IPVanish bezplatná zkušební verze

IPVanish je již dlouho známá jako jedna z rychlejších a pokročilejších VPN na trhu. Aby uživatelé mohli produkt vyzkoušet a vidět výhody pro sebe, nabízí IPVanish 7denní zkušební verzi zdarma.


IPVanish nabízí své zkoušky dvěma různými způsoby. Jeden z nich je speciálně pro jeho uživatele iOS, zatímco druhý je pro všechny ostatní.

Provedeme vás všemi různými způsoby, jak můžete IPVanish testovat zdarma, a provedeme vás procesem nastavení účtu..

Zkouška IPVanish pro iOS

Bezplatná zkušební verze IPVanish pro iOS funguje trochu jinak než jejich zkušební verze pro jiné platformy. Zatímco při nákupu služby na jiné platformě získáte 7denní záruku vrácení peněz, získáte bezplatnou zkušební verzi, pokud používáte obchod App Store.

Nejlepší na nastavení IPVanish na iOS není jen skutečnost, že službu můžete používat zcela zdarma po dobu jednoho týdne, ale skutečnost, že získáte přístup ke všem funkcím, které jsou součástí plné verze. Většina ostatních sítí VPN, které nabízejí bezplatné zkušební verze, omezuje jejich služby buď omezením šířky pásma, nebo omezením počtu serverů, ke kterým se můžete připojit (nebo oběma).

Bezplatná zkušební verze pro iOS vám opravdu umožňuje přístup k IPVanish zdarma. Budete mít přístup ke všem 1 300+ serverům umístěným ve více než 50 zemích ak jejich 40 000+ sdíleným IP.

Jak používat IPVanish zdarma na iOS

Proces nastavení IPVanish na iOS je bez námahy. Místo registrace na hlavním webu můžete k registraci použít aplikaci IPVanish.

Stáhněte si aplikaci z App Store a nastavte svůj IPVanish účet pomocí vaší e-mailové adresy. Poté budete mít možnost vybrat jeden z platebních způsobů, které jsou přidruženy k vašemu účtu App Store.

Jakmile dokončíte registrační proces, můžete začít používat IPVanish zdarma. Musíte pouze vybrat jeden ze serverů, ke kterému se chcete připojit (nebo použít doporučený server) a stisknout “Připojit.”

jestli ty’Pokud nejste se službou spokojeni, můžete snadno zrušit bezplatnou zkušební verzi IPVanish do 7 dnů a neúčtovat vám desetník. Chcete-li to provést, přejděte k nastavení účtu iTunes a klepněte na “Spravovat předplatné.” Zde se zobrazí vaše předplatné IPVanish a pomocí nabídky můžete zrušit zkušební verzi zdarma.

Jak testovat IPVanish zdarma

jestli ty’Pokud IPVanish neplánujete používat pouze na zařízení iOS, můžete také nastavit zkušební verzi pomocí webového prohlížeče. Hlavním rozdílem mezi běžným a iOS testem je to, že pravidelný proces je 7denní záruka vrácení peněz, což znamená, že jej musíte nejprve koupit..

Během tohoto období budete mít přístup ke všem IPVanish’s funkcemi, stejně jako u zkoušky iOS. Budete také moci používat IPVanish na jakémkoli zařízení, které si přejete. A navíc’Během zkoušky IPVanish můžete současně připojit 10 různých zařízení k síti a zajistit tak maximální bezpečnost na každém ze svých zařízení.

Pokud vás služba neuspokojí, můžete jednoduše předplatné ukončit před koncem zkušební doby a vrátit své peníze zpět v plné výši. Nechat’s Podívejte se, jak můžete bezplatně nastavit svůj zkušební účet.

Jak začít zkoušku IPVanish

Přejděte na web IPVanish a zaregistrujte se pomocí svých přihlašovacích údajů. Budete požádáni, abyste provedli platbu zde, a je nejlepší zvolit metodu, kterou můžete snadno vrátit (kreditní karty nebo PayPal jsou perfektní).

Jakmile bude platba zpracována, vy’Budu moci začít používat IPVanish zdarma. Jednoduše si stáhněte aplikaci pro jakýkoli OS, který používáte. IPVanish vám nabízí možnost vybrat si z mnoha různých aplikací, včetně aplikací pro Windows, MacOS, Linux, Android a dokonce Amazon Firestick.

Po stažení a instalaci aplikace můžete začít používat bezplatnou zkušební verzi IPVanish. Vyberte jeden ze serverů a kliknutím na připojení se na internetu dostanete zcela anonymně.

Jak ukončit bezplatnou zkušební verzi IPVanish

Pokud se vám používání IPVanish nelíbilo zdarma, můžete během prvních sedmi dnů po použití požádat o vrácení peněz. Chcete-li to provést, jednoduše se přihlaste k účtu IPVanish na svých webových stránkách a vydejte se k ovládacímu panelu. Ke konci ovládacího panelu bude tlačítko, které vám umožní zrušit předplatné.

To’Doporučujeme nejprve kontaktovat jejich podporu a zjistit, zda nějaké problémy, které se službou mají, mají řešení. IPVanish nabízí nepřetržitý živý chat, který je přístupný z jejich webových stránek.

Pokud se rozhodnete pro vrácení peněz, nezapomeňte, že to může trvat až 10 pracovních dnů, než dostanete peníze zpět.

Funkce, které získáte pomocí zkoušky IPVanish

IPVanish je skvělý u torrentů a oni’nebojte se to ukázat. Během zkušební doby můžete torrentovat, kolik chcete. IPVanish navíc zajišťuje vaši komunikaci pomocí AES-256, stejného šifrovacího standardu používaného bankami i armádou.

IPVanish má také přísnou politiku bez protokolování. Téměř všechny sítě VPN tvrdí, že ji mají, ale mnoho z nich má zásady ochrany osobních údajů, které uvádějí, jak věci nejsou tak, jak se zdají. V případě IPVanish mají zásady ochrany osobních údajů a je pravděpodobné, že žádný z vašich záznamů nijak nezaznamenává..

Závěr

IPVanish je jednou z lepších VPN na trhu. Skutečnost, že vám nabízejí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, takže můžete otestovat jejich produkt bez omezení, skutečně ukazuje jejich víru v jejich služby.

jestli ty’Pokud jde o uživatele systému iOS, je přístup ke zkušební verzi IPVanish poměrně jednoduchý a snadný, protože můžete používat svůj účet App Store a nastavit jej během několika okamžiků. Jiní mohou požádat o 7denní záruku vrácení peněz několika kliknutími na webové stránce IPVanish.

Celkově vzato, IPVanish nejen nabízí skvělé funkce, ale můžete je vyzkoušet zdarma ještě před tím, než se rozhodnete pro nákup. Pokud máte rádi IPVanish, můžete získat obrovské slevy registrací na delší období. Pokud máte pocit, že jste chtěli více, můžete získat bezproblémovou refundaci, což je skvělá služba pro lidi, kteří jsou novými v VPN, a také pro veterány, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 60 =