True Key şifre yöneticisi incelemesi


Doğru Anahtar nedir? O’s Intel Security tarafından parolalarınızı, oturum açma bilgilerinizi ve dosyalarınızı koruyabilecek bir parola yöneticisidir. Geçmişte, zayıf ve hatırlanması kolay şifreler yeterli olmuş olabilir. Ancak, hesaplama gücü arttı ve siber suçluların sayısı da arttı. Kullandığınız tüm farklı hesaplar ve web siteleri için benzersiz bir şifreye ihtiyacınız var’kullanarak. Şifre üreteçleri hazır olduğunda, bu kolaydır.

Ancak, tüm bu benzersiz şifreleri hatırlamak zordur. o’şifre yöneticilerinin günümüzde neden bir zorunluluk olduğu’s dijital ekosistemi.

Bu True Key incelemesi, bu şifre yöneticisine bakacak ve avantajları ve dezavantajları vurgulayacaktır. Biz’Ayrıca teknik özelliklere, güvenlik özelliklerine ve fiyatlandırmaya da bakacağız. Sonraki biz’True Key'in nasıl kullanılacağına bakacak ve hizmeti başka bir benzer yönetici olan LastPass ile karşılaştıracağım..

True Key'in artıları ve eksileri

Bu hizmeti kullanmanın avantaj ve dezavantajlarına bakarak bu Gerçek Anahtar İncelemeye başlayacağız.

Belki de diğer şifre yöneticilerinden daha fazlası olan True Key çok faktörlü kimlik doğrulama. Bu kesin bir avantajdır. Bu hizmet Windows, macOS, iOS ve Android gibi birden fazla cihazda kolayca senkronize edilebilir. Birkaç tarayıcıyı destekler, ancak Safari'yi desteklemez.

Diğer bir avantaj, güvenliğin ana parolaya tamamen bağlı olmamasıdır. Bazı dezavantajlar arasında güvenli parola paylaşımı, hesap devralma ve otomatik parola değiştirme bulunmaz.

Teknik özellikler

True Key; Android, iOS, Windows veya macOS'u destekler. İOS 9.0 veya üstü, Android 4.1 veya üstü, Windows Vista veya üstü veya macOS'un son sürümleri gerekir.

Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Edge için tarayıcı uzantıları da vardır. Sen’Optimum kullanım için tarayıcınızın güncel olmasını isteyeceksiniz.

True Key güvenli midir??

Bu uygulama, mevcut en güvenli şifreleme algoritmalarından biri olarak kabul edilen AES-256 şifrelemesini kullanır. Çok faktörlü kimlik doğrulama, hizmetin genel güvenliğini artırır. Oturum açma işlemi ana parola veya yüz veya parmak izi tanıma yoluyla gerçekleşebilir. Genel olarak, True Key size iyi bir güvenlik sağlarken, bazı özelleştirmelere de izin verir.

Fiyatlandırma

Gerçek Anahtar 15 şifreye kadar ücretsiz. Daha sonra, hizmet Yıllık 19,99 ABD doları. Ücretli sürüm ile 10.000'e kadar şifre / giriş yapabilirsiniz.

Fiyat, Dashlane gibi diğer şifre yöneticilerinden daha ucuzdur. Ancak, diğer yöneticilerin çok daha fazla kullanılabilirliğe sahip ücretsiz sürümleri vardır.

True Key nasıl kullanılır

Bu şifre yöneticisinin kullanımı kolaydır. İlk olarak, ürünü şirketten indirip yükleyin’s web sayfası. Mac ve Windows'ta tarayıcı uzantısı olarak yüklenir. İOS ve Android'de uygulama olarak yüklenir.

Sen’İlk kaydolduğunuzda bir Ana Parola oluşturmanız gerekir. Ancak daha sonra, bunu kullanabilir veya edemeyebilirsiniz. Hala sen’güçlü ve benzersiz, ancak hatırlaması kolay bir şifre seçmek isteyeceksiniz.

Daha sonra bir kimlik doğrulama yöntemi seçebileceksiniz. Yüz tanıma, parmak izi tanıma kullanabilir veya ana şifre ile yapıştırabilirsiniz.

Kullanıcılardan alınan True Key incelemeleri, birçoğunun şifresiz erişmeyi tercih ettiğini göstermektedir.

True Key nasıl kaldırılır

Bazı durumlarda, belirli bir yazılım yüklediğinizde bu uygulama cihazınıza üçüncü taraf teklifi olarak girer. Belki yüklediniz ve farklı bir şifre yöneticisi ile gitmek istediğinize karar verdiniz.

Cihazınıza yüklü uygulamaların listesini açtığınızda, True Key genellikle’t görün. Bunun nedeni,’t Tek başına bir uygulama olarak kabul edilmez. O’daha büyük McAfee Güvenlik programının bir parçasıdır. Bu, bu şifre yöneticisinin kaldırılmasını normal bir uygulamadan biraz daha zor hale getirir.

True Key Windows'tan kaldırma

Pencereler için, Windows tuşuna dokunun. Appwiz.cpl yazın. Enter'a tıklayın.

Şimdi True Key'i arayın. Çıkarsa, Kaldır düğmesine basın. Eğer değilse’t, McAfee'yi arayın ve Kaldır'ı tıklayın.

Denetim Masası'na Başlat'ı tıklayarak da bakmayı deneyebilirsiniz.->Kontrol Paneli.

Uygulama eklemek ve kaldırmak için bir seçenek var.

True Key veya McAfee'nin listelenip listelenmediğine bakın. Öyleyse Kaldır'ı tıklayın.

Normalde, bu iki seçenekten biri.

Mac'ten True Key nasıl kaldırılır

Mac için, uygulama klasörüne git.

True Key veya McAfee'yi çöp kutusuna sürükleyin. Boş çöp.

Uzantıyı devre dışı bırakarak tarayıcı uzantılarını kaldırabilirsiniz.

Bu seçenek, tarayıcınıza bağlı olarak Araçlar, Eklentiler veya Uzantılar altında olacaktır.

True Key alternatifleri

True Key ve LastPass karşılaştırması

Gerçek Anahtar
Son Geçiş
İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Evet Evet
Web formlarının otomatik doldurulması Hayır Evet
Şifre gücü raporu Hayır Evet
Güvenli paylaşım Hayır Evet
Senkronizasyon Android, iOS, Windows, Mac MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android

True Key, sadece temel şifre yönetimi işlevine ihtiyacınız varsa iyi bir seçenektir. LastPass daha fazla özelliğe sahiptir. Parola gücü raporu ve güvenli paylaşım işlevleri özellikle yararlıdır. Ancak, bu uygulamada bunlar eksik.

LastPass'in ücretsiz sürümü True Key'in ücretsiz sürümünden daha iyidir, çünkü daha fazla şifre ve giriş kaydedebilirsiniz. Ayrıca daha büyük bir uyumluluğa sahiptir.

Genel olarak, True Key, çok faktörlü kimlik doğrulamaya odaklanmasıyla öne çıkan etkili bir şifre yöneticisidir. Eğer kötü bir hafızanız varsa ve bu’t Ana parolayı hatırlamak istemezsiniz. Ama o’LastPass, Dashlane veya diğer en iyi şifre yöneticilerinden bazılarının size sunabileceği önemli özelliklerin eksik olması. Örneğin, True Key'in önerdiğimiz bir şey, otomatik web formu doldurmadır.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4