Najlepšie VPN pre Švajčiarsko v roku 2020


Pripojenie k internetu prostredníctvom vzdialeného servera, siete VPN (skratka pre virtuálne súkromné ​​siete) sú jedným z najužitočnejších nástrojov v súčasnosti.’Používatelia webu. Ak ty’Už ste počuli o sieťach VPN, možno viete, že jedným z najbežnejších spôsobov, ako ich ľudia používajú, je šíriť materiály chránené autorskými právami bez toho, aby ich niekto chytil. Pirátstvo autorských práv na osobné použitie je, samozrejme, už vo Švajčiarsku povolené, tak čo’je to miesto použitia VPN vo Švajčiarsku vôbec?

Namiesto toho, aby sa to týkalo, existuje mnoho ďalších dôvodov na použitie VPN - jedným z najväčších je súkromie, ktoré vám poskytne. Švajčiarska vláda roky rázne zakazuje ochranu súkromia na internete a poskytovatelia internetu nie sú zo zákona povinní uchovávať vašu IP adresu a citlivé údaje počas 6 mesiacov. Používanie siete VPN chráni vašu internetovú aktivitu pred vládou (ako aj pred hackermi) a chráni tak pred neustále sa zvyšujúcimi zákonmi o dohľade..

Okrem toho táto krajina trochu chýba, pokiaľ ide o online zábavu. S VPN sa môžete pripojiť k zámorským serverom a podvádzať webové stránky, aby vás napadli’sa nachádzajú v USA, Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete. Tým sa obchádzajú obvyklé obmedzenia blokovania geo, ktoré zastavia sledovanie zahraničných sietí Netflix, BBC, HBO a ďalších, čím získate prístup k svetu (doslova) zábavy.

Ktorý poskytovateľ je teda najlepšou sieťou VPN pre Švajčiarsko? Ak ty’snažíme sa dať zmysel tisícom VPN vonku, my’Zostavili sme vám praktický zoznam, ktorý vám pomôže pri výbere. Pri výbere sme sa zamerali na 3 hlavné faktory:

 • miesto: najlepšie VPN sú umiestnené mimo skupín krajín známych ako 5, 9 a 14 očí. ‘Oči’ sú aliancie vládneho dohľadu s dohodami o sledovaní a zdieľaní vášho používania internetu.
 • Ochrana osobných údajov a bezpečnosť: hľadali sme najmä VPN bez politiky protokolovania (čo znamená, že nie’• sledujte alebo ukladajte svoje údaje), prepínač zabíjania (ktorý vypne váš internet, ak vaše pripojenie VPN poklesne) a 256-bitové šifrovanie AES na vojenskej úrovni.
 • Cena: Namiesto toho, aby sme sa snažili nájsť najlacnejšiu VPN, hľadali sme možnosti, ktoré ponúkajú dostatočne vysoký výkon a funkcie na zdôvodnenie ceny.

Z hľadiska týchto kritérií uvádzame naše najlepšie odporúčania pre sieť VPN pre Švajčiarsko.

Najlepšie VPN pre Švajčiarsko: naše tipy

Nemáte čas na čítanie? Tu sú naše najlepšie VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 USD. ExpressVPN4.ExpressVPN ‣ 8 825 dolárov. IPVanish5.IPVanish 6. 6 496 dolárov. Windscribe VPN6.Windscribe VPN VPN 1,007 dolárov. Súkromný prístup na internet7.Private Internet Access 3. 3,33 dolárov

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

 • miesto: Panama (nie je súčasťou očí 5, 9 alebo 14)
 • ceny: začína na $ 3,49 mesačne
 • Vlastnosti:
 1. 5500+ serverov v 58+ krajinách
 2. Super rýchla rýchlosť servera
 3. Udržuje vás v súkromí a v bezpečí
 4. Unikátne funkcie ako DoubleVPN a SmartPlay

Veľmi obľúbeným poskytovateľom je spoločnosť NordVPN, sieť VPN založená na Paname, ktorá je tiež bezpečná pred zvedavými očami 5, 9 a 14 očí. NordVPN ponúka celý rad jedinečných funkcií, ktoré sú skvelé pre ochranu súkromia a lokalizácie.

