Najlepšie VPN pre Firefox v roku 2020


Aj keď je Firefox jedným z troch najbezpečnejších prehľadávačov, na to, aby si mohol nárokovať toto miesto, musí mať nainštalované viac doplnkov. Na začiatok to zvíťazilo’t byť schopný spoof a plne chrániť svoju IP adresu, nehovoriac o odblokovaní geo-obmedzeného obsahu alebo lezenie po Číne’s Veľký Firewall.

že’prečo potrebujete doplnok Firefox VPN, ktorý má všetko v jednom balíku. A my’Tu vám pomôžeme pri výbere toho najlepšieho. Tak, nechaj’je ponoriť sa priamo do.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. ExpressVPN2.ExpressVPN 8.3 8,323 USD. Ivacy VPN3.Ivacy VPN 1. 1,384 USD. Windscribe VPN4.Windscribe VPN VPN 1,005 dolárov. ZenMate5.ZenMate 2.0 2,056 dolárov. Skryť moju IP VPN6. Skryť moju IP VPN 2. 2,91 USD

Najlepšie Firefox VPN služby

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Nie je prekvapením, že jedna z prvých dvoch VPN celkovo skončí aj v zozname najlepších služieb VPN vo Firefoxe. Jeho šifrovaný doplnok Firefox VPN vám poskytuje viac ako 5 500 serverov v 58 krajinách, čo zaisťuje nielen špičkovú bezpečnosť, ale aj veľké rýchlosti. Ľahké rozšírenie NordVPN pre Firefox chráni vašu históriu prehliadania, IP adresu a vynúti HTTPS, aj keď stránka nie je k dispozícii’nemám to. Ich funkcia CyberSec navyše blokuje reklamy, sledovače a podozrivé stránky, ktoré môžu obsahovať malware alebo predstavovať ďalšie hrozby.

Nevýhodou je, že verzia tohto doplnku Windows je stále vo verzii 0.9.21, ktorá bola aktualizovaná takmer pred rokom. Napriek tomu’bola stiahnutá takmer 40 000-krát a má skóre 3,5 / 5 z 289 recenzií na Mozille’web.

Pevne veríme, že rozšírenie prehliadača Firefox NordVPN je jednou z najlepších možností v roku 2020, najmä preto, že môže fungovať ako samostatný nástroj bez aplikácie NordVPN..

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

Vynechanie ExpressVPN z tohto zoznamu je nepredstaviteľné, aj keď v čase písania tejto recenzie nebolo rozšírenie v Mozille k dispozícii.’web. ExpressVPN ponúka jeden z najrýchlejších, ak nie najrýchlejších rýchlostí, vďaka svojej rozsiahlej sieti 9,3+ serverov vo viac ako 90 krajinách. Samotné rozšírenie Firefoxu tiež funguje ako kúzlo a zároveň poskytuje ochranu pred únikmi WebRTC a DNS, ako aj inými typmi ochrany..

Existujú však dve upozornenia s programom ExpressVPN pre Firefox. Po prvé, vyžaduje, aby fungovala plná aplikácia, a po druhé, stále je to jedna z najvýhodnejších sietí VPN v slnečnej sústave..

3. Ivacy VPN

Logo služby Ivacy VPN Navštívte IvacyVPN

Víťaz BestVPN.com’S najrýchlejším ocenením VPN v roku 2019 ponúka server Ivacy VPN príjemné rozšírenie prehliadača Firefox. Pomôže vám odblokovať Netflix, Hulu, BBC iPlayer a ďalšie streamingové platformy a súčasne zaistiť vynikajúcu bezpečnosť. Doplnok Ivacy VPN Firefox vám pomôže vyhnúť sa škrteniu a ukladaniu do vyrovnávacej pamäte poskytovateľa internetových služieb, čo umožňuje rýchlosť podobnú diaľnici vo viac ako 50 krajinách..

Ivacy VPN ponúka jednodňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Čo’s, ceny sú pre prémiovú službu takmer príliš nízke. Okrem toho IvacyVPN prijíma anonymné platby, napríklad kryptomeny. Jediná vec, ktorú nemáme’Rovnako ako jeho poloha v Singapure, partner aliancie Five Eyes. to’je samostatné rozšírenie prehliadača a dá sa používať súčasne na 5 zariadeniach.

4. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte Windscribe

Windscribe VPN je jednou z mála prémiových VPN služieb, ktoré majú skvelý doplnok Firefox a tiež bezplatnú verziu na vyskúšanie vecí vlastným tempom. V skutočnosti, ak vy’Pokiaľ sa nestaráte o streamovanie a torrentovanie, stačí 10 serverov a 10 GB za mesiac. A ak sa rozhodnete chytiť všetkých 480+ serverov v 60+ krajinách a zažiť jednu z najrýchlejších rýchlostí pripojenia, buďte pripravení na ceny, ktoré by šokovali iba Scrooge McDuck.

Windscribe’s Firefox VPN ponúka funkciu dvojitého hopu pre vyššiu bezpečnosť, ako aj blokovanie reklám, spoofing časových pásiem, striedanie užívateľských agentov v boji proti odtlačkom prstov av neposlednom rade aj svoj vlastný súbor cookie Monster, ktorý ich všetky delí na poslednú drobček pri zatvorení karty prehľadávača. Aby sme neznelo ako predajcovia, my’Poukážem na to, že toto všetko stojí za podporu živého chatu.

5. ZenMate

Logo služby ZenMate Navštívte Zenmate

Bezplatné samostatné rozšírenia prehľadávača - to’To je do značnej miery dôvod, prečo sa zvyčajne priemerná služba VPN často zobrazuje v najlepších zoznamoch VPN pre Firefox na webe. Jeho doplnok Firefox je mimoriadne jednoduchý na používanie, odblokuje Netflix a umožňuje vám pripojiť sa k serverom na viac ako 30 miestach po celom svete. Niet divu, že ZenMate má viac ako 45 miliónov používateľov.

Nevýhodami používania ZenMate je nedostatok podpory živého chatu a existujúci nie’t rád ťa odpoviem ASAP. Pokračujúc na tému rýchlosti, don’Na tomto oddelení veľa neočakávam - tam’je toľko, čo môžete urobiť s preplnením, keď máte takú rozsiahlu základňu používateľov. Na záver, ZenMate je dobré, ak ste’držať sa svojej bezplatnej verzie, pretože môžete získať buď ExpressVPN alebo NordVPN za podobnú sumu peňazí.

6. Skryť moju IP VPN

Skryť logo služby Moja IP VPN Navštívte Hide My IP VPN

Chceli sme tiež pridať úplne bezplatnú možnosť do Hide Me VPN, najlepšieho proxy servera, ktorý má tiež doplnok Firefox. to’Je možné streamovať Netflix pomocou Hide My IP, ale iba ruských a rumunských knižníc.

Hide My IP má tiež nepríjemnú obrazovku so žiadosťou o prihlásenie pri každom načítaní webovej stránky, ale to’je cena bezplatnej prehliadača VPN VPN, ktorého cieľom je poskytnúť vám najkompletnejší balík a na oplátku požadovať takmer nič.

Upozornenie týkajúce sa Hola VPN pre Firefox

Pokiaľ ide o Hola VPN, sú potrebné iba tri slová - don’nepoužívam to! Hola VPN je síce jednou z najpopulárnejších služieb, pretože je’je to zadarmo’o tom, keď hovoríme o jeho výhodách.

Začnem tým’nie je to ani VPN, ale proxy, a ten, ktorý určite vyhral’t skončiť na niekom’s zoznam najlepších proxy serverov. Aj keď nie’Nezáleží na vašom súkromí alebo anonymite a jednoducho chcete používať Hola VPN pre Firefox na prístup k obsahu s obmedzeným prístupom.’Na odblokovanie Netflixu potrebujem platenú verziu.

A zatiaľ čo Hola VPN môže odblokovať torrenting, mali by ste byť pripravení nechať počítač používať ako “reálny” uploader obsahu, ktorý nielen porušuje autorské práva, ale potenciálne aj nezákonného obsahu. Je to z toho dôvodu, že používatelia Hola VPN zdieľajú medzi sebou IP a šírku pásma. Ak by sa niečo pokazilo, veľa šťastia s kontaktovaním jeho podpory, ktorej sa zúčastní 175+ miliónov používateľov.

Ako sme vytvorili tento zoznam

Tento zoznam obsahuje nielen VPN s rozšírením prehliadača Firefox, ale aj proxy servery, pretože v oboch prípadoch’je to iba prevádzka prehliadača’je chránená.

Po druhé, nie všetci účastníci nižšie ponúkajú bezplatné verzie, pretože častejšie ako nemusíte platiť za kvalitné služby vo svete bezpečnosti online. Okrem toho tí, ktorí hľadajú najlepšiu bezplatnú sieť VPN pre Firefox, čoskoro získajú svoj vlastný zoznam.

Po tretie, Firefox je šialene nepopulárny mobilný prehliadač, a preto je tento článok zameraný najprv na používateľov stolných počítačov, ktorí nebudú prekvapení, keď sa dozvedeli, že určitá VPN nemá vlastné rozšírenie prehliadača pre Android alebo iOS. V skutočnosti väčšina sietí VPN nie’t mať rozšírenia mobilného prehľadávača a mnoho doplnkov pre stolnú verziu nie je podporovaných.

Nakoniec môžu nastať situácie, keď budete chcieť chrániť iba prevádzku svojho prehliadača a nechať hry, torrenting a iné aktivity bezplatné. že’s, keď sa rozšírenie prehliadača stane užitočným a ak to váš poskytovateľ VPN neurobí’Nemám jeden, ty’sami nájdite riešenie tretej strany pre Firefox.

O prehliadači Mozilla Firefox

Firefox je tretí najpopulárnejší prehliadač na svete. Tento bezplatný prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý začal na začiatku roku 2000 Nadácia Mozilla ako alternatíva k neslávne známemu programu Internet Explorer, pomaly, ale vytrvalo vyliezol po rebríčkoch popularity už desať rokov a dosiahol vrchol 35%..

To je potom, keď voľný a uzavretý zdrojový prehľadávač z vyhľadávacieho gigantu položil pazúry na koľajnicu a začal metodicky zbaviť chudobného Firefoxu.

to’je zase na prelome desaťročia a zistíme, že Firefox je otrasený, ale nerozmiešaný. Visí na menej ako 5% na takmer zaniknutej úrovni, rovnako ako červená panda v prehliadači’Vďaka logu Firefox je medzi používateľmi stolných počítačov stále firmou číslo 2. Čo’je to viac’je najobľúbenejší prehliadač v niektorých krajinách, napríklad na Kube alebo Eritrei.

Firefox však neopustil mobilný trh, ktorý bol v posledných desiatich rokoch skutočne jeho zlým pytliakom. Vďaka značke Firefox pre Android, Firefox a iOS a bezpečnostne orientovanému Firefox Focus sa Mozilla opäť zdvíha, aby bojovala proti mCent a KaiOS na svojej ceste, aby získala späť “7 palcov alebo menej” doména.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1