Nejlepší VPN pro Kodi v roce 2020


Zatímco Netflix a další podobné platformy přinesly své vlastní změny paradigmatu, nevyhnuly se’t otevřené pro všechny s připojením k internetu. To samé může’o Kodi se říká - dostupnost není’t jeden z jeho problémů. Plné využití tohoto přístupu je však riskantní. Pohled na nejlepší VPN pro Kodi tedy není špatný nápad!

Společnost Kodi obsahuje doplňky od třetích stran, které vám umožní streamovat pirátský materiál. V tomto smyslu to’Stejně jako torrenting, pouze mnohem jednodušší. Stejně jako torrenting, použití kontroverzního Kodi addonu nese svá vlastní rizika - porušení autorských práv může být velmi drahé! Že’s, kde přichází VPN. Virtuální privátní sítě jsou nejlepším způsobem, jak se stát anonymním na internetu.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 $. ExpressVPN3.ExpressVPN 8.3 8 824 $. Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,995 $. Štít hotspotu5.Hotspot Shield 7. 7,996 $. SoukroméVPN6.PrivateVPN 3.8 3,827 $. TorGuard7.TorGuard 4.1 4,17 $

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

Při výběru VPN pro Kodi a NordVPN je známá obojí. Vyhrál jsi’t najít lepší zabezpečení kdekoli: mezi prvotřídním šifrováním, výjimečnými dodatečnými funkcemi, ochranou soukromí a nepropustností pro všechny druhy úniků je NordVPN na špičkové úrovni. Na 5500+ serverech v 58 zemích, rychlosti připojení jsou skvělé (i když ne nejlepší) a opatření geoblokování jsou bezmocná. A konečně, NordVPN má vlastní aplikace pro Android TV a je kompatibilní s celou řadou zařízení můžete spustit Kodi.

To’je také za rozumnou cenu. Můžete získat předplatné, které vám dá 6 současných připojení za 11,95 $ / měsíc, 6,99 $ / měsíc účtováno ročně, 4,99 $ / měsíc účtováno každé 2 roky nebo 3,49 $ / měsíc účtováno každé 3 roky.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

CyberGhost je schopen vás ochránit před nebezpečím porušení autorských práv. To’Má silné šifry a nejlepší bezpečnostní protokoly.

Tato služba vám nabízí spoustu míst, z nichž si můžete vybrat - 6200+ serverů ve více než 90 zemích. To je pro velmi dobré rychlosti, i když ne blesky rychle. CyberGhost by vám měl určitě poskytnout dostatečně slušné rychlosti pro streamování, ať jste kdekoli.

Tato VPN je také schopné odblokovat streamovací služby, jako je Netflix. Bohužel’Není to nejlepší služba z hlediska kompatibility - neexistuje žádná vlastní aplikace routeru. CyberGhost však nepodporuje Amazon Fire TV a Fire Stick.

Cena je konkurenční: 12,99 $ / měsíc, 5,99 $ / měsíc účtováno 63 $ ročně, 3,69 $ / měsíc účtováno 88,56 $ každé dva roky, nebo 2,75 $ / měsíc účtováno 89,90 $ každé tři roky.

3. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

ExpressVPN má ohromný arzenál funkcí, včetně přepínače kill, split tunneling a stealth serverů. VPN má také 3000+ serverů ve více než 90 zemích - oba objem a rozpětí jsou jedny z největších na trhu.

ExpressVPN lze také použít k přemostění geo-blokačních opatření, včetně těch, která používají Netflix nebo BBC iPlayer. Konečně, tato VPN je kompatibilní s mnoha zařízeními a umožňuje 5 současných připojení. I když to tak není’Nemáte nativní televizní aplikace, má manuální průvodce nastavením funkce MediaStreamer a aplikaci routeru.

Proč není’Není to nejlepší VPN pro Kodi? Trochu příliš drahé, aby bylo možné ospravedlnit velmi specifický účel. ExpressVPN platí za 12,95 $ / měsíc, 9,99 $ / měsíc účtováno každých 6 měsíců, nebo 8,32 $ / měsíc účtováno ročně.

4. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

Surfshark je založen na Britských Panenských ostrovech’je to země přátelská k soukromí bez zákonů o uchovávání dat. Ještě více, Surfshark sám má politika bez protokolování, ochrana proti úniku a šifrování na úrovni banky.

Tato služba VPN se může pochlubit více než 1000 servery ve více než 60 zemích, což pomáhá Surfshark zajistit vysoké rychlosti pro streamování a další aktivity. Ve skutečnosti je tento poskytovatel na našem seznamu nejrychlejších sítí VPN v roce 2020.