Ich funkcia DoubleVPN vám dáva možnosť smerovať vaše internetové pripojenie prostredníctvom nie jedného, ​​ale dvoch serverov pre dvojnásobnú ochranu súkromia. Toto je užitočná funkcia pre používateľov, ktorí sa obzvlášť zaujímajú o dohľad, ale znižuje vaše rýchlosti, takže je pre väčšinu ľudí príliš vysoká. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou, ktorú NordVPN ponúka, sú špeciálne optimalizované servery SmartPlay, ktoré odblokujú stovky televíznych a filmových serverov, ktoré nie sú v prevádzke’• k dispozícii vo Švajčiarsku, od spoločnosti Netflix po BBC.

Nevýhodou je, že zatiaľ čo niektoré servery NordVPN sú veľmi rýchle, ich rýchlosť je trochu nekonzistentná, pokiaľ ide o vzdialené miesta, ako sú ázijské krajiny. Tiež, aby ste si zaistili svoju najnižšiu mesačnú cenu 3,49 $, vy’Musím zaplatiť 3 roky za NordVPN vopred. To je skvelé, ak chcete ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska, ale nie je ideálne pre používateľov, ktorí si ich nezaslúžia’Nemám po ruke viac ako 100 dolárov.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

 • miesto: Rumunsko (nie je súčasťou očí 5, 9 alebo 14)
 • ceny: začína na 2,75 dolárov za mesiac
 • Vlastnosti:
 1. 6200+ serverov vo viac ako 90 krajinách
 2. Udržuje vás v súkromí a v bezpečí
 3. Pripojte naraz až 7 zariadení
 4. Veľmi ľahko použiteľný softvér

Ďalším poskytovateľom na našom zozname je CyberGhost. Táto VPN začína správnym smerom so svojou polohou - Rumunsko, mimo očí 5, 9 a 14. Môže sa však CyberGhost považovať za najlepšiu VPN pre Švajčiarsko? Ty si sudca.

Jeden z CyberGhost’Hlavným predajným bodom je to, aké ľahké je použitie. Aplikácie CyberGhost sú veľmi intuitívne a spracovávajú všetko od výberu servera po automatické otvorenie softvéru. Okrem jednoduchého rozhrania je CyberGhost tiež vynikajúci v udržiavaní anonymity. My sme to urobili’• nezistí žiadne úniky na svojich serveroch a dodržiava svoju politiku bez protokolovania.

Avšak hlavnou oblasťou, kde CyberGhost padá, je rýchlosť, ktorá nie je’• Ideálne, ak chcete používať sieť VPN na sledovanie televíznych relácií a filmov. Navyše sme to nemohli’nenájdu servery CyberGhost, ktoré boli kompatibilné s európskymi knižnicami Netflix. Výsledkom je, že táto VPN je vhodnejšia pre začiatočníkov, ktorí sa viac zaujímajú o ochranu osobných údajov ako o videoobsah.

3. Surfshark VPN

Logo služby VPN siete Surfshark Navštívte VPN siete Surfshark

 • miesto: Britské Panenské ostrovy
 • ceny: začína na $ 1,99 / mesiac
 • Vlastnosti:
 1. 1 000+ serverov v 60+ krajinách
 2. Hlavný vypínač
 3. Pravidlá bez protokolovania
 4. Špičková ochrana šifrovania a phishingu
 5. Neobmedzené súčasné pripojenie

Táto služba sa nachádza na Britských Panenských ostrovoch a poskytuje všetko, čo by ste mohli požadovať od služby VPN. Aj keď je Surfshark VPN jedným z najvýhodnejších na zozname, môže byť silným konkurentom v tomto odvetví..

