IPVanish לצורך סיקור


אם אתה’אנחנו כאן, אנחנו’אני אקח את זה שאתה כבר יודע על החשיבות של VPN לטורנטים. מומחי אבטחה ברחבי העולם ימליצו על שימוש ברשת פרטית וירטואלית כצעד ראשון בהבטחת עצמכם ברשת. זה’זה מהיר, אמין וחסכוני.

VPN עוזר לך בכך לאבטח את החיבור הלא בטוח שלך. כתובת ה- IP שלך, המשמשת לזיהויך והמיקום שלך, מוסתרת ואתה’הוקצה אחד חדש על ידי שרת ה- VPN.

אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

קבל IPVanish עכשיו ish

עם זאת, לא לכל ה- VPN יש מדיניות ביומן אפס. משמעות הדבר היא שאם הם נבדקו (או נפרצו!), המידע אתה’מנסה להגן עדיין היה יוצא, כאשר הפעילות שלך וכתובת ה- IP המקורית שלך נשמרה ברשומות שלהם.

טורנטים עובדים עמיתים לעמית, כך שהמידע האישי שלך נמצא על הקו. שם’אין שרתים בין - הקשר בינך למקור הוא ישיר.

חמור מכך, כל הזרעים והעלוקרים של סיקור בפומבי. אתה יכול אפילו להסתכל על כתובות ה- IP בלקוח הטורנט שלך. עם זאת, IPVanish תוודא שהנתונים שלך מוצפנים, ונראה כאילו הסיקור מוריד על ידי כתובת ה- IP של שרת VPN..

כמה טוב IPVanish עבור טורנטים?

לא כל ה- VPN מאפשרים להתחיל ולחלוק קבצים. IPVanish מאפשר תנועה P2P בכל השרתים.

בדיקות מרובות שפורסמו באופן מקוון על ידי חוקרים מוכיחות משהו שאתה יכול אפילו לבדוק בעצמך: כשאתה מוריד סיקור באמצעות IPVanish, הוא יציג את כתובת ה- IP שלהם במקום שלך.

שם’זה גם תכונה מעניינת שמוסיפה שכבת אבטחה נוספת: IPVanish יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך באופן אקראי במרווחי זמן שנבחרו. זה חוסך אותך מעיניים חטטניות שעדיין יוכלו לזהות אותך על ידי מתאם סטטיסטיקות התעבורה וזרמי הנתונים שלך.

חווה אי-גבול וירטואלי

אימה עם IPVanish מעניקה שילוב של הטבה משלך’יש לחוץ קשה למצוא במקום אחר. ראשית, IPVanish אינו מטיל מגבלת רוחב פס. טורנטים עם IPVanish יכולים להיכנס למאות ג'יגה-בייט ועדיין לא “מקסימום יציאה” הנתונים שלך.

IPVanish מציעה גם 10 חיבורים בו זמנית עם חשבון יחיד. אתה יכול לחבר את כל המכשירים בביתך ועדיין לא להיתקל בבעיות (אלא אם כן יש לך חיבור רע, כמובן).

איסור מותר על כל השרתים, ולשירות אפילו יש פרוקסי SOCKS5 בחינם, וזה נהדר לטורנינג (אתה יכול להגדיר אותו באפליקציית BitTorrent שלך ולהוסיף שכבת אבטחה נוספת).

האם ל- IPVanish יש רשת גדולה?

רשימת השרתים של IPVanish עושה סיקור מהיר ככל האפשר דרך השרתים הייעודיים שלה ביותר מ- 60 מדינות. עם כמעט 700 שרתים בצפון אמריקה ולמעלה מ -400 באירופה, IPVanish מציעה יותר מ- 40,000 IPs בכל זמן נתון (יש להם בסך הכל יותר מ -1,300 שרתים).

משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- IPVanish לצורך סיבוב במדינות שונות ברחבי העולם, והביצועים עדיין יהיו טובים למדי.

