Nejlepší VPN pro Austrálii v roce 2020


V posledních letech Austrálie usilovně pracovala na snížení soukromí svých občanů - dobrý důvod k použití VPN. Nejen, že je tato země zakládajícím členem aliance hromadného dohledu známá jako Pět očí, ale také je stále cenzurnější.

Že’to je proč’Přišel jsem s hodnocením nejlepších VPN služeb pro Austrálii na základě následujících kritérií:

  • Má alespoň jeden server Down Under (který se hodí, když jste cestovatel nebo expat)
  • Poskytuje vysoké rychlosti připojení pro servery na vzdálených místech
  • Poskytuje velkou úroveň zabezpečení a soukromí, tj., žádná logika a ochrana proti úniku

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 $. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,754 $. ExpressVPN4.ExpressVPN 8.3 8,255 $. SoukroméVPN5.PrivateVPN 3.8 3,826 $. VyprVPN6.VyprVPN 2.5 2,57 $. TorGuard7.TorGuard 4.1 4,178 $. Soukromý přístup k internetu8.Private Internet Access 3. 3,33 $

Nechat’podrobně se podíváme na ty nejlepší.

8 nejlepších VPN pro Austrálii

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

NordVPN je pravděpodobně nejlepší VPN v Austrálii 2020. Má 5500+ serverů v 58 zemích celosvětově. Poskytuje také dostatečně dobré rychlosti stahování a odesílání pro vaše různé potřeby.

To’Je možné použít tuto VPN až na 6 zařízení současně. NordVPN může odblokovat Netflix, BBC iPlayer, Disney+, a další platformy pro streamování médií, jakož i nabídky dedikované P2P servery pro torrenting. Toto je jedna z nejbezpečnějších služeb, kde jsou vaše soukromí a anonymita chráněny pomocí přísná politika no-logs a širokou škálu bezpečnostních funkcí.

S jeho efektivní podpora živého chatu 24/7, vaše technické a další problémy zůstanou nevyřešeny.

Nejste si jisti, jaký cenový plán je třeba použít? Použijte bezproblémová 30denní záruka vrácení peněz vyzkoušet to!

2. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

Přestože jde o relativně novou službu, má Surfshark dostatek skvělých funkcí, aby se dostala na seznam našich nejlepších sítí VPN pro Austrálii 2020 To’s také umístěný na britských Panenských ostrovech, což znamená, že neexistují žádné zákony o uchovávání údajů a žádné spojení s aliancí Čtrnáct očí.

Tato VPN má 1 000+ serverů ve více než 60 zemích a je jedním z nejrychlejších klientů VPN. Kombinujte je s Ochrana proti úniku IP a DNS, - nejnovější protokoly VPN a - minimální protokolování, a máte bezpečnou službu.

Surfshark je skvělé pro Netflix a další platformy pro streamování. To’s také dobré pro torrenting, což je povoleno na všech serverech.

Ve srovnání s jinými poskytovateli je tato služba velmi levné - ceny začínají na $ 1,99 / měsíc. Za to dostanete také neomezený počet současných připojení.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

CyberGhost VPN má za sebou 6200 serverů ve více než 90 zemích, což je velké pokrytí hlavních a nejdůležitějších částí planety. Díky tomu je CyberGhost silným uchazečem o titul nejlepší VPN v Austrálii.

Ačkoli v minulosti mohlo docházet k problémům s únikem DNS a IP, služba v současné době nemá žádné řeči. CyberGhost má Ochrana proti úniku DNS a IP, an spínač automatického zabíjení, a řadu bezpečnostních funkcí, které zajišťují bezpečný a anonymní internetový provoz.

CyberGhost VPN je k dispozici na obvyklých platformách a nabízí také simultánní připojení na až 7 zařízení. Naštěstí existuje 45denní záruka vrácení peněz a také 24hodinová bezplatná zkušební verze. Pokud tedy dáváte přednost této službě, můžete to udělat bez ztráty peněz.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

ExpressVPN je kvalitní VPN s obrovským serverovým parkem 3000+ serverů rozpětí ve více než 90 zemích kolem světa.

Tato služba přichází s skvělé a spolehlivé rychlosti, což je opravdu důležité, pokud chcete streamovat televizní pořady HD a filmy z geograficky omezených služeb streamování médií, jako je Netflix nebo Hulu.