K Shurfshark môžete súčasne pripojiť neobmedzený počet zariadení’s rozsah 1 000 serverov. tam’je tiež široká škála funkcií, ako napríklad Whitelister, ktorá umožňuje vybratým aplikáciám a webovým stránkam obísť pripojenie VPN a priamo sa pripájať. Toto sa vám hodí, keď budete’znovu sa pokúšate pripojiť k vašim bankovým službám, ale chcete zabrániť tomu, aby sa spustili bezpečnostné protokoly.

Keď ty’Pri opätovnom prehľadávaní prostredníctvom tejto siete VPN ste ďalej chránení pred únikom DNS. Služba umožňuje prenos P2P, takže torrenting nie je problém a rýchlosť je celkom dobrá. Surfshark možno použiť aj na rôznych streamovacích platformách, ako je Netflix, ak chcete obísť regionálne bloky, aby ste mali prístup k ďalším knižniciam.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

 • miesto: Britské Panenské ostrovy (nie sú súčasťou očí 5, 9 alebo 14)
 • ceny: začína na 8,32 dolárov mesačne
 • Vlastnosti:
 1. 3000+ serverov v 9,3+ krajinách
 2. Super rýchla rýchlosť servera
 3. Udržuje vás v súkromí a v bezpečí
 4. Podpora živého chatu je k dispozícii 24/7/365

Ďalším vážnym uchádzačom o titul Best VPN for Switzerland je ExpressVPN, poskytovateľ so sídlom mimo očí na Britských Panenských ostrovoch..

ExpressVPN má všetky funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ktoré potrebujete, aby ste boli v bezpečí. Ich prísna politika nulových záznamov zabezpečuje, že vyhrajú’• neukladajte svoju IP adresu, prenos ani iné osobné údaje. Táto VPN má tiež funkciu prepínača zabíjania a silné šifrovanie a zistili sme, že sa tak nestalo’• počas používania unikajú akékoľvek údaje IP alebo DNS. Okrem veľkého súkromia’je tiež ideálnou voľbou na obídenie geoblokov. ExpressVPN má viac ako 3000 vysokorýchlostných serverov v 90 krajinách, ideálne na vysielanie televíznych relácií a filmov vo vysokom rozlíšení z veľkého množstva stránok. to’je dokonca kompatibilný so Spojeným kráľovstvom a USA Netflix, čo je dnes ojedinelosť’s trh VPN.

ExpressVPN je skvelá voľba pre všetkých, ale má limit 3 pripojení zariadení naraz. to’Nie je to ani najlacnejšia VPN v okolí. Ak je však pre vás dôležitá hodnota za peniaze, môžete si byť istí, že s týmto poskytovateľom určite získate to, za čo platíte.

5. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte recenziu spoločnosti IPVanish

 • miesto: USA (člen 5 očí)
 • ceny: začína na 6,49 dolárov mesačne
 • Vlastnosti:
 1. 7.6+ serverov v 50+ krajinách
 2. Super rýchla rýchlosť servera
 3. Udržuje vás v súkromí a v bezpečí
 4. Až 10 súčasných pripojení

Či je IPVanish najlepšou VPN pre Švajčiarsko, je diskutabilné, ale jednou z oblastí, ktorá vyniká nad mnohými svojimi konkurentmi, je rýchlosť.

Servery IPVanish sú také rýchle, že vy’Sotva si všimnete akýkoľvek rozdiel oproti vašim obvyklým rýchlostiam, ktoré nie sú sieťou VPN, keď tak urobíte’znovu pripojený. Vďaka tomu je skvelou voľbou, ak chcete sledovať zahraničné videá vo vysokom rozlíšení bez ukladania do vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia. Rovnako ako väčšina ostatných sietí VPN v tomto zozname, aj spoločnosť IPVanish uprednostňuje ochranu osobných údajov podľa svojich prísnych zásad bez protokolovania. Ako bonus si môžete k serverom pripojiť súčasne až 10 zariadení.

