IPVanish ב- Firestick

האם אתה בעל אמון Firestick עם דאגות לביטחון ופרטיות? אם כן, המדריך שלנו להוסיף IPVanish במכשירי Firestick הוא קריאת חובה. VPN מוביל זה מספק הגנה על סטרימרים ומשפר את הבחירה. אז המשך לקרוא כדי לגלות יותר על מה ש- IPVanish מספק וכיצד להוסיף אותו ל- Firestick שלך.


מדוע תתקין IPvanish במכשירי Firestick?

מדוע תתקין IPvanish במכשירי Firestick?

אמזון’s Firestick הוא כלי סטרימינג חזק. הוא מיועד לחיבור לטלוויזיות חכמות, מכיל מעבד, מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד, ומגיע עם שלט מופעל קולי. כשאתה מפטר אותו, ה- Firestick מספק גישה למערך עצום של בידור המארח באמזון, כולל טלוויזיה, סרטים ומשחקים. אז זה’זה דבר נהדר שיש בבית שלך.

עם זאת, יכולות להיות כמה בעיות בשימוש באמזון פירסטיק. ראשית, אם ברצונך לגשת לנטפליקס, תתמודד עם הבעיה המוכרת של חסימת גיאוגרפיה. Netflix מגביל את הגישה לתוכן מסוים, תלוי היכן אתה נמצא. זה יכול להיות מתסכל, במיוחד כאשר מופעים פופולריים נעולים.

כ- VPN מוביל, IPVanish מציע דרך לעקוף את הבעיה המעצבנת הזו, ומאפשרת לך לצפות בכל מבוקשך, בכל מקום שתהיה. ויש לזה יתרונות אחרים. עם הצפנה חזקה, זה מבטיח שפעילויות הסטרימינג שלך יהיו פרטיות לחלוטין. זה יכול להיות שימושי אם אתה משתמש ב- Firestick שלך כדי לגשת לשירותים כמו Kodi, שיכולים להיות ממוקדים על ידי בעלי זכויות היוצרים.

מה הופך את IPVanish לאופציה טובה עבור משתמשי Firestick?

מה הופך את IPVanish לאופציה טובה עבור משתמשי Firestick?

IPVanish מתאים היטב להגנה על הצפייה שלך ב- Firestick. יחד עם קידוד AES של 256 סיביות ותמיכה מלאה ב- P2P, הוא מותאם לשימוש בקודי, יש לו אפס גבולות רוחב פס, מתגאה בשרתים מהיר-ברק, ו-’לא לשמור יומני משתמש כלשהם.

אז יש המון סיבות מצוינות להתקנת IPVanish במכשירי Firestick. עם זאת, משתמשים רבים בוחרים שלא לעשות זאת. למה? מכיוון שבעוד השימוש ב- VPN במחשבים ובסמארטפונים הוא פשוט יחסית, נדרשים כמה צעדים נוספים להתקנת IPVanish ב- Firestick או במכשירים חכמים אחרים..

אבל אל’אל תדאג. תהליך ההתקנה אינו’לא מורכב מדי לבעלי טלוויזיה רגילים. פשוט עקוב אחר הצעדים האלה, ואתה’תוכל להביס חסימה גיאוגרפית ולהגן על הצפייה שלך בקלות.

כיצד ניתן להוסיף IPVanish ב- Firestick: משתמש’המדריך

לפני שמתחילים, זה’חשוב לציין עובדת מפתח אחת: IPVanish לא יעבוד עם Firesticks מהדור הראשון של אמזון. הדור הראשון הופיע בשנת 2014 והצליחו אותו כמה גרסאות חדשות יותר, כך שהוא’מומלץ לעדכן את מכשיר הסטרימינג שלך בכל מקרה. שימו לב שאם תבחרו שלא לשדרג, הוספת VPN תהיה קשה מאוד.

בכל אופן, בואו’נחזור למדריך שלנו כיצד להתקין IPVanish בגירסאות 2 או 3 של Firestick.

 1. ראשית, אתה’עלי לרכוש מנוי IPVanish. הגיוני לקנות חבילה לטווח ארוך יותר, מכיוון שהמחיר יורד במידה ניכרת עבור עסקאות של שנה או שנתיים. וזכרו, שם’זה ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים, כך שאם אתה לא’לא מרוצה מ- IPVanish, אתה יכול לדרוש את החזר המזומנים שלך ללא בעיות.
 2. לאחר שביצעת את הרכישה, טען את ה- Firestick שלך עד שתגיע למכשיר’התפריט הראשי של. עכשיו, לכו אל אפליקציות אפשרות הממוקמת בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 3. הבא, בחר את קטגוריות ואחריה שירות כפתור (ממוקם בחלק השמאלי התחתון).
 4. זה מציג תפריט עם אפליקציות שונות בהן ניתן להשתמש באמצעות Firestick של אמזון. כמוך’אני שם לב, כשתגלול לרוחב, הרשימה כוללת IPVanish. לחץ על כפתור ה- IPVanish.
 5. במסך הבא, אתה אמור לראות א לקבל כפתור. לחיצה על זה תתחיל את הורדת לקוח IPVanish.
 6. עם סיום ההורדה, ה- לקבל הכפתור אמור להשתנות ל - פתוח. לחץ על כפתור זה כדי לפתוח את הלקוח שהורד לאחרונה.
 7. אתה’עדיין לא נעשה עדיין. לפני שתוכל ליהנות מהשירותים הניתנים על ידי IPVanish ב- Firestick, אתה’עלי להוסיף את שם המשתמש והסיסמה שלך IPVanish. מתי זה’סיימת, לחץ על הירוק הגדול התחברות כפתור.

עכשיו אתה’אראה רשימת שרתים. בחר מיקום שמתאים לדרישות שלך ולחץ על התחבר.

בשלב זה, IPVanish תעסוק בהגנת VPN מלאה עבור כל אפליקציה ב- Firestick של אמזון. כל מידע שנשלח מהמכשיר שלך או שתקבל יהיה מוצפן במלואו. איש לא יוכל לדעת אילו זרמים אתה טוען, או מה מראה שאתה צופה בו.

האם תיתקל בבעיות אם תתקין את IPVanish במכשירי Firestick?

עד כה הכל נשמע די פשוט. פשוט עקוב אחר המדריך שלמעלה, והגנת VPN אמינה מובטחת.

ובכן, במקרים רבים זה’זה המקרה. ל- IPVanish יש מוניטין חזק שהיא מתאימה לתצורות של Firestick, והיא’אחד VPNs הטובים ביותר להגנה על פעילויות הסטרימינג שלך (זה’למה אנחנו’יש לנו את זה כאן).

אבל אף VPN אינו מושלם, ולעיתים מתעוררות בעיות.

לדוגמה, ייתכן שתגלה שהמהירויות מופחתות, ומקשות על ההנאה מהתכנים שאתה אוהב. זה לא’אך בהכרח רק באשמת IPVanish. יתכן שזה קשור לחוזק האות האלחוטי. אם אתה מעביר את ה- Firestick או הנתב שלך להיות קרובים יותר זה לזה, לעיתים ניתן לפתור את הבעיה.

אם מתעוררות בעיות אמינות, ייתכן שתרצה לנקות את מטמון האפליקציה IPVanish. זה בדרך כלל מביא להגברת הביצועים וזה’זה קל לעשות:

 1. בדף הבית של Firestick בחר הגדרות ואז יישומים.
 2. בחר לנהל יישומים מותקנים וגלול לרוחב כדי למצוא את היישום IPVanish.
 3. בתפריט IPVanish, בחר כוח עצירה ואז ה נקה נתונים ו נקה מטמון אפשרויות.
 4. כעת, הפעל מחדש את מכשיר ה- Firestick שלך דרך התקן תפריט ב- הגדרהדף
 5. כאשר ה- Firestick הפעל מחדש, המטמון של IPVanish יהיה ברור, ועליכם לשים לב למהירויות משופרות

אם נכשל בכך, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה ב- IPVanish. תמיכה מעמיקה היא נקודת מכירה של ה- VPN, ומרכז העזרה שלהם אמור לספק את התשובות הדרושות לכם.

התקן את IPVanish ב- Firestick כדי להפוך את הזרימה לבטוחה לחלוטין

דון’לא לקחת סיכונים כלשהם בעת שימוש באפליקציות של Amazon Firestick. אם אתה מתכוון להזרים תוכן מפלטפורמות ברחבי העולם או להשתמש באפליקציות מבוססות P2P, עליך להתקין VPN איכותי. עם ההצפנה, התמיכה, האפליקציות והמהירות המצוינות שלה, IPVanish היא האפשרות האידיאלית לבחירה.

קריאות מומלצות:

ביקורת IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2