Najlepšie VPN pre streamovanie v roku 2020


Najlepšie VPN pre streamovanie v roku 2019

Sme radi, že internet nám dal možnosť pozerať akýkoľvek film alebo televízny program bez ohľadu na to, aký je starý alebo nový. Kým sa nedostaneme do geografického blokovania, bráni nám v prístupe na naše obľúbené streamingové stránky. Našťastie môžete získať sieť VPN na streamovanie a obchádzanie týchto prekážok.

Chceli by ste vstúpiť do spoločnosti Netflix USA a jej obrovskej knižnice filmov a televíznych seriálov? Alebo možno aj ty’ste vysťahovalcom z Veľkej Británie BBC? Tieto služby vyriešia všetky tieto problémy za vás.

S ohľadom na váš pokoj a bezpečnosť online sme testovali stovky sietí VPN. Pre vaše streamingové potreby budú odporúčané iba tie najuznávanejšie. Preskúmali sme všetky dôležité aspekty sietí VPN, aby ste mohli urobiť čo najlepší výber. Tu’na čo sme sa pozerali:

 • zabezpečenia
 • rýchlosť
 • stanovenie ceny
 • Prístup v Číne
 • Torrenting a Netflix prístup

Vyberte si jednu z našich odporúčaných sietí VPN, aby ste mohli bezpečne streamovať všetky svoje obľúbené programy.

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 USD. PrivateVPN3.PrivateVPN 3.8 3,824 USD. ExpressVPN4.ExpressVPN ‣ 8 825 dolárov. CyberGhost5.CyberGhost 2. 2,75 USD

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

 • 1 mesiac - 11,95 USD mesačne
 • 1 rok - 6,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 4,99 dolárov mesačne
 • 3 roky - 3,49 dolárov mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Spoločnosť NordVPN sa osvedčila ako špičková služba bez problémov alebo problémov. Existujú 5500+ serverov v 58 krajinách okolo sveta. Zákazníci sú navyše potešení, že servery ponúkajú stále veľkú šírku pásma.

Táto služba má tiež mnoho použití. Napríklad, NordVPN ponúka funkciu SmartPlay - nástroj, ktorý pomáha používateľom ľahko sa pripojiť k Netflixu. Táto VPN je vynikajúca pre väčšie domácnosti, pretože umožňuje až šesť súčasných pripojení.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, používajú šifrovanie na vojenskej úrovni a klient prichádza so vstavaným prepínačom kill. Ďalej tu nie sú’t nemal problémy s únikom údajov. Zatiaľ čo spoločnosť NordVPN nevedie minimálny počet protokolov, nie sú’• nepripojený ku konkrétnym používateľom. Spoločnosť je registrovaná v Paname, ďaleko od zvedavých očí spravodajskej aliancie Five Eyes. To je ďalší dôvod, prečo je NordVPN taká dôveryhodná.

2. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

 • 1 mesiac - 11,95 USD mesačne
 • 1 rok - 5,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 1,99 USD mesačne

Surfshark VPN má oproti konkurencii množstvo výhod. Po prvé, má veľkú hodnotu za peniaze, najmä ak vezmete do úvahy jedno predplatné, ktoré vám umožní použiť ho nekonečný počet zariadení. Po druhé, ponúka úžasné rýchlosti v celej sieti.

Keď už hovoríme o druhom, Surfshark môže mať menšiu sieť ako niektoré z tohto zoznamu, ale 1 000+ serverov v 60+ krajiny sú stále impozantné.

Okrem rýchlosti a nákladovej efektívnosti ponúka Surfshark tiež veľkú bezpečnosť. Šifrovanie AES-256 na vojenskej úrovni, prepínač zabíjania a pokročilé funkcie proti cenzúre, ako je kamuflážny režim, robia to pre tých, ktorí hľadajú späť svoje súkromie, skvelé.

3. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

 • 1 mesiac - 7,67 dolárov / mesiac
 • 3 mesiace - 4,88 $ mesačne
 • 13 mesiacov - 3,82 USD mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

PrivateVPN má 150+ serverov, ale sú rozptýlené vo viac ako 60 krajinách. Sú tiež jednou z dostupnejších možností pre používateľov, ktorí sa rozhodnú pre ročný fakturačný balík.

