StartMail İncelemesi

Eğer sen’E-postanızın güvenli olduğuna her zaman inandığınızda, bunu yeniden düşünmeniz gerekebilir.


Hiç Gmail'inizdeki son çevrimiçi aramalarınızla ilgili reklamlarla karşılaştınız mı? Google'ın ne aradığınızı nasıl bildiğini hiç merak etmeyin?

Cevap basit. Çevrimiçi etkinliklerinizden bir ipucu alıyorlar. Çoğu e-posta hizmeti bilgilerinizi bu şekilde kullanır

Bu bir çok insan için büyük bir sorun olmasa da. Ancak, akıllı bir kullanıcıysanız ve internet güvenliğiniz konusunda çok titizseniz, kurtarmaya gelebilecek neyse ki bir dizi güvenli özel e-posta seçeneği var..

StartMail de bunlardan biri.

StartMail nedir?

StartMail, hizmetin kullandığı en son şifreleme protokolleri sayesinde e-posta konuşmalarınızı koruyan güvenli bir e-posta istemcisidir. E-postalarınızın hiçbirinin üçüncü taraflara maruz kalmamasını ve istenmeyen izinsiz girişlere ve kitlesel gözetimden korunmaya devam etmenizi sağlar.

İzin Vermek’StartMail hakkında daha fazla bilgi sahibi olun ve bu hizmeti bugün bizimle olan en iyi özelliklerden biri yapan tüm özelliklere bir göz atın.

Startmail Özellikleri

  1. 10 GB depolama alanı

StartMail, tüm hassas bilgilerinizi güvenli ve güvenli bir şekilde saklamak için gerekenden daha fazla olan kişisel bir kasada 10 GB depolama alanı sunar..

  1. Geçici e-posta adresleri

Hizmet, hareket halindeyken kendi geçici e-posta adresinizi oluşturmanıza olanak tanır. Bu özellik, kullandığınızda gerçekten kullanışlı olduğunu kanıtlıyor’t Gerçek e-posta adresinizi alıcıyla paylaşmak istemiyorsanız ve daha geçici bir şey arıyorsanız.

  1. Kurulumu ve yapılandırması kolay

E-postanın ayarlanması ve yapılandırılmasıyla ilgili tüm süreç oldukça basittir. Sen yapma’herhangi bir yazılım indirmeniz veya ağır kurulumlar çalıştırmanız gerekmez.

  1. IMAP / SMTP uyumlu

E-postalarınızı Outlook, Apple Mail ve Thunderbird gibi üçüncü taraf programlar aracılığıyla yönetme alışkanlığınız varsa, StartMail de sizi burada ele geçirdi.

Hizmet tüm büyük e-posta programlarıyla uyumludur, böylece size tam bir esneklik sağlar.

  1. Kendi alan adınızı kullanın

StartMail e-postası, kendi alan adınızda veya alt alan adınızda kullanmak istediğinizde bile geri döndü. Hizmet, özel e-posta adreslerine sahip olmanıza bile izin verir.

  1. Fiyatlandırma

StartMail, suları test etmek için bir deneme çalıştırması yapmanızı sağlar. Bundan sonra, hizmeti kullanmaya devam etmeyi planlıyorsanız, yılda 59,95 ABD doları tutarında ve size özel ve şifreli e-posta ile erişim sağlayan kişisel planı tercih edebilirsiniz..

Ayrıca, yıllık 59,95 ABD doları / posta kutusu maliyeti olan iş planını da tercih edebilirsiniz.

StartMail nasıl çalışır?

Üçüncü tarafların, kimlik hırsızlarının, bilgisayar korsanlarının ve hatta hükümetlerin özel alanınıza girebileceği ve korumasız iletişimlere erişebileceği bir çağda StartMail size güvenilir ve güvenli e-posta bağlantısı sağlar.

Hizmet, ilk olarak 1991 yılında yazılmış olan PGP (Oldukça İyi Gizlilik) şifrelemesine dayanmaktadır. PGP dijital anahtar çiftlerini kullanır ve her çift iki anahtardan oluşur: bir ortak anahtar ve bir özel anahtar. Ortak anahtar, adından da anlaşılacağı gibi, postayı şifrelemek için paylaşılırken özel anahtar gizli tutulur ve postanın şifresini çözmek için kullanılır.

StartMail'i kurmak ve yapılandırmak parkta yürüyüşe benzer. İzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Önceden dolu olmayan bir kullanıcı adı seçerek başlayın. Kayıt sayfası, seçtiğiniz ad kullanılabilir olduğunda sizi bilgilendirir.
  2. Bir hesap şifresi oluşturun ve şartlar ve koşulları kabul edin.
  3. Ardından, beklenmedik anlarda hesabınızdan kilitlenmemeniz için bir kurtarma posta adresi vermeniz istenir.

Yeni hesabınız artık kullanıma hazırdır. Hizmet, halihazırda StartMail kullanıcısı olmayan kişilere mesaj gönderip almanıza olanak tanır.

StartMail güvenli midir??

Kesinlikle. StartMail e-postası, yukarıda belirtildiği gibi, PGP şifreleme modelini kullanır. Hizmet, gerekli ortak ve özel anahtar çiftini oluşturur.

Ancak, giden iletiler için de kendi genel anahtarınızı oluşturabilirsiniz. Her şeyi kavramak oldukça kolaydır. StartMail kişisel kimliğinizin bozulmadan kalmasını ve herhangi bir zamanda kimseyle paylaşılmamasını sağlar. Daha ne isteyebilirsiniz?

StartMail ve ProtonMail Karşılaştırması

StartMail hizmetlerine ve özelliklerine daha yakından bakmak için,’ProtonMail ile karşılaştırın ve nasıl performans gösterdiğini görün.

Özellikleri Smartmail ProtonMail
Sahip Sörf Tahtası Holding B.V Proton Technologies AG
Yayınlandı N / A 2014
yer Avrupa İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Evet Evet
Maliyet Kişisel plan için 59.95 $ / yıl ve iş planı için 59.95 $ / yıl / posta kutusu Artı planı için € 48.00 / yıl, Profesyonel plan için € 75.00 / yıl / kullanıcı ve Vizyoner plan için € 288.00 / yıl
Posta kutusu depolama alanı 10 GB Planınıza bağlı olarak 500 MB - 20 GB
Maks. bağlantı sınırı N / A 25 MB
Güvenlik özellikleri PGP AES, RSA ve OpenPGP

Önerilen okumalar:

En Güvenli E-posta Sağlayıcıları

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =