Najlepšie VPN pre spoločnosť Kodi v roku 2020


Zatiaľ čo Netflix a ďalšie podobné platformy priniesli svoje vlastné zmeny paradigmy, nezmenili sa’t otvorené pre všetkých s pripojením na internet. To isté môže’o Kodi sa hovorí - dostupnosť nie je’t jeden z jeho problémov. Plné využitie tohto prístupu je však riskantnou záležitosťou. Z tohto dôvodu nie je zlý pohľad na to najlepšie VPN pre Kodi zlý!

Kodi obsahuje doplnky od tretích strán, ktoré vám umožnia streamovať pirátsky materiál. V tomto zmysle’je rovnako ako torrentovanie, iba omnoho jednoduchšie. Rovnako ako torrentovanie, použitie kontroverzného doplnku Kodi predstavuje jeho vlastné riziká - porušenia autorských práv môžu byť veľmi drahé! že’s, kde prichádza sieť VPN. Virtuálne súkromné ​​siete sú najlepším spôsobom, ako sa stať anonymným na internete.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov. ExpressVPN3.Expresujte VPN 8.3 8 824 USD. Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,995 USD. Štít Hotspot5.Hotspot Shield 7. 7,996 dolárov. PrivateVPN6.PrivateVPN 3.8 3,827 dolárov. TorGuard7.TorGuard 4.1 4,17 USD

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Bezpečnosť a výkon by mali mať zásadný význam pri výbere VPN pre Kodi a NordVPN je známy pre obidva. Vyhral si’nenájdete lepšiu bezpečnosť kdekoľvek: medzi prvotriednym šifrovaním, výnimočnými doplnkovými funkciami, jurisdikciou priateľskou k súkromiu a nepriepustnosťou pre všetky druhy únikov je NordVPN na špičkovej úrovni. Na serveroch s viac ako 5500+ v 58 krajinách, rýchlosti pripojenia sú skvelé (aj keď to nie je najlepšie) a opatrenia týkajúce sa geografického blokovania sú bezmocné. Nakoniec má NordVPN vlastné aplikácie pre Android TV a je kompatibilný so širokou škálou zariadení môžete spustiť Kodi.

to’je tiež za primeranú cenu. Môžete získať predplatné, ktoré vám dá 6 súčasných pripojení za 11,95 $ mesačne, 6,99 $ mesačne účtované ročne, 4,99 $ mesačne účtované každé 2 roky alebo 3,49 $ mesačne účtované každé 3 roky.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

CyberGhost vás dokáže chrániť pred nebezpečenstvom porušenia autorských práv. to’Má silné šifry a najlepšie bezpečnostné protokoly.

Táto služba vám ponúka veľa miest, z ktorých si môžete vybrať - 6200+ serverov vo viac ako 90 krajinách. To je pre veľmi dobré rýchlosti, aj keď nie bleskurychle. CyberGhost by vám určite mal dať dosť slušné rýchlosti na streamovanie kdekoľvek sa nachádzate.

Táto VPN je tiež schopné odblokovať streamingové služby, ako je Netflix. Bohužiaľ’nie je najlepšia služba z hľadiska kompatibility - neexistuje žiadna vlastná aplikácia smerovača. CyberGhost však nepodporuje Amazon Fire TV a Fire Stick.

Cena je konkurenčná: 12,99 dolárov mesačne, 5,99 dolárov mesačne účtovaných 63 dolárov ročne, 3,69 dolárov mesačne účtovaných 88,56 dolárov každé dva roky alebo 2,75 dolárov mesačne 89,90 dolárov každé tri roky.

3. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN má impozantný arzenál funkcií vrátane prepínača kill, split tunelovania a stealth serverov. VPN má tiež 3000+ serverov vo viac ako 90 krajinách - oboje Objem a spread sú jedny z najväčších na trhu.

ExpressVPN sa dá použiť aj na obídenie opatrení na blokovanie geotvorby vrátane opatrení, ktoré používa program Netflix alebo BBC iPlayer. Nakoniec, táto VPN je kompatibilný s mnohými zariadeniami a umožňuje 5 súčasných pripojení. Aj keď to tak nie je’Ak nemáte natívne televízne aplikácie, má manuálnych sprievodcov nastavením pre funkciu MediaStreamer a aplikáciu smerovača.

Prečo nie?’Nie je to najlepšia VPN pre Kodi? Trochu príliš drahé na to, aby bolo možné odôvodniť veľmi konkrétny účel. ExpressVPN platí za 12,95 USD mesačne, 9,99 dolárov mesačne účtovaných každých 6 mesiacov alebo 8,32 dolárov mesačne účtovaných ročne.

4. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

Surfshark je založený na Britských Panenských ostrovoch’je to krajina priateľská k súkromiu bez zákonov o uchovávaní údajov. Ešte viac, Surfshark sám má politika bez protokolov, ochrana proti úniku a šifrovanie na úrovni banky.

Táto služba VPN sa môže pochváliť viac ako 1 000 servermi v 60+ krajinách, čo pomáha spoločnosti Surfshark zabezpečiť vysoké rýchlosti streamovania a iných aktivít. V skutočnosti je tento poskytovateľ na našom zozname najrýchlejších sietí VPN v roku 2020.