Tato VPN ukázala na příkladu skutečného života, že si je vezme žádné protokoly vážně. Navíc to tak je umístěný na britských Panenských ostrovech kde zákony o uchovávání údajů nemají oprávnění.

ExpressVPN také nabízí Ochrana proti úniku DNS / IPv6, přepínač kill a split tunneling aby vás udrželi v anonymitě a efektivně na frontě zabezpečení. Protože tato služba VPN také přichází s 30denní záruka vrácení peněz, to by stálo za to vyzkoušet.

5. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštivte PrivateVPN

Jeden z nejmenších flotil VPN serverů se 150+ servery ve více než 60 zemích; Přesto se zdá, že PrivateVPN pokrývá nejdůležitější místa a poskytuje vám je relativně dobré rychlosti připojení.

Tato služba VPN má všechny nejlepší dostupné protokoly, Ochrana proti úniku IPv6, ochrana proti úniku DNS a přepínač kill. Mělo by to fungovat Netflix, Hulu a další streamy médií stejně jako u torrent klientů, jako je BitTorrent a uTorrent. S jedním plánem’je možné použít 6 zařízení.

Cenové plány jsou ve srovnání s tím, co za ně dostanete, docela rozumné. Musíme však zmínit dvě nevýhody. Za prvé, podpora 24/7 live chatu není nejlepší na trhu. Za druhé, služba je provozována mimo Švédsko, což není místo, které by nejvíce vyhovovalo soukromí.

6. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštivte VyprVPN

Jeden z mála poskytovatelů VPN, který vlastní a spravuje vlastní flotilu, všichni 700+ serverů ve více než 70 zemích, opuštění třetích stran z rovnice. Díky tomu je jeho služba mnohem bezpečnější a soukromější. Kromě všech standardních protokolů a funkcí ochrany osobních údajů VyprVPN přichází s vlastním Technologie Chameleon VPN (vyvinutý Golden Frog), který pomáhá zabránit blokování a omezování VPN.

VyprVPN se za poslední rok otočil o roh a stal se VPN bez protokolů, což je skvělé pro vaše soukromí. Co’s více, služba je se sídlem ve Švýcarsku, který má žádné zákony o uchovávání dat. Ještě lepší je, že má nezávisle auditovanou politiku bez protokolování plus 3-denní zkušební verze bez rizika.

7. TorGuard

Logo služby TorGuard Navštivte TorGuard

TorGuard má prakticky dobré celosvětové pokrytí 3000+ VPN serverů ve více než 50 zemích a všechny hlavní funkce zabezpečení a ochrany osobních údajů. TorGuard je také VPN, která jej vezme politika nulového protokolu přísně. Zatím tam nebylo’To nebyl případ, kdy by tento poskytovatel mohl s úřady sdílet jakékoli užitečné nebo osobně identifikovatelné údaje.

TorGuard VPN je jedním z nejrychlejší VPN v roce 2020, což je uklidňující, když chcete streamovat geo blokované televizní pořady, filmy nebo velké soubory torrentu s co největším uvážením a anonymitou. Protože TorGuard nabízí 7denní bezplatná zkušební verze a také 7denní záruka vrácení peněz, můžete to vyzkoušet na týden, aniž byste zaplatili cent.

Tato VPN přichází s cenami v polovině rozsahu, ale dobrou zprávou je, že si můžete vybrat anonymní platební možnosti, jako jsou kryptoměny.

8. Soukromý přístup k internetu

Logo služby soukromého přístupu k internetu Navštivte soukromý přístup k internetu

Přestože soukromý přístup k internetu neřeší to, že je nejlepší VPN službou pro Austrálii. Za prvé, je se sídlem v USA, což je možná nejhorší jurisdikce, pokud jde o soukromí; PIA však již prokázala své odhodlání, pokud jde o anonymitu svých zákazníků.

PIA se může pochlubit 3200+ serverů, ale jediným problémem je, že jsou distribuovány v pouhých 30 zemích. Zatímco některé oblasti světa si mohly užít rychlého připojení, jiné mohou trpět zpožděním způsobeným fyzickou vzdáleností od serverů.

Bohužel’s není možné použít PIA pro Netflix, ale můžete mít štěstí s torrentováním.

