Runbox incelemesi

Yeni bir güvenli e-posta istemcisi mi arıyorsunuz? Runbox incelememiz, bu hizmet hakkında ne bilmek istediğinizi açıklayacaktır.


Neden güvenli bir e-posta istemcisi seçmelisiniz??

İpucu adında! Çoğu çevrimiçi kullanıcı, büyük şirketlerin verilerini kullandığı yol konusunda son derece dikkatli. Microsoft, Facebook, Google ve Twitter gibi firmalar veri kötüye kullanımı konusunda inceleme, tartışma ve yasal zorluklarla karşı karşıya kaldı. Gizli kullanıcı verilerinin kaydedilmesinden ve e-postaların reklam amaçlı taranmasından ticari düzenlemeler için özel verilerin satışına kadar, gerçek anlamda güvenli dijital hizmetlerin cazibesi her zamankinden daha güçlüdür.

Güvenli e-posta istemcileri tam olarak özel ve güvenli e-posta ve Office tabanlı hizmetler sunar. Hizmeti bireysel bir kullanıcı, aile grubu veya işletme olarak satın alıyor olun, gizliliğinizi koruyan en son güvenlik ve teknolojilerden yararlanacaksınız. Bunlar, verilerinizin asla yayınlanmamasını veya satılmamasını sağlayan politikalarla birleştirilir.

Bu sağlayıcılar, örneğin İngiltere gibi ülkelerde hükümet kuruluşlarının bireysel e-postaları tarama hakkına sahip olduğunu belirterek yasalar çerçevesinde faaliyet gösterir. Bununla birlikte, dünyadaki en katı gizlilik yasalarına sahip olan İsveç'teki sunucularını bularak bu sorunu çözebilirler..

Güvenli e-posta istemcileri her türlü kişi tarafından ve farklı nedenlerle kullanılır. Onlar yok’t Yasadışı davranışları hiçbir şekilde desteklemez, ancak çoğu zaman işletmelerin faaliyet göstermesine izin verir. Örneğin, yasal ve tıbbi işletmeler, yasal gereksinimleri karşılamak için güvenli olmayan ticari ve ana akım tekliflere alternatif olarak güvenli e-posta platformlarını kullanır.

Runbox böyle bir güvenli e-posta sağlayıcısıdır ve Runbox incelememizde,’Müşterilere sunduğu özelliklere ve avantajlara bakacağız.

Runbox nedir?

Runbox, dünya çapındaki müşterilere hem e-posta hem de web barındırma hizmeti sunar. Genel merkezi Oslo, Norveç'te ve’Bugüne kadar, dünya çapında müşterilere bir milyondan fazla e-posta gelen kutusu sunmuştur ve iş, güçlü bir etik duruşla çalışmaktan gurur duymaktadır. Çalışanlara ait olmanın yanı sıra, özel olarak iletişim kurma insan haklarına ve bunun çevre dostu bir şekilde gerçekleşmesi gerektiğine inanıyor..

Runbox özellikleri

  • En son şifreleme teknolojisini kullanan güvenli e-posta
  • Sınıfının en iyisi kimlik doğrulama yönetimi
  • Çok katmanlı ağ ve sunucu yedekleme katmanları sayesinde mükemmel güvenilirlik
  • Bireysel kullanıcı başına 25 GB alan
  • Farklı platformlarda e-postaları tek bir alanda ve görünümde birleştirebilme
  • Tam mobil yetenekler, böylece hareket halindeyken e-postalarınızı senkronize edebilirsiniz
  • Her amaç için bir dizi alternatif e-posta adresi ve alan adı oluşturma yeteneği
  • Web barındırma eklentilerinin yanı sıra WordPress ve diğer yazılım paketlerini yükleme seçeneği.
  • E-posta çözümlerini özelleştirebilme (örneğin işletmeler ve markalar için)
  • Tamamen reklam içermez.

Hızlı, kolay ve çekici

Sistem kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve düzenli bir şekilde iyi görünen sezgisel bir arayüze sahiptir. Hiç reklam yok ve’Temel abonelikte ihtiyaç duyduğunuz 100 alternatif adres ile yeni e-postanızı kullanmaya başlamanız hızlı ve kolaydır.

İş faydaları

İşletmeler için Runbox, şirket içi sunucuları çalıştırma maliyeti yüksek olmadan profesyonel ve anında iletişim çözümünü paylaşma şansı sunar. Servis mükemmel çalışma süresine sahiptir ve gün boyunca güvenli bir şekilde çalışır ve işletmelere veri gizliliğinde ihtiyaç duydukları güvenliği ve güveni sağlar. Açık kaynaklı yazılım, hizmetin kalitesini ve bütünlüğünü korurken maliyetleri düşük tutmaya yardımcı olur. Runbox ayrıca tamamen esnek ve ölçeklendirilebilir işletmelere fiyat planları sunar.

