Najlepšie VPN pre Irán v roku 2020


Od svojho narodenia na Slovensku ’V 90. rokoch získalo prístup k počítačom a internetu približne 90% Iráncov. Bohužiaľ, rozsiahle obmedzenia cenzúry znamenajú, že používatelia internetu majú zakázaný prístup k užitočnému obsahu po celom svete. Už v roku 2012 asi tretina internetových stránok nebola prístupná Iráncom vrátane služieb YouTube, Facebook, Twitter a Google Plus..

Potrebujete virtuálnu súkromnú sieť (VPN) na odblokovanie nielen vyššie uvedených webových stránok, ale aj Netflix, na ochranu údajov vo vašom smartfóne a na zastavenie škrtenia. Špičková služba VPN zmení vašu IP adresu na adresu, ktorá nie je iránska, čím zabezpečuje, že vaša činnosť nie je’• umelo spomalené alebo zablokované.

Ak ty’Ak žijete v Iráne a pravidelne pristupujete k online obsahu, pri výbere najlepšej VPN si budete vedomí nasledujúcich požiadaviek:

  • Online bezpečnosť je veľmi skutočná záležitosť.
  • to’Je rozhodujúce chrániť vašu online identitu.
  • Ochrana pred útokmi hackerov, malvérom, krádežami identity a ďalšími je nevyhnutná.
  • Je dôležitá vysoká rýchlosť VPN.
  • Dobrá cena a hodnota za peniaze.
  • Nachádza sa mimo aliancie 14 očí (skupina sledujúcich krajín, ktoré monitorujú prístup na internet.)

Tu sú tie najlepšie pre túto prácu.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 USD. ExpressVPN4.ExpressVPN ‣ 8 825 dolárov. PrivateVPN5.PrivateVPN 3.8 3,826 USD. VyprVPN6.VyprVPN 2.5 2,57 USD. PureVPN7.PureVPN 1. 1,32 USD

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Spoločnosť NordVPN je na svojom prvom mieste bezkonkurenčná ako najlepšia sieť VPN pre divákov v Iráne.

umiestnenia: Panama
stanovenie ceny: začína na $ 3,49 / mesiac
Vlastnosti: veľká bezpečnosť, rýchlosť, zoznam serverov, torrenting a podpora

V súčasnosti spravuje spoločnosť NordVPN viac ako 5500 serverov v 58 rôznych krajinách a toto sa neustále rozširuje, čo umožňuje používateľom prístup k rýchlemu pripojeniu.

Odberatelia môžu využívať špeciálne servery na exkluzívne funkcie ochrany osobných údajov, ako je dvojité šifrovanie, smerovanie cibule cez VPN a ochrana DDoS. To nemusí byť ideálne, ak ste používateľom torrent, takže sa uistite, že môžete získať spoľahlivé pripojenie alebo získať náhradu.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

umiestnenia: Rumunsko
stanovenie ceny: začína na $ 2,75 / mesiac
Vlastnosti: veľká bezpečnosť, zoznam serverov, torrenting a podpora

CyberGhost má svoje šifrovanie 256 AES podpisu plus politiku nulovania záznamov o premávke, časových pečiatkach a IP adrese, ktoré poskytujú ďalšiu úroveň zabezpečenia. Ochrana proti úniku DNS a prepínač zabíjania znamenajú, že vašu identitu nemožno zistiť.

Spojenia sú rýchle na celom svete vďaka veľkej sieti uzlov a serverov 6200+ vo viac ako 90 krajinách.

3. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

umiestnenia: Britské Panenské ostrovy
stanovenie ceny: začína na $ 1,99 / mesiac
Vlastnosti: neobmedzené pripojenie, veľká bezpečnosť, stealth režim, podpora torrentingu

Surfshark VPN je lacný a silný a ponúka neobmedzené súčasné pripojenie na jeden účet. Táto služba využíva nerozbitné šifrovanie AES-256, má silný prepínač zabíjania a silné funkcie proti cenzúre v podobe maskovacieho režimu a režimu bez hraníc..

Tento relatívny nováčik v priestore VPN má impozantnú sieť 1 000+ serverov v 60+ krajinách. To zahŕňa 3 krajiny na Blízkom východe.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

umiestnenia: Britské Panenské ostrovy
stanovenie ceny: začína na 8,32 dolárov mesačne
Vlastnosti: veľká bezpečnosť, rýchlosť, zoznam serverov, torrenting a podpora

ExpressVPN má vlastný softvér a aplikácie, ktoré sú kompatibilné s Windows, Mac, Linux, Android a iOS. ExpressVPN je k dispozícii vo viac ako 90 krajinách. Prístup k platbám Netflixu, bitcoínom a vyhýbaniu sa veľkej čínskej bráne firewall!

