RememBear şifre yöneticisi incelemesi


Çevrimiçi etkinliğiniz söz konusu olduğunda, güvenlik hiç olmadığı kadar önemlidir. Siber suçlular yöntemlerini sürekli geliştiriyor ve yeni hedefler arıyor. Bu nedenle, kullanıcılar tüm hesapları için aynı şifreyi kullandıklarında, bilgisayar korsanlarında bunu kolaylaştırırlar.

RememBear bir dijital şifre yöneticisidir sizin için şifrelerinizi ezberleyen, saklayan ve güvenlik altına alan. Bu, tüm farklı hesaplarınız için benzersiz, güçlü şifreler kullanmanızı sağlar. Ne’daha fazla kazandın’onları unutma konusunda endişelenmene gerek yok.

Bu RememBear incelemesi, ürünün avantaj ve dezavantajlarına bakacaktır. Biz’ayrıca teknik özellikleri, güvenlik ve fiyatlandırma bilgilerini paylaşır. Sonunda biz’Bu şifre yöneticisinin nasıl kullanılacağına ve hizmeti popüler alternatiflerle nasıl karşılaştıracağınıza bakacağım. Örneğin, RememBear ve LastPass nasıl yan yana karşılaştırılır?.

RememBear'ın artıları ve eksileri

İzin Vermek’Bu RememBear incelemesini, söz konusu şifre yöneticisinin artılarını ve eksilerini tartışarak başlatın. Ürün, oturum açma adlarını yakalamak ve tekrarlamak gibi temel şifre yönetimi görevlerinizi yerine getirecektir. Ancak, iki faktörlü kimlik doğrulama ve güvenli paylaşım gibi diğer benzer hizmetlerin sahip olduğu bazı gelişmiş seçeneklerden yoksundur..

Hizmetin mükemmel uyumluluğu var. Windows, macOS, Android ve iOS ile çalışır. Sonuç olarak, RememBear'ı tüm bu cihazlarda senkronize edebilirsiniz. Daha yaratıcı bir deneyim istiyorsanız ayı temalı arayüz bir artıdır.

Bununla birlikte, orada’öğeleri kategoriler halinde düzenlemenin bir yolu yoktur. Bu nedenle, sipariş ve özelleştirmeyi seviyorsanız, bu şifre yöneticisi sizin için en iyisi olmayabilir.

Teknik özellikler

RememBear için macOS 10.11 veya üstü, iOS 9 veya üstü, Windows 10 veya Android 5.0 veya üstü gerekir.

Chrome, Firefox ve Safari için uzantılar var. Uzantılar için Chrome Tarayıcı 22+, Firefox Tarayıcı 57+ veya Safari Tarayıcı 11 gerekir+.

RememBear nasıl kullanılır

RememBear'da yükleme işlemini adım adım gösteren bir yükleyici vardır.

E-postanızı girip bir Ana Şifre seçerek bir hesap oluşturursunuz. Sen’Gelebileceğiniz en güvenli şifreyi seçmek isteyeceksiniz. Çünkü Ana Parolanızın gücü, parola yöneticisinin ne kadar güvenli olduğunu belirleyecektir. Aynı zamanda kazandığınız bir Ana Parola istiyorsunuz’hatırlamakta zorluk çekmek.

RememBear bir Yedekleme Kiti oluşturmanızı sağlayacaktır. Başka bir deyişle, bilgileri yazdırabilir ve güvenli bir yerde saklayabilirsiniz. Neyse ki, bu kit Ana Şifrenizi unutursanız hesabınızı geri yüklemenizi sağlar. Kit 29 haneli bir anahtar ve bir QR kodu içerir.

Ardından, şifreleri Chrome'dan veya farklı bir şifre yöneticisinden içe aktarma seçeneğiniz vardır. LastPass veya 1 paroladan içe aktarabilirsiniz.

RememBear'dan en iyi şekilde yararlanmak için’Kullandığınız tarayıcı için tarayıcı uzantısını yüklemek isteyeceksiniz. Hem ana uygulamada hem de eşleşmesi gereken uzantıda altı karakterli bir kod olacak.

Telefonunuza yüklemek için Google Play Store veya iOS App Store'dan indirin. Ana uygulama, mobil uygulamaları kolayca kurmak için size bir QR kodu verir. Mobil uygulamaların her ikisinin de kullanımı kolaydır. İkisi de parmak izi girişini destekliyor.

