Najlepšie VPN pre Twitch v roku 2020


Mnoho technologických gigantov sa pokúsilo vstúpiť na trh so streamingom hier, vrátane Facebooku a Google. Twitch však stále vládne nad všetkými ostatnými a je to vaše jediné riešenie na sledovanie prúdov akejkoľvek hernej celebrity alebo udalosti..

Bohužiaľ, s Twitchom existujú určité problémy a po celom svete sú milióny ľudí, ktorí sa k tejto stránke nedostanú bez pomoci.

Najjednoduchším riešením akéhokoľvek problému s prístupom pre Twitch je použitie VPN. Na trhu je veľa sietí VPN a spravodlivé percento z nich ponúka čiastkovú kvalitu služieb, ktorá vám jednoducho neumožňuje správne streamovať obsah.

Z tohto dôvodu sme vyskúšali rôzne rôzne VPN v službe. Zo všetkých týchto sietí VPN sme zostavili zoznam najlepších Twitch VPN, aby ste mohli porovnávať ich výhody a nevýhody a vybrať si ten najlepší pre vás..

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 USD. ExpressVPN2.ExpressVPN 8.3 8,323 USD. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,75 USD

1. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte Surfshark

Ak máte obmedzený rozpočet, budete radi, keď zistíte, že Surfshark VPN môžete získať už za 1,99 dolárov mesačne. Za túto cenu je Surfshark jednou z najlepších sietí VPN dostupných na trhu, a preto bude vaším dokonalým spoločníkom pre anonymné vysielanie v režime Twitch..

Surfshark robí oveľa viac, ako by ste od VPN očakávali. Nielenže je extrémne zběhlý pri pohybe okolo geoblokov a cenzúry, ale má tiež veľmi dobré rýchlosti bez ohľadu na server, čo vám umožňuje streamovať obsah vo vysokej kvalite.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

Na základe našich testov sme zistili, že ExpressVPN je jednou z najlepších VPN v súčasnosti na trhu. ExpressVPN je omnoho rýchlejšia ako väčšina konkurentov. Okrem toho má tisíce serverov rozmiestnených po 94 krajinách. To v podstate zaručí, že budete schopní nájsť stabilné pripojenie k serverom Twitch.

Jedným problémom s ExpressVPN je to, že je pomerne drahý. V skutočnosti nájdete veľa sietí VPN, ktoré sú pre spoločnosť Twitch uspokojivé za polovičnú cenu ExpressVPN.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

Ak sa vám nepáči ExpressVPN, môžete vyskúšať CyberGhost. CyberGhost vám ponúka slušné množstvo funkcií, ale to’nie je tak drahý ako ExpressVPN, čo z neho robí veľa pre ľudí, ktorí chcú mať možnosť streamovať Twitch v slušnej kvalite, ale nemajú v pláne nikdy sa snažiť streamovať v 4K UHD.

Jedným z hlavných problémov s počítačom CyberGhost je to, že v Číne nefunguje veľmi dobre, a keďže je to jeden z hlavných dôvodov, prečo by sa ľudia mohli tešiť z siete Twitch VPN, mohlo by to odradiť ľudí v tejto krajine..

Prečo potrebujete VPN na prístup do Twitch

Používanie VPN je vo všeobecnosti dobrý nápad, ak prehľadávate internet. Existuje veľa správ o vládach, ako aj o súkromných hackerských skupinách špehujúcich používateľov. Aj napriek tomu by ste mali používať VPN, ale je absolútne nevyhnutné, aby sa niektorí ľudia pokúšali o prístup k Twitch.

Ak máte ktorýkoľvek z problémov uvedených nižšie, môžete sa pozrieť na niektoré z sietí VPN, ktoré odporúčame pre spoločnosť Twitch. Vyriešia vaše problémy a zabezpečia, že budete mať extrémne plynulý prenos.

Tu sú niektoré z problémov, ktoré pre vás sieť Twitch VPN vyrieši.

cenzúra

To je dôvod, prečo veľa ľudí bude chcieť získať VPN. Na mnohých miestach ľudia nemôžu používať Twitch. Dobrým príkladom tejto krajiny je Čína, ktorá má veľkú bránu firewall, ktorá spolu s Twitchom zakazuje veľa webových stránok.

VPN môže obísť všetky tieto bloky smerovaním všetkej vašej prevádzky cez vzdialený server. Týmto spôsobom server Twitch zistí, že ste pripojení z umiestnenia servera VPN na rozdiel od miesta, kde sa skutočne pripájate.

Zakázať IP zákazy

Či už bola vaša adresa IP zakázaná omylom alebo z dôvodu, že ste’porušil Twitch’s podmienkami služby, nebudete mať prístup k Twitch, kým nezmeníte svoju IP adresu.

Zmena adresy IP môže byť náročná úloha. Oveľa jednoduchšie riešenie je použitie VPN. Keď sa pripojíte k serveru pomocou VPN, vaša IP adresa bude maskovaná IP adresy VPN servera, ktorý používate.

Rovnaká metóda tiež odblokuje všetky zákazy siete, ktoré máte.

Škrtenie spojenia

Ak ste pripojení k sieti Twitch (alebo k akejkoľvek inej streamovacej platforme), existuje šanca, že váš poskytovateľ internetových služieb vaše pripojenie obmedzí, aby sa znížilo zaťaženie ich siete..

Dôvodom je, že poskytovateľ internetových služieb sa ľahko môže pozrieť na internetový prenos a zistiť, či používate službu, ktorá môže mať nepriaznivý vplyv na zaťaženie ich servera. Akonáhle ich automatizovaný systém zistí, že streamujete obsah, môžu ľahko začať znižovať rýchlosť pripojenia, aby ste sa uistili, že nemôžete streamovať obsah vo vysokej kvalite..

VPN zabezpečí, že váš poskytovateľ internetových služieb nemôže zistiť, pre ktorú činnosť pripojenie používate. Tým sa zabezpečí, že vaše pripojenie nebude nijako obmedzované.

záver

Používanie siete VPN je veľmi dobrý nápad, pokiaľ ide o spoločnosť Twitch. Je len na vás, či chcete ísť za najvyššiu kvalitu a zaplatiť cenu alebo platiť menej a máte obmedzené funkcie. Akonáhle budete mať VPN, je pre vás veľmi ľahké vyhnúť sa zákazom IP, pohybovať sa po geografickom blokovaní alebo cenzúre a streamovať bez obmedzenia rýchlosti vášho pripojenia..

Odporúčané znenie:

Najlepšie VPN pre hranie

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 36 =