Özel Posta İncelemesi

Private-Mail, TorGuard VPN ve TorGuard Email üreticilerinden bireyler ve işletmeler için yeni bir güvenli e-posta ürünüdür. O’TorGuard Email'in piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıl bile değil, şimdi TorGuard güvenli e-posta pazarındaki en iyilerle ciddi bir şekilde rekabet etmeye karar verdi gibi görünüyor..


Öyleyse TorGuard E-postasından mı yoksa başka bir güvenli e-postadan Özel-Posta'ya mı geçmelisiniz? Yeterince güvenli mi? Private-Mail'in masaya getirdiği özellikler ve yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Özel Posta özellikleri

Yeni başlayanlar için, Private-Mail yalnızca e-posta hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda güvenli paylaşım için tasarlanmış şifreli bulut depolama alanı sunar - TorGuard'da bulunmayan bir şey’s önceki güvenli e-posta istemcisi. Secure Cloud'daki dosyalarınız e-postanızdan ayrı olarak saklandıkça ve şifrelenir, bu ek güvenlik sağlar - e-posta hesabınızın güvenliği tehlikeye düşerse, bulut depolama alanınız güvende kalır.

Bu, Private-Mail'in yaratıcılarından gelen tek haber değil. Güvenli e-posta çözümleri aşağıdaki özelliklere de sahiptir:

1. Güvenli OpenPGP e-posta şifrelemesi

TorGuard E-postasından devralınan güvenli OpenPGP e-posta şifrelemesi, verilerinizin gizli kalacağı konusunda% 100 garanti verir. OpenPGP ile uyumlu olan Private-Mail size kırılmaz güvenlik sağlar ve ayrıca PGP anahtarlarını tarayıcınızda saklamanızı sağlar. Şimdi sen’reklamverenlerin verilerinize erişmesini ve satmasını engelleyebilir.

2. Bulut Depolama şifrelemesi

Özel Posta bulut depolaması, dosya yüklemelerinizi askeri sınıf AES-256 şifresiyle korumak için Paranoid şifreleme kullanır. Anahtarı olan tek kişi sen olduğun için, orada’Üçüncü tarafların veya hatta Özel Posta'nın dosyalarınızın içeriğini hiçbir şekilde okuyamaması.

3. MITM saldırı koruması

Özel Posta sizi ortadaki adam (MITM) saldırılarına ve benzeri tehditlere karşı koruyacaktır. o’Herhangi bir üçüncü tarafın e-posta yazışmalarınızı okumasını veya engellemesini imkansız kılan şifreleme nedeniyle mümkün.

4. Erişim kolaylığı

Olurken’Başkalarının e-postalarınızı okuması imkansız,’Onlara erişmeniz gerçekten çok kolay. Masaüstü ve mobil istemcileri olmasına rağmen, Private-Mail’t Herhangi bir özel yazılım gerektirmez ve güvenlikten ödün vermeden dünyanın herhangi bir yerinden yönetilebilir. İhtiyacınız olan tek şey verilerinize erişmek için bir web tarayıcısıdır.

5. işletmeler için Harika

Birçok güvenli e-posta bireyler için uygun olsa da, hepsi ticari müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet edemez. o’Özel Posta ile durum böyle değil. Her şeyi tek bir yönetici hesabıyla yönetmenize, ekibinizle işbirliği yapmak için Groupware'i kullanmanıza ve gelen kutusunu beyaz etiketli markalama veya kendi alan adınızla özelleştirmenize olanak tanır.

6. Zengin özelliklere sahip web posta

Gizliliğe odaklanmak genellikle güvenli e-postaları,’alışkın. Neyse ki, Özel Posta'nın kendi takvimi (akıllı telefonunuzla senkronize edilebilir), görevleri, notları, toplu içe aktarma, e-posta takma adı ve IMAP / POP3 desteği vardır. En önemlisi, gelişmiş araması, hepsini iletmeden doğru mesajı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır..

7. E-posta Takma Adı

En güvenli e-postaların bile sorunu, adresiniz herkese açık hale geldiğinde, gelen kutunuzda istenmeyen mesajlar beklemenizdir. Buna karşı çıkmak için Özel Posta, iletici olarak işlev gören e-posta takma adları oluşturmanıza olanak tanır. Bir kez yapmadığın zaman’gerek yok, sadece takma adı silin ve yolunuza daha fazla mesaj gelmeyecek.

8. 7/24 müşteri desteği

ABD'deki özel posta istemcileri 7/24 telefon desteğinden yararlanabilirken, canlı sohbet de mevcuttur. Ve eğer TorGuard VPN'den bildiğimiz aynı destek ekibi ise, tüm endişelerinizi ele alacak kibar ve bilgili temsilciler için hazır olun.

Özel Posta nasıl çalışır??

Özel Posta, hem gönderme hem de alma için OpenPGP şifrelemesi kullanır. Sen yapma’t Özel Posta hesabı oluşturmak için herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmez. Yapmış olsan bile’t Şifreleme nedeniyle TorGuard'a erişilemiyor.

Ne’daha fazla, yapmıyorsun’t Özel Posta hesabınızı kullanmak için herhangi bir özel yazılıma ihtiyaç duymazsanız, web posta gelen kutunuza herhangi bir web tarayıcısından erişilebilir. Ayrıca, işletme müşterileri IMAP ve POP3 hesaplarını da ayarlayabilir. Son olarak, size kolaylık sağlamak için bir masaüstü, Android veya iOS istemcisi de kullanabilirsiniz.

