Najlepšie bezplatná sieť VPN pre Disney + v roku 2020


Než sa všetci necháme uniesť, pustite’Najprv si niečo rovno: použitie bezplatnej siete VPN pre Disney + je ako hrať v lotérii. Rovnako ako takmer každá iná hlavná streamingová platforma sa spoločnosť Disney + aktívne snaží zabrániť ľuďom používať servery proxy a VPN na prístup k svojim geograficky blokovaným filmom a televíznym programom. To platí najmä o bezplatných službách VPN.

Bezplatné VPN majú tendenciu ponúkať len veľmi málo serverov, z čoho vyplýva, že sú k dispozícii’blokovanie je omnoho jednoduchšie, na rozdiel od tisícok serverov dostupných pre prémiových predplatiteľov VPN. že’to je dôvod, prečo je naša bezplatná sieť VPN pre Disney + v skutočnosti 45-dňová skúšobná verzia.

A predtým, ako sa dostaneme do jeho stredu, slovo múdreho: ak si môžete dovoliť predplatné Disney +, vy’d by malo byť lepšie investovať aj do prémiovej siete VPN pre Disney + a ušetriť sa od stresovej mozgovej aneuryzmy.

S ohľadom na to sú to najlepšie bezplatné siete VPN pre Disney+.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. CyberGhost1.CyberGhost 2. 2,752 dolárov. Windscribe VPN2.Windscribe VPN VPN 1,003 dolárov. Štít Hotspot3.Hotspot Shield 7. 7,99 dolárov

1. CyberGhost - najlepšia bezplatná sieť VPN pre Disney+

Navštívte CyberGhost CyberGhost Hodnotenie CyberGhost VPNpro: 9.1 / 10

Pokiaľ ide o používanie softvéru CyberGhost pre Disney+, “zadarmo” je relatívna. CyberGhost ponúka bezplatnú 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu pre sedem súčasných pripojení spolu so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že’Vychutnajte si kvalitný streamovanie Disney + po dobu 45 dní bez obáv z preplnených serverov VPN. “Zdá sa, že používate proxy službu” obmedzenia lotérie alebo šírky pásma.

Čo ponúka CyberGhost? Po prvé, získate obrovský server s viac ako 5 700 servermi vo viac ako 90 krajinách. To znamená, že s CyberGhostom by ste mali byť schopní streamovať obsah Disney + aspoň v kvalite HD pomocou serverov umiestnených v USA, Kanade alebo Holandsku - všetky tri miesta, kde je momentálne Disney + k dispozícii. Čo’s, môžete CyberGhost použiť aj pre iné platformy na streamovanie, ako sú Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime Video..

To všetko spolu s prémiovými funkciami ochrany osobných údajov a zabezpečenia robí z CyberGhost najlepšiu VPN pre Disney + - prinajmenšom počas 45-dňového obdobia, ktoré umožňuje vrátenie platby. A s jednou z najlacnejších predplatných cien tam pravdepodobne ste vyhrali’Ani sa neobťažujte prepnúť späť na bezplatné služby VPN.

Pros

 • Neobmedzené prémiové funkcie
 • Obrovský zoznam serverov
 • Ľahko odblokujete streamingové platformy
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Bezplatná skúšobná verzia je iba 24 hodín

2. Windscribe VPN - najštedrejšia bezplatná VPN pre Disney+

Navštívte VPN Windscribe Windscribe VPN Hodnotenie VPN VPN Windscribe: 8,4 / 10

Ako skutočne bezplatná VPN pre Disney + ponúka Windscribe takmer všetky aspekty. Ak im poskytnete svoju e-mailovú adresu, spoločnosť Windscribe vám ponúkne štedrý 10GB mesačný dátový limit (ak ho nemáte)’t, dostanete 2 GB). Aj keď to zrejme nie je také dobré ako neobmedzené množstvo údajov, malo by to stačiť aspoň počas sezóny’Streamovanie Disney +.

