Najlepšie rozšírenia VPN Chrome v roku 2020


Google Chrome je zďaleka najobľúbenejší webový prehliadač, ale zďaleka nie z hľadiska ochrany osobných údajov. Sieť VPN nemusí byť riešením každého problému ochrany osobných údajov prehliadača Chrome, ale je riešením’je to určite dobrý začiatok pre tých, ktorí chcú prehliadať anonymne, ako aj odblokovať obsah s obmedzeným geografickým umiestnením na serveri Netflix a na iných platformách..

Pokiaľ ide o výber najlepšej siete VPN pre prehliadač Chrome, určite máte na výber. Našťastie sme tu, aby sme veci uľahčili poskytnutím našich najlepších odporúčaní. Takže, bez ďalších okolkov, tu’všetko, čo potrebujete vedieť.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 USD. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,754 USD. ExpressVPN4.ExpressVPN ‣ 8 825 dolárov. Windscribe VPN5.Windscribe VPN VPN 1,00 dolárov

Najlepšie rozšírenie VPN pre prehliadač Chrome

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN NordVPN Hodnotenie NordVPN VPNpro: 9,6/10

NordVPN je práve teraz s najlepšími VPN - to všetko vďaka nemu jednoduchosť použitia, vysoká bezpečnosť a ochrana súkromia. Všestranné rozšírenie NordVPN Chrome nájdete prostredníctvom Internetového obchodu Chrome.

Tento ľahký nástroj nefunguje’zvážte svoj prehliadač nadol a je dodávaný s vynikajúcimi funkciami, ako sú reklama a blokovanie škodlivého softvéru, ako aj poskytnutie prístupu k viac ako 5500 serverov okolo sveta.

Ďalšou veľkou pridanou výhodou NordVPN je, že môžete profitovať z a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Takže, ak to tak nie je’Nezabudnite, že vám účet vyhovuje’Budem môcť získať náhradu. NordVPN je k dispozícii od 3,49 dolárov mesačne - veľmi lacné vzhľadom na úžasné vlastnosti.

Pros

 • Najsilnejšie bezpečnostné funkcie
 • Vynikajúce bonusové funkcie (cibuľa cez VPN, dvojitá VPN, SOCKS5 atď.)
 • Rozsiahly zoznam serverov a vynikajúci výkon
 • Žiadne záznamy
 • Odblokuje Netflix a umožňuje torrentovanie
 • Jedna z najlacnejších VPN - začína na $ 3,49 / mesiac

Zápory

 • Žiadna aplikácia smerovača

2. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte VPN siete Surfshark Surfshark VPN Hodnotenie VPN VPN surfshark VPN: 9,0/10

Tí, ktorí hľadajú najlepšie rozšírenie VPN pre prehliadač Chrome, sa často po nájdení siete Surfshark VPN zastavia. Táto služba je vynikajúca pre bezpečnosť, bitie online cenzúry alebo dobrú starú zábavu. Toto rozšírenie Surfshark je k dispozícii v obchode Chrome Store a je vybavené anti-malware nástroj blokuje reklamy a pokusy o phishing a ponúka svoje vlastné servery DNS chrániť vaše súkromie.

Surfshark je jednou z najúspornejších sietí VPN - nielen to, že je lacný (ceny začínajú na 1,99 / mesiac), ale ponúka tiež neobmedzené pripojenie na odber. Toto je no-logy nástroj, čo znamená, že vaše údaje nebudú monitorované, sledované ani uložené. Ak máte aj naďalej pochybnosti o tomto rozšírení prehliadača Chrome, zvážte to, či ste boli informovaný nezávisle auditovaný testermi zabezpečenia webu Cure53, ktorí to neurobili’nenájdu žiadne problémy.

Pros

 • Skvelé rýchlosti pripojenia
 • Spoľahlivé bezpečnostné funkcie
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Odblokuje Netflix, Disney + a ďalšie
 • Veľmi lacný - začína na $ 1,99 / mesiac

Zápory

 • Slabá svojpomocná sekcia

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte Cyberghost

CyberGhost’s Chrome VPN je bezplatná verzia ich bežnej služby VPN. Nie’na rozdiel od mnohých iných sietí VPN pre prehliadač Chrome, ktoré sú k dispozícii bezplatne. Bezplatný doplnok CyberGhost VPN Chrome Chrome vám umožňuje prístup k serverom v USA, Nemecku, Rumunsku a Holandsku. V každej oblasti sú dva servery. Môžete si vybrať jeden zo serverov sami a okamžite sa pripojiť k najrýchlejším.

Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu je používanie rozšírenia jednoduché a intuitívne. Navyše odstraňuje problémy s obmedzením obsahu, pretože odblokuje Netflix a BBC iPlayer.

Vyhral si’nezískajte Killswitch, nepretržitý live chat a podporu viacerých protokolov, pretože to sú funkcie, ktoré získate mesačným predplatným.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN ExpressVPN Hodnotenie ExpressVPN VPNpro: 8,1 / 10

ExpressVPN je vybavený bezpečnostnými funkciami: Šifrovanie AES-256, sieťový zámok, Ochrana proti úniku DNS a Ochrana pred únikom WebRTC na zabezpečenie vašich osobných údajov pred vystavením. Má tiež funkciu pomenovanú “HTTPS všade,” čo vás uistí’t skončiť na webovej stránke, ktorá nemá’• zašifrujte odoslané údaje.

s 3000+ serverov vo viac ako 90 krajinách, ExpressVPN poskytuje najrýchlejšiu službu, akú môžete získať. Táto sieť VPN je výkonným nástrojom na odblokovanie a anti-cenzúru - ak áno’Pokiaľ ide o bezpečnosť, mali by ste vážne zvážiť službu ExpressVPN.

Pros

 • Výkonné šifrovanie AES-256 a sieťový zámok
 • Žiadne úniky
 • Prísne žiadne záznamy
 • Najširšia sieť servera
 • Umožňuje torrentovanie na všetkých serveroch

Zápory

 • Dosť drahé - začína na 8,32 dolárov mesačne

5. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte VPN Windscribe Windscribe VPN Hodnotenie VPN VPN Windscribe: 7,0 / 10

Ak ty’Pri hľadaní dobrej VPN v prehliadači Chrome je VPN Windscribe určite dôstojným uchádzačom. Koniec koncov, to ponúka bezplatnú aj platenú verziu, pričom posledný menovaný predstavuje veľkú hodnotu za peniaze.

Windscribe je jednou z najinovatívnejších sietí VPN na trhu, ktorá ponúka množstvo funkcií, ktoré sa u väčšiny jej konkurentov nevideli..

bezplatná verzia ponúka veľkorysý 10 GB mesačný príspevok a prístup k slušnému počtu serverov. Bežní používatelia by sa však pravdepodobne rozhodli pre platené predplatné lepšie, pretože to odstraňuje obmedzenie údajov a ponúka prístup k viacerým serverom. Či tak alebo onak, Windscribe VPN’s Rozšírenie prehliadača Chrome sa oplatí vyskúšať sami.

Pros

 • Veľmi bohaté na funkcie
 • Skvelé bezpečnostné funkcie
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Bezplatná verzia
 • Veľmi lacný - začína o 1.00

Zápory

 • Konzistentnejšie rýchlosti by boli bonusom

záver

Týmto sa uzatvára náš úplný sprievodca najlepším rozšírením VPN pre prehliadač Chrome! Teraz, keď ste’Zistil som všetko, čo potrebujete vedieť’Musím si urobiť čas na zváženie, ktoré z vyššie uvedených rozšírení je najvhodnejšie pre vaše konkrétne potreby.

Ak ty’ak hľadáte bezplatnú sieť VPN pre prehliadač Chrome ako celok, nezabudnite sa pozrieť na našu najlepšiu bezplatnú zbierku VPN pre prehliadač Chrome, aby ste našli možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám v oblasti online bezpečnosti zadarmo..

Či ty’ste základným používateľom rozpočtu alebo bežným používateľom, ktorý hľadá niečo trochu viac, vy’Zistím, že existuje veľa možností rozšírenia Chrome VPN. Do ktorejkoľvek kategórie spadáte, vy’Čoskoro budete na dobrej ceste k bezpečnému a anonymnému prehľadávaniu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 39