Najlepšie VPN pre Plex v roku 2020


S Plexom, pravdepodobne jedným z najlepších systémov mediálnych knižníc klient-server, možno nebude potrebné pridať do svojho pripojenia ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Nakoniec spoločnosť používa certifikát SSL (Standard Sockets Layer) na šifrovanie všetkých údajov, ktoré sa odosielajú medzi jeho serverom a používateľmi. Áno, adeptský hacker dokáže ľahko nájsť cestu okolo SSL, ale väčšina používateľov má záujem používať Plex s VPN predovšetkým na prístup k obsahu blokovanému v regióne.

Výrobné spoločnosti’ geoblokovanie môže byť obzvlášť nepríjemné, keď sa nachádzate’cestujte a chcete mať prístup k HBO Now, Netflix alebo BBC iPlayer na cestách.

Z tohto a ďalších dôvodov tu’zoznam piatich odporúčaných zostáv VPN Plex, ktoré nevyžadujú zakúpenie ďalších smerovačov alebo know-how na skriptovanie.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 USD. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov. NordVPN3.NordVPN 3. 3,494 USD. PrivateVPN4.PrivateVPN 3.8 3,825 USD. AirVPN5.AirVPN 1. 1,146 USD. IPVanish6.IPVanish 6. 6 497 dolárov. PureVPN7.PureVPN 1. 1,32 USD

1. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

Surfshark VPN je úžasná voľba, ak máte’hľadáte spôsob, ako obísť geografické blokovanie, chrániť svoje údaje počas prehliadania internetu alebo oboje. Rovnako ako všetci jej konkurenti, aj táto služba je vybavená šifrovaním na vojenskej úrovni. Ponúka tiež protokoly zabezpečeného tunelovania, ako sú IKEv2 a OpenVPN, a môžete si vybrať z viac ako 1000 serverov v 60+ krajinách..

Výhody nie’koniec tam, pretože tiež získate neobmedzenú šírku pásma torrentu a službu môžete využívať na všetkých svojich zariadeniach naraz. To vám umožňuje chrániť vašu prítomnosť online pred rôznymi hrozbami online bez ohľadu na to, aké zariadenie máte’znovu používať.

Na rozdiel od mena Surfshark’s cena nie’Ak budete uvažovať o cenových plánoch iných poskytovateľov, bude to dôležitým bodom predaja.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

CyberGhost je jedným z najväčších poskytovateľov VPN v súčasnosti na trhu, a to z dobrého dôvodu. Hoci ich nedávno získala izraelská materská spoločnosť, ich ústredie bolo strategicky udržiavané v Rumunsku, jurisdikcii, ktorá ich nenúti ukladať žiadne informácie o svojich užívateľoch’ online aktivity - presne to, čo používatelia Plexu chcú.

CyberGhost VPN sa striktne a jednoznačne venuje ochrane svojich používateľov’ dáta, preto ukladajú absolútne minimum. CyberGhost je vybavený veľmi úhľadnou a ľahko použiteľnou aplikáciou, ktorá vám umožňuje prepínať medzi režimami streamovania, prehľadávania a optimalizácie na torrenting. Praktický! Ich súprava tiež obsahuje zabudovaný malware a blokovanie reklám, ktoré zaručuje dokonalý zážitok zo sledovania bez prerušenia.

CyberGhost má tiež vysoké rýchlosti a je veľmi lacný pre špičkové služby VPN. Za peniaze získate aj veľa funkcií, takže pri nákupe je veľká hodnota.

Celkovo je to ideálna služba pre streamovanie založené na P2P sieťach, ako je napríklad Plex alebo Kodi.

3. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

NordVPN je jednou z najúspešnejších a najrozšírenejších služieb VPN. Ponúka šesť súčasných pripojení a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo môže byť veľmi užitočné pre tých, ktorí sú stále pri plote, o aký recept VPN Plex chcú ísť..

