Netflix için IPVanish

Netflix, ya arkadaşlarınızla ya da tek başınıza sakin bir gece geçirme fikriyle eşanlamlı görünüyor. Bununla, o’deneyim kendi başına bir angarya haline geldiğinde en kötü his hakkında.


İstediğiniz içeriğin basitçe’Ülkenizde mevcut değil veya yakın zamanda kaldırılmışsa,’seçeneklerinizin birdenbire sınırlanmasını istemiyorum.

Evet: Arkanıza yaslanın ve izlemek için mükemmel olanı seçin - sadece sizi bulmak için’bölge engellendi veya seçtiğiniz VPN Netflix tarafından algılandı ve engellendi.

Harika Netflix VPN yasağı ile zaten karşılaşmış (veya duymuş olabilirsiniz). Hangi ülkenin hangi içeriği görüntüleyebileceğine ilişkin kısıtlamalarla, kütüphaneleri her ülkede aynı şekilde kullanılamaz.

Neyse ki, bunun için hala geçici çözümler var. Neredeyse sınırsız bir VPN hizmeti olan IPVanish'te Netflix'i yayınlamak, ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bir VPN Netflix için ne yapar?

IPVanish gibi bir VPN kullanımı ile Netflix çok çeşitli olasılıklar açabilir.

Netflix bir platform ve distribütördür - film ve televizyon yapım stüdyolarıyla anlaşma yapar ve akış hakları müzakerelerin bir parçasıdır. En sevdiğiniz şovlardan bazıları, bazı ülkelerde televizyonda yayınlanma hakkına sahiptir. Örneğin, Netflix Orijinal olmasına rağmen, Avustralya'daki Netflix'te Tutuklanan Gelişim'in son sezonu hala mevcut değil.

Telif hakkı sözleşmeleri nedeniyle, Netflix'in her biri özel olarak uyarlanmış ve onaylanmış içeriğe sahip yaklaşık 200 farklı sürümü olduğunu söyleyebilirsiniz..

Bu sorunu çözmek için bir VPN esasen IP adresinizi değiştirir.

IP adresiniz, cihazınızın bilgi alışverişi yapmak zorunda olduğu bir web sitesine verdiği dijital tanımlayıcıdır. VPN, başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanmanıza ve’o ülkede bulunuyorsun.

Netflix için neden IPVanish'i seçmelisiniz??

IPVanish, Netflix için mükemmel ve uygulanabilir bir uyumdur. Diğer VPN sağlayıcılarının aksine, IPVanish’t Hızları kısıtlayın veya kullanıcıların mükemmel bant genişliğini destekledikten sonra devam edin: hizmet, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun gerçekten eşit ve eşittir.

Aslında, tüm VPN'ler size tüm tarama veya indirme ihtiyaçlarınız için aynı düzeyde güvenlik sağlamaz - birçok VPN, Netflix'e erişebilecek sunucuları bulmaya çalışmaktan vazgeçmiştir.

Bununla birlikte, IPVanish ağındaki çok sayıda sunucu 50'den fazla ülkeye yayıldı ve büyük hızlarla birleşince yasağın etrafında çalışmayı mümkün kıldı.

Evet, IPVanish, Netflix'i toplam 1.300'den fazla sunucusu (450'den fazlası sadece Avrupa'da!) Üzerinden 40.000'den fazla IP ile olabildiğince hızlı hale getiriyor. Eğer birşey’bulunduğunuz yere dijital bir uçuş yapabilir ve neredeyse sınırsız hızlarda serbestçe akış yapabilirsiniz.

HD dostu hızlar

Testlerimiz IPVanish'in Netflix'te HD veya hatta Ultra HD (genellikle 4K televizyon setleri için ayrılmış en yüksek 4K kalitesi) içeriğinin kayıpsız akışına izin vermesi gereken iyi hızlara sahip olduğunu buluyor. Elbette iyi bir internet bağlantınız olduğunu varsayarsak.

