Gelişmiş Şifre Yöneticisi İncelemesi

Tüm dünyadaki siber güvenlik uzmanları, sunduğunuz her yeni hizmet için farklı şifreler kullanmanızı önerir’her biri bir öncekinden daha güçlü.

Neyse ki, yapmıyorsun’bu şifreleri artık ezberlemeniz ve hatırlamanız gerekmiyor. Dijital ortamları kullanabilir ve aşağıdakileri yapan bir şifre yöneticisi kullanabilirsiniz:’ekstra güçlü şifrelerinizi kullanışlı ve güvenli tutacağım.

Bu inceleme, daha önce duymuş olabileceğiniz Gelişmiş Şifre Yöneticisi'ne odaklanmaktadır.
Özelliklerini özetlemek için,’s başka bir büyük isimle karşılaştırma ile başlıyor: Advanced Password Manager vs LastPass.

Özellikleri Gelişmiş Şifre Yöneticisi Son Geçiş
İki faktörlü kimlik doğrulama Hayır Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Evet Evet
Şifre gücü raporu Evet Evet
Güvenli paylaşım Hayır Evet
Farklı cihazlarda senkronizasyon Windows ve Mac'teki tüm büyük tarayıcılar: Chrome, Edge, Firefox, Safari ve Internet Explorer Windows, Android, iOS, Edge, Chrome, Opera, Firefox, Safari ve Internet Explorer

Gördüğünüz gibi, kurulumu ancak 20 saniye süren ve bir haftadan daha ucuz bir maliyetle gelen yazılımlar için’kahve değerinde, Advanced Password Manager bir üst isme karşı iyi birikir.


Advanced Password Manager'ın artıları ve eksileri

Advanced Password Manager, kimliğinizi korumak için hükümet düzeyinde Microsoft teknolojisini kullanarak bir süredir ortalıkta. Şifrelerinizin geri kalanına erişmek için bir ana şifre seçmeniz yeterlidir ve uygulama gerisini sizin için yapar: şifreler belirttiğiniz şekilde rastgele oluşturulur.

Advanced Password Manager yalnızca adın önerisini yapmakla kalmaz, aynı zamanda şifreleri yönetir, aynı zamanda “ileri” bir parçası. Temel olarak, Advanced Password Manager çoğu gizlilik sorunu için ikisi bir arada bir çözüm gibidir. Ana şifrelerinizi her zaman güvenli ve elinizin altında tutarken’Onlara ihtiyacınız varsa, PC'nizi sürekli olarak tehditlere karşı tarar.

Advanced Password Manager, telefon numaralarını, kredi kartı numaralarını ve ekstreleri ve daha sonra kişisel tanımlama bilgilerine bağlayabileceği ve tehlikeli materyali saklama veya kaldırma seçeneği ile size bildirebileceği diğer kimlik izleri için sisteminizi temizleyecektir. kendi bulut tabanlı sunucularında şifreleyin ve koruyun. Kredi kartı bilgilerinizi doğrudan uygulamaya kaydedebilir ve çevrimiçi alışverişleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.
Bununla birlikte, en büyük kusurlardan biri, parolalar söz konusu olduğunda güvenlik için az çok norm olan 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama) eksikliğidir.

Orada’ayrıca hantal tasarım ve pop-up'lar yazılımın içinde, ömür boyu destek ve ücretsiz telefon sohbeti sunduklarını size bildirir (ki bu kesinlikle kendi başına bir “profesyonel”, ancak).

Gelişmiş Password Manager güvenlik özellikleri

Ne yazık ki, hızlı bir Google birçok kişinin (yanlışlıkla) Advanced Password Manager'ı bir tür kötü amaçlı yazılım veya aldatmaca olarak düşündüğünü ortaya çıkaracaktır..

Ancak bu durumdan uzak, çünkü’esasen şirket’Bu soruna neden olduğu düşünülen pazarlama şemaları: sağlıklı şüphecilik tavsiye edilir, ancak araştırmamız Gelişmiş Şifre Yöneticisi'nin bir “ücretsiz sürüm” yalnızca gizlilik sorunlarının izlerini bulmak için cihazınızı izler, ancak bunları temizlemek için’d tam sürümü satın almanız gerekir.
Tabii ki, bu hiç de yazılımın kullanımının tehlikeli olduğu veya fidye yazılımı gibi bilinen herhangi bir veri veya bilginizi tuttuğu anlamına gelmez. Web sitesinin kendisi, yazılımı indirmenin size “Ücretsiz Tarama. Tüm fonksiyonları kullanabilmek için satın alma gereklidir.”