Harika servis

Ayrıca uzman bir müşteri hizmetleri ekibi ve büyük bir hizmet taahhüdü bulunmaktadır. Runbox, tüm biletlerin hızlı bir şekilde yanıtlanmasını ve müşterilerin aldıkları hizmet hakkında olumlu yorum yapmalarını sağlar.

Çevre dostu

Ve yeşil fikirli müşterilere hitap edecek biraz farklı bir şey olarak, şirket aynı zamanda yenilenebilir enerji üzerinde de faaliyet gösteriyor. Sunucuları, düşük karbon ekonomisini desteklemeye ve zararlı sera gazlarının kullanımını en aza indirmeye yardımcı olan% 100 sertifikalı hidroelektrik elektrik kaynakları üzerinde çalışmaktadır..

Runbox fiyatlandırması

Kullanım gereksinimlerinize ve bireysel veya grup / işletme kullanıcısı olmanıza bağlı olarak Runbox ile birlikte üç farklı paket düzeyi vardır. Mikro paket 19,95 $ ve 1 GB e-posta depolama alanı ve 1 MB dosya depolama alanına sahip. 5 e-posta barındırma alanı dahildir. Medium paketi için,’$ 34.95 USD ödeyecek ve 5GB alan ve 500 MB e-posta depolama alanı alacaksınız. Max planı 79,95 ABD dolarıdır ve 25 e-posta barındırma alan adıyla e-postalar için 25 GB depolama alanı ve 2 GB dosya depolama alanı sunar.

E-posta, web ve alan adı için barındırma hizmetleri de maliyet etkin ve birincil e-posta yönetimi çözümüne cıvatalanması kolaydır.

Runbox güvenli midir?

Evet, ülke İsveç'te olduğu gibi, son derece katı gizlilik yasalarına sahip olduğundan, Norveç'te bir nedenden dolayı bulunmaktadır.

Ancak, ek koruma için, birçok kullanıcı Runbox'a ek olarak bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanmayı tercih eder. VPN'ler, tüm verileri için güvenli bir tünel sağladığı için kullanıcıların çevrimiçi olarak daha anonim olmasına yardımcı olabilir. IP adreslerini taklit ederek gerçek konumlarını da gizler.

Bu nedenle, hem Runbox'ı hem de güvenilir bir VPN (gerçekten en iyi 10 VPN listemizde bulabilirsiniz) kullanmanızı öneririz..

Runbox ve ProtonMail Karşılaştırması

İzin Vermek’s Runbox incelememizi bugün piyasadaki en popüler güvenli e-posta istemcilerinden biri ProtonMail ile karşılaştırarak sonuçlandırıyoruz..

Runbox ProtonMail
kurucu Runbox Çözümleri Andy Yen, Wei Sun ve Jason Stockman
Yayınlandı 2011 2013
yer İsveç İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut 30 günlük ücretsiz deneme Evet
Maliyet Mikro paket: 1 GB e-posta depolama alanı ve 1 MB dosya depolama alanı ile 19,95 $. 5 e-posta barındırma alanı dahildir.
Orta paket: 5 GB alan / 500 MB e-posta depolama alanı ile 34,95 USD.
Maksimum plan: 79,95 $, e-postalar için 25 GB depolama alanı / 2 GB dosya depolama alanı ve ayrıca 25 e-posta barındırma alanı.
Aylık 5-30 EUR
aylık 1-2 EUR için ek depolama alanı, alan adı veya adres için ödeme yapın.
Posta kutusu depolama alanı Bireysel hesaplar için 25 GB Ücretsiz versiyon: 500 MB
Ücretli: 20 GB
Maks. bağlantı sınırı 130 MB 25 MB ve 100 ek
Güvenlik özellikleri Uçtan uca şifreleme
Çalışma süresini garanti etmek için çok katmanlı sunucu ve artıklık katmanları
Gerektiğinde iki aşamalı kimlik doğrulama
Norveç yasası uygulandı
Kullanıcı verilerinin bütünlüğünü garanti eden süreçler ve prosedürler
2 faktörlü kimlik doğrulama oturum açma işlemi
Tam gizlilik sağlamak için uçtan uca şifreleme

Özetle

E-postalarınızın meraklı gözlerden arınmış olduğunu, verilerinizin dijital erişimden korunduğunu ve reklam olmadan güvenli bir şekilde çevrimiçi iletişimin tadını çıkarabileceğinizi bilmek istiyorsanız, Runbox düşünmek için mükemmel bir seçenektir. Dünya çapında binlerce mutlu müşterisi vardır, birkaç yıldır faaliyet göstermektedir ve çalışan sahiplik yapısı ve sürekli iyileştirme ve müşteri teslimatına sürekli bağlılık ile desteklenen değerlerle güçlü bir etik temelli ahlakı vardır..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 83