TorGuard E-posta İncelemesi

Kötü amaçlı yazılımların% 92'sinin e-posta ile gönderildiğini biliyor muydunuz??


E-postalarımız artık güvenli değil. Hassas bilgileri e-posta üzerinden paylaşmadan önce iki kez düşünmek önemlidir. E-postanızın üçüncü taraflar tarafından ne zaman saldırıya uğrayacağını veya davet edileceğini asla bilemezsiniz ve sonuçta onlara önemli tüm ayrıntıları açıklarsınız.

E-postayı tamamen kullanmayı bırakmak geçerli bir çözüm değildir, önemli olan gereksinimlerinize özel olmak ve güvenli hizmetler sunan bir e-posta istemcisi seçmektir. TorGuard e-postası, uçtan uca e-posta koruması sağladığı bilinen bu konuda etkili bir hizmettir.

TorGuard E-postası nedir?

TorGuard VPN'in büyük başarısından sonra, TorGuard yakın zamanda TorGuard Email adlı kendi güvenli e-posta istemcisini tanıttı. E-posta güvenliği ile bugünlerde bir sorun, güvenli e-posta istemcileri saatin ihtiyacıdır ve TorGuard e-postası tüm ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılar.

Hizmet, OpenPGP şifreleme protokolü ile donatılmıştır ve tüm e-postalarınızın güvenli ve gizli kalmasını sağlar. TorGuard ayrıca size bir dizi özellik sunar, böylece’t Gizlilik nedeniyle özelliklerden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Yani TorGuard e-posta tüm hype değer mi? Denemeli misin? Bu inceleme hakkında ne olduğunu. İzin Vermek’TorGuard'ın tüm özelliklerine daha yakından bakabilir ve hizmetin güvenlik ve koruma açısından nasıl performans gösterdiğini görebilirsiniz.

TorGuard E-posta özellikleri

 1. Güvenli OpenPGP şifrelemesini kullanır

Sıklıkla gizli e-postalarla ilgileniyorsanız ve tüm hassas e-postalarınızın ve verilerinizin güvenli olduğundan% 100 güvenceye ihtiyacınız varsa, TorGuard ihtiyaçlarınızı karşılar. Hizmet, OpenPGP uyumluluğu sayesinde verilerinizin gizli ve güvenli olmasını sağlar.

 1. MITM saldırılarına karşı koruma

TorGuard e-postası, güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlar. E-posta sizi Ortadaki Adam saldırıları ve diğer tehditlere karşı korumada etkilidir. Bunun nedeni, hizmetin tüm e-postalarınızı şifrelemesi ve böylece üçüncü tarafların içeriğinize yetkisiz erişim kazanmamasını sağlamasıdır..

 1. Bilgilerinizin pazarlama ve reklamlarda kullanılmasını önler

Birçok e-posta istemcisi gizliliğinizi feda eder. Bu, TorGuard'ın tüm endişelerinizi attığı ve tüm e-postalarınızı şifreli tuttuğu, aynı zamanda üst düzey özellikler ve önemli ayarlar sunan bir alandır. TorGuard e-postanızı en son standartları kullanarak şifreler ve bilgilerinizin hiçbirinin hiçbir şekilde paylaşılmasını, satılmasını veya çoğaltılmamasını sağlar.

 1. Hareket halindeyken e-postalara global olarak erişin

Dünyanın hangi köşesinden e-postalarınıza erişiyor olursanız olun, TorGuard’s sunucuları dünyanın herhangi bir yerinde kullanılabilir. E-postalarınızı her zaman güvende ve korunaklı tutmak için güvenli PGP anahtarlığı kullanabilirsiniz.

 1. 24 saat destek

TorGuard e-postasını kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, her zaman son derece yetkin personeline ulaşabilir ve sorularınızı hareket halindeyken çözebilirsiniz..

 1. Bir dizi özellik

TorGuard, en iyi güvenliği sağlamanın yanı sıra, e-posta hizmetinin de en yeni özelliklerle donatılmış olmasını sağlar. Buna ayak uydurmak için, e-posta istemcisi görevler, toplu içe aktarma, anahtar depolama, gelişmiş arama, notlar vb. Dahil olmak üzere tüm e-posta ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dizi heyecan verici özellik sunar..