Private-Mail ile gelen bulut depolama, dosyalarınızı banka sınıfı 256 bit AES şifreleme kullanan Paranoid şifreleme yardımıyla şifreler. Ve ondan beri’e-posta depolama alanınızdan ayrı olarak, diğeri tehlikeye düşerse her zaman güvende kalacaktır.

Özel Posta güvenli midir??

Özel-Posta güvenli e-posta alır kadar güvenlidir. OpenPGP kullanılarak şifrelenen içeriğiniz, Özel Posta içerik oluşturucularına bile erişimin ötesindedir. Anahtarlar yerel olarak depolanır ve dünyanın herhangi bir yerinde kullanılmak üzere herhangi bir tarayıcıya kolayca aktarılabilir. E-postalarınız yerel olarak şifrelenip şifresi çözüldükçe’Üçüncü tarafların içeriklerini değiştirmesinin bir yolu yok.

Özel Posta ağı, verilerinizin gizli kalmasını sağlamak için düzenli güvenlik denetimlerine tabi tutulur. OpenPGP, AES, RSA şifreleme algoritmaları ve açık kaynaklı yazılımın kombinasyonu, e-postalarınızın en son teknoloji çözümlerle korunduğu anlamına gelir.

Özel Posta anonim mi?

Özel-Posta gerçek bir güvenli e-posta gerektiği kadar anonim. Başlangıç ​​olarak,’bir hesap oluştururken herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmez. Ayrıca, verileriniz istemci tarafında, Private-Mail ekibi bile hiç kimsenin deşifre edemeyeceği şekilde şifrelenir.

Özel Posta'nın reklamı yoktur ve yoktur’t Bilgilerinizi izleme, saklama veya kaydetme. Ancak anonimliğiniz, güvenli e-postayı kullanmadan önce ve sonra gizli kalıp kalamayacağınıza da bağlıdır. Bunun için’Sanal Özel Ağ (VPN) kullanmanızı öneririz.

Bir VPN kullanmak IP adresinizi hem İSS'den hem de diğer üçüncü taraflardan gizler. Ayrıca tüm bağlantınızı şifreleyecek ve tüm trafiğinizi kimsenin erişemeyeceği güvenli bir tünele sokacaktır. Bu nedenle, Private-Mail kullanırken gerçekten anonim kalmak için En İyi 10 VPN hizmetinden birini almanızı öneririz.

Özel Posta fiyatlandırması

Özel Posta fiyatlandırma planları

Özel Posta, bireylere ve işletmelere yönelik birden fazla plan sunar:

  • Bedava - 100 MB e-posta ve 100 MB bulut depolama
  • Standart - 10 GB e-posta ve 10 GB bulut depolama alanı - $ 8.95 / ay
  • profesyonel - 20 GB e-posta ve 20 GB bulut depolama alanı - $ 15.95 / ay
  • Business Pro - 100 GB e-posta ve 100 GB bulut depolama alanı - $ 64.95 / ay

Planlar sadece depolama alanında değil. En temel ücretsiz planın yalnızca web postası erişimi vardır; Standart, iOS ve Android Özel Posta uygulamaları, 5 e-posta takma adı, öncelik desteği ve ekstra istemci işlevselliği (kişiler, takvim, senkronizasyon) ekler.

Pro planı, kalite açısından Standart plandan çok farklı değil, ancak iki kat daha fazla depolama alanı ve 20 e-posta takma adı ile neredeyse iki katı fiyatını oluşturuyor..

Son olarak, Private-Mail için en lüks Business Pro planı on ayrı e-posta hesabı, özel etki alanı, özel logo ve POP3, IMAP ve SMTP erişimini yapılandırma seçeneğini içerir.

Private-Mail rekabete kıyasla ucuz mu?

Private-Mail fiyatlarını rakiplerinin fiyatlarıyla karşılaştırmak zordur çünkü sunulan özellikler bazıları için isteğe bağlıdır ve diğerleri için hayati önem taşır. Örneğin, Özel Posta’s Standart plan, benzer fiyatlı endüstri lideri ProtonMail ile karşılaştırıldığında 10 GB depolama alanı sunuyor‘s 5 GB Profesyonel plan. Ancak ikincisi size iki özel alan adı verir ve Özel Posta bunları yalnızca Business Pro'da sunar.

Ancak, Özel-Posta fiyatlandırması hakkında bir sonuç çıkarmak zorunda kalsaydık,’en güvenli e-postalara oldukça benzer. Hizmet yeni başlamış olsa da, VIP kulübüne katılmalarını bekleyin - bu yıl değilse, 2020'de kesin.

Özel Posta ve ProtonMail

İzin Vermek’Özel Posta'nın ProtonMail ile nasıl karşılaştırıldığını görün.

Özel-Posta ProtonMail
Sahip TorGuard Proton Technologies AG
Yayınlandı 2019 2014
yer Amerika Birleşik Devletleri İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Evet, 100 MB Evet, 500 MB
Maliyet Standart için 8,95 $ / ay
Profesyonel için 15,95 $ / ay
Business Pro için 64,95 $ / ay
Plus için 5,50 $ / ay
Profesyonel için aylık $ 8.80 / kullanıcı
Visionary için aylık 33 ABD doları
Kullanıcılar
1 veya 10 1-5,000
Posta kutusu depolama alanı 100 MB - 100 GB 500 MB – 20 GB, 1,1 GB / ay için +1 GB
Özel alanlar Yalnızca Business Pro planı 0–10, ayda 2,2 ABD doları +1 alan adı
Güvenlik özellikleri AES, RSA ve OpenPGP AES, RSA ve OpenPGP
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =