Najlepšie Comcast Xfinity VPN v roku 2020


Chcete sa vyhnúť Xfinity’s obmedzovanie šírky pásma? Pripojte sa na internet pomocou kvalitnej siete VPN.

Najlepšie Comcast Xfinity VPN

Xfinity bola identifikovaná pre obmedzenie rýchlosti používateľov’ pripojenie. Rozhodnutie obmedziť používateľa’s rýchlosť pripojenia alebo rýchlosť internetu, proces známy aj ako škrtenie, je zjavne založený na webových stránkach, ktoré používateľ navštevuje, a aplikáciách, ktoré používajú.

To je dôvod, prečo, aj keď žijete v USA a aréne’Aby ste nemuseli čeliť geograficky blokovanému obsahu, mali by ste stále používať Xfinity VPN. Aby sme vám pomohli zistiť, ktorá z VPN je pre Xfinity najlepšia, my’Tento zoznam sme zostavili na základe rôznych aspektov niektorých najlepších VPN na trhu.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 USD. NordVPN2.NordVPN 3. 3,493 USD. ExpressVPN3.Expresujte VPN 8.3 8 824 USD. CyberGhost4.CyberGhost 2. 2,755 dolárov. PrivateVPN5.PrivateVPN 3.8 3,826 USD. IPVanish6.IPVanish 6. 6 497 dolárov. VyprVPN7.VyprVPN 2.5 2,58 USD. Štít Hotspot8.Hotspot Shield 7. 7,99 dolárov

1. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

 • 1 mesiac - 11,95 dolárov
 • 1 rok - 5,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 1,99 USD mesačne

Xfinity má veľa obmedzení. Takže keď ty’Pri hľadaní spôsobov, ako vylepšiť svoje celkové služby, Surfshark VPN poskytuje súťaži všetky peniaze o peniaze. Táto sieť ponúka skvelú serverovú flotilu 1 000+ serverov v 60+ krajinách. Existujú aplikácie pre Windows, Mac, iOS, Android a Linux, rozšírenia Chrome a Firefox.

Najväčším predajným miestom spoločnosti Surfshark je to, že v súčasnosti umožňuje používateľom pripojiť sa k neobmedzenému počtu zariadení naraz, keď je priemyselný štandard okolo piatich. Rýchlosti pre každý server sú pomerne konzistentné v rôznych časoch dňa. Ceny sú vynikajúce, dvojročný plán je v súčasnosti na úrovni 1,99 dolárov mesačne, čo je jedna z najnižších cien, ktorú my máme’Videli sme VPN nabitý množstvom funkcií.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

 • 1 mesiac - 11,95 dolárov
 • 1 rok - 6,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 4,99 dolárov mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Spoločnosť NordVPN je skutočne vybraným poskytovateľom služieb VPN, pretože je veľmi výkonná pri zabezpečovaní rýchleho pripojenia, ktoré trvá. Môžete dôverovať spoločnosti NordVPN, aby sa zabránilo zlyhaniu vášho pripojenia. To je zvlášť výhodné, ak používate Xfinity na pracovné účely. Jeho použitie je pomerne ľahké a mnoho z nich je najlepšou voľbou pre použitie v Číne.

Okrem toho, NordVPN bráni samotnej službe Xfinity v napadnutí vášho súkromia, pretože je skutočne zablokované, aby nemohla zobraziť vašu históriu prehliadania. Táto služba VPN je okrem toho najlepšie hodnotená v tom, že vám umožňuje obísť geoblokovaný obsah. Podporní pracovníci sú veľmi dobre informovaní a sú vždy pripravení vám s niečím pomôcť.

3. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

 • 1 mesiac - 12,95 dolárov
 • 6 mesiacov - 9,99 dolárov mesačne
 • 1 rok - 8,32 dolárov mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

ExpressVPN je skutočný vodca, pokiaľ ide o poskytovanie spojenia, ktoré si prajete, keď používate Xfinity. Táto služba je schopná poskytnúť skutočnú anonymitu všetkým svojim používateľom, aby sa zabezpečila skutočná úroveň bezpečnosti, ktorú väčšina ostatných poskytovateľov služieb VPN neprekračuje. Je to kvôli silnému šifrovaniu, ktoré je na špičkovej úrovni. Vaša bezpečnosť je tu najvyššou prioritou. Navyše v Číne funguje celkom dobre.

4. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

 • 1 mesiac - 12,99 dolárov
 • 1 rok - 5,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 3,69 USD mesačne
 • 3 roky - 2,75 USD mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

CyberGhost VPN tvrdo pracuje na ochrane vašej bezpečnosti, keď používate Xfinity. Tento pôsobivý a dôveryhodný poskytovateľ služieb VPN vám umožňuje prenášať a prijímať údaje súkromným a bezpečným spôsobom. To znamená, že žiadny hacker’oči môžu zasahovať. Služba je za primeranú cenu a má vynikajúce rozhranie, ktoré sa veľmi ľahko používa. Okrem toho v Číne funguje dobre.

5. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

 • 1 mesiac - 7,67 dolárov
 • 3 mesiace - 4,88 $ mesačne
 • 13 mesiacov - 3,82 USD mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak ste náhodou pripojený / -á k službe Xfinity na vykonávanie online bankovníctva alebo na iné činnosti, ktoré si vyžadujú zadanie citlivých hesiel, môžete si byť istí, že skupina PrivateVPN usilovne pracuje na maskovaní vašej adresy IP kvôli zvýšenej ochrane. Takto môžete bezpečne dokončiť svoje finančné platby s pokojom, že vaše účty nebudú hacknuté.