TorGuard E-posta nasıl çalışır??

TorGuard, güvenliğinizi korumada oldukça etkili olan güvenli PGP / GPG şifreleme protokolüne dayanmaktadır. E-posta, e-postaya erişme şeklinize bakılmaksızın verilerinizi koruyarak çalışır.

TorGuard, onlara nasıl erişirseniz erişsin e-postalarınızı güvende tutar. Mobil cihazlardan tarayıcı tabanlı e-posta ve diğer yazılım istemcilerine, TorGuard e-postalarına her yerden erişilebilir ve% 100 saldırıya karşı güvenlik sağlar.

TorGuard Email güvenli midir??

TorGuard e-postası, OpenPGP protokolüne dayandığından tamamen güvenlidir. Bir e-posta göndermek için tek yapmanız gereken aşağıda verilen adımları takip etmektir:

 1. E-postanızı tıklayarak Yeni Mesaj. Mesajınızı yazın ve en az bir alıcı girin.
 2. Sonra tıklayın PGP İşareti / Şifrele. Bunu yaptığınızda, OpenPGP'nin yalnızca düz metni kabul ettiğini söyleyen bir kutu görünecektir. Herhangi bir biçimlendirmeyi kaldırmak için Tamam'ı tıklamanız istenir.
 3. Tıklayın tamam.
 4. Şimdi, anahtarınızı en erken oluştururken oluşturduğunuz şifrenizi girmeniz istenecektir. Ardından, işarete tıklayın ve şifreleyin.
 5. Bu, e-postanızı şifreleyecek ve e-posta metniniz artık şifrelemenin nasıl çalıştığı bir koda benzeyecektir.

TorGuard hassas bilgilerinizi bu şekilde korur ve e-postanızı güvende tutar.

TorGuard Email anonim mi?

TorGuard Email yalnızca anonim olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni sunulan güncelleme platformu daha da geliştirdi. Yeni web posta sistemi aşağıdakiler dahil bir dizi özellikten oluşur:

 • Kullanıcıların e-posta göndermesini ve almasını kolaylaştıran gelişmiş bir kullanıcı arayüzü
 • E-postanızın yalnızca okunabilir olmasını değil, aynı zamanda erişildiği ekran boyutuna da uymasını sağlayan mobil optimizasyon
 • Eriştiğiniz cihazdan bağımsız olarak e-postanızı güvende tutan OpenPGP şifrelemesi

TorGuard tarafından desteklenen şifreli e-posta platformu, tüm kullanıcılara 10 GB ücretsiz depolama alanı sunar. Ancak, gerekirse daha fazla depolama alanı için aylık, üç aylık ve yıllık faturalandırma seçeneklerine yükseltebilirsiniz.

Hepsinden önemlisi, e-posta aşağıdaki gibi bir dizi üst düzey özellik ile birlikte gelir:

 • Uçtan uca güvenlik ve koruma
 • Sıfır pazarlama ve reklamcılık
 • İleri gizlilik
 • 7/24 özel destek
 • Tüm büyük platformlar ve cihazlarla uyumluluk

TorGuard E-postası ve ProtonMail

İzin Vermek’s TorGuard'ın ProtonMail ile karşılaştırıldığında nasıl performans gösterdiğini görün.

Özellikleri TorGuard e-postası ProtonMail
Sahip TorGuard Proton Technologies AG
Yayınlandı 2019 2014
yer N / A İsviçre
Ücretsiz sürüm mevcut Evet Evet
Maliyet Aylık 6,95 USD veya üç ayda bir 15,95 USD veya yıllık 49,95 USD fatura Artı planı için € 48.00 / yıl, Profesyonel plan için € 75.00 / yıl / kullanıcı ve Vizyoner plan için € 288.00 / yıl
Posta kutusu depolama alanı 10 GB Planınıza bağlı olarak 500 MB - 20 GB
Maks. bağlantı sınırı N / A 25 MB
Güvenlik özellikleri OpenPGP AES, RSA ve OpenPGP

Önerilen okumalar:

En Güvenli E-posta Sağlayıcıları

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 86