Kým IPVanish nevie’Nemám žiadne zásadné problémy, má niekoľko malých nevýhod, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné. Napríklad spoločnosť IPVanish má sídlo v USA, takže je pod dohľadom 5 očí. Tiež softvér IPVanish pre Windows je náchylný na problémy s pripojením a to’je ťažké získať pomoc s týmito problémami, pretože ich ‘24/7/365’ podpora je omnoho pomalšia ako inzerovaná.

6. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte VPN Windscribe

 • miesto: Kanada (súčasť 5 očí)
 • ceny: začína na $ 1,00 mesačne
 • Vlastnosti:
 1. 480+ serverov v 60+ krajinách
 2. Neobmedzené súčasné pripojenie
 3. Preposielanie portov
 4. R.O.B.E.R.T. malware a blokovanie reklám
 5. Špeciálna funkcia kompatibilná s Netflix

Ďalej prichádzame do Windscribe VPN. Táto sieť VPN získala v poslednej dobe veľa popularity, pretože má pre svojich používateľov bezplatný plán, ktorý si môžu vyskúšať pred registráciou.

Windscribe bohužiaľ sídli v Kanade, krajine 5 očí. Avšak, okrem svojej zlej polohy, Windscribe je skvelý spôsob, ako udržať svojich používateľov v anonymite. Spoločnosť sa zaviazala k svojej politike nulových záznamov a my sme to dokázali’• na ich serveroch nenastane únik IP alebo DNS. Ďalšou veľkou výhodou Windscribe je to, že k svojim serverom môžete pripojiť toľko zariadení, koľko chcete, takže celú rodinu môžete udržiavať v anonymite a bezpečne za jeden mesačný poplatok..

7. Súkromný prístup na internet

Logo služby súkromného prístupu na internet Navštívte súkromný prístup na internet

 • miesto: USA (člen 5 očí)
 • ceny: začína na $ 3,33 mesačne
 • Vlastnosti:
 1. 3 200+ serverov v 30+ krajinách
 2. Super rýchla rýchlosť servera
 3. Jedna z najstarších sietí VPN

Súkromný prístup k internetu so sídlom v USA je najstarším uchádzačom v zozname najlepších VPN pre Švajčiarsko. Napriek dlhovekosti sme však zistili, že tento poskytovateľ je trochu zasiahnutý.

Najobľúbenejšou vecou v oblasti súkromného prístupu na internet sú ich rýchle rýchlosti. Ak chcete, aby sieť VPN sledovala obsah z lokalít, ako sú ESPN alebo HBO, mohlo by to byť pre vás to pravé. Avšak, to’nie je ideálny pre Netflix, pretože väčšina ich serverov nie je’t kompatibilný s webom.

Aj keď súkromný prístup na internet nie je odolný voči úniku a môže sa pochváliť zásadou bez protokolovania, zistili sme, že sledujú váš e-mail a vaše platobné údaje. To by nebolo’Nebol by problém, ak by nebol’t pre umiestnenie tejto VPN: USA, krajina s 5 očami, ktorá by mohla požadovať vaše informácie z vašej VPN. Výsledkom je, že súkromný prístup na internet je lepšou voľbou pre používateľov, ktorí nie sú’príliš sa obávam o anonymitu.

A najlepšia VPN pre Švajčiarsko je… ExpressVPN!

Aj keď žiadna z sietí VPN v tomto zozname nie je zlá voľba, je to tak’je jasné, že tam’s jedným hlavným víťazom, ktorý si zaslúži titul Najlepšia VPN pre Švajčiarsko: NordVPN. Spoločnosť NordVPN viac ako ospravedlňuje svoju cenovú ponuku s neuveriteľným výkonom, silným záväzkom udržať si anonymné a bezpečné, rýchle servery a dokonca kompatibilitu s Netflixom.

Pokiaľ ide o našich finalistov, my’d Ak potrebujete VPN pre viacerých používateľov, odporúčame CyberGhost alebo Surfshark.

Ak ty’Ktoré z týchto sietí VPN ste už vo Švajčiarsku použili predtým? Zmeškali ste nejaké skvelé VPN pre Švajčiarsko? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 36