NordVPN je notoricky známy pre svoju prísnu politiku bez protokolovania, predovšetkým preto, lebo sídli v Paname, jurisdikcii, ktorá sa nezúčastňuje ani v piatich, ani v štrnástich spravodajských aliančných spravodajských službách. Panama okrem toho neobsahuje žiadne povinné zákony o uchovávaní údajov. Z právneho hľadiska NordVPN preto zabezpečuje, že v prípade udalosti národnej bezpečnosti sa nezaznamenávajú žiadne záznamy používateľov.

Pokiaľ ide o výkon, môže byť NordVPN o niečo lepšia ako ich konkurencia, pretože ponúka stovky serverov (celkom približne 5 700) optimalizovaných pre P2P pripojenia. Aj keď tento aspekt nemusí výrazne ovplyvniť vaše skúsenosti s Plexom alebo Netflixom, ak tak urobíte’Ako bežný užívateľ torrentu bude NordVPN najčastejšie dosahovať lepšiu rýchlosť sťahovania a nahrávania. Čo ich odlišuje je, že okrem OpenVPN ponúkajú ďalšie protokoly tunelovania. Vďaka funkcii Double VPN môžu byť vaše údaje radené cez dva servery VPN, a nie jeden, a preto sú šifrované nie raz, ale dvakrát predtým, ako dosiahnu svoj cieľ..

Dôrazne odporúčame NordVPN ako váš výber Plex VPN.

4. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

PrivateVPN je cenovo výhodná služba, ktorá poskytuje veľké rýchlosti pripojenia so 150+ servermi v 60+ krajinách. to’Je k dispozícii aj pre všetky hlavné platformy (Windows, Mac, iOS, Android) a tam’s možnosťou nastavenia služby na iných zariadeniach, ako sú smerovače.

Veľkou výzvou je však táto služba so sídlom vo Švédsku, štrnástich členských štátoch Eyes. Nie, že by ste sa mali báť, pretože spoločnosť PrivateVPN vo svojich zásadách ochrany osobných údajov uvádza, že nikdy nebude ukladať denníky používania údajov. Žiadosti boli tiež predmetom nezávislého auditu’je to dobrý dôvod na dôveru tomuto poskytovateľovi.

Počas špičky, ako sú športové prenosy. Môžete očakávať spomalenie spojenia a vypršanie časového limitu’s takou malou infraštruktúrou, akú má PrivateVPN. Celková skúsenosť však bola solídna a túto VPN pre Plex môžeme určite odporučiť.

5. AirVPN

Logo služby AirVPN Navštívte AirVPN

AirVPN má tretie miesto v zozname, pretože je’Je to jedna z najbezpečnejších, najintuitívnejších a najrýchlejších služieb VPN, ktoré sú pri používaní služby Plex povinné. Porty môžete manuálne posielať ďalej, pripájať sa k akejkoľvek sieti Wi-Fi bez toho, aby ste odhalili vaše citlivé údaje, a zo strany organizácie sa nevykonáva monitorovanie, zaznamenávanie ani obmedzovanie užívateľských aktivít. Ich tunel VPN, ktorý prevádzkujú aktivisti aj hackeri v oblasti ochrany neutrality siete, je založený na jednom z najspoľahlivejších a bezpečných riešení pre šifrované tunely, konkrétne na OpenVPN..

Niektorí používatelia sa môžu cítiť znepokojení v súvislosti s AirVPN’Keďže spoločnosť nemá štatút spoločnosti, táto si vybudovala povesť hviezdnych služieb. A čo je dôležitejšie, ich kompaktná a ľahko použiteľná aplikácia je automaticky nakonfigurovaná a podpora vždy reaguje. S 5 zariadeniami na licenciu je táto voľba ideálna pre malú domácnosť alebo pre osobné použitie. Pre platby, ktoré už boli vykonané, neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale odber môžete zrušiť.

Na rozdiel od podnikových konkurentov ponúka AirVPN výrazne nižší počet serverov na celom svete, čo sa dá očakávať vzhľadom na ich dôraz na občianske práva. Napriek tomu majú povinný minimálny rýchlostný limit, zatiaľ čo maximum závisí iba od zaťaženia servera. Ponúkajú neobmedzené serverové prepínače a servery, ktoré používa organizácia, síce poskytujú bezchybný výkon, a preto je to naša najlepšia kombinácia VPN Plex.