Další nevýhodou je, že tento poskytovatel má podpora nepřetržitého živého chatu 24/7, což může být poněkud problematické, jak VPN služby don’Obvykle fungují bez problémů. Máte-li však na to, můžete si to rozmyslet jeden týden 7denní záruka vrácení peněz volba.

Proč používat VPN v Austrálii

Austrálie’Účast v alianci Five Eyes znamená invazivní sledování Australanů, které se zhoršilo až po implementaci Austrálie zákony o povinném uchovávání údajů není to tak dávno (2015). Tento vysoce protiprávní zákon vyžaduje shromažďování textových zpráv, hovorů a dat o internetovém připojení. K těmto údajům mohou orgány přistupovat bez jakéhokoli oprávnění.

Používejte VPN v Austrálii

Věříme, že tato výše uvedená fakta jsou již více než dost potřebná k nalezení a použití nejlepší VPN pro Austrálii 2020. Ale tam’je více na talíři.

Je zločinem dole pod torrentem autorsky chráněných materiálů, i když tam’proti uživatelům BitTorrentu, uTorrentu nebo Vuze se toho moc nedělá. Federální soud nicméně nařídil poskytovatelům internetových služeb (ISP) blokovat weby sledovače BitTorrent, jako je IsoHunt, ThePirateBay, Torrentz a TorrentHound před dvěma lety. V loňském roce byly na blokovaný seznam přidány desítky dalších torrentových webů počet blokovaných torrentových webů dosáhl 160.

I když nejsme tady, abychom žádným způsobem podporovali šíření materiálů chráněných autorskými právy - ani dolů, ani nikde jinde na světě -, musí být jasné, že pokud se nacházíte v Austrálii, měli byste určitě rozhodněte se pro nejlepší možnou VPN zastavit alianci globálního dohledu, vaši vládu, kybernetické zločince, vašeho poskytovatele internetových služeb a další zvědavé oči před špionáží na vás.

Bezpečnost a soukromí jsou vaše základní práva. Pokud se chcete chránit, tam’není lepší způsob, jak dnes nainstalovat aplikaci VPN pro všechny platformy (Windows, Mac OS, iOS, Android a směrovače), které máte.

VPN, kterým je třeba se v Austrálii vyhnout

Austrálie zavedla v roce 2015 zákony o uchovávání údajů, což znamená, že poskytovatelé internetových služeb musí po dobu dvou let zaznamenávat a uchovávat všechny druhy komunikačních dat (včetně vašich telefonních hovorů a online aktivity) a tyto protokoly zpřístupňovat orgánům bez rozkaz. Jak jsme také zmínili, materiál torrenting chráněný autorskými právy je také nelegální Down Under - ne že podporujeme torrenting používaný tímto způsobem.

Nyní, jak již bylo řečeno, je zřejmé, že většina služeb VPN zde není vyloučena. Proč? Protože i placené služby VPN nemohou požadovat žádné protokoly, ale stále protokolovat připojení a další data, která by vás mohla v určitých případech inkriminovat nebo identifikovat. Proto se musíte ujistit, že se vyhnete VPN, které nesplňují nejzákladnější požadavky na nejlepší VPN pro Austrálii.

Doporučujeme, abyste se vyhnuli všem bezplatným VPN, protože pro vás prostě nejsou dostatečně zabezpečeni, protože mohou zaznamenávat příliš mnoho dat a dokonce je prodávat nebo sdílet s třetími stranami (obchodníky) a úřady. Takže chcete zůstat daleko od Hola VPN, VPN Gate a podobně. Jediné bezplatné VPN, které vám můžeme doporučit, jsou vyzkoušet v našem článku Nejlepší bezplatné VPN pro Austrálii.

Chcete se také vyhnout prémiovým poskytovatelům VPN, kteří prokazatelně lhali o svých záznamech a skutečně sdíleli protokoly osobní identifikace s úřady, které pro dotyčné uživatele skončily špatně. HideMyAss a PureVPN jsou tedy jistě mimo náš žebříček nejlepších VPN pro Austrálii. Je také vhodné přesunout VPN ze seznamu, které mají invazivní datové praktiky, jako je VPN Hotspot Shield a Betternet VPN.

Doufejme, že tato výše uvedená informace vám poskytne představu o tom, co hledat při výběru poskytovatele, abyste si mohli užít nejlepší VPN, kterou Austrálie může nabídnout.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 93