O’şeffaf bir durumdur ve tehlikeli pazarlamayı ve siber güvenliğe alarmist bir yaklaşımı gösteren bir durumdur, ancak ne olursa olsun,’Yazılımın kendisini bir virüs olarak sınıflandırması gerekmez..
Aslında, piyasada, Gelişmiş Parola Yöneticisi'nin derinlemesine temizleme ve gizliliğinize yönelik olası tehditleri kendi bilgisayarınızdan ortadan kaldırmaya odaklandığı ölçüde gidecek birkaç araç daha var. Saldırmaya açık (kendi güvenliğinizde olmayan) bilgisayar ağınız yerine kişisel bilgilerinizi kendi güvenli kasasında saklayabilirsiniz (elbette bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanmadığınız sürece).

Çoklu platform desteği

Kolaylığınızı en üst düzeye çıkarmak için Gelişmiş Parola Yöneticisi yapılmıştır: bu nedenle,’Senden çok şey istemiyor. O’XP ve üstü ile Mac 10.8 ve üstü çalıştıran tüm sistem mimarilerinde kullanılabilir.

Tek kısıtlama, tarayıcılar söz konusu olduğunda:

  • Internet Explorer Sürüm 11'e yükseltilmelidir
  • Microsoft Edge, Sürüm 40 veya üstü olmalıdır
  • Firefox ve Google Chrome beta sürümleri değil kararlı sürümler olmalıdır.

Advanced Password Manager, mevcut tüm tarayıcı uzantılarında tasarım açısından neredeyse aynıdır.

  • MS Edge: tüm farklı tarayıcılarda olduğu gibi, eklentiyi ilgili mağazadan (bu durumda Microsoft mağazası) indirebilirsiniz. Web sitesinin kendisinde uzantıları bir tıklamayla yüklemenizi sağlayan düğmeler var.
  • Internet Explorer: arayüz tüm tarayıcılarda aynıdır ve Internet Explorer da bir istisna değildir. Eklentiyi yazılımın kurulumundan yükledikten sonra düzgün, kare kutularda açılan sekmelerden oluşan açılır menüden tüm özelliklere erişebilirsiniz..
  • Google Chrome: kaydedilmiş profillerinize ve bilgilerinize bir bakışta bakmanız gerekirse, yazılım ayrı bir sayfa veya sekme olarak çalışır. İsterseniz notlar ekleyebilir, tarayıcıları senkronize edebilir, Ayarlar ile oynayabilir ve hatta siteleri sistemden hariç tutabilirsiniz.
  • Firefox: diğer her şey aynı kalırken, Firefox'a dönen silinmiş izlerden kaynaklanan bir sorun var. Bu sorunu çözmek için, Mozilla Firefox'ta oturum açtığınız profilin veya hesabınızın Seçeneklerine gidin ve otomatik senkronizasyonu kapatın.

Yazılımın kendisi, kaydolma ve yükleme işlemi sırasında sisteminizde bulduğu tüm tarayıcılar için tarayıcı eklentilerini indirmenizi de ister..

Fiyatlandırma

Son olarak, fiyatlandırma hakkında bir kelime.

Gelişmiş Şifre Yöneticisi'nin yalnızca bir ödeme planı vardır: Altı ayda bir faturalandırılan 20,00 ABD doları aboneliğinizi iptal etmeye karar verene kadar. Üzerinden ödeme yapabilirsiniz PayPal ve tüm kredi kartları.

Kullanılabilir daha ucuz uygulamalar olsa da, bunlardan birkaçı daha önce belirtildiği gibi Gelişmiş Şifre Yöneticisi'nin sizin için yapabileceklerini yapar. Kişisel ihtiyaçlarınızın yazılıma uygun olduğunu düşünüyorsanız, anında etkinleştirmeyi kullanın ve deneyin: orada’s soru sorulmadan 30 günlük para iade garantisi’seni korudum.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 35

Adblock
detector