Spoločnosť ponúka šesť súčasných spojení a ponúka niektoré z výkonov na trhu. To je ideálne pre domácnosti s veľkými rodinami, kde ľudia sledujú programy na rôznych zariadeniach. to’Je to tiež skvelá voľba pre nových používateľov VPN.

PrivateVPN je kompatibilný na rôznych platformách. V skutočnosti majú samostatných vyhradených klientov pre systémy Windows, Mac OS, iOS a Android. PrivateVPN možno použiť v Číne a spolupracuje s celým radom geograficky obmedzených streamingových serverov vrátane Netflix, BBC iPlayer.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

 • 1 mesiac - 12,95 USD mesačne
 • 6 mesiacov - 9,99 dolárov mesačne
 • 1 rok - 8,32 dolárov mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

ExpressVPN je mimoriadne spoľahlivý a rozhranie je neuveriteľne užívateľsky prívetivé. Vďaka tomu je skvelá voľba pre ľudí, ktorí začínajú používať VPN.

Táto služba má slušne veľký serverový park s 3000+ serverov vo viac ako 90 krajinách. Okrem toho sa ExpressVPN podarilo prepašovať okolo Veľkej brány firewall v Číne. Je pravdepodobné, že bude fungovať aj v iných reštriktívnych krajinách.

Z hľadiska bezpečnosti používa šifrovanie AES-256 na ochranu údajov o zákazníkoch. Ako každá VPN, ktorá stojí za svoju soľ, klient má vypínač zabíjania ktorý preruší vaše internetové pripojenie v prípade, že sa odpojíte od VPN. Zatiaľ nemajú’Nemali sme žiadne problémy s únikom IPv6 alebo DNS.

Nevýhodou ExpressVPN je, že sú’ceny vyššie ako iné na trhu a umožňujú menej súčasných spojení ako ich konkurenti.

5. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

 • 1 mesiac - 12,99 $ mesačne
 • 1 rok - 5,99 dolárov mesačne
 • 2 roky - 3,69 USD mesačne
 • 3 roky - 2,75 USD mesačne
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Už ste niekedy chceli prenasledovať internet? Nie? Mali by ste sa však pozrieť na CyberGhost VPN. S 20 miliónmi registrovaných používateľov viete, že tento poskytovateľ služieb VPN musí robiť niečo správne. Spoločnosť sa môže pochváliť mierne veľkou kolekciou serverov 6200+ serverov vo viac ako 90 krajinách.

Jednou z našich najobľúbenejších vecí týkajúcich sa tejto siete VPN je, že bez toho, aby ste boli členom, môžete navštíviť ich stránky a zistiť počet serverov, ktoré majú v každej krajine, a koľko ľudí je k nim pripojených. Môžete si vybrať servery, ktoré sú menej zaneprázdnené, a preto rýchlejšie.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, CyberGhost chráni svojich zákazníkov pomocou šifrovania AES-256 spolu s autentifikáciou hash SHA-384 - skvelým šifrovacím štandardom.

Verdikt o najlepšej sieti VPN na streamovanie

Dnes sú tam dostupné cenovo dostupné služby VPN špičkovej úrovne, hoci niektorí ľudia môžu byť v pokušení ísť s bezplatnou verziou. Majte na pamäti, že bezplatné verzie nemusia byť správne vysielané a nemusia byť schopné obísť stránky, ktoré sú blokované v oblastiach s obmedzeným geografickým umiestnením. Ak používate bezplatnú službu VPN, mohli by sa vyskytnúť problémy s prezeraním webových stránok, ako je Netflix.

Inštalácia aplikácií sa vo všeobecnosti dá ľahko vykonať pre platené weby VPN, ktoré sme skontrolovali. Webové stránky majú veľký počet serverov, aby sa zabránilo preplneniu. Mnoho z týchto služieb vám navyše umožňuje pripojiť naraz viac ako jedno zariadenie. To je ideálne, keď v domácnosti existuje viac ľudí, ktorí si chcú prezrieť rôzne programy. Všetky služby VPN, ktoré odporúčame používať silné šifrovanie na ochranu vášho súkromia a údajov pred zvedavými očami. Vy a vaša rodina si môžete za primeranú cenu bezpečne vychutnať svoje obľúbené programy.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 65