Zoho Mail incelemesi

Eğer sen’müşteri içi reklamcılık ve spam'dan bıktıysanız ve gizliliğinizle ilgili endişeleriniz varsa,’e-posta istemcileri seçiminizi inceleme zamanı. Büyük ticari markaların gizlilik istilası uygulamaları için spot ışığı altında, güvenli e-posta istemcileri popülaritesi artmaktadır.


Güvenli bir e-posta istemcisi nedir?

Oldukça basit bir şekilde, bu e-posta sağlayıcıları, e-postalarınızın tamamen özel ve güvenli olmasını sağlamak için en son teknolojileri kullanır. Bunu,’t Reklamverenlerin size spam göndermesine izin verme ve e-posta içeriğinizin sunucu şirketin kendisi (veri satış amacıyla) veya hükümet gibi kamu kurumları tarafından taranmasını önleme.

İsviçre cazibesi

Birçok ülkede, hükümet ve diğer kamu kuruluşlarının e-postaları içerik için tarama hakkına sahip olduğunu unutmayın. Bu, güvenli e-posta sağlayıcılarının, yasal yollardan yararlanarak bunun olmasını engelledikleri için var olmasının bir başka nedenidir..

Hatta bazıları İsviçre gibi ülkelerde faaliyet gösteriyor, ülke nedeniyle merkezlerini ve sunucularını dayandırıyor’Bireysel gizlilik haklarını her şeyden önce koruyan son derece katı gizlilik yasaları.

Müşteriler neden büyük oyunculardan uzaklaşıyor?

Büyük e-posta sağlayıcıları bir zamanlar çoğu insan için varsayılan seçenekti, ancak kullanıcı verilerinin ve gizliliğinin tehlikeye atılması ve e-postaların taranması ve reklamverenlere veri satılması için yakın zamanda - en son ilgi odağında Facebook'la birlikte bir dizi yüksek profilli skandal vardı..

Zoho Mail ile tanışın

Bugün biz’şu anda sunulan önde gelen güvenli e-posta istemcilerinden birine bakacağız - Zoho Mail. Biz’özelliklerine ve avantajlarına bir göz attınız ve Zohomail incelememiz sizi hızlı bir şekilde hızlandıracak!

Zoho Mail nedir?

Zoho Mail, özel hesaplar da sunmasına rağmen, özellikle işletmeler arasında popüler olan son derece güvenli bir e-posta istemcisidir. Bireysel ve özel kullanıcılardan büyük kuruluşlara kadar dünya genelinde yaklaşık 30 milyon kullanıcısı var..

Hafif başlangıç ​​boyutundaki kullanıcılardan ağır ve kurumsal düzey kuruluşlara kadar tüm kullanıcı gruplarına uygun paketler sunar.

Zoho Mail özellikleri

Kullanıcılar normal takvim, kişiler, sohbet, notlar ve diğer bilinen yönetim özelliklerini bulacaktır. Kullanıcı arayüzü temiz ve basittir ve tanıdık düzen stilleri ve menüler kullanılarak sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

İşbirliğine dayalı çalışma ve hızlı iletişim için müşterileri kuruluşlarında kullanan iş müşterileri için çok yararlı olan bir sohbet özelliği vardır..

Platform aynı zamanda düzenli ve reklamlardan tamamen arınmış, ancak ticari kullanıcıların yazılımdan maksimum değer elde edebilmeleri için tüm kullanılabilir alanı kullanmayı amaçlıyor.

Beyaz etiketleme yeteneği, platformu kendi logosunu ve markasını gerektiği gibi ekleyebilen ve daha özelleştirilmiş bir çözüm gibi gösteren kurumsal müşteriler için cazip hale getirir..

İşletmeler için posta özelliği, Office Suite, Connect ve Zoho Docs dahil olmak üzere 9 ofis tabanlı uygulamayı bir araya getiren daha geniş bir Zoho Workplace teklifine entegre edilmiştir. Bunlar, kullanıcıların belge, elektronik tablo, sunu, veritabanı vb. Oluşturmalarına olanak tanır..

Eklenen tüm modüler özellikler, dijital platformda işbirliği ve modern ortak çalışma avantajları sağlar. Her özellik desteklenir, bulut üzerinden güncellenir ve en son güncellemeler, yamalar, düzeltmeler ve genel iyileştirmeler için düzenli olarak güncellenir ve yönetilen bir çözümle birlikte gelen tüm avantajları sunar.

