IPVanish se nepřipojuje


IPVanish se nepřipojuje? Stejně jako u téměř jakékoli VPN to není’Dokonalý a občas se uživatelé potýkají s problémy s připojením.

Problémy s připojením mohou někdy souviset s vaší polohou nebo poskytovatelem internetových služeb. V takovém případě byste mohli mít více štěstí s jinou podobnou službou, jako je NordVPN.

jestli ty’znovu IPVanish uživatele a můžete’t připojit, ne’strach. Tento článek vás seznámí s důvody, proč byste se pravděpodobně měli snažit připojit a jak problém vyřešit.

4 důvody, proč můžete’t připojení k IPVanish

IPVanish je dobře promyšlený v VPN kruzích, a to’je velmi populární poskytovatel, takže existuje jen málo chronických problémů s připojením k obavám. Přesto se zákazníci někdy snaží dostat online. Zde jsou 4 nejčastější problémy, které se objeví, když můžete’t připojení k IPVanish:

 1. Základní problémy s připojením k internetu
  Většinu času, kdy IPVanish vyhrál’t připojit, VPN sám není’t zavinění. Místo toho uživatel’Webové připojení je na vině. Zkuste tedy router zapnout a vypnout a několikrát se odpojit. Poté otestujte připojení bez zapnutí IPVanish.
 2. Problémy se serverem IPVanish
  IPVanish na svém webu připouští, že někteří zákazníci se setkávají s bludnými servery, a možná bude muset najít alternativní umístění, aby našli nejlepší spojení. Toto je vlastnost téměř všech VPN, a rozhodně se netýká IPVanish.
 3. Problémy s protokolem
  Pokud si to’Není-li server nebo vaše webové připojení, chyba by mohla spočívat v protokolu, který používáte k vytvoření tunelu VPN IPVanish. Rychlý průvodce změnami protokolů naleznete níže.
 4. Problémy s DNS
  Jak je uvedeno výše, problémy s DNS mohou způsobit, že webové stránky budou zcela nepřístupné. V takovém případě budete možná muset použít IPVanish k nastavení DNS třetích stran.

Nelze zastavit připojení? Přepněte se na NordVPN - službu s nejspolehlivější serverovou flotilou. Získejte NordVPN

Co dělat, když IPVanish vyhrál’t připojit

1. Jak změnit protokoly na IPVanish

Protokoly jsou někdy hlavním důvodem, proč se IPVanish nepřipojuje. Naštěstí to’je relativně snadné přepínat mezi protokoly prostřednictvím klienta IPVanish. Tady’Ukaž to’hotovo pro uživatele Windows:

 1. Otevřete klienta IPVanish a zadejte své přihlašovací údaje
 2. Klikněte na “Nastavení” pod ikonou ozubeného kola vlevo
 3. Vyberte kartu “Spojení”
 4. Tato nabídka zobrazí rozevírací seznam protokolů, včetně OpenVPN, IKEv2, L2TP a dalších. Výběr protokolu závisí na vašem zařízení a operačním systému. Kliknutím na přepínač a posunutím dolů seznam změníte svůj aktuální výběr

2. Vyměňte počítač’s Nastavení řízení uživatelských účtů

Řízení uživatelských účtů (UAC) je funkce systému Windows, která pravidelně přerušuje připojení VPN a snadno se vypíná. Tady’s, jak to udělat na Windows 10:

 1. Klikněte na “Start” a typ “Kontrolní panel” pro přístup k této aplikaci
 2. V “Kontrolní panel” zadejte vyhledávací pole v pravém horním rohu “UAC” a klikněte na výsledek
 3. Na “Nastavení řízení uživatelských účtů” vyberte možnost “Nikdy neoznámit” a stiskněte OK
 4. Restartujte Windows a pokuste se přihlásit k IPVanish

3. Jak ping server IPVanish

Další možností je zjistit, zda váš počítač může komunikovat se servery IPVanish. Pokud ne, problém pravděpodobně spočívá v připojení. Tady’jak na to:

 1. Přejděte do nabídky Start systému Windows
 2. Typ “Příkazový řádek” a otevřete ji
 3. Na výzvu zadejte “ping” následovaná IP adresou serveru, na kterém jste’rád se připojím, tj. “ping 123,123,123,123” a stiskněte Enter

4. Jak nainstalovat zařízení TAP

To’Je docela běžné, že dochází k problémům s ovladači TAP, které vznikají kvůli softwarovým konfliktům nebo problémům s podepsáním ovladače. Jeden z více populárních případů je, když instalujete více nástrojů VPN, což následně provede více instalací ovladačů TAP. Nejrychlejším řešením je toto:

 1. Otevřete klienta IPVanish a zadejte své přihlašovací údaje
 2. Klikněte na “Nastavení” pod ikonou ozubeného kola vlevo
 3. Vyberte kartu “Spojení”
 4. Ve spodní části vás’Najdu “Nainstalujte / opravte ovladač OpenVPN” knoflík. Klikněte na něj
 5. Po hlášení o úspěšné instalaci restartujte IPVanish klienta a akci opakujte

Pokud ano’t nápověda, nebo pokud IPVanish nebyl schopen přeinstalovat ovladače TAP sám, můžete se řídit našimi radami ohledně ruční přeinstalování zařízení TAP.

Závěrečné myšlenky

Pokud zkusíte několik serverů a můžete’• Přihlaste se nebo žádný z protokolů nefunguje, dvakrát zkontrolujte čas a datum - a zkuste router zapnout a vypnout.

Pokud nic z toho nefunguje, don’nevzdávej se naděje. IPVanish má vynikající pověst pro zákaznickou podporu a můžete kontaktovat jejich tým prostřednictvím jejich nepřetržitého živého chatu.

Především, ne’t panika, pokud IPVanish vyhrál’t připojit. V 99% případů tam bylo’Jedná se o jednoduchou technickou opravu, která vyžaduje provedení několika kliknutí myší - umožňuje každému využívat soukromí a zabezpečení bez zdůraznění toho, jak se připojit online.

Doporučené čtení:

Recenze IPVanish

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3