Tady‘s dalším bodem pro Surfshark VPN: má aplikaci pro Fire TV a podporuje také spoustu inteligentních televizí a herních konzolí. Nejdůležitější však je, že služba je velmi levná: 11,95 $ měsíčně, 5,99 $ / měsíc účtováno každý rok, nebo 1,99 $ / měsíc účtováno každé dva roky. To znamená, že každé předplatné Surfshark zahrnuje možnost mít neomezené množství současných připojení.

5. Hotspot Shield

Logo služby Hotspot Shield Navštivte Hotspot Shield

Hotspot Shield má 3200 serverů ve více než 70 zemích po celém světě a skvělé funkce. Nejpozoruhodnější z nich je svůj vlastní protokol pro tunelování - Catapult Hydra.

Tato VPN také zaškrtne všechny ostatní důležité bezpečnostní schránky: používá šifrování a nabídky vojenské úrovně dobrý přepínač zabíjení, který vás chrání před nechtěným únikem IP.

Tato služba má snadno použitelné aplikace, které jsou k dispozici pro všechny hlavní platformy - Windows, Mac, iOS a Android. Stačí jedno předplatné, protože získáte možnost propojit až 5 zařízení.

Pokud jde o to, cena předplatného je pravděpodobně největší slabou stránkou Hotspot Shield. Můžete ji získat za 12,99 $ / měsíc, 7,99 $ / měsíc účtováno ročně, nebo 6,99 $ / měsíc účtováno každé 2 roky.

6. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštivte PrivateVPN

Tato služba založená na Švédsku stahuje dobré funkce ochrany osobních údajů a působivý výkon a přitom udržuje jejich malou velikost. SoukroméVPN’Šifrování není o nic horší než to nejlepší na trhu a mají všechny funkce nezbytné k zajištění vaší bezpečnosti.

Přes poněkud nevýrazné 150+ servery v 60 zemích, PrivateVPN nepřetáhne vaši rychlost dolů k zemi. Průměrně je výkon srovnatelné s některými jinými špičkovými VPN, i když ne nejrychlejší.

Zatímco PrivateVPN ne’Pokud máte aplikaci Router nebo TV, je kompatibilní s oběma.

Nejlepší část? SoukroméVPN nabízí skvělý obchod: 7,67 $ / měsíc, 4,88 $ / měsíc účtováno každé 3 měsíce nebo 3,82 $ / měsíc účtováno každých 13 měsíců. Vy’Bude obtížné najít tuto úroveň kvality za méně peněz!

7. TorGuard

Logo služby TorGuard Navštivte TorGuard

Co se týče bezpečnosti, TorGuard nemá žádné díry, o kterých by se dalo mluvit. Má neproniknutelné šifrování AES-256 doplněné spolehlivé bezpečnostní protokoly. To’Je jen nešťastné, že společnost za společností TorGuard se nachází v USA, která není zemí přátelskou k soukromí.

Můžete si také vybrat jeden z 3000+ serverů, které vám pomohou zajistit nepřetržité streamování.

TorGuard má aplikace pro různé platformy, včetně hlavních (Windows, Mac, iOS, Android), stejně jako Linux a směrovače. Uživatelé Kodi ocení, že budou moci provozovat TorGuard VPN na routerech, protože to jim umožní používat je s Amazon Fire TV a dalšími podobnými zařízeními.

Můžete získat TorGuard za 9,99 $ / měsíc, 6,66 $ / měsíc účtováno čtvrtletně, 4,99 $ / měsíc účtováno každých šest měsíců nebo 4,99 $ / měsíc účtováno ročně.

Sečteno a podtrženo

Do Kodi byste měli přidat VPN - to’je to nejlepší způsob, jak mít dobrou noc’je spánek. S nástroji v současné době na trhu, tam’Není již potřeba tyto autorské zákony testovat. A zatímco vy’proč to nezahrnovat Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu a další streamingové platformy k vašemu Kodi zážitku? Můžete to udělat téměř kdekoli pomocí jakéhokoli nástroje v tomto seznamu Nejlepší VPN pro Kodi.

Pokud žádná z výše uvedených sítí VPN nelichotí vaší fantazii, můžete si přečíst další z našich recenzí VPN!

Jak jsme vytvořili tento seznam Nejlepší VPN pro Kodi

Tento seznam VPN pro Kodi je výsledkem dlouhých a vyčerpávajících testů a dalšího výzkumu. Co byste měli vědět:

  • Upřednostňujeme univerzálnost. VPN jsou výkonné nástroje, ale ne všechny z nich dosahují svého plného potenciálu. Nákup jednoho z těchto pomocných nástrojů je jistým způsobem, jak ztratit peníze!
  • V rámci rozumu jsou zabezpečení a důvěra alfa a omega VPN.
  • Seznam bude neustále přehodnocován a obnovován.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 88