Okrem toho vám PrivateVPN umožňuje zachovať anonymitu vždy, keď ste online. Mnohí klienti sú ohromení tým, aká rýchla je služba Xfinity, keď je spárovaná s touto vysoko kvalitnou sieťou VPN, pretože mnohí zistia, že inak by bola rýchlosť bez nej nízka..

6. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte stránku IPVanish

 • 1 mesiac - 10,00 dolárov
 • 3 mesiace - 6,49 dolárov mesačne
 • 1 rok - 8,99 dolárov mesačne
 • 7-denná záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ ide o otázku zdieľania súborov P2P, budete sa milovať pomocou protokolu IPVanish. Táto služba je bezúhonná v tom, že sleduje so všetkým, čo sľubuje na svojej webovej stránke a vo svojich politikách. Okrem toho zabezpečuje, že vaše pripojenie k službe Xfinity vždy funguje optimálne. Môžete sa spoľahnúť na to, že budete poskytovať špičkové pokrytie aj v Číne.

7. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštívte VyprVPN

 • 1 mesiac - štandardné 9,95 dolárov 5 / prémiové 12,95 USD
 • 1 rok - štandardné 5,00 $ mesačne Premium 3,75 $ mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

VyprVPN je mimoriadne skúsený chrániť vaše súkromie, keď sa pripájate k Xfinity, najmä prostredníctvom verejného Wi-Fi. Tiež obchádza množstvo obmedzených geografických oblastí, čo znamená, že kedykoľvek získate požadovaný obsah. Pre tých v Číne je to skvelá služba VPN, ktorá poskytuje dobré rozlíšenie pre programy, ktoré sledujú.

Xfinity neposkytuje rovnaké rýchlostné pripojenie pre všetkých klientov. To znamená, že navštívené webové stránky sú monitorované pomocou Xfinity a podľa vášho poskytovateľa internetových služieb sa poskytuje rýchle pripojenie. Napriek tomu nie je potrebné zúfalstvo, pretože je známe, že táto služba VPN výrazne zvyšuje rýchlosť pripojenia. Ďalej používa silné šifrovanie, takže navštívené weby nemôžu byť monitorované spoločnosťou Xfinity.

8. Štít Hotspot

Logo služby Hotspot Shield Navštívte štít Hotspot

 • 1 mesiac - 12,99 dolárov
 • 1 rok - 7,99 dolárov mesačne

Xfinity’Rýchlosť škrtenia nie je vhodná pre Hotspot Shield. Táto americká služba VPN má 3 200+ serverov vo viac ako 70 krajinách po celom svete a využíva ich pomocou svojho vlastného protokolu Catapult Hydra. To zaisťuje vynikajúci výkon aj pri relatívne zlých pripojeniach, čo je šťastie, pretože Hotspot Shield tiež podporuje torrenting a ľahko odomkne geoblokovaný videoobsah. A to’nie je to zlé ani pre bezpečnosť!

A čo bezplatná sieť Xfinity VPN?

Teraz vieme, že existuje aj veľa bezplatných sietí VPN. Našou radou je však vyhýbať sa akémukoľvek slobodnému softvéru. Tieto bezplatné siete VPN často robia opak vášho zamýšľaného cieľa a skutočne ohrozujú váš počítač’s bezpečnosťou.

Mnohé z týchto bezplatných softvérových programov predávajú vaše údaje spoločnostiam tretích strán alebo ešte horšie, poškodili váš počítač pomocou škodlivého škodlivého softvéru alebo adwaru.

V najlepšom prípade tieto bezplatné siete VPN nie’• vaše osobné údaje nepredajte, ale ich servery sú natoľko preťažené, že vaše pripojenie sa spomalí na indexové prehľadávanie. Aj keď sa vám podarí načítať malé webové stránky ako Facebook alebo Gmail, nie je’t šanca, že vy’Dokážete streamovať akýkoľvek obsah aj v štandardnom rozlíšení, natož vo vysokom rozlíšení.

Samozrejme, že my’ani nenaznačujete, že sa zľahka rozdeľujete o ťažko zarobené peniaze. Pri výskume sietí VPN sa musíte pozrieť na ich bezpečnostné postupy, zásady protokolovania, limity zariadení a šírky pásma a miesto, kde má spoločnosť sídlo. A nezabudnite vyskúšať bezplatnú skúšobnú verziu, ak je k dispozícii, alebo sa zoznámte so spoločnosťou’s politikou vrátenia peňazí v prípade, že nie ste’nie ste spokojní so službou.

Verdikt o najlepšej Xfinity VPN

Realita je taká, že obmedzenia a obmedzenia, ktoré Xfinity kladie na používateľov, zostanú tu. To zahŕňa sledovanie relácií prehliadania internetu, obmedzovanie rýchlosti pripojenia a ďalšie. Používatelia Comcast Xfinity musia získať VPN, aby ochránili svoje súkromie a rýchlosti pripojenia pred svojím ISP.

Táto bezpečnosť je obzvlášť dôležitá pri vykonávaní činností, ktoré si vyžadujú citlivé informácie. Ale bez ohľadu na to by Xfinity nemalo mať možnosť diktovať rýchlosť vášho internetu na základe toho, koľko údajov spotrebujete. Našťastie to’s, kde tieto VPN prichádzajú’Budem rád, že ste investovali, keď uvidíte, ako oveľa lepší a rýchlejší je váš internet raz’znovu spustite pripojenie prostredníctvom VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 81