IPVanish pro Android

IPVanish je známá VPN s 1 300+ servery ve více než 50 zemích. Jak se to však projeví na skutečné rychlosti? A co bezpečnost? Přečtěte si naši recenzi IPVanish pro Android.


Proč byste v zařízení Android měli používat VPN

Než začneme s IPVanish VPN’U verze pro Android vám dáme několik důvodů, proč je používání VPN pro Android obecně dobrý nápad.

S VPN můžete:

 • změňte svou IP adresu a falešné místo
 • odblokování geo-omezeného obsahu
 • sledujte jinou zemi’s Knihovna Netflix
 • bezpečně používat WiFi hotspoty zdarma
 • ochraňte své soukromí a anonymitu

Všechny tyto body jsou důležité pro většinu uživatelů. Nechat’Uvidíme, jestli vám IPVanish pro Android nabízí kompletní balíček.

Základy IPVanish

IPVanish’1 300+ serverů ve více než 50 zemích vypadalo mezi konkurencí dobře. Co’s více, vlastní všechny tyto servery, něco, co o sobě může říci pouze VyprVPN.

rychlosti jsou průměrné, i když pro blízká spojení by měla být dost dobrá. bezpečnost je vynikající, ale nadšenci v soukromí by si měli dát pozor’se nachází v USA a již byla zachycena uživatelská data zaznamenávající rudé ruce.

Android je pouze jednou z mnoha aplikací, které IPVanish nabízí, přidáním Linuxu, Fire TV, Chromebooku a routerů. A jejich podpora je celkem slušná 24/7 live chat.

IPVanish umožňuje až 10 současných připojení - výjimečné číslo doplněné pouze několika službami VPN, které nabízejí neomezené množství zařízení.

Na druhou stranu, IPVanish nabízí 7denní záruka vrácení peněz pouze. Také to’není to dobré pro Netflix, což negativně ovlivňuje popularitu této služby.

Jak stáhnout a nainstalovat IPVanish na Android

Stahování IPVanish na Android je snadné, stejně jako jeho instalace. Celý proces trvá jen pár minut se slušným připojením k internetu. Mimochodem, měli byste mít jeden, protože VPN mají tendenci věci zpomalit a IPVanish je známý pro průměrnou rychlost připojení.

Obrazovka stahování IPVanish VPN pro Android

Můžeš stáhnout klienta Android z IPVanish’web pro přímou instalaci APK nebo přejděte na Google Play. Bývalá metoda je to, co dáváme přednost, protože to’je více anonymní.

Obrazovka Platby

Vytvoření účtu vyžaduje pouze e-mailovou adresu, ale pokud zvolíte kreditní kartu přes PayPal, budete samozřejmě muset poskytnout více osobních údajů. To můžete provést před stažením aplikace nebo později.

IPVanish Android TV box

My’Soustředili jsme se na to, jak nastavit svůj smartphone, ale uživatelé Android TV možná také budou chtít vědět, jak to udělat.

Postupujte podle těchto kroků, podobných výše uvedeným pro chytrý telefon:

 1. Stáhněte a nainstalujte IPVanish z Goole Play Store
 2. Otevřete aplikaci a zadejte přihlašovací údaje
 3. Vybrat Země, Město, a Server z Rychlé připojení Jídelní lístek
 4. Klikněte na OK v Žádost o připojení vyskakovací okno umožňující IPVanish přesměrovat váš provoz

Pokud během instalace nebo později narazíte na nějaké problémy, obraťte se na IPVanish’s 24/7 live chat, protože by vám to mělo dát nejrychlejší odpověď.

Jak používat IPVanish pro Android

IPVanish pro Android použití 256bitové šifrování vojenské úrovně a Protokol OpenVPN, ale existují aktuální příručky o nastavení PPTP, L2TP a IKEv2. Má také tzv OpenVPN Scramble který přidává další nejasnou vrstvu proti tomu, aby byla detekována firewally.

Když se přihlásíte poprvé, aplikace nabídne rychlou prohlídku, kterou doporučujeme pouze prvním uživatelům VPN. Uživatelské rozhraní je dostatečně jednoduché, aby si na něj rychle zvyklo, i když nemusí být zřejmé, že Předvolby rychlého připojení lze upravovat.

IPVanish pro Android

Můžeš vyberte zemi, město a server. I když jsou všechny tři uvedeny v A-Z, servery nelze třídit podle latence nebo zatížení.

IPVanish pro Android

IPVanish’s hamburger menu je světlo na ingredience. Mezi Rychlé připojení (domovská obrazovka) a Nastavení housky, najdete Server rozloženo Účet.

Seznam serverů

Seznam serverů je další verze seznamu z Rychlé připojení. Tento má vlajku země, přičemž každý sloupec představují města. Nakonec je můžete všechny třídit podle země, města a serveru a také pomocí příkazu ping.

IPVanish pro nastavení systému Android

Nastavení jsou rozdělena do Všeobecné a Spojení. První z nich je samovysvětlující, zatímco druhý vám dává možnost volby přes OpenVPN’s TCP a UDP (výchozí).

Obrazovka nastavení aplikace

Další možností s názvem Scramble je protokol zmatení navržený tak, aby vás nezjistil jako uživatele VPN. Můžete také zvolit, že nebudete směrovat LAN přes IPVanish a vyberete aplikace, které se budou připojovat k internetu bez VPN. Poslední část umožňuje výběr portů.

Tam’s není možné zapnout nebo vypnout spínač zabíjení, ale můžete to udělat se systémem Android’s nativní VPN vždy zapnutá.

Na závěr, používání IPVanish v systému Android je opravdu snadné, ale pokročilí uživatelé mohou najít některé možnosti, které chybí, a všichni by byli spokojeni s více intuitivním rozhraním.

Zákaznická podpora

Existují pět způsobů, jak získat pomoc od IPVanish:

 • FAQ
 • Znalostní základna
 • E-mailová podpora
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • Volejte servis

Zatímco podpora živého chatu funguje 24/7, služba volání je k dispozici od 10:00 do 18:00 ET (pondělí až pátek) a odpovídá pouze na dotazy týkající se fakturace a plateb. Někteří uživatelé si v minulosti stěžovali na pomalé a robotické reakce e-mailem, ale měli jsme dobré zkušenosti s live chatem, který bude pravděpodobně kdokoliv’s možnost podpory.

IPVanish pro Android se nepřipojuje

První věcí je zkontrolovat, zda se můžete připojit k jiným serverům nebo zemím. Pokud můžete, tak’Je to pravděpodobně dočasný výpadek serveru, který by měl být brzy vyřešen. Jestli můžeš’t, zda vaše připojení k internetu funguje bez VPN. Pokud ano, zkuste restartovat zařízení Android a znovu spustit IPVanish.

Stále se nepřipojujete? Zkuste změnit protokoly (OpenVPN’s UDP na TCP nebo naopak). Pokud tomu tak není’t help, kontaktujte IPVanish’s 24/7 podpora live chatu - měli by být schopni vám rychle odpovědět.

Závěr

Doporučujeme IPVanish pro Android těm, kteří se do Netflixu nedostanou nebo těm, kteří si myslí, že sledování filmů ve vašem smartphonu je ohavností. Budou slušní rychlosti a vynikající zabezpečení, což by mělo stačit ve většině zemí kromě těch, jako je Čína. A nejlepší část je, že se dostanete k použití deset zařízení současně za nižší než očekávanou cenu.

Doporučené čtení

Recenze IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 67 =