LuxSci İncelemesi

Güvenli bir e-posta istemcisinin tanımı zamanla gelişti. Bugün’sadece e-postaları güvenli ve şifreli tutmakla kalmaz aynı zamanda anonimliğin bozulmamasıyla da ilgili.


Birçok e-posta servis sağlayıcısı artan taleple başa çıkamamıştır, ancak LuxSci gibi seçenekler tüketicilere aynı anda istenen şifreleme ve anonimlik sağlama sanatında uzmanlaşmıştır..

LuxSci nedir?

LuxSci, e-postaların girip çıktığı çeşitli kanalları güvenceye alarak çalışan güvenli bir e-posta istemcisidir. LuxSci belki de şu anda piyasadaki en çeşitli ve dinamik güvenli e-posta istemcisi.

HIPPA uyumlu şifreleme sağlar, PGP desteğini genişletir ve ayrıca doğrudan SMTP iletimleriyle ilgilenir. LuxSci, gönderdiğiniz ve aldığınız e-postalar için tam güvenlik sağlayan S / MME ve TLS iletimlerini de destekler.

LuxSci e-postası hızlı, güvenilir ve hemen hemen her popüler e-posta programıyla entegre çalışıyor.

LuxSci'nin Özellikleri

 1. Uçtan uca şifreleme

Luxsci, e-postanızı yalnızca alıcı tarafından benzersiz bir anahtarla şifresi çözülebilecek şekilde şifreleyerek e-postalarınızı güvende tutar. Genel ve özel anahtarların dahil edilmesi, şifreleme ve şifre çözmeyi sorunsuz bir görev haline getirir ve verilerin web üzerinden daha hızlı ve daha güvenli iletilmesini sağlar. Bu tür şifreleme, kullanıcılara e-postalarında gizli dinleme yapma garantisi verir.

 1. Yalnızca TLS güvenli e-posta yönlendirme

LuxSci, devam etmenize ve tüm sunucu tarafı e-posta yönlendirme kurallarını kısıtlamanıza ve gerekli güvenlik ve anonimlik düzeyine ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu özellik yalnızca diğer uçtaki alıcıda Güvenli TLS protokollerini izleyen bir e-posta sunucusu olduğunda çalışır.

 1. Korumalı girişler

Tam şifreleme boşluklar olmadan tam güvenlik sağlar. LuxSci, yanlış ellere iniş bilgilerinizden endişe etmeden dünyanın her yerinden giriş yapabileceğiniz ve çıkış yapabileceğiniz korumalı bir giriş özelliği sağlar..

 1. Şifrelemeden muafiyet için alıcıları tanımlama

Şifreleme gerektirmeyen veya birden fazla kişiye gönderilmesi gereken bilgiler varsa, o e-posta için şifrelemeyi bırakabilirsiniz. İşletmelerin genellikle ara sıra birden fazla alıcıya e-posta göndermeleri gerekir. Bu LuxSci özelliği, güvenliği engellemeden kaliteli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

 1. Sunucu tarafı şifreleme

Eklenti eklemenize veya yazılım paketleri yüklemenize gerek yoktur. LuxSci tarafından sağlanan sunucu tarafı şifreleme karşılaştırılamaz. Bununla birlikte çalışmak için bir ton özellik elde edersiniz ve kaliteli hizmetlere uygun fiyatlarla erişimin tadını çıkarırsınız.

 1. İletileri şifrelemeden muaf tutabilirsiniz

LuxSci, e-postaları yalnızca alıcılar temelinde değil, aynı zamanda gönderdiğiniz mesajlar temelinde de şifrelemenize izin verir. LuxSci ile artık e-postaları e-posta içeriği temelinde şifrelemeden muaf tutmak mümkün.

 1. Eposta pazarlama

Bir ton şaşırtıcı özellik sağlamanın yanı sıra, LuxSci e-posta da bir dizi e-posta pazarlama aracı sağlar. Özelleştirmeye de izin verilirken, çeşitli şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz..

Ayrıca, hizmet size belirli bir kampanyanın yayınlanmadan önce ne kadar başarılı olacağını ölçmenize yardımcı olan kapsamlı bir analiz de sunar..

 1. Fiyatlandırma

LuxSci e-postası, aralarından seçim yapabileceğiniz dört plan sunar. Paylaşılan İşletme planı 50 kullanıcıya 10 ABD Doları karşılığında erişim sağlar. Sunucu izolasyonu ve diğerleri gibi bir dizi gelişmiş özellik sunan 50 kullanıcı için 25 ABD doları fiyatla Paylaşılan Kurumsal planına gitmeyi seçebilirsiniz. Sınırsız kullanıcı eklemek istiyorsanız, size aylık 67,50 ABD dolarına mal olan bir Özel İşletme planına gitmeyi seçebilirsiniz. Dedicated Enterprise adı verilen ve 407.50 $ 'a mal olan ve en iyi özelliklere sahip başka bir plan var..

LuxSci mobil cihazlarda nasıl çalışır??

 • Aşama 1: Kullanıcı bir “Değiş tokuş” E-postalar gönderilmeden önce LuxSci'nin şifrelemeyi yapmasını kolaylaştıran mobil cihazlarında hesap. Mobil cihazların luxsci.mobi'ye bağlı olması gerekir
 • Adım 2: Müşteri’s cep telefonu e-posta, görev listeleri, adres defterleri ve takvimler gibi tüm verileri indirir.
 • Aşama 3: Her yeni e-posta, mesaj veya ping alındığında, en son veriler telefona indirilir ve alınan yeni posta veya ping'e göre gerekli değişiklikler yapılır. Tüm bunlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir.
 • 4. Adım: Hızınıza göre e-posta almayı da tercih edebilirsiniz. Çok fazla e-posta alan biriyseniz, bu e-posta hizmeti telefonunuzdaki verileri gerçek zamanlı olarak güncellemenize yardımcı olabilir.
 • Adım 5: E-postanızda, adres defterinizde, takviminizde veya görev listelerinizde yaptığınız tüm değişiklikler e-postanızda anında güncellenir. Güncellemeleriniz yazmaya başladığınız anda sürekli olarak e-posta ile senkronize edilir.

LuxSci güvenli midir??

İş dünyası liderleri, e-postalarını şifrelemek için LuxSci'ye güveniyorlar, çünkü emsalsiz derecede güvenli, daha hızlı ve son derece güvenilir. LuxSci'nin HIPAA ve SMTP TLS iletim protokollerini kullanması, e-postaların güvenli olduğunu ve yalnızca yetkili e-posta sahipleri tarafından şifresinin çözülebileceğini garanti eder.

LuxSci anonim mi?

LuxSci, belki on yıldır gerekli anonimlik sağlayan tek güvenli e-posta istemcisi.

LuxSci’s yeni anonim SMTP, kullanıcıların konumlarını, kimliklerini ve tarayıcı ayrıntılarını alıcılardan gizlemelerine olanak tanır. Bu tür bilgiler alıcıya ifşa edildiğinde, işletmenin ve özellikle e-postanın genel güdüsünü etkileyebilir. Gerekli anonimlik sağlayarak LuxSci kendisi için bir isim yaptı ve insanlar hizmetlerden oldukça memnunlar.

LuxSci ve ProtonMail Karşılaştırması

Özellikleri LuxSci Mail ProtonMail
Sahip Lux Scientiae Proton Technologies AG
Yayınlandı N / A 2014
yer Amerika Birleşik Devletleri İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Hayır Evet
Maliyet 10 $ için Paylaşılan İş planı. 25 $ için Paylaşılan İşletme planı. Aylık 67,50 $ için Özel İş planı. Özel Şirket $ 407.50. Bedava; Artı planı için € 48.00 / yıl, Profesyonel plan için € 75.00 / yıl / kullanıcı ve Vizyoner plan için € 288.00 / yıl
Posta kutusu depolama alanı 500 GB - planınıza bağlı olarak sınırsız Planınıza bağlı olarak 500 MB - 20 GB
Maks. bağlantı sınırı N / A 25 MB
Güvenlik özellikleri HIPAA uyumlu, PGP, S / MIME desteği AES, RSA ve OpenPGP

Önerilen okumalar:

En Güvenli E-posta Sağlayıcıları

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + = 13