Zoho Mail güvenli midir??

Şirket güvenliğini son derece ciddiye alıyor ve bunu kuruluşundaki teknolojiler, uygulamalar ve politikaların bir karışımıyla sunuyor. Genellikle herhangi bir yerel sunucu veya PC alternatifinden daha yüksek bir güvenlik derecesi sunabileceğini söylüyor.

Web sitesinde yayınlanan ve kullanıcı güvenliğini ve gizliliği garanti altına alan yaklaşımı açıkça tanımlayan kapsamlı güvenlik politikaları vardır..

Şirket, yeni alternatiflerin bulunduğu her yerde güvenlik prosedürlerini sürekli olarak gözden geçirir ve yükseltir ve müşteri grupları için sınıfının en iyisi bir çözüm sunar. Ayrıca, oyunun önünde kalmasını ve herhangi bir saldırı karşısında dayanıklı olmasını sağlamak için en son siber güvenlik tehditlerinin tümünü düzenli olarak izler..

Bununla birlikte, hassas bilgilerini korumaya yardımcı olmak için biraz daha fazla güvenlik elde etmek için, birçok kullanıcı da VPN'leri (Sanal Özel Ağlar) kullanmaktadır. Bunlar kullanıcıları şifrelemeye yardımcı olur’ veri ve ayrıca IP adreslerini kullanıcının bulunduğu bir yerden başka bir adresle sararak gerçek konumlarını gizler’seçiyor.

Bu nedenle, güvenlikle ilgilenen birçok kullanıcı, özellikleri kaybetmeden en fazla güvenliği sağlamak için hem Zoho Mail'i hem de bir VPN'yi içerir. Eğer yapmazsan’Hangi VPN sağlayıcısını seçeceğinizi bilmiyorsanız, ilk 10 VPN listemiz mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir yerdir.

Zoho Mail özellikleri

 • Doğal afetlerden ve fiziksel saldırılardan korunan yerlerde, mümkün olan en sıkı korunan tesislerin bazılarında bulunan veri merkezleri.
 • Fiziksel korumalar, video izleme, biyometrik ve çift faktörlü kimlik doğrulama ve operasyonda kontrollü girişlerle her veri merkezinde gece gündüz güvenliği!
 • En son şifreleme protokolleri, en güçlü şifreler ve izinsiz giriş koruma programlarıyla sürekli ağ güvenliği izleme.
 • İş sürekliliği için dağıtılmış ızgara mimarisi
 • 99,9 adet garantili çalışma süresi
 • Kesinlikle hiçbir zaman reklam yok.

İşletmelere sağladığı faydalar

Öncelikle işletmeler için tasarlanmış bir e-posta aracı olarak, bu müşterilere özel avantajlar sunan bir dizi özellik vardır. Örneğin:

 • Zoho, e-posta istemcisi ve ofis paketlerinin yanı sıra işletmeler için kapsamlı bir CRM aracı sunar ve hepsi sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.
 • İşletmeler ayrıca, e-posta hesaplarının aktarılmasını hızlı ve kolay hale getiren kullanışlı bir taşıma aracından da yararlanabilir.
 • Yazılım mükemmel kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir

Geliştirilmiş özellikler

Ayrıca, diğer birçok e-posta istemcisinin sunmadığı bir dizi gelişmiş e-posta özelliği de vardır.’t Aynı derecede teklifte bulunur. Bunlar:

 • Göndermeden önce işbirliği için bir inceleme taslağı hazırlayabilme
 • Otomatik metin popülasyonuyla akıllı kompozisyon özellikleri
 • Posta planlaması
 • Tanımlanmış kullanıcı parametrelerine dayalı klasör paylaşımı ve toplu arşivleme
 • Tanımlananlarla ilgili bildirim alma yeteneği ‘izledi’ e-posta konuları
 • Ek görüntüleme kütüphanesi
 • Yer imleri
 • Kurumsal kullanıcıların kendi markalarını uygulaması için beyaz etiketleme seçenekleri
 • Arka ışığı karartan ve parlamayı önlemek için ekranı optimize eden bir gece modu özelliği
 • bir ‘bodur’ dosyalarınızı hızlı bir şekilde temizleme özelliği
 • Tamamen alıcıya gönderilmeden önce bir e-postayı geri çağırmak ve düzenlemek için ikinci bir şansınız olması için özelleştirebileceğiniz bir giden kutusu!
 • Kısayollar için klavye ayarlarının tam listesi.

