Najlepšie VPN pre Chromebook v roku 2020


Ak chcete Chromebook plne využívať a nemusíte sa obávať potenciálnych hrozieb ochrany súkromia a zabezpečenia, mali by ste zvážiť použitie kvalitnej siete VPN pre Chromebook..

Čo môže VPN urobiť pre Chromebook? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Keďže sú Chromebooky väčšinou založené na cloudu, môžu byť náchylné na kybernetické útoky. Používanie VPN vás od nich ušetrí. Sieť VPN vám tiež môže pomôcť odblokovať geograficky obmedzený obsah a streamovať vaše obľúbené médiá bez ohľadu na krajinu, v ktorej sa nachádzate’opäť založený v.

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 USD. IPVanish4.IPVanish 6. 6 495 dolárov. ExpressVPN5.ExpressVPN 8.3 8,32 USD

Nižšie je uvedených päť najlepších sietí VPN pre Chromebooky, ktoré môžete použiť na ochranu svojho súkromia, zabezpečenie online pripojenia a prístup na web ako celok.

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

NordVPN je jedným z najlepších VPN v okolí a pre mnohých je štandardom. Využíva najvyššiu úroveň bezpečnosti spolu s rýchlosťou, spoľahlivosťou a množstvom primerane lacných ponúk plánov predplatného. Táto VPN má navyše vylepšené bezpečnostné funkcie. Medzi tieto vlastnosti zvyčajne patrí dvojitá sieť VPN, dvojitý skok, prepínač zabíjania a ochrana pred únikom DNS.

Táto sieť má ďalej približne 5500+ serverov vo viac ako 58 krajinách a je spoločnosťou so sídlom v Paname.

Skutočným úlovkom tohto operačného systému je skutočnosť, že je kompatibilný so všetkými zariadeniami a platformami. Pomocou tejto VPN je možné vytvoriť naraz asi 6 spojení na jeden účet.

Okrem toho má NordVPN exkluzívne 7-dňovú bezplatnú skúšobnú možnosť a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

Hľadáte dobrú, ale cenovo dostupnú VPN? Ak áno, potom CyberGhost rozhodne stojí za kúpu.

Táto sieť VPN ponúka atraktívne a ľahko použiteľné aplikácie spolu s veľkou rýchlosťou a silným šifrovaním pre kybernetickú bezpečnosť. Ďalej obsahuje bezplatné rozšírenie proxy, ktoré je kompatibilné s rozšírením Chrome a Firefox.

Pomocou tejto siete založenej na Rumunsku je možné naraz pristupovať k približne 6200+ serverom v približne 90 krajinách so siedmimi pripojeniami na jeden účet.

Okrem toho ponúka CyberGhost 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte VPN siete Surfshark

Ak ty’Hľadáte možnosti, ktoré sú priateľské k vašej peňaženke, ale stále dokážu splniť svoju úlohu, Surfshark VPN je určite solídna voľba.

Je to služba založená na Britských Panenských ostrovoch, ktorá vám poskytuje stabilné pripojenia, užívateľsky prívetivé aplikácie a moderné protokoly tunelovania.

Pomocou Surfshark máte jednoduchý prístup k 1 000+ serverom v 60 krajinách. Táto VPN má tiež prepínač zabíjania a špičkovú ochranu šifrovania a phishingu.

Rozšírenie Surfshark VPN môžete ľahko nastaviť z Internetového obchodu Chrome a existujú aj aplikácie pre vaše zariadenia bežiace na platformách Windows, Mac, Linux, iOS, Android a Fire OS..

4. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte stránku IPVanish

IPVanish je virtuálna súkromná sieť so sídlom v USA, ktorá sa zasadzuje za bezpečné používanie internetu. V skutočnosti je to veľmi dobrá voľba, ak chcete jednu VPN pre celú svoju rodinu, pretože má priestor pre 10 pripojení na účet naraz..

VPN ďalej ponúka podporu P2P a neobmedzenú šírku pásma s mimoriadne ľahko použiteľnými aplikáciami.

Ale je to tak? Určite nie! Táto sieť VPN to všetko ponúka skvelými rýchlosťami.

Ďalej využíva 256-bitové šifrovanie AES na vysokej úrovni a množstvo protokolov vrátane OpenVPN, L2TP atď..

IPVanish tiež ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí pre prípad, že sa tak nestane’Zdá sa, že pre vás je tou pravou voľbou.

5. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN s viac ako 3000+ servermi v približne 90 krajinách je veľmi dobrá voľba pre začiatočníkov aj online streamery.

Sieť využíva veľmi pôsobivé funkcie, ako je prepínač kill, ochrana proti úniku DNS / IPv6 atď. Funguje veľmi hladko a dá sa použiť na pripojenie 3 zariadení súčasne..

Okrem toho má VPN 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Nakoniec existuje celý rad sietí VPN, ktoré nie sú uvedené v tomto zozname. Dôvodom, ktorý si tieto špecifické siete VPN vytvorili (na rozdiel od ostatných), je však ich veľká sada funkcií a vysoká miera spokojnosti zákazníkov.

Čo je to VPN?

Virtuálna súkromná sieť je aplikácia vyvinutá špeciálne na prevenciu online hrozieb a ohrozenia súkromia, ako aj na prístup na internet obchádzaním geoblokov. Inými slovami, pri používaní VPN máte vo všeobecnosti všetky svoje údaje zabezpečené. Vaše osobné údaje sú v skutočnosti šifrované, aby vás ochránili pred potenciálne škodlivými tretími stranami a hackermi.

Vaše osobné údaje sú v skutočnosti šifrované, aby vás ochránili pred potenciálne škodlivými tretími stranami a hackermi.

Tieto siete VPN navyše pomáhajú zakryť vašu identitu tak, že ju tiež podvrhnú. Týmto spôsobom je virtuálna súkromná sieť v podstate schopná vás urobiť anonymnými pre navštívené webové stránky. Ak tak urobíte, vaša adresa IP (teda vaše fyzické umiestnenie) nebude možné zistiť. To vám tiež pomôže navštíviť webové stránky, ku ktorým nemáte prístup vo vašom regióne.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5