LogMeOnce incelemesi

En iyi belleğe sahip insanlar bile kullandıkları her web sitesi ve hesap için güçlü bir parola ezberlemekle mücadele edecektir. Ziyaret etme eğilimindeki web sitelerinin sayısı çok yüksek!


O’Şifreleri tekrarlamaya veya hepsine benzer şifreleri kullanmaya cazip geliyor, ancak’büyük bir risk. Siber suçlar artıyor ve istediğiniz son şey saldırıya uğramak veya kimliğinizi çalmak. Bu nedenle, birden fazla şifreyi yönetmek genellikle bir mücadeledir. Ama o’ayrıca bir zorunluluktur.

Bir şifre yöneticisi bu görevi kolaylaştırabilir. LogMeOnce şifre yöneticisi buna bir örnektir.

Bu inceleme, LogMeOnce. Biz’Ayrıca fiyat, güvenlik ve teknik özellikler gibi bazı önemli faktörlere de bakacağız ve bu şifre yöneticisini başka bir popüler ürün olan LastPass ile karşılaştıracağım..

Biz’bu özel hizmetin bazı avantajlarını inceleyerek bu LogMeOnce incelemesini başlatacağız.

LogMeOnce'ın artıları ve eksileri

LogMeOnce bunun için çok şey yapıyor. Windows, macOS, iOS ve Android'de senkronize edebilirsiniz ve mükemmel uyumluluk sağlar. Ayrıca temiz, etkileyici bir arayüze sahiptir. Hizmet, birçoğu kazandığınız bir ton özellik ile geliyor’t Piyasadaki herhangi bir şifre yöneticisinde bulamazsınız. Bazı özellikler arasında hesap dondurma, selfie iki faktörlü kimlik doğrulama, acil durum erişimi ve hırsızlık koruması bulunur.

En büyük con tüm bu özellikleri elde etmek için,’ekstra ödemek zorunda kalacak. Onlar yok’t Ücretsiz sürümü ile geliyor. Yine de, ücretsiz sürümün de birçok özelliği var. Ayrıca,’sadece temel özelliklere sahip bir şifre yöneticisi arıyorsanız, LogMeOnce ile birlikte gelen seçeneklerin sayısı çok fazla olabilir.

Teknik özellikler

LogMeOnce için Android 4.0 veya üstü, iOS 8.2 veya üstü, Windows Vista, Windows XP, Linux, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 gerekir.

Chrome, Firefox, Safari ve Internet Explorer için tarayıcı uzantıları da vardır. Sen’Optimum işlevsellik için en güncel tarayıcıyı isteyeceksiniz.

LogMeOnce nasıl kullanılır?

Bir şifre yöneticisini ilk kez kullanmak korkutucu bir süreç olabilir. LogMeOnce yeni kullanıcılar için kapsamlı eğitim sunar. Hizmeti yükledikten sonra adınızı ve e-posta adresinizi girerek bir hesaba kaydolun. Facebook üzerinden de kaydolabilirsiniz.

Ana Şifre kullanma veya şifresiz kimlik doğrulama kullanma arasında seçim yapabilirsiniz. İkinci seçenek önerildiği gibi’daha güvenli. Parolasız kimlik doğrulaması fotoğraf ve parmak izi tanımlamasına dayanır. Ayrıca bir güvenlik sorusu seçmeniz veya oluşturmanız gerekir.

Sonra, sen’En çok kullandığınız tarayıcı için uzantı almak isteyeceksiniz. Kimlik bilgilerini bulutta veya cihazınızda depolamak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Tercihinizi seçin.

Artık tarayıcınızdan şifreleri aktarabilecek ve hesabınızı çeşitli mobil cihazlarınızla senkronize edebileceksiniz. Mobil cihazınızı kaydetmek için’e-posta adresinize ihtiyacınız olacak.

LogMeOnce fiyatlandırması

LogMeOnce bir ücretsiz sürüm. Orada’ayrıca bir Aylık 1 ABD Doları tutarında Profesyonel Sürüm ve bir Aylık 3,25 ABD doları olan Ultimate Edition 1 yıllık bir plana kaydolduğunuzda. Ancak, 2, 3, 4 ve 5 yıllık bir plan yapma seçeneğiniz var. % 3,% 6,% 10 ve% 15 indirim kazanın aylık tutar. Tüm bu seçenekler 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

Ultimate sürümü ile giderseniz,’s piyasadaki en pahalı şifre yöneticilerinden biridir. Daha fazla özellik eklemek size daha da pahalıya mal olacaktır. Ancak, ücretsiz sürüm hala birçok işlevselliğe sahiptir. Sıradan kullanıcıların çoğu kazandı’t Üst düzey paketlerle gelen tüm özelliklere ihtiyaç duymaz.

LogMeOnce güvenli midir??

LogMeOnce verilerinizi güvende tutmak için birçok yenilikçi özellik kullanır. Fotoğraf girişi otomatik olarak iki faktörlü kimlik doğrulama oluşturur. Ana Parola alternatifini kullanırsanız, parola yerel olarak depolanır, bu nedenle güçlü bir parolanız varsa,’güvende olacağım.

LogMeOnce ayrıca daha güçlü parolalar oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel bir parola oluşturucusuna sahiptir. Diğer güvenlik özellikleri arasında hırsızlık önleme araçları ve hesap dondurma.

Genel olarak, LogMeOnce güvenli bir şifre yöneticisidir.

LogMeOnce vs LastPass

LogMeOnce Son Geçiş
İki faktörlü kimlik doğrulama Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Evet Evet
Şifre gücü raporu Evet Basit güç raporu. Güvenlik Sorunu özelliği mevcut
Güvenli paylaşım Ücretsiz: 5 paylaşım
Profesyonel: 30 paylaşım
Ultimate: sınırsız paylaşım
Evet
Senkronizasyon Öyle değil’t senkronizasyon gerektirmez. Tüm cihazlarda buluttan gerçek zamanlı veriler kullanır. MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android

LastPass ve LogMeOnce, bir şifre yöneticisinden ihtiyacınız olan tüm özellikleri size sağlayacak mükemmel uygulamalardır.

Genel olarak, LogMeOnce daha fazla özelliğe sahiptir, ancak bu özelliklerin tümü sizin için bir şey değildir’Sık kullanacağım. O’sundukları tüm farklı özelliklere bakmak ve hangilerine ihtiyacınız olduğunu ve hangilerini kullanmadığınızı görmek iyi bir fikirdir’t. Özelliklerle dolu bir hizmet istiyorsunuz, ancak şişirilmiş bir hizmet istemeyebilirsiniz.

Her iki parola yöneticisi de parolaları güvenli bir şekilde paylaşmanıza izin verir, ancak LastPass'ta bu işlev daha kolaydır. Hem şifre gücü raporlarını kontrol ettik, hem de servislerden ve senkronizasyon özelliklerinden de etkilendik.

Özetle, LogMeOnce piyasadaki en iyi şifre yöneticilerinden biridir.

Yine de, eğer’sadece basit bir şifre yöneticisi arıyorsunuz,’muhtemelen daha az özelliklere sahip bir yönetici ile daha iyi kapalı. Ancak tonlarca çan ve ıslık istiyorsanız, LogMeOnce bir zorunluluktur. İki faktörlü kimlik doğrulama, güvenli paylaşım, mükemmel bir şifre üreticisi, güvenli bir kasa, mükemmel uyumluluk ve çok daha fazlasını alacaksınız.

Ayrıca, tonlarca benzersiz özelliğe rağmen, takip edilmesi kolay video eğitimleri sayesinde hizmetin kullanımı nispeten kolaydır..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map