IPVanish בכל המכשירים שלך

נגישות לא נוגעת רק למדינות, אלא גם למגוון המכשירים.

IPVanish תומך בכל מערכות ההפעלה העיקריות, בין אם זה טלפון Windows או מחשב, Macbook, iPhone, Android או Ubuntu. IPVanish יעבוד ברוב הפלטפורמות וייתן לך עשרה חיבורים בו זמנית, כך שתוכל להרחיב את האבטחה שלה משולחן העבודה למחשב הנייד, הטלפון והטאבלט שלך ועדיין יש לך שישה חיבורים פנויים..

כשאתה מגדיר את המחשב שלך להורדת טורנטים, IPVanish יצפין את אותם חיבורים. אם הטלפון שלך מפעיל uTorrent, IPVanish יגן גם על זה, באופן עצמאי לחלוטין.

מה’יתר על כן, אתה יכול אפילו לחבר את IPVanish לנתב הביתי שלך ולאבטח את כל המכשירים החכמים שלך, החל מנורות חכמות, מצלמות ומערכות מוסיקה לטלוויזיות ומקררים. מה’זה אפילו טוב יותר הוא שזה יחשב כעל חיבור נוסף אחד, ללא קשר למספר מכשירים שמתחברים דרך נתב ה- VPN.

IPVanish: טורנטים עם מתג להרוג

ל- IPVanish יש גם הגנה מפני דליפות DNS וגם IPv6.

כמו כן, אם חיבור ה- VPN שלך ייפול, מתג ההריגה יאפשר ל- IPVanish להרוג מיד את כל תעבורת הרשת.

בהיעדר תכונה כזו, אתרי האינטרנט והשרתים אתה’אתה כבר מחליף חבילות מידע איתם יפתיע לפתע מאחורי הצעיף ויזהה את כתובת ה- IP שלך בפועל. זה עלול להזיק מאוד אם אתה’למשל, מוריד תוכן המוגן בזכויות יוצרים.

עם IPVanish, סיקורים לעולם לא יסבילו אותך בבעיה, במכוון או שלא בכוונה.

השתמש ב- VPN שלך כמו מבצר

למודעי אבטחה עוד יותר, ל- IPVanish אפשרות לחסום את כל תנועת ה- LAN.

זה חשוב לנוכח ההתמוטטות של טורפים המשתוללים בחמש השנים האחרונות. הממשלה הבריטית, למשל, הגיבה לפיראטים עם מסור ”תבינו נכון” קמפיין, עם ספקי ספקי מדיה ומשרתים את לקוחותיהם עם הודעה של 20 יום כדי להפסיק את כל פעילות הפיראטיות.

כאשר ספקיות האינטרנט עוסקות יותר ויותר בהצבת מחסומים בדרך לסיבוב, החשיבות של אבטחת VPN ו- VPN גדלה. הודעה של DMCA (כאשר DMCA מייצגת חוק זכויות יוצרים של Digital Millennium Copyright) עשויה לשמש ראיה משפטית שיכולה להחזיק בבית המשפט אם יגיע לשם תיק זכויות יוצרים.

חסימת תעבורת LAN מבטיחה שהחיבור היחיד שאתה מקבל לאינטרנט בכלל הוא דרך ה- VPN. כל דליפות מקריות, בין אם דרך צניחת החיבור או כל סוג של חטטנות, הופכים למעשה לא יעילים.

סיכום

לסיכום, IPVanish היא בחירה טובה עבור טורנטים כיוון שהיא:

  • לא שומר יומני פעילות
  • נותן לך גישה לשרתים ביותר מ- 60 מדינות
  • מציע מהירויות מעל הממוצע
  • אינו מגביל את תנועת P2P
  • לא לוקח נתונים והודעות IP קלות

מה’יותר מכך, IPVanish מעניק לך את האפשרות להגן על יישום BitTorrent שלך באמצעות פרוקסי SOCKS5 בחינם. בחירה טובה!

קריאות מומלצות:

ביקורת IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 85