Akış kolay ve anlık olmalıdır, bu da iyi bir VPN'den beklediğimiz şeydir.

IPVanish kullanarak Netflix VPN yasağı çevresinde çalışma

Netflix, VPN kullanımını tespit etmede oldukça iyi olduğundan, tüm süreç birçok kişi için cesaret kırıcı hale geldi.

IPVanish'i bölge kısıtlaması olan Netflix içeriğinin engellemesini kaldırırken tutarsız bulsak da yine de kabul edilebilirdi. Aslında, IPVanish hala Netflix ABD için çok güvenilir sunuculara sahip olduğunu iddia ediyor - özellikle Chicago'da.

Ayrıca, nihai hedef yalnızca Netflix ABD değil. Diğer ülkeler daha büyük bir seçime veya ihtiyaçlarınıza daha uygun daha eklektik bir aralığa sahip olabilir. Bunun bir örneği, IPVanish destekli Netflix İngiltere'dir (ve yalnızca İngiltere ile sınırlı kalmayıp, Avrupa ve MENA'daki diğer bölgeler de).

Netflix genellikle belirli bir IP adresi üzerinden bağlanan kullanıcı sayısı üzerinden VPN'lerde hones olduğundan, çok fazla IP adresine sahip bir VPN kullanmak iyi bir bahis - orada’IPVanish'in IP adresinizi rastgele aralıklarla otomatik olarak değiştirmeye devam etmenizi sağlayan üstün bir özelliği bile vardır. Gizliliğinizi ve gönül rahatlığınızı sağlayan ustaca bir hareket.

Tüm cihazlarınızda IPVanish ve Netflix

Tabii ki, Netflix söz konusu olduğunda,’sadece hız ve ülkelerle ilgili değil’cihaz aralığı hakkında da.

Netflix için IPVanish'i kullanmanın size sunacağı en güzel şeylerden biri, uygulamalara sahip olduğu platformların sayısıdır. Sen’Yatağınızı soğuturken, kanepede dizüstü bilgisayarınızdan, salon alanınızdaki TV'de - nerede olursanız olun, telefonunuzdan izleyebilirsiniz!

Ne’Dahası, IPVanish hesabınızı telefon veya dizüstü bilgisayar veya tablet veya Akıllı televizyon setleri gibi on cihaz dahil olmak üzere on cihazda aynı anda kullanabilirsiniz.

IPVanish, Windows (bilgisayarlar ve telefonlar), iOS, Android, macOS, Ubuntu, Chromebook'u destekler ve hatta yönlendiriciniz bu hizmetle bir VPN yönlendiricisi olabilir. IPVanish temelde tüm platformlarınızda çalışacak ve on ayarlı eşzamanlı bağlantı kuracak.

Diğer birçok VPN'den farklı olarak’eğer çıkarırsan’Aynı anda 5'ten fazla cihaza giriş yaptıysanız, masaüstünüzde, dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda ve tabletinizde IPVanish'i kullanabilir ve yedeklemek için altı bağlantıya sahip olabilirsiniz. Bu IPVanish'in kazandığı anlamına gelir’Premium Netflix planınızın boşa gitmesine izin verin ve Netflix'i nereye götürürseniz götürün, IPVanish sizinle birlikte gelecektir.

Sonuç

IPVanish, bir ay, bir yıl veya iki yıl için abone olma planlarıyla birlikte gelir ve aylık ücret, abone olmayı seçtiğiniz sürece düşer. Yıllık abonelik ayda 6,49 $ 'dır. Farklı promosyonlar ve fırsatlar da IPVanish web sitesinde veya bağlı kuruluşlar aracılığıyla zaman zaman ortaya çıkar.’onlar sürerken hareket etmek güzel!

Tabii, bu değil’t Netflix için en iyi VPN hizmeti - bazıları daha fazla tutarlılıkla içerik platformunun engelini kaldırır. Bununla birlikte, dedi’genel olarak iyi bir seçim.

Önerilen okuma:

IPVanish incelemesi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1