Tu‘je ďalším bodom siete Surfshark VPN: má aplikáciu pre Fire TV a podporuje aj množstvo inteligentných televízorov a herných konzol. A čo je najdôležitejšie, služba je veľmi lacná: 11,95 dolárov mesačne, 5,99 dolárov mesačne účtovaných každý rok alebo 1,99 dolárov mesačne účtovaných každé dva roky. To znamená, že každé predplatné Surfshark obsahuje možnosť mať neobmedzené množstvo simultánnych spojení.

5. Štít Hotspot

Logo služby Hotspot Shield Navštívte štít Hotspot

Hotspot Shield má 3 200 serverov vo viac ako 70 krajinách po celom svete a vynikajúce funkcie. Najvýznamnejšie z nich sú svoj vlastný proprietárny protokol tunelovania - Catapult Hydra.

Táto VPN tiež začiarkava všetky ostatné dôležité bezpečnostné okná: používa šifrovanie a ponuky na vojenskej úrovni dobrý vypínač zabíjania, ktorý vás chráni pred neúmyselným únikom IP.

Táto služba má ľahko použiteľné aplikácie, ktoré sú k dispozícii pre všetky hlavné platformy - Windows, Mac, iOS a Android. Stačí jedno predplatné, pretože získate možnosť prepojenia až 5 zariadení.

Keď už hovoríme o tom, cena predplatného je pravdepodobne najväčšou slabou stránkou služby Hotspot Shield. Môžete ho získať za 12,99 $ mesačne, 7,99 $ mesačne účtované ročne alebo 6,99 $ mesačne účtované každé 2 roky.

6. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

Táto služba vo Švédsku odstraňuje dobré vlastnosti ochrany osobných údajov a pôsobivý výkon, pričom ich veľkosť zostáva malá. PrivateVPN’s Šifrovanie nie je horšie ako to najlepšie na trhu a má všetky funkcie potrebné na zaistenie vašej bezpečnosti.

Napriek trochu nevýrazným 150+ serverom v 60 krajinách, PrivateVPN netiahne vašu rýchlosť nadol k zemi. V priemere je výkon porovnateľné s niektorými inými najlepšími VPN, aj keď nie tie najrýchlejšie.

Zatiaľ čo PrivateVPN nemá’Ak máte aplikáciu smerovača alebo televíziu, je kompatibilná s oboma.

Najlepšia časť? PrivateVPN ponúka skvelú zľavu: 7,67 $ / mesiac, 4,88 $ / mesiac účtované každé 3 mesiace alebo 3,82 $ / mesiac účtované každých 13 mesiacov. vy’Ťažko nájdem túto úroveň kvality za menej!

7. TorGuard

Logo služby TorGuard Navštívte TorGuard

Pokiaľ ide o bezpečnosť, TorGuard nemá žiadne diery, o ktorých by bolo možné hovoriť. Má nepreniknuteľné šifrovanie AES-256 doplnené spoľahlivé bezpečnostné protokoly. to’Je len poľutovaniahodné, že spoločnosť za spoločnosťou TorGuard sa nachádza v USA, ktorá nie je krajinou priateľskou k súkromiu.

Môžete si tiež vybrať jeden z 3000+ serverov, ktorý vám pomôže zabezpečiť nepretržité streamovanie.

TorGuard má aplikácie pre rôzne platformy, vrátane hlavných (Windows, Mac, iOS, Android), ako aj Linux a smerovače. Používatelia spoločnosti Kodi ocenia možnosť prevádzkovať TorGuard VPN na smerovačoch, pretože im to umožní používať s Amazon Fire TV a ďalšími podobnými zariadeniami.

TorGuard môžete získať za 9,99 dolárov mesačne, 6,66 dolárov mesačne účtovaných štvrťročne, 4,99 dolárov mesačne účtovaných každých šesť mesiacov alebo 4,99 dolárov mesačne účtovaných ročne.

Spodná čiara

Mali by ste do siete Kodi pridať VPN’je najlepší spôsob, ako mať dobrú noc’s spánku. S nástrojmi, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu, tam’Už nie je potrebné testovať tieto autorské práva. A zatiaľ čo vy’prečo to nezahŕňať Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu a ďalšie streamingové platformy, aby ste mali skúsenosti s Kodi? Môžete to urobiť takmer kdekoľvek pomocou ktoréhokoľvek z nástrojov v tomto zozname Best VPN for Kodi.

Ak žiadna z vyššie uvedených sietí VPN neznepokojuje vašu fantáziu, môžete si prečítať viac z našich recenzií VPN!

Ako sme vytvorili tento zoznam Best VPN for Kodi

Tento najlepší zoznam VPN pre server Kodi je výsledkom dlhých a vyčerpávacích testov a iného prieskumu. Čo by ste mali vedieť:

  • Uprednostňujeme univerzálnosť. VPN sú výkonné nástroje, ale nie všetky dosahujú svoj plný potenciál. Nákup jedného z týchto pomocných nástrojov je istým spôsobom, ako prísť o peniaze!
  • V rámci rozumu sú bezpečnosť a dôvera alfa a omega VPN.
  • Zoznam sa bude neustále prehodnocovať a obnovovať.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 51