IPVanish pre Hulu

Naozaj to tak nie je’neprídete omnoho lepšie, ako sa vrátiť domov po dlhom náročnom dni v práci a usadení sa na gauči a pozeraní obľúbených televíznych programov alebo filmov. Od príchodu streamingových služieb, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a BBC iPlayer, sa stal prístup k vysokokvalitnému obsahu pohodlnejší ako kedykoľvek predtým..


Hulu sa stane ďalšou široko používanou streamingovou službou s množstvom úžasných predstavení dostupných na tejto konkrétnej platforme vrátane Slúžka’s Tale, The Looming Tower, a celý rad ďalších veľmi populárnych predstavení.

Problém je v tom, že sa zaviedli geo-reštriktívne opatrenia, čo znamená, že službu nemôže využívať ktokoľvek mimo USA. To je sklamaním, ak ste náhodou kdekoľvek na svete.

Našťastie vás’Budem rád vedieť, že to tak nie je’Nemusím byť tak. Existuje niekoľko metód, ktoré môžete použiť na obídenie zavedených geografických obmedzení, pričom najpravdepodobnejšie sú VPN (Virtual Private Networks)..

Z tohto hľadiska sa tento článok zameriava najmä na jednu VPN - IPVanish. Toto je jedna z najpoužívanejších služieb VPN dostupných na svete. K dispozícii od 10,00 dolárov mesačne, môžete si nainštalovať IPVanish takmer na každé zariadenie, na ktoré si spomeniete, vrátane nasledujúcich:

  • windows
  • MacOS
  • iOS
  • Android
  • Amazon Fire Fire
  • Windows telefón
  • linux
  • Chrome OS
  • smerovače

Ale ako sa hodnotí, pokiaľ ide o odblokovanie Hulu? Sú rýchlosti pripojenia nejaké dobré? nechať’je vidieť!

Prečo je Hulu k dispozícii iba v USA?

Geo-obmedzenia nie sú’V modernom veku je to tak zriedkavé, že mnohé služby, ako napríklad Amazon Prime Video, Netflix a ďalšie, využívajú také obmedzenia, aby zabránili prístupu k obsahu pre všetkých mimo vymedzenej oblasti. to’všetky sa týkajú licenčných dohôd, ktoré existujú v konkrétnej krajine. Používajú sa na ochranu dohôd o autorských právach medzi spoločnosťou Hulu a ich držiteľmi.

To je jediný dôvod, prečo je služba Hulu dostupná iba v USA, tak ako sú’V súčasnosti neuzatvára žiadne dohody s medzinárodnými producentmi filmov a televíznych relácií. Z tohto dôvodu každý, kto je mimo USA, jednoducho vyhral’t mať možnosť prístupu k službe.

Našťastie existuje spôsob, ako obísť existujúce obmedzenia - využitím VPN, ako je IPVanish. To sa bude ďalej skúmať v nasledujúcej časti. Takže, bez ďalších okolkov, tu’to, čo potrebujete vedieť.

Obídenie geografických obmedzení Hulu pomocou IPVanish

Ak ty’znovu hľadáte obchádzať obmedzenia, ktoré bránia používateľom v prístupe k Hulu mimo USA’Zistím, že sa môžete jednoducho pripojiť k serveru VPN v USA a zdá sa, že máte adresu IP v USA.

Na druhej strane vám to umožní urobiť z geografických obmedzení minulosť - s úplným prístupom bez ohľadu na to, kde ste’so sídlom vo svete. Znamená to tiež, že každý, kto cestuje mimo krajiny, bude mať prístup ku všetkým svojim obľúbeným obsahom rovnako ako doma.

vy’Zistím, že spoločnosť IPVanish ponúka celkovo 640+ serverov v USA. Takže ty’pokiaľ ide o obchádzanie mesta Hulu, určite vás rozmaznáva výber’s geo-obmedzeniami. Nájdenie riešenia, ktoré funguje efektívne, môže trvať trochu času a omylov, pretože Hulu môže blokovať niektoré servery. S tým povedal, vy’Stále zistím, že existuje veľa serverov, ktoré efektívne fungujú na účely geografického odblokovania.

IPVanish rýchlosť a výkon servera USA

Pokiaľ ide o streamovanie obsahu online, budete potrebovať spoľahlivé pripojenie na internet, aby ste sa uistili, že nemáte’t stretnutie oneskorenie. Čím je to problém, tým vyššia je kvalita obsahu, ktorý vysielate. Štandardné rozlíšenie by malo byť na väčšine štandardných internetových balíkov v poriadku, ale streamovanie v kvalite HD alebo 4K si často vyžaduje oveľa rýchlejšie pripojenie.

Problém je však v tom, že siete VPN často spomaľujú rýchlosť vášho pripojenia. V tomto konkrétnom prípade budete musieť použiť jeden z amerických serverov, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom protokolu IPVanish.

Počas nášho testovania sme zistili, že rýchlosti IPVanish Hulu sú nadpriemerné, takže by ste nemali’t mať problémy, pokiaľ ide o streamovanie živého televízneho vysielania alebo prístup k obsahu na požiadanie. Pokiaľ ide o používanie VPN, spomalenie je nevyhnutné. Ale ty’Zistím, že IPVanish nevie’● Zdá sa, že vaše pripojenie príliš spomaľuje. Aj keď sa to bude líšiť v závislosti od určitých faktorov, ako je rýchlosť bežného internetového pripojenia a výber servera.

záver

to’je jasné, že vďaka obrovskému výberu severoamerických serverov a podpore viacerých platforiem je IPVanish skvelou voľbou pre každého, kto sa snaží obísť geografické blokovanie Hulu..

Ak však chcete preskúmať alternatívy protokolu IPVanish, pozrite si náš zoznam Best VPN for Hulu.

Odporúčané znenie:

Kontrola IPVanish

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 42