Najlepšie VPN pre Omán v roku 2020


Arabský záliv je domovom mnohých krásnych krajín, z ktorých mnohé, bohužiaľ, považujú za svoju povinnosť cenzurovať veľké časti internetu. Omán nie je výnimkou.

V súlade s tým sa mnohí používatelia internetu v Ománe obrátili na hľadanie najlepšej VPN pre Omán, aby obišla niektorú z ťažkej cenzúry, ktorú vláda núti svojich obyvateľov..

To tiež spôsobuje problém cestujúcim podnikateľom, ktorí môžu potrebovať pre svoju prácu prístup na stránky s obmedzeným prístupom. Preto je výber najlepšej siete VPN pre Omán dosť ťažký.

Našťastie sme’Zostavil som zoznam potenciálnych kandidátov a porovnal som ich na základe niekoľkých kľúčových kritérií, ako sú bezpečnosť, cena a právna jurisdikcia. Tak nechaj’Začneme sa zaoberať možnosťami, ktoré máme k dispozícii pre najlepšiu sieť VPN pre Omán.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. PrivateVPN2.PrivateVPN 3.8 3,823 dolárov. VyprVPN3.VyprVPN 2.5 2,54 USD. IPVanish4.IPVanish 6. 6 495 dolárov. ExpressVPN5.ExpressVPN 8.3 8,266 dolárov. BulletVPN6. BulletVPN 7. 7 497 dolárov. PureVPN7.PureVPN 1. 1,32 USD

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Jedná sa o robustné a dobre známe riešenie VPN, ktoré je k dispozícii za veľmi prijateľnú cenu. NordVPN má čo ponúknuť z hľadiska bezpečnosti; využívajúce šifrovanie AES-256 prostredníctvom protokolu OpenVPN, čím sa šifrovanie v podstate stáva nerozbitným.

Samotná spoločnosť sídli v Paname, ktorá je skvelým miestom pre ústredie VPN, pretože poskytuje svoje služby mimo akýchkoľvek škaredých právnych jurisdikcií, ako sú USA alebo Spojené kráľovstvo. NordVPN má 5 100+ serverov v 59 krajinách, čo umožňuje svojim zákazníkom širokú škálu možností pripojenia.

Spoločnosť NordVPN tiež účinne odblokuje obsah Netflix uzamknutý v oblasti, čo používateľom umožňuje streamovať svoje obľúbené relácie, ktoré nemusia byť dostupné v ich oblasti. Odkedy Netflix zakazuje služby VPN.

Spoločnosť má k dispozícii klientov pre systémy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Táto služba umožňuje až 6 simultánnych pripojení, čo ďalej umožňuje používateľom prehľadávať požadovaným spôsobom.

Ich predplatné začína na mesačnom pláne 11,95 dolárov mesačne, pričom pri jednoročnom predplatnom klesne na 6,99 dolárov mesačne. Dvojročný plán je 4,99 dolárov mesačne a tam’je tiež 3-ročný plán za 3,49 dolárov mesačne.

2. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

PrivateVPN je ďalšou dobrou voľbou pre používateľov v Ománe. Táto spoločnosť má sídlo vo Švédsku, ktoré je, bohužiaľ, súčasťou štrnástej aliancie očí. Šifrovanie používané službou je AES-128-GCM s možnosťou rozšírenia na AES-256. Spolu s veľkým počtom ponúkaných krajín by to malo pre používateľov z Ománu stačiť na bezpečné a pohodlné prehliadanie.

Ďalšou skvelou vecou tejto VPN je, že umožňuje používateľom pripojiť sa až k šiestim súčasným zariadeniam, čo vám dáva veľkú slobodu, keď chcete odblokovať prehliadanie v Ománe. Okrem toho spoločnosť poskytuje klientsku podporu pre systémy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux, čo je veľké množstvo pokrytia zariadení, ktoré by malo byť viac ako dostatočné pre každého, kto hľadá najlepšiu sieť VPN pre Omán.

Plány začínajú na 7,67 dolárov za mesiac, až na 4,88 dolárov mesačne po dobu 3 mesiacov a 3,82 dolárov mesačne po dobu 13 mesiacov. Všetky plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštívte VyprVPN

VyprVPN je VPN s vynikajúcim výkonom a bezpečnosťou. Tento poskytovateľ nedávno prešiel na zásadu 100% bez prihlásenia s verejne dostupnými informáciami o audite, čo je očividne sľubný krok vpred pri zvažovaní najlepšej VPN pre Omán.

Táto služba využíva šifrovanie AES-256 bitom prostredníctvom protokolu OpenVPN s 2048-bitovými RSA a SHA256. Zabezpečenie je fenomenálne a táto sieť VPN je veľmi populárna v mnohých krajinách, v ktorých je internetový obsah značne cenzurovaný, napríklad v Ománe. Spoločnosť tiež spravuje svoje vlastné dátové centrá, ktoré zvyšujú bezpečnostné možnosti, ktoré majú k dispozícii.

Táto služba je tiež účinná na odblokovanie uzamknutého obsahu na serveri Netflix, čo je obrovské plus vzhľadom na rýchlosti a zabezpečenie dostupné prostredníctvom služby VyprVPN..

VyprVPN je k dispozícii za 5,00 $ mesačne, čo umožňuje 3 zariadenia. Majú tiež k dispozícii prémiový plán za 3,75 dolárov mesačne, ktorý vám poskytne 5 zariadení, protokol Chameleon a cloud VyprVPN Cloud.

4. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte stránku IPVanish

Táto VPN používa vojenské šifrovanie AES-256 bitov a ponúka širokú škálu protokolov vrátane OpenVPN a SOCKS5 (služba poskytuje používateľom bezplatný proxy). Majú servery vo viac ako 60 krajinách, vďaka čomu je spoločnosť IPVanish dosť konkurencieschopná, pokiaľ ide o miesta, z ktorých sa používatelia môžu pripojiť.

Pokiaľ ide o podporu zariadení, sú obmedzené. Ponúkajú iba špecializovaných klientov pre platformy Windows, Mac, iOS a Android. Umožňujú však používateľom konfigurovať pripojenia pre celý rad ďalších platforiem vrátane Ubuntu.

Jeden mesiac tejto služby vás bude stáť 10,00 dolárov, čo je celkom jednoduché. Nákup po celý rok klesne na 8,99 dolárov mesačne. Všetky plány majú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Jedna vec, ktorú by používatelia mali pamätať pri používaní protokolu IPVanish, je, že spoločnosť sídli na Floride, ktorá ich umiestňuje na päť očí.

5. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN, ktorý prevádzkuje uznávaná spoločnosť VPN umiestnená na Britských Panenských ostrovoch, prináša používateľom Ománu 256-bitové šifrovanie a funkčnosť OpenVPN. Služba je považovaná za jednu z najlepších v odbore s dobrým výkonom a bezpečnosťou.

ExpressVPN má prísnu politiku bez protokolovania a má sídlo na Britských Panenských ostrovoch, čo je ďalšie dobré miesto pre spoločnosť VPN. Tam nie sú’• žiadne znepokojujúce zákony alebo rozsiahle jurisdikcie, ktoré by sa mohli vznášať nad používateľmi’ hlavy. samotný klient ExpressVPN je efektívny pri odblokovaní Netflixu, ako aj pri torrentingu a súkromnom prehľadávaní.

Poskytujú tiež širokú škálu krajín, z ktorých sa môžu pripojiť, čo je vždy dobré hľadať pri myslení najlepšej VPN pre Omán. Samotná služba stojí iba asi 8,32 dolárov mesačne, čo nie je lacné, ale stojí za to.

6. BulletVPN

Logo služby BulletVPN Navštívte BulletVPN

BulletVPN je celkom nové riešenie VPN založené v Estónsku, s 30 servermi rozmiestnenými po celom svete. Estónsko je ďalším miestom, kde sa nevyskytujú extrémne problémy so súkromím a ďalekosiahle spravodajské aliancie.

Bohužiaľ spoločnosť nemá’t ponúknuť bezplatnú skúšobnú verziu služby, takže vy’Nebudem si to môcť vyskúšať sami, ale v prípade, že zistíte, že ľutujete nákup, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí..

BulletVPN používa šifrovanie AES-256 bit s SHA-512 a 4096 bit RSA. Super pevné šifrovanie je skvelé vzhľadom na to, že sa zdá, že klient má minimálny vplyv na rýchlosti pripojenia. Ukázalo sa, že služba je tiež nepriepustná, čo je dobrým znamením pre používateľov, ktorí hľadajú najlepšiu sieť VPN pre Omán..

Ich ceny sa pohybujú od 10,98 dolárov za jeden mesiac, po šesť mesiacov za 9,16 dolárov za mesiac a nakoniec jednoročné predplatné za 7,49 dolárov za mesiac. Všetky ich plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

7. PureVPN

Logo služby PureVPN Navštívte stránku PureVPN

Tento uchádzač o najlepšiu sieť VPN pre Omán založený v Hongkongu bol založený v roku 2007 a ponúka širokú škálu bezpečnostných a výkonných funkcií, vďaka ktorým je dobre prispôsobený potrebám používateľov v Ománe.

Po prvé, PureVPN používa šifrovanie AES-256 bitov so širokou škálou podporovaných protokolov vrátane OpenVPN, IKEv2, L2TP a PPTP. Mať túto úroveň bezpečnosti a prispôsobenia je jednoznačným plusom, pokiaľ ide o najlepšiu sieť VPN pre Omán.

Hongkong nie je súčasťou žiadnych útržkových aliancií ani jurisdikcií, takže si môžete byť istí, že vo vašich údajoch existuje obmedzený záujem vlády alebo orgánov činných v trestnom konaní..

PureVPN’Plány začínajú mesačne na 10,95 dolárov mesačne, na tri mesiace klesnú na 8,95 dolárov mesačne a na jednoročné predplatné len 5,81 dolárov mesačne. Všetky plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Aká je teda najlepšia sieť VPN pre Omán?

Môže byť ťažké presne určiť, ktorá VPN je najlepšia, aj keď obmedzíte kritériá tak, aby vyhovovali konkrétnemu regiónu. Ako už bolo povedané, existuje široká škála služieb VPN, ktoré sú účinné pri práci na rozsiahlej cenzúre a blokovaní vlády v Ománe. Dúfame, že táto recenzia vám poskytne lepšiu predstavu o tom, ako zistiť, či je konkrétna sieť VPN pre vašu krajinu vhodná.

Ktorá z týchto služieb je pre Omán tou najlepšou VPN? Vďaka primeraným cenám, mimoriadnemu výkonu, vynikajúcej bezpečnosti a známej povesti spoločnosti NordVPN sme my’Vybral som ich na prvé miesto najlepších VPN pre Omán. PrivateVPN je dobrou druhou možnosťou, ak chcete niečo lacnejšie.

Ak ty’v Ománe, ktoré z týchto sietí VPN ste už použili? Zmeškali ste nejaké skvelé VPN pre Omán? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − 26 =