Windscribe vám tiež poskytuje prístup k veľkému počtu bezplatných serverov VPN, s výnimkou špecifického servera Windflix. Stále by však mali americké servery odblokovať Disney +, aspoň zatiaľ.

Zatiaľ čo Windscribe’Rýchlosti môžu byť v porovnaní s prémiovými VPN trochu priemerné. Sada prémiových bezpečnostných funkcií, ktoré získate bez zaplatenia desetníka viac, ako kompenzuje občasné spomalenie alebo prerušenie spojenia..

Po zvážení všetkých vecí je Windscribe VPN jednou z najlepších možností na slobodné a bezpečné streamovanie Disney +, pokiaľ jej bezplatné servery zostanú odblokované Mickey Mouse a priateľmi..

Pros

 • Veľkorysý limit šírky pásma (až 10 GB)
 • Skvelá sada funkcií zabezpečenia a ochrany osobných údajov zdarma
 • Užívateľsky prívetivý a ľahko použiteľný klient
 • 13 serverov

Zápory

 • Priemerné rýchlosti a príležitostné poklesy spojenia
 • S tweety a odporúčaniami musíte zarobiť ďalšie bezplatné údaje
 • Žiadne servery Netflix

3. Hotspot Shield - najrýchlejšia bezplatná VPN pre Disney+

Navštívte štít Hotspot Štít Hotspot Hodnotenie VPNsp Hotspot Shield VPN: 7,6/10

Je zrejmé, že pokiaľ ide o streamovanie Disney +, rýchlosť je dôležitá, a to’s kde Hotspot Shield dodáva. Hotspot Shield, ktorý používa viac ako 650 miliónov ľudí, je stále jednou z najrýchlejších bezplatných sietí VPN na trhu. A dokonca aj bezplatná verzia je vynikajúca pri odblokovaní streamovacích služieb, vrátane Disney +.

To znamená, že všetky tieto úžasné výkony prichádzajú za cenu denného stropu údajov 500 MB a za jedno súčasné pripojenie na jeden účet. To znamená, že s aplikáciou Hotspot Shield ste’Obmedzím sa na sledovanie jednej alebo dvoch epizód televíznej relácie Disney + denne - nie je to skvelé, ani strašné. Tiež vy’Pri používaní služby VPN sa zobrazia niektoré reklamy. Ak však chcete vyskúšať celý balík služby Hotspot Shield, nájdete ho tu’K dispozícii je 7-dňová bezplatná skúšobná verzia bez výnimky.

Áno, dátový limit môže byť sklamaním, ale Hotspot Shield je skvelou bezplatnou sieťou VPN pre Disney + vo všetkých ostatných aspektoch. Získate najvyššiu rýchlosť, vojenské šifrovanie, spoľahlivé bezpečnostné funkcie a relatívne dobrú šancu na vaše pripojenie’t byť blokovaný Disney +. V odvetví plnom škodlivých aplikácií, ktoré predstavujú bezplatné siete VPN, sa za niečo musí počítať.

Pros

 • Rýchle časy pripojenia a servery VPN
 • Šifrovanie vojenskej triedy
 • Automatická verejná ochrana wifi
 • Ľahko použiteľná aplikácia VPN

Zápory

 • Denná maximálna šírka pásma 500 MB
 • Reklamy tretích strán počas prehliadania
 • VPN iba pre jedno zariadenie

Spodná čiara

Jedná sa o tri najlepšie VPN zadarmo na streamovanie Disney +, ale tam’s každým z týchto poskytovateľov. Od spoločnosti CyberGhost’s 45-dňový limit vrátenia a Windscribe’s obmedzeniami výkonu pre štít Hotspot’s relatívne skromným denným limitom 500 MB denných údajov’Budem musieť obetovať nejaký aspekt za iný.

Ale to’je súčasťou života, keď vy’znovu sa tešíme na dobrú bezplatnú službu VPN. Ktorúkoľvek z týchto služieb si nakoniec vyberiete ako spôsob, ako streamovať Disney +, don’Nezabudnite, že nakoniec dostanete to, za čo platíte.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 48 =