşlarını gözetleme yeteneğine sahip’ dijital iletişim, ancak Kolab Now bunun olmasını engelleyen teknolojiye sahiptir. Ayrıca platformda asla reklam görmeyeceksiniz.

İsviçre gizliliği

Web sitesi ve sunucuları, katı gizlilik yasalarıyla bilinen bir ülke olan İsviçre'de bulunmaktadır. Hiçbir İsviçreli şirketin - hatta hükümetinin - hiçbir çevrimiçi etkinliği gözetlemesine izin verilmez. Bu nedenle, kullanıcı gizliliğini ihlal ettiği gösterilen ana e-posta sağlayıcılarının İsviçre sunucusu yoktur.!

Kullanıcılar ayrıca şirket tarafından platformun arkasında sunulan mükemmel müşteri hizmetleri hakkında yorum yapar.

Herhangi bir Kolab Now e-posta olumsuz tarafı?

Belki de teklife eklenebilecek tek şey şifreli e-posta gönderme yeteneği olabilir. Evet, her şey şirkette güvenli ve güvenli bir şekilde saklanıyor’e-postalarınız dijital dünyaya gönderildikten sonra, diğer büyük e-posta şirketlerinin düzenli olarak gerçekleştirdiği gizlilik işgali ve casusluk riskleriyle aynı risklere tabidir..

Örneğin, Kolab Now'a bir e-posta yazarsanız, bunu yaparken güvenli olur. Ancak, kişiyi kullanarak Gmail'e gönderirseniz, Google, e-posta sunucularını alındıktan sonra taramak için kullanır - iki e-posta istemcisi arasındaki veri yolunda bulunan diğer cihazlar ve yönlendiriciler gibi. GCHQ, elbette, yol boyunca ve bir kez de okuyabilir’Majesteleri çok hoşuna giderse Google'da var!

Ancak,’Tüm veri aktarımlarınız için güvenli bir tünel sağlamak üzere bir VPN kullanarak mesajlarınızın tamamen gizli kalmasını sağlamak ve IP adresinizi maskeleyerek coğrafi konumunuzu gizlemek mümkündür.

Birçok çevrimiçi kullanıcı, çevrimiçi çalışırken hem anonim hem de güvenli kalmak için VPN'leri kullanmayı tercih ediyor, çünkü çoğu VPN de verileri şifreliyor. En iyi VPN'ler listemiz, oradaki en iyi VPN sağlayıcıları üzerinde araştırma yapmaya başlamak için harika bir yerdir.

Kolab Now e-postası için sonuç

Kurumsal düzeyde işbirliği ve iletişimi kolaylaştırmak için yoğun bir hizmete sahip bir dizi güvenlik özelliği, mükemmel gizlilik ve uygun maliyetli bir fiyatlandırma yapısı arıyorsanız, bu harika bir e-posta istemcisidir. Web, masaüstü veya mobil senkronizasyon üzerinden erişilebilmesi de çekici.

Son olarak, İsviçre'nin son derece güvenli ve gizlilik bilincine sahip bir ülkede yerleşik bir e-posta istemcisine sahip olmanın cazibesi, e-postalarının arayan büyük şirketler tarafından casusluk edildiğini bilmeden iletişim kurmak isteyen herkes için harika bir satış noktasıdır. reklamverenlere veri satmak!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 77 = 86