Najlepšie VPN pre prehliadač Tor v roku 2020


Spustený v roku 2002, Tor je webový prehliadač, ktorý zvyšuje vaše súkromie online pomocou šifrovania a smerovania prenosu prostredníctvom série relé. V podstate to znamená, že je menej pravdepodobné, že vláda alebo váš poskytovateľ internetových služieb sa budú môcť zapojiť do vašej internetovej aktivity..

Prehliadač Tor a VPN pôjdu ruka v ruke, ak budete’znovu sa snažím zvýšiť vašu anonymitu a súkromie súčasne. V nasledujúcom článku sa preto zameriame na to, ktorá VPN je najlepšia pre Tor. Takže bez akýchkoľvek ďalších úprav’je k tomu!

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 USD. PrivateVPN3.PrivateVPN 3.8 3,824 USD. ExpressVPN4.ExpressVPN ‣ 8 825 dolárov. CyberGhost5.CyberGhost 2. 2,75 USD

Top 5 najlepších VPN pre prehliadač Tor

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

NordVPN je určite skvelá VPN pre párovanie s Torom. Spolu so servermi Onion, silnou bezpečnosťou, platbou bitcoinov a zásadou neprihlásenia môžu tí, ktorí sa týkajú ochrany súkromia, určite’s touto konkrétnou sieťou VPN sa nedarí.

K dispozícii na všetkých hlavných platformách, NordVPN obsahuje špecializované servery, ktoré sú vopred nakonfigurované pre technológiu Onion over VPN. V podstate to automaticky presmeruje webový prenos cez sieť Tor po jeho odoslaní cez VPN. To znamená, že nie ste’• Obmedzené na používanie iba prehliadača Tor - máte slobodu používať iné aplikácie.

Ak ste v rozpočte, môžete zvážiť použitie tejto VPN so serverom Tor. Ak sa rozhodnete pre dlhodobú možnosť, môžete si predplatiť len 3,49 dolárov mesačne. To môže z dlhodobého hľadiska pomôcť ušetriť veľa peňazí.

2. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

Surfshark VPN má množstvo vecí, ktoré používa ako VPN na použitie s Torom. Po prvé, to’Je to rýchle, čo je dôležité vzhľadom na výrazné spomalenie, ktoré dostanete od Tor - notoricky pomalé služby.

Po druhé, Surfshark je jedna z najbohatších sietí VPN z hľadiska bezpečnostných prvkov. Má nielen štandardné vojenské šifrovanie a prepínač zabíjania, ale tiež má niekoľko pokročilých nástrojov na maximalizáciu vašej ochrany. Surfshark napríklad ponúka multi-hop (reťazenie VPN serverov), režim bez hraníc a úžasnú funkciu rozdeleného tunelovania (WhiteLister).

Nakoniec ide o veľmi lacnú VPN pre to, čo ponúka - oplatí sa investovať.

3. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

Povolenie procesu známeho ako VPN cez Tor, PrivateVPN je vynikajúcou možnosťou pre párovanie s PrivateVPN a dokonca obsahuje praktického sprievodcu o tom, ako môžete tento proces uviesť do prevádzky. V podstate to umožňuje obísť obmedzenia, ktoré majú niektoré webové stránky na zablokovanie používania Tor.

Len s jedným odberom majú možnosť používať až šesť súčasných pripojení. To je skvelé pre tých, ktorí majú viac zariadení. K dispozícii od 3,82 dolárov mesačne, táto VPN určite zvíťazila’rozbiť banku. Čo’s, vy’Budem môcť využívať také výhody, ako je vynikajúca bezpečnosť a rýchlosť, politika neprihlásenia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN je bezpochyby jedna z najlepších VPN dostupných na svete práve teraz.

ExpressVPN poskytuje rýchly a bezpečný prístup k veľkému počtu serverov, ktoré sú rozmiestnené po celom svete. Vynikajúce rýchlosti sú dosiahnuteľné aj s touto konkrétnou VPN, čo ju robí veľká investícia pre tých, ktorí si skutočne cenia svoje súkromie.

Čo’Spoločnosť navyše nedávno spustila .onion verziu svojich webových stránok a dokonca akceptuje bitcoin ako spôsob platby. To všetko plus najmodernejšie šifrovanie z neho robí netušiacich pre tých, ktorí hľadajú skvelého univerzálneho používateľa. Nezabudnite, že prichádza s vyššími mesačnými nákladmi ako väčšina ostatných sietí VPN, pretože ceny začínajú od 8,32 dolárov mesačne.

5. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

CyberGhost určite poskytuje prístup k serverom vo viac ako 90 krajinách poskytuje výkon, cenovú dostupnosť a bezpečnosť. Celkovo existuje viac ako 6200 serverov, čo znamená, že ste’určite nie je málo možností. to’je kompatibilný s Torom a jedným z najlepších na spárovanie s prehliadačom - najmä pokiaľ ide o bezpečnosť.

Podpora P2P sietí a môže sa pochváliť vyhradeným profilovaním, Tí, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu súkromia a anonymity, určite zvíťazili’byť sklamaný z CyberGhost. 45-dňová záruka vrátenia peňazí vám dáva slobodu prejsť na iného poskytovateľa, ak tak neurobí’t úplne splniť vaše očakávania.

záver

Teraz, keď ste’Zistili sme, ktorá je najlepšia VPN pre prehliadač Tor’Budem vybavený vedomosťami potrebnými na skutočné zvýšenie bezpečnosti a súkromia online. V závislosti od vašich konkrétnych potrieb a rozpočtu máte na výber veľa možností.

Možnosti skombinovania vášho súkromia online a anonymity na úplne novú úroveň sú skutočne nekonečné, keď kombinujete Tor s VPN. Každý z našich najlepších 5 uchádzačov o najlepší Tor VPN je určite skvelou voľbou, ktorú môžete zvážiť. To všetko’Zostáva vám len na vás, aby ste sa rozhodli a bezpečné a anonymné prehliadanie bude na vás!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − = 49