Nejlepší VPN pro Plex v roce 2020


S Plexem, pravděpodobně jedním z nejlepších systémů knihoven médií klient-server, nemusíte nutně chtít do svého připojení přidat další vrstvu zabezpečení. Koneckonců společnost používá certifikát SSL (Standard Sockets Layer) (SSL) k šifrování všech dat odesílaných mezi serverem a uživateli. Ano, hacker adeptů může snadno najít cesty kolem SSL, ale většina uživatelů má zájem používat Plex s VPN především pro přístup k obsahu blokovanému v regionu.

Produkční společnosti’ geoblokování může být obzvláště nepříjemné, když vy’znovu cestujte a chcete mít přístup k HBO Now, Netflix nebo BBC iPlayer na cestách.

Z tohoto a dalších důvodů zde’seznam pěti doporučených nastavení VPN Plex, které nevyžadují, abyste si kupovali další směrovače nebo věděli, jak skriptovat.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 $. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 $. NordVPN3.NordVPN 3. 3,494 $. SoukroméVPN4.PrivateVPN 3.8 3,825 $. AirVPN5.AirVPN 1. 1,146 $. IPVanish6.IPVanish 6. 6 497 $. PureVPN7.PureVPN 1. 1,32 $

1. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

Surfshark VPN je skvělá volba, pokud máte’znovu hledáte způsob, jak obejít geoblokování, chránit svá data při prohlížení internetu nebo obojí. Stejně jako všichni její konkurenti je i tato služba vybavena šifrováním vojenské úrovně. Nabízí také protokoly zabezpečeného tunelování, jako jsou IKEv2 a OpenVPN, a můžete si vybrat z více než 1000 serverů ve více než 60 zemích.

Výhody ne’Konec tam, protože také získáte neomezenou šířku pásma torrentu a můžete službu používat na všech svých zařízeních najednou. To vám umožní chránit vaši online přítomnost před řadou online hrozeb bez ohledu na to, jaké zařízení používáte’znovu používám.

Na rozdíl od jména, Surfshark’s cena není’t sousto a jeho cena je hlavním prodejním bodem, když uvažujete o cenových plánech jiných poskytovatelů.

2. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

CyberGhost je z dobrých důvodů jedním z největších poskytovatelů VPN na trhu. Ačkoli je nedávno získala izraelská mateřská společnost, jejich ústředí bylo strategicky udržováno v Rumunsku, což je jurisdikce, která je nepřinutí ukládat žádné informace o svých uživatelích’ online aktivity - přesně to, co uživatelé Plexu chtějí.

CyberGhost VPN se přísně a jednoznačně věnuje ochraně svých uživatelů’ data, proto ukládají absolutní minimum. CyberGhost má velmi úhlednou a snadno použitelnou aplikaci, která vám umožňuje přepínat mezi režimy streamování, prohlížení a optimalizace pomocí torrentů. Šikovný! Jejich sada také obsahuje vestavěný malware a blokování reklam, které zaručuje dokonalý zážitek ze sledování bez přerušení.

CyberGhost má také vysoké rychlosti a je velmi levný pro špičkové služby VPN. Získáte také spoustu funkcí za peníze, takže při nákupu máte velkou hodnotu.

Celkově se jedná o ideální službu pro streamování založené na P2P, jako je například použití Plex nebo Kodi.

3. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

NordVPN je jednou z nejúspěšnějších a nejrozšířenějších služeb VPN. Nabízí šest současných připojení a má 30denní záruku vrácení peněz, což může být docela užitečné pro ty, kteří jsou stále na plotě o tom, s jakým receptem VPN Plex chtějí jít..

Společnost NordVPN je proslulá svou přísnou politikou bez protokolování, především proto, že sídlí v Panamě, jurisdikci, která se nezúčastňuje ani v pěti, ani ve čtrnácti zemích zpravodajských aliancí. Panama navíc neobsahuje žádné povinné zákony o uchovávání údajů. Z právního hlediska NordVPN zajišťuje, že v případě národní bezpečnostní události nebudou zaznamenány žádné uživatelské záznamy.

Pokud jde o výkon, může být NordVPN o něco lepší než jejich konkurence, protože nabízejí stovky serverů (celkem přibližně 5 700) optimalizovaných pro P2P připojení. I když tento aspekt nemusí mít na vaše zkušenosti s Plexem nebo Netflixem významný vliv, pokud ano’Jako běžný uživatel torrentu bude NordVPN nejčastěji dosahovat lepších rychlostí stahování a odesílání. Co je odlišuje je, že kromě OpenVPN nabízejí další tunelovací protokoly. Díky funkci Double VPN mohou být vaše data zřetězena prostřednictvím dvou serverů VPN, nikoli z jednoho, a proto jsou šifrována nejen jednou, ale dvakrát před dosažením cíle.