Zoho Mail fiyatlandırması

Zohomail incelememiz, müşteriler için sunulan rekabetçi fiyatlandırma yapılarını buldu.

 • Standart kullanıcılar için, hizmet 30 GB depolama alanı ve 30 MB ek sınırı ile ayda 3 ABD dolarıdır.
 • Profesyonel bir kullanıcı için, 100 GB depolama alanı ve 40 GB ek sınırı için aylık maliyet 6 ABD dolarıdır.
 • Ayrıca bir ‘Hafif’ kullanıcı başına sadece 5 GB alan ve 25 MB ek gönderme yeteneği olan seçenek.

Zoho, lite paketinin bireysel kullanıcılar ve girişimlerle popüler olduğunu, standart seçeneğin KOBİ'ler tarafından tercih edildiğini ve profesyonel paketin daha büyük kuruluşlar tarafından tercih edildiğini söylüyor.

Zoho Mail ve Gmail

Ancak Zoho Mail, bugün piyasadaki en büyük küresel e-posta sağlayıcılarından biri olan Gmail ile nasıl kıyaslanıyor? Biz’bir inceleme yaptınız ve böylece’zorunda değil!

Zoho Mail Gmail
Sahip Zoho Şirketi Google
Yayınlandı 1996 2009, 5 yıllık beta testinden sonra
yer Hindistan Amerika Birleşik Devletleri
Ücretsiz sürüm mevcut Evet Evet
Maliyet Temel ‘Hafif’: 1 $ aylık
Standart: 3 $ / ay
Profesyonel: 6 $ / ay
N / A
Posta kutusu depolama alanı Temel ‘Hafif’: 5 GB
Standart: 30 GB
Profesyonel: 100 GB
Kullanıcıların her biri diğer Google hizmetleriyle (Google Drive ve Google +) paylaşılan 15 GB alır
Maks. bağlantı sınırı Temel ‘Hafif’: 25 MB
Standart: 30 MB
Profesyonel: 40 MB
E-posta başına 25 MB ve Google Drive 100 GB'lık belgeleri paylaşma olanağı sunar.
Güvenlik özellikleri En son güvenlik özellikleri, teknolojileri ve politikaları - kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini garanti eden sağlam fiziksel güvenlik prosedürleriyle desteklenir. E-postalar şifrelenir, ancak yalnızca şirkette tutulan veriler için’s sunucuları. Veriler, diğer sunuculara iletildiğinde savunmasız ve şifrelenmemiş olarak kalır.

Zoho Mail için üye yorumları

Zoho genellikle e-posta güvenliği, hizmeti, gizliliği ve teklifin genel kalitesi için çok yüksek incelemeler alır - hepsi uygun bir aylık abonelik fiyatı için.

Ticari müşteriler de entegre bir çözüm için diğer yazılım paketlerini satın alma eğilimindedir, ancak bazıları modüler satın alma yapısının, sadece belirli özelliklere erişmek için gerçekte ihtiyacınız olandan daha fazlasını satın alabileceğiniz anlamına gelir..

Ancak, yalnızca e-posta yazılımı arayan müşteriler için bu daha az alakalı ve’sorun değil.

Zoho Mail incelemesinin sonucu

Zoho Mail eğer bakmaya değer’özellikle rekabetçi fiyatlar ve iş ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan mükemmel araçlar sunduğu için.

E-posta istemcisinin arkasındaki şirket, diğer büyük markaların sağladığı tipik Office paketlerini yansıtan işletmeler ve uygulamalar için CRM çözümüne eklentiler de dahil olmak üzere sürekli yeni özellikler ve çözümler geliştiriyor.

Müşteri hizmetleri de dikkat çekicidir ve müşterilere herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa ve desteğe ihtiyaçları varsa gönül rahatlığı sağlar. Son olarak, ofis paketlerini ve e-postayı hareket halindeyken (akıllı telefonunuzdan veya bir web tarayıcı sürümünden) güvenli bir şekilde kullanma yeteneği mükemmel esneklik sunar.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =