Nejlepší VPN pro Peru v roce 2020

Virtuální soukromé sítě jsou nezbytnou součástí bezpečné online. Díky VPN je možné vytvářet zabezpečené šifrované tunely mezi domácími nebo obchodními sítěmi a širším internetem. VPN chrání vaši komunikaci a identitu a poskytuje v tomto procesu několik výhod. Tyto výhody platí pro Peru stejně jako kdekoli jinde.

My’sestavil jsem seznam našich oblíbených uchazečů o nejlepší VPN pro Peru na základě následujících kritérií:

 1. Rychlost - dobří poskytovatelé jsou rychlí poskytovatelé. My’vyloučené služby s chronickým zpožděním a malými serverovými sítěmi.
 2. Flexibilita - více připojení zařízení, spousta aplikací, řada protokolů, StealthVPN, inteligentní režimy - to jsou funkce, které hledáme v flexibilních VPN.
 3. Spolehlivost - nejsme’Nezajímám se o služby, které neustále klesají, bez ohledu na to, jak rychle jsou.
 4. Soukromí - naši oblíbení poskytovatelé jsou bezpečně mimo monitorovací síť se 14 očima a mají také pevné zásady bez protokolování.
 5. Bezpečnostní - Na náš seznam se vztahují pouze služby s pokročilým šifrováním a záznamem, jak se vyhnout porušení.
 6. Hodnota - cena není’naše výhradní obavy, ale my nejsme’Nezajímám se o předražené, průměrné poskytovatele.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 $. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 $. Astrill VPN4.Astrill VPN 10. 10 000 $. ExpressVPN5.ExpressVPN 8.3 8,32 $


1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

 • Umístění: Panama
 • Ceny: 6,99 $ / měsíc na 1 rok
 • Funkce: 30denní záruka vrácení peněz, přepínač zabíjení, podpora DoubleVPN, podpora TOR, P2P přátelská, odblokování Netflixu, 256bitové šifrování AES, ochrana CyberSec, dostupné vyhrazené IP adresy, žádné protokoly, žádná omezení šířky pásma, více než 5500 serverů v 58 zemích (včetně více jihoamerických lokalit).

Se sídlem v Panamě (bezpečně mimo síť 14 očí) je NordVPN nahoře v horních vrstvách globální soukromí elity. A skvělá věc na společnosti NordVPN je, že získáte prémiové funkce za slušně nízkou cenu.

Zabezpečení je pevně zajištěno pomocí NordVPN. Vojenské šifrování AES-256 bitů v kombinaci s pokročilými protokoly, přepínačem kill, ochranou proti úniku DNS a přidanými funkcemi, jako je CyberSec - které chrání před malwarem a škodlivými weby. A politika nezávislého auditu bez protokolů je také uklidňující.

Uživatelé velmi zřídka hlásí jakékoli problémy s odblokováním Netflix a NordVPN’s P2P záznam je na špičkové úrovni, což zajišťuje vynikající rychlost stahování. Společnost NordVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu vaše rychlosti nepřijdou’měřit.

Tak proč není’• NordVPN nejlepší VPN pro Peru? Dobře, znovu’Není tak rychlé jako některé ostatní a torrentování není povoleno na všech serverech (pouze některé). Stále, to’s vynikající nástroj pro ochranu osobních údajů.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

 • Umístění: Rumunsko
 • Cena: 5,99 $ / měsíc na 1 rok
 • Funkce: 256bitové šifrování, odblokuje Netflix, zabíječ, podpora P2P, přes 3000 serverů, neomezená šířka pásma a přenos, aplikace pro mnoho platforem, 45denní záruka vrácení peněz, podporuje protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP, ochrana proti úniku DNS, žádné protokoly.

Rumunsko’s CyberGhost je také mimo 14 očí a je vhodný pro jihoamerické uživatele internetu. Opět to těsně chybí na prvním místě v naší honbě za nejlepší VPN pro Peru, ale ne moc.

Ochrana osobních údajů a zabezpečení jsou silnými stránkami CyberGhostu. 256bitové šifrování, protokoly OpenVPN a IKEv2 se kombinují s pokročilou ochranou DNS a přepínačem kill-on, což nabízí spolehlivou ochranu. Měli jsme tam jen několik kritik.

Na CyberGhost se můžete v případě potřeby spolehnout na odblokování Netflixu. Stahovatelé P2P ocení spolehlivé servery a vynikající rychlosti. Aplikace CyberGhost je k dispozici také pro všechny hlavní platformy, zatímco 45denní záruka vrácení peněz je v oboru nejštědřejší.

Milovali jsme všechny tyto funkce a tam’Není pochyb o tom, že CyberGhost je skvělý bezpečnostní nástroj. Ale to’není bezchybný. Pro jednu věc, podpora není’t perfektní. A některé věci nám chybí’rád bych viděl - například kompatibilitu TOR, StealthVPN nebo split tunneling.

3. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark VPN

 • Umístění: Britské Panenské ostrovy
 • Ceny: začíná v 1,99 $ / měsíc
 • Funkce: kill-switch, politika bez protokolování, šifrování a ochrana před phishingem
 • Počet serverů: 1 000+ v 60+ zemích

Surfshark VPN je skvělou volbou pro peruánské uživatele a lze ji určitě doporučit. Nabízí spoustu serverů, z nichž si můžete vybrat, také přichází s 256bitovým šifrováním AES. Získáte také ochranu proti úniku IP a DNS, která zajistí vaše soukromí.

Má řadu dalších silných stránek, jako je přepínač zabíjení a přísná politika bez protokolování. Kromě toho’s velmi rozumnou cenou, protože služba umožňuje neomezený počet připojení na účet.

Můžete se také připojit k serverům P2P a obejít regionální bloky Netflix a získat přístup k více knihovnám.

4. Astrill VPN

Logo služby Astrill VPN

 • Umístění: Seychely
 • Ceny: 10,00 $ / měsíc po dobu 1 roku (50 USD za směrovače Astrill VPN)
 • Funkce: kompatibilita routeru, neomezená zařízení, neomezená šířka pásma, 256bitové šifrování AES, odblokování Netflix, P2P přátelské, žádné protokoly, ochrana proti úniku DNS, inteligentní režim, StealthVPN, zabíjení, TOR, 320 serverů v 60 zemích, včetně zemí v Jižní Americe.

Výběr tohoto nejlepšího seznamu VPN pro Peru může pro některé lidi vycházet z levého pole. Astrill VPN však v každé oblasti skóroval dobře, což je podle našeho názoru skvělé.

Se sídlem na Seychelách je Astrill mimo 14 očí a jeho funkce zabezpečení a ochrany soukromí jsou silné: 256bitové šifrování AES, ochrana proti úniku DNS, různé protokoly, StealthVPN a pevná zásada nezaznamenávání poskytuje uživatelům vše, co potřebují k pobytu bezpečné online.

Můžete také spustit Tor prostřednictvím Astrill VPN - přidat ještě více soukromí. Ale bezpečnost není’Toho bylo dosaženo obětováním flexibility. Inteligentní režim umožňuje rozhodnout, které služby jsou chráněny šifrováním, a s neomezeným počtem zařízení můžete připojit každý počítač, telefon nebo konzoli ve vašem domě.

Doplněk vynikající odblokování Netflix a P2P výkon, a my si myslíme, že’Mám šampiona Virtual Private Network. Ale ne’nebereme si za to slovo. Přihlaste se ještě dnes a vyzkoušejte Astrill VPN.

5. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

 • Umístění: Britské Panenské ostrovy
 • Ceny: 8,32 $ / měsíc po dobu 1 roku
 • Funkce: odblokuje Netflix, 256bitové šifrování, přepínač zabíjení, více aplikací, tři simultánní zařízení, 30denní záruku vrácení peněz, servery v 90 zemích, podporuje protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec, SSTP a PPTP, žádné protokoly, dělené tunelování

Díky této úžasné všestranné síti VPN je známka nejlepší VPN pro Peru. To’je to jedno z nejlepších pro jihoamerické uživatele webu.

Zde jsou všechny stavební bloky skvělé VPN: 256bitové šifrování AES, všechny hlavní protokoly, rozdělené tunelové propojení, aby byla zajištěna maximální flexibilita, ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení, pokud by se něco pokazilo. Takže ty’Budu v bezpečí a zvuk, ať už se chystáte na internet.

P2P je zajištěn, s vynikající rychlostí a spoustou místních serverů k použití. A fanoušci zábavy ocení ExpressVPN’s velmi působivým záznamem o odblokování Netflixu. Existují aplikace pro všechna hlavní zařízení a klient by se sotva mohl snáze používat.

Tak kde jsou negativy? No to’Je to o něco dražší než mnoho dalších nejlepších možností. Ale ExpressVPN má jisté výhody.

Proč peruánští uživatelé internetu potřebují kvalitní VPN

Někteří lidé se mohou zdát, že virtuální soukromé sítě jsou nadměrné. Koneckonců potřebují anonymizaci, pokud již mají antivirovou ochranu a malware?

Ve většině případů ano. VPN mají některé jedinečné schopnosti, díky nimž jsou pro peruánské uživatele webu opravdu přitažlivé. Za prvé, umožňují lidem pracovat “geoblokátory” - které platformy jako Netflix používají k segmentaci publika. Tímto způsobem můžete maximalizovat počet televizních pořadů a filmů, které lze sledovat.

Letové tarify a ubytování mohou podléhat také geografickým filtrům. Díky virtuální soukromé síti můžete tyto filtry znefunkčnit a najít nejlepší cestovní ceny od poskytovatelů po celém světě.

Hráči mohou těžit z poskytovatelů, kteří nabízejí rychlé servery a ochranu DDoS, zatímco z ochrany soukromí může těžit každý. S Amerikou’s NSA rozšiřuje svou monitorovací síť po celém světě a Lima investuje do nástrojů pro sledování celé populace, má smysl skrýt vaši aktivitu před jakýmkoli snoopers.

jestli ty’v Peru, které z těchto VPN jste už použili? Zmeškali jste nějaké skvělé VPN pro Peru? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

Adblock
detector