RememBear fiyatlandırması

RememBear'ın ücretsiz bir sürümü var, ancak yalnızca bir cihazda çalışacak. Ücretsiz sürümde senkronizasyon ve yedekleme özellikleri de yok.

Premium sürümün aylık maliyeti 3.00 $. Bu, yılda 36,00 ABD doları faturalandırılır.

Premium sürümün bir yedeği vardır ve tüm cihazlarınızda senkronize edilebilir. Bu özelliklere ek olarak,’ll ayrıca daha iyi müşteri hizmeti seçenekleri olsun. RememBear çeşitli ödeme yöntemlerini destekler: VISA, MasterCard, American Express ve Bitcoin. Buradaki çeşitliliği takdir ediyoruz.

RememBear alternatifleri

Bazı alternatifler arasında KeePass, LastPass ve 1parola.

KeePass, Mac, Windows ve Linux ile çalışan ücretsiz bir açık kaynaklı şifre yöneticisidir. Şifreli bir kasa ve çok faktörlü kimlik doğrulama özelliğine sahiptir. KeePass işlevselliği için eklentilere büyük ölçüde güvenir, bu yüzden herkes için olmayabilir.

LastPass, Mac, Windows, Linux, Android, iOS, Blackberry, Internet Explorer, Chrome, Safari ve Firefox'u destekleyen tarayıcı odaklı bir yöneticidir. LastPass otomatik form doldurma, rastgele şifre oluşturma, güvenli paylaşım ve çok faktörlü kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir.

1parola dikkate alınması gereken başka bir seçenektir. Bu uygulama Mac, Windows, iOS, Android, Chrome, Firefox, Opera ve Safari'yi destekler. Şifre üretme özelliğine sahiptir ve güçlü şifrelemeye sahiptir. Ancak 1 şifre yalnızca Aile ve Ekip abonelikleriyle güvenli şifre paylaşımı sunar. Bu şifre yöneticisi size yalnızca Windows ve Mac platformları için şifre gücü raporları verecektir.

RememBear vs LastPass

RememBear Son Geçiş 1Password
İki faktörlü kimlik doğrulama Hayır Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması
Evet Evet Evet
Şifre gücü raporu Hayır Evet Hayır
Güvenli paylaşım Hayır Evet Yalnızca Aile ve Takım sürümlerinde
Senkronizasyon Windows, MacOS, Android, iOS Windows, MacOS, iOS, Android, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Web, Linux

Genel olarak, LastPass daha fazla özelliğe sahiptir. RememBear iki faktörlü kimlik doğrulaması, iyi bir şifre gücü raporu ve güvenli şifre paylaşımından yoksundur. Bu LastPass'i daha işlevsel bir şifre yönetim hizmeti yapar.

Sonuç olarak

RememBear, öğeleri şifrelenmiş bir Ana Parola ve RememBear'ın sizin için oluşturduğu benzersiz bir cihaz anahtarıyla şifreler. Bu nedenle, öğeleriniz taşıma sırasında da şifrelenir. Tasarım, sözlük, kaba kuvvet ve çevrimdışı saldırılara karşı koruma amaçlıdır. Kullandıkları şifreleme güçlü ve güvenilirdir.

Ancak, çok faktörlü kimlik doğrulaması yoktur. RememBear şifrenizin gücünü kontrol edebilir, ancak’t Gücünü artırmanıza yardımcı olacak bir araca sahip olmak. Genel olarak, RememBear oldukça güvenlidir, ancak birkaç temel özelliğe sahip değildir.

Olumlu tarafı, RememBear ilginç arayüzü ile öne çıkıyor. Böylece,’s daha eğlenceli şifre yöneticilerinden biri var.

Fiyat ve şifreleme iyi olsa da,’s ayrıca daha temel şifre yöneticilerinden biridir. Sen’RememBear ile en önemli işlevleri ve özellikleri elde edersiniz, ancak siz kazandınız’LastPass ile elde ettiğiniz tüm zil ve ıslıklara sahip olun.

Genel olarak bir şifre yöneticisi kullanmak biraz yorucu. Yine de’bugün bir zorunluluktur’s çevre. Temel bir şifre yöneticisi arıyorsanız, RememBear kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir.

Önerilen okumalar:

En İyi Şifre Yöneticileri

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2