Důrazně doporučujeme NordVPN jako váš výběr Plex VPN.

4. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštivte PrivateVPN

PrivateVPN je služba za rozumnou cenu, která poskytuje skvělé rychlosti připojení se 150 a více servery ve více než 60 zemích. To’Je k dispozici také pro všechny hlavní platformy (Windows, Mac, iOS, Android) a tam’s možnost nastavení služby na jiných zařízeních, jako jsou směrovače.

Velkou výzvou však je, že služba se sídlem ve Švédsku, čtrnácti očích. Ne, že byste se měli bát, protože PrivateVPN ve své zásadě ochrany osobních údajů uvádí, že nebude nikdy ukládat protokoly využití dat. Nároky byly také nezávisle kontrolovány, takže tam’je to dobrý důvod, proč tomuto poskytovateli důvěřovat.

Během špiček, například sportovních přenosů. Můžete očekávat, že nějaké připojení zpomalí a vyprší časový limit’s tak malou infrastrukturou, jakou má PrivateVPN. Ale celková zkušenost byla solidní a tuto VPN pro Plex můžeme určitě doporučit.

5. AirVPN

Logo služby AirVPN Navštivte AirVPN

AirVPN vezme třetí místo v seznamu, protože to’Je to jedna z nejbezpečnějších, nejintuitivnějších a nejrychlejších služeb VPN, které jsou při používání Plexu povinné. Můžete manuálně přeposílat porty, připojit se k jakékoli síti Wi-Fi bez odhalení citlivých dat a ze strany organizace nedochází k monitorování, protokolování ani omezování uživatelských aktivit. Jejich tunel VPN, který provozují aktivisté i hacktivisté v oblasti obrany neutrality sítě, je založen na jednom z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších řešení pro šifrované tunely, konkrétně na OpenVPN..

Ačkoli někteří uživatelé se mohou cítit nespokojeni s AirVPN’s non-corporate status, ten si vybudoval pověst hvězdných služeb. Ještě důležitější je, že jejich kompaktní, snadno použitelná aplikace je automaticky konfigurována a podpora vždy reaguje. S 5 zařízeními na licenci je tato možnost ideální pro malou domácnost nebo pro osobní použití. U plateb, které již byly provedeny, neexistují žádné zásady vrácení peněz, ale můžete zrušit jakékoli předplatné.

Na rozdíl od podnikových konkurentů nabízí AirVPN výrazně nižší počet celosvětových serverů, což lze očekávat vzhledem k jejich důrazu na občanská práva. Přesto mají povinný minimální rychlostní limit, zatímco maximum závisí pouze na zatížení serveru. Nabízejí neomezené přepínače serverů a servery, které organizace používá, sice poskytují bezchybný výkon, a proto je to naše nejlepší kombinace VPN Plex.

AirVPN je silná a spolehlivá možnost. To’není honosný a vyhrál’T bombardovat vás se slevovými nabídkami, ale bude to dělat práci dobře. V případě AirVPN nebyly zaznamenány žádné stížnosti na nekompatibilitu pro uživatele provozující Plex s VPN.

6. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštivte IPVanish

Americká IPVanish se sídlem v USA je velkým konkurentem v kategorii Plex. Jeho rychlosti často odpovídají výkonu NordVPN nebo CyberGhost a jejich aplikace je docela intuitivní. Jak potvrdilo mnoho zákazníků, budete pravděpodobně mít bez stresu zkušenosti s používáním Plex s IPVanish. Jednou výzvou pro mnoho zkušených surfařů na webu je, že IPVanish není kompatibilní s TOR, což se nemusí nutně týkat uživatelů Plex.

Na druhou stranu, falešná reklama 24/7 podpora je hlavní nevýhoda. Při kontaktování týmu pro podporu živého chatu zákazníci obdrželi automatické e-mailové odpovědi do 24 až 48 hodin od odeslání. Kromě toho jsou měsíční náklady na IPVanish vyšší než na AirVPN a NordVPN, což znamená, že jste’d bude platit navíc za nic moc na oplátku.

Přesto IPVanish nabízí dobrou úroveň ochrany při surfování po internetu a streamování vašich oblíbených médií z Plexu. Kromě toho podporují přísné zásady týkající se záznamů o nule provozu pro jejich uživatele, což v konečném důsledku odůvodňuje jejich postavení a pověst.

7. PureVPN

Logo služby PureVPN Navštivte PureVPN

A konečně, PureVPN je také možnost, pokud’znovu hledáte způsob, jak geoblokování obejít, chránit svá data při prohlížení internetu nebo obojí. Stