Mailfence incelemesi

İnternet bir hacker haline geldiğinden beri’Kullanıcıların arka bahçesinde, bilgisayar korsanlığını, kimlik hırsızlığını önleyebilecek ve posta yoluyla gizli veri göndermek ve almak için daha güvenli bir ortam oluşturabilecek bir sistem istiyorlar. İnsanlar yüreklerini, zihinlerini ve paralarını postalarına koyuyorlar ve bunun araya girebileceği, değiştirebileceği veya engelleyebileceği her şey veya potansiyel bir tehdit.


Mailfence, postaları daha güvenli hale getirmek için alternatif bir yolla bu tür olasılıkları dışlamaya çalışıyor. Mailfence, bilgisayar korsanlarının ve hırsızların e-postalarınıza yetkisiz erişimini önleyen tarayıcı tabanlı bir hizmettir. İzin Vermek’Mailfence'in ince ayrıntılarına girip daha iyi anlamaya çalışın.

Mailfence nedir?

1999 yılında kurulan ContactOffice Group - Mailfence'in ana şirketi - 20 yıldır daha güvenli bir çalışma ortamına hizmet veriyor ve orada’s Mailfence daha iyi hack sorunu anlayan başka bir kuruluş var. Belki de sadece ne yaptıklarını bilmeyen tek kuruluştur, aynı zamanda da aynı derecede iyidirler..

Mailfence, postalarınızı olası saldırılara ve yetkisiz erişime karşı koruyan tarayıcı tabanlı bir e-posta istemcisidir. Mailfence'ın güvenlik duvarı olarak sürekli kullanılmasıyla, kendinizi saldırı ve kimlik hırsızlığından koruyabilirsiniz.

Mailfence özellikleri

  • Kurulum veya entegrasyon gerektirmez

Çağdaşlarının aksine, Mailfence sizi eklentileri veya yazılım paketlerini yüklemeye teşvik etmez. Mailfence ile güvenliğinizi sağlamak için e-postalarınızı üçüncü taraf uygulamalarıyla entegre etmek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Tarayıcı tabanlı sistem gerekli güvenliği sağlar.

  • Belçika Yasası ile Korunmaktadır

Yalnızca birkaç posta koruma aracı, kullanıcılarına yasaların gerektirdiği güvenliğe erişim sağlar. Mailfence, Belçika yasalarının meşruiyeti altında işlev görür;.

  • İzlemeye karşı benzersiz koruma

Birisinin internet üzerindeki hareketinizi takip edebilmesi belki de en büyük güvenlik sorunudur. Mailfence, e-postalarınızın hiçbir şekilde ele geçirilmemesini sağlamak için uygun şifreleme kullanır.

  • Güven oluşturmak için dijital imzalar

Bu sıra dışı özellik, müşterilerinizin aldıkları e-postalara güvenmesini kolaylaştırır. Dijital imzası olan herhangi bir posta gerçekten sizin tarafınızdan gönderilirken, geri kalanı sadece verilerini hackleme girişimidir. Bu dijital imzaların yardımıyla güven aralığını kolayca kapatabilir ve daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

  • Üst düzey gizlilik ve güvenlik özellikleri

Mailfence bir dizi gizlilik ve güvenlik özelliği sağlar ve tüm hassas verilerinizin korunmasını sağlar. Hizmet uçtan uca şifreleme sağlar ve IMAP, CalDAV, LDAP desteği vb.Gibi çeşitli diğer protokollerle birlikte OpenPGP'yi kullanır. E-posta istemcisi ayrıca virüsleri ve spam'ı filtreleyebilir.

  • Net arayüz

Mailfence'in birçok avantajından biri, kullanımı kolay arayüzünün kesinlikle temiz, pürüzsüz ve hızlı olmasıdır.

  • Fiyatlandırma

E-posta istemcisi ücretsiz olarak kullanılabilir ve üç ek planla birlikte gelir - Entry, Pro ve Business, ayda 2,50 € 'dan (2,78 $) başlar. Mailfence, yıllık Profesyonel plan gelirlerinin% 15'ini Elektronik Sınır Vakfı ve Avrupa Dijital Haklar Vakfı'na bağışladı.

Gelişmiş araçlar

Mailfence, yalnızca bir e-posta istemcisinden çok eksiksiz bir araç paketidir. En üst düzeyde güvenlik sağlamanın yanı sıra, hizmet takma adlara, kendi alan adlarınıza ve üçüncü taraf posta kutularına erişime izin verir. Orada’ayrıca başkalarıyla kolayca ve güvenli bir şekilde paylaşılabilen kullanışlı bir takvim.

Mailfence ile belgelerinizde düzenlenebilecekleri ve paylaşılabilecekleri bir alan elde edersiniz. Birinin bu dokümanları paylaşması için Kişiler ve Kişi grupları ekleme seçeneği de kullanılabilir. İhtiyacınız olan tek şey onları içe aktarmak, gruplandırmak (isterseniz) ve paylaşmaya başlamaktır!

Mailfence güvenli midir??

Tek kelimelik cevap: evet. Mailfence güvenlidir ve size, ben ve diğer herkese saldırı, izleme, gizlilik ihlali ve kimlik hırsızlığına karşı gerekli korumayı sağlar. Mailfence, her veri bitinin düzgün bir şekilde şifrelenmesini sağlayan tarayıcı tabanlı bir şifreleme sistemidir.

Mailfence anonim mi?

Web üzerindeki çeşitli tehditler kullanıcıların anonimlik sağlayan bir sistem talep etmesini sağlamıştır ve Mailfence bunu yapmaktadır. Bir gazeteci, girişimci, sosyal aktivist ya da politikacı olabilir ve Mailfence'i şüphe duymadan kullanabilirsiniz. Mailfence ile siz, hareketiniz, verileriniz ve gizliliğiniz doğru ellerde.

Uygun anonimlik sağlamak için çeşitli senaryolar Mailfence dikkate alır:

  • VPN görevi görür
  • Kripto para birimlerini destekler

Mailfence vs ProtonMail

Özellikleri Mailfence ProtonMail
Sahip ‎Ofis Grubu Proton Technologies AG
Yayınlandı 2013 2014
yer Belçika İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Evet Evet
Maliyet Giriş planı için € 30.00 / yıl
Pro planı için 90,00 € / yıl
İş planı için özel fiyat
Artı planı için € 48.00 / yıl
Profesyonel plan için € 75.00 / yıl / kullanıcı
Vizyoner plan için 288,00 € / yıl
Posta kutusu depolama alanı Planınıza bağlı olarak 500 MB - 20 GB Planınıza bağlı olarak 500 MB - 20 GB
Maks. bağlantı sınırı 50 MB 25 MB
Güvenlik özellikleri AES, OpenPGP AES, RSA ve OpenPGP

Önerilen okumalar:

En Güvenli E-posta Sağlayıcıları

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 43 =