Dashlane şifre yöneticisi incelemesi


Dashlane, çevredeki en popüler şifre yöneticilerinden biridir. Ancak LastPass, Keeper ve 1password gibi diğer popüler şifre yöneticilerine nasıl yığınlanır? Bu Dashlane incelemesi Dashlane'yi inceleyecek’artıları ve eksileri, teknik özellikler, fiyatlandırma ve güvenlik özellikleri. Biz’Hizmetin nasıl kullanılacağına ve Dashlane, LastPass, Keeper ve 1parola arasında karşılaştırmalar da yapacağım.

Dashlane artıları ve eksileri

Dashlane ile ilgili en iyi bölüm’özellikleri ile zengin. Öte yandan, Dashlane'nin en kötü yanı,’pahalı. Ayrıca bir VPN işlevi var, bu yüzden daha pahalı. Ancak, zaten bir VPN'iniz varsa, harcamak istediğinizden daha fazlası olabilir.

Yani, hizmet gidiş için çok şey var dedi. Birden fazla platformda çalışır, karanlık bir tarama web işlevine sahiptir ve hatta çevrimiçi alışveriş makbuzlarını yakalayabilirsiniz. Şifre yöneticisi iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir ve kullanımı kolaydır. Bazı dezavantajları,’t Internet Explorer ve VPN ile bu kadar iyi çalışmıyor’t Bazı belirlenmiş VPN'ler kadar çok yönlü.

Teknik özellikler

Bizim Dashlane inceleme bu uygulamanın tüm birincil platformları ile çalıştığını buldu. Bunlar Android, iOS, Windows, Mac ve Linux'u içerir. Dashlane, Windows 7 veya üstü, iOS 12.0 veya üstü, macOS Sierra veya üstü veya Android 5.0 veya üstü gerektirir. Bu şifre yöneticisinin Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge ve Opera için tarayıcı uzantıları var.

Dashlane güvenli midir??

Bu Dashlane incelemesine göre,’oradaki en güvenli şifre yöneticilerinden biri. Hizmet, iki faktörlü kimlik doğrulama ve üst düzey şifreleme gibi standart güvenlik özelliklerine sahiptir. Bunlara ek olarak Dashlane, karanlık web izleme ve wifi koruması için bir VPN de sunuyor. Identity Dashboard, güvenliğinizi takip etmenizi kolaylaştırır. Tüm şifre metrikleriniz ve uyarılarınız merkezi bir konumda. Ayrıca, dosyaları, şifreleri ve kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileri güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz 1 GB veri depolama alanınız da vardır. Genel olarak, Dashlane daha güvenli şifre yöneticilerinden biridir.

Dashlane nasıl kullanılır

Ürünü Dashlane web sitesinden yükledikten sonra,’Çevrimiçi bir hesap oluşturmanız gerekir. Sen’daha sonra hesabınıza erişmenizi sağlayacak bir ana şifre seçmeniz gerekecektir. Ayrıca, Dashlane size bazı eğiticiler de sunacaktır.

Ardından, Dashlane, tüm farklı çevrimiçi hesaplarınızın güvenlik düzeylerini kontrol etmek için, sağlanan e-postanızla bir güvenlik taraması gerçekleştirir. İsterseniz bu işlemi atlayabilir ve daha sonra yapabilirsiniz. Artık şifrelerinizi içe aktarabilirsiniz. İçe aktarma çoğu macOS ve Windows tarayıcısında yapılabilir, ancak mobil cihazlarınızdan mümkün değildir.

Fiyatlandırma

Bu Dashlane incelemesi için yaptığımız araştırmaya dayanarak,’yalnızca tek bir cihazda kullanmak ücretsizdir. Birden fazla cihaz için ekstra ödeme yapmanız gerekir. Ücretsiz sürüm en fazla 50 şifre saklayabilir. Premium sürümün maliyeti aylık 4,99 dolar. Ayda 9.99 dolara mal olan bir premium-artı versiyonu var. Ücretli sürümlerle,’daha fazla depolama alanı, cihazları senkronize etme yeteneği ve daha birçok güvenlik seçeneği elde edersiniz.

Dashlane Karşılaştırmaları

Dashlane vs LastPass

Dashlane Son Geçiş
İki faktörlü kimlik doğrulama Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Evet Evet
Şifre gücü raporu Evet Evet
Güvenli paylaşım Evet Evet
Senkronizasyon Android, iOS, Windows, Mac, Linux MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, Chrome

Dashlane vs Kaleci

Dashlane Kaleci
İki faktörlü kimlik doğrulama Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Evet Evet, ama sınırlı
Şifre gücü raporu Evet Evet
Güvenli paylaşım Evet Evet, diğer Keeper kullanıcılarıyla
Senkronizasyon Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Web, Blackberry, Windows Phone, Linux, Kindle

Dashlane vs 1 şifre

Dashlane 1Password
İki faktörlü kimlik doğrulama Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Evet Evet
Şifre gücü raporu Evet Hayır
Güvenli paylaşım Evet Yalnızca Aile ve Takım sürümlerinde
Senkronizasyon Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Linux

Dashlane incelememizin de belirttiği gibi, diğer birçok popüler şifre yöneticisinden daha fazla özelliğe sahiptir. Yalnızca LastPass birikir. Aynı zamanda Dashlane de grubun en pahalısı.

Genel olarak, Dashlane incelememiz bu şifre yöneticisini piyasadaki en iyi şifre yöneticilerinden biri olarak buldu. Sağladıkları hizmetle çok az kişi eşleşebilir. O’kullanımı kolaydır ve bir şifre yöneticisinden ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Şifre gücü raporlarının ne kadar ayrıntılı olduğunu seviyoruz. Ve fiyatın yüksek olduğunu düşünsek de paranızı alırsınız’değer. Güvenlik harika ve işlevsellik biz en iyilerinden biri’denedim.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 85 =