Spojenia s Express VPN sú rýchle pripojenia bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo kde potrebujete virtuálnu IP adresu. Silné 256-bitové šifrovanie AES poskytuje súkromie. Komunikačná politika s nulovými údajmi o prenose chráni požiadavky DNS a adresy IP. Ochrana proti úniku DNS a prepínač zabíjania a vstavaný test rýchlosti zaisťujú najvyššie rýchlosti. Jediné skutočné negatívne - to’je to dosť drahé a nie’nemám tajný režim.

5. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

umiestnenia: Švédsko
stanovenie ceny: začína na $ 3,82 / mesiac
Vlastnosti: Udržuje rýchle servery a vynikajúci prístup k streamom Netflix.

Hoci PrivateVPN chýbajú niektoré funkcie poskytované inými VPN, stále má veľmi silné bezpečnostné opatrenia.

PrivateVPN je vynikajúci pre základné každodenné činnosti, prístup na celom svete Netflix, prístup Hulu a užívateľsky prívetivé funkcie. Ponúka dobrú rýchlosť, ale mobilné aplikácie nie sú také vzrušujúce ako pri niektorých sieťach VPN a existuje niekoľko ďalších funkcií.

6. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštívte VyprVPN

umiestnenia: Švajčiarsko
stanovenie ceny: začína na $ 2,5 / mesiac
Vlastnosti: skvelé zabezpečenie, zoznam serverov, rýchlosti a podpora

VyprVPN vlastní a prevádzkuje 700+ serverov v 70+ rôznych krajinách, čo znamená, že tretej strane nie je nikdy povolený prístup k vašim osobným údajom - VyprVPN si ponecháva úplnú kontrolu nad všetkým hardvérom / softvérom.

Táto VPN poskytuje 256-bitové šifrovanie AES, ochranu proti úniku DNS, prepínač automatického zabíjania a politiku nulového protokolovania prenosu. podpis “Technológia Chameleon” maskuje dátové pakety v ďalšej vrstve, aby sa ubezpečil, že metadáta zostanú skryté. Týmto spôsobom je zakázaná hĺbková kontrola paketov. VyprVPN môže bez problémov prelomiť steny cenzúry v Číne, Rusku a Iráne. Prístup k sieti Netflix je vynikajúci; často sa však oneskoruje pripojenie a odpojenie od serverov.

7. PureVPN

Logo služby PureVPN Navštívte stránku PureVPN

umiestnenia: Hong Kong
stanovenie ceny: začína na $ 1,32 / mesiac
Vlastnosti: Ak potrebujete ochranu VPN a ďalšie online bezpečnostné funkcie, PureVPN je ideálnym riešením.

Pre túto vrstvu navyše nie sú potrebné žiadne poplatky za sťahovanie ani predplatné. Ochrana proti vírusom, ochrana pred malvérom, blokovanie aplikácií a filtre na úrovni DNS sú spojené do jedného odberu.

PureVPN spravuje sieť 2 000+ serverov v 140+ krajinách po celom svete. Zabezpečenie je zabezpečené 256-bitovým šifrovaním a zásadou nulového protokolovania, ochranou proti úniku DNS a automatickým vypínačom zabalenia.

Môžem používať bezplatnú sieť VPN v Iráne?


to’Je dôležité si uvedomiť, že keď sa rozhodnete pre bezplatnú službu VPN, vo všeobecnosti dostanete to, za čo platíte. Týmto spoločnostiam nemôžete dôverovať v online bezpečnosť a identitu.

Keďže s týmto druhom VPN sa nezmenia žiadne peniaze, poskytovatelia udržujú svoje servery online inzerciou - vkladajú sa do vášho prehliadača a údaje sa zhromažďujú bez vášho vedomia alebo súhlasu. Tieto údaje sa niekedy predávajú tretím stranám.

Poskytovatelia VPN zadarmo sa jednoducho neodporúčajú, ak si chcete zachovať svoje súkromie a bezpečnosť internetu.

Ak ty’v Iráne, ktorú z týchto sietí VPN ste už použili? Zmeškali ste nejaké skvelé VPN pre Irán? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 40