AirVPN je silná a spoľahlivá možnosť. to’nie je honosné a zvíťazilo’bombardovať vás zľavami ponuky, ale bude mať prácu dobre. V prípade AirVPN neboli zaznamenané žiadne sťažnosti na nekompatibilitu pre používateľov, ktorí prevádzkujú Plex s VPN.

6. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte stránku IPVanish

Americká spoločnosť IPVanish so sídlom v USA je veľkým konkurentom v kategórii Plex. Jeho rýchlosti sa často zhodujú s výkonom NordVPN alebo CyberGhost a ich aplikácia je pomerne intuitívna. Ako potvrdili mnohí zákazníci, pravdepodobne budete mať skúsenosti s používaním systému Plex s IPVanish bez stresu. Jednou z výziev pre mnohých skúsených surfujúcich na webe je, že IPVanish nie je kompatibilný s TOR, čo sa nemusí nevyhnutne týkať používateľov Plex.

Na druhej strane, falošná reklama 24/7 je hlavnou nevýhodou. Pri kontaktovaní tímu na podporu živého rozhovoru dostali zákazníci automatickú e-mailovú odpoveď do 24 až 48 hodín od odoslania. Okrem toho sú mesačné náklady na IPVanish vyššie ako na AirVPN a NordVPN, čo znamená, že ste’d za to, že za to veľa neplatí.

IPVanish napriek tomu ponúka dobrú úroveň ochrany pri surfovaní na internete a streamovaní obľúbených médií z Plexu. Okrem toho podporujú pre svojich používateľov prísnu politiku denníkov s nulovou návštevnosťou, čo v konečnom dôsledku odôvodňuje ich hodnosť a povesť.

7. PureVPN

Logo služby PureVPN Navštívte stránku PureVPN

Nakoniec, PureVPN je tiež voľba, ak máte’hľadáte spôsob, ako geoblokovať, obísť svoje údaje pri prehliadaní internetu alebo oboje. Rovnako ako všetky vyššie uvedené služby, Pure prichádza s podobnou úrovňou šifrovania, ako aj s funkciami, ktoré deaktivujú obmedzovanie ISP, aby poskytovali svojim zákazníkom dobrý výkon. Najdôležitejšie je, že používatelia spoločnosti Plex uviedli, že táto sieť VPN je kompatibilná so streamovaním ich médií a je relatívne ľahko použiteľná, dokonca aj na diaľku.

Problém s Pure, ako aj s akýmkoľvek poskytovateľom internetových služieb, ktorý sa nachádza v niektorej z piatich alebo štrnástich krajín Eyes, spočíva v tom, že za správnych okolností ich môže právnická osoba donútiť, aby zverejnili akékoľvek informácie o svojich používateľoch. To sa stalo v dnes slávnom prípade 2017, keď PureVPN spolupracoval s FBI na zadržaní jednotlivca, ktorý obťažoval svojho bývalého spolubývajúceho..

Pokiaľ ide o ich vlastné zmluvné podmienky, spoločnosť PureVPN uchováva minimálne záznamy o vašich pripojeniach. Jednoznačne odsudzujú akékoľvek použitie svojich služieb, ktoré môžu byť v jurisdikcii považované za nezákonné, vyhrážajúce, nezákonné alebo zneužívajúce, čo v prvom rade podnietilo spoluprácu (a existenciu záznamov)..

Runners-up

ExpressVPN a súkromný prístup na internet boli vylúčené zo zoznamu kvôli ich nekompatibilite so spoločnosťami Plex, Netflix alebo oboma.

Aj keď to bolo spočiatku bezpečné a za správnych okolností pravdepodobne aj funkčné, spoločnosť Netflix výslovne blokovala PIA práve pre deaktiváciu ich funkcií geo blokovania..

ExpressVPN, na druhej strane, poskytuje vynikajúce služby a konkurenčnú ponuku, ale vyžaduje rozsiahle skriptovanie, aby mohol nastaviť vzdialený prístup Plex, čo ho robí veľmi príťažlivým pre používateľa bez znalosti správy systémov..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 70 = 74