IPVanish kill switch

Poskytovatelé VPN se chlubí mnoha funkcemi. Někteří chlubci jsou jen pro představení, jako IPVanish‘s “Svět’s Nejlepší VPN služba” heslo. Jiní jsou milí, ale ne “žít nebo zemřít” důležité - jako aplikace pro Linux. Některé jsou však povinné, jako přepínač zabíjení. A naše recenze IPVanish by ne’t Ohodnoťte VPN tak vysoko, pokud ano’jeden nemám. Ale jaký je to přepínač zabíjení a co přesně to dělá?


Jaký druh přepínače zabíjení má IPVanish?

Některé bezplatné VPN mají také přepínač zabíjení, ale u placené služby je to povinná funkce. Že’s, protože slouží jako vaše ochrana v případě ztráty připojení, brání komukoli vidět vaši skutečnou. Přepínač zabíjení to dělá tím, že zabije vaše připojení k internetu (nebo jeho části), když zjistí selhání připojení VPN.

V odvětví VPN se používají dva typy přepínače kill. Přepínač zabíjení na úrovni systému převezme administrátorská práva na vaše připojení k internetu a odpojí se, jakmile tam bude’je problém zabránit úniku vašich osobních údajů. Přepínač zabíjení na úrovni aplikace poskytuje uživateli větší kontrolu - může si vybrat, které programy se vypnou a které budou pokračovat v práci v případě výpadku VPN.

Přepínač zabíjení IPVanish je kombinací obou. Má přepínač zabíjení na úrovni systému a umožňuje uživatelům systému Windows přidat výjimku pro jejich místní síť. I když to omezuje, jak pokročilejší uživatelé mohou přizpůsobit svou VPN, poskytuje jednoduchou a spolehlivou ochranu pro všechny. Musíte se jen ujistit’syn. A ti, kteří chtějí používat IPVanish a stále mohou udržovat konektivitu pro určité aplikace, které mohou používat software třetích stran, jako je VPN Watcher nebo VPNetMon, které fungují jako přepínač zabíjení na úrovni aplikace.

Co by mohlo způsobit odpojení IPVanish VPN?

Směrovač

VPN je postavena tak, aby poskytovala stabilní a spolehlivé připojení. Ale někdy to může selhat. Je za tím několik běžných důvodů: některé vám mohou být známy, zatímco jiné nemusí.

Prvním z nich je nastavení brány firewall a routeru. Může vám pomoci deaktivace antivirového, antispywarového nebo jiného bezpečnostního softwaru. Mohlo by se jako výjimka přidat i síť VPN. Ve většině situací by však měl váš firewall nebo software pro kybernetickou bezpečnost bránit připojení VPN na prvním místě, spíše než jej odpojit později..

Další běžnou příčinou poklesu připojení VPN je kombinace zvoleného protokolu a nestabilního připojení k internetu. V některých případech poskytuje použití protokolu TCP stabilnější výsledky ve srovnání s výchozím nastavením UDP.

Pokud je signál Wi-Fi slabý nebo je tam’Vzhledem k vysokému zatížení provozu může docházet ke ztrátě dat. Každá z těchto situací může být pro vaši VPN příliš velká. I když je signál skvělý, ale ty’Na letišti nebo v přeplněné kavárně může připojení VPN selhat.

Někdy se tyto možné příčiny sčítají, což komplikuje problém. V tom případě jsme’d navrhnout kontaktování živé podpory IPVanish - měli by vám být schopni pomoci s řešením problémů.

Proč by měl být zapnut přepínač zabíjení IPVanish

Někteří uživatelé by se mohli divit, proč by vůbec potřebovali přepínač zabíjení. Tady jsou tedy alespoň tři důvody, které by vám měly zabránit v přemýšlení o používání VPN bez přepínače zabíjení nebo s vypnutím přepínače zabíjení.

Zaprvé, pokud váš zaměstnavatel požaduje, abyste používali VPN, znamená to, že chce také zabránit vystavení dat, když vaše připojení klesne. Ve většině případů bude přepínač zabíjení předem nakonfigurován na vašem pracovním počítači, ale je to’Je vždy dobré zkontrolovat, zda’je stále zapnuto.

Dalším důvodem je vyhýbání se právním důsledkům pro stahování obsahu, který’není ve vaší zemi zcela zdarma nebo není přesně povoleno. To může způsobit vážné problémy, například při cestování. Pokud během vašeho stahování vaše připojení klesne, mohou úřady snadno zkontrolovat vaši IP adresu a další únikové informace a sledovat vás.

Za třetí, tam’je to otázka bezpečnosti obecně. Zatímco někteří z nás si mohou myslet, že žádný hacker nedokáže ukrást naše data, neočekávané výpadky připojení VPN tuto událost pravděpodobnější.

Se všemi uvedenými důvody by člověk měl vidět, že tam’■ Nemá smysl nechávat vaše digitální dveře otevřené všem možným rizikům. A to’Je snadné je zavřít pomocí IPVanish, protože má zabudovaný přepínač zabíjení. Musíte se jen ujistit’je stále.

Jak zajistit, aby měl váš klient IPVanish zapnutý přepínač zabíjení

Chcete-li zjistit, zda je váš přepínač zabíjení IPVanish zapnutý, postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Pokyny platí pro verze Windows a Mac OS X, které tuto funkci aktuálně podporují.

Zapnutí přepínače zabíjení IPVanish v systému Windows

IPVanish kill switch

  1. Spusťte program a zadejte přihlašovací údaje k účtu
  2. Klikněte na ikonu Nastavení možnost na levé straně
  3. Vybrat Spojení tab
  4. Klikněte na ikonu Zabijte Switch Zaškrtávací políčko
  5. Zvolte, zda chcete blokovat provoz LAN v případě výpadku VPN

Zapnutí přepínače zabíjení IPVanish v systému MacOS

IPVanish kill switch na Mac

  1. Klikněte na IPVanish v horní části panelu nabídek
  2. Vybrat Preference
  3. Vybrat Spojení tab
  4. Klikněte na ikonu Zabijte spínač Zaškrtávací políčko

Pokud máte jakékoli problémy se zapnutím přepínače kill na klientovi IPVanish, kontaktujte podporu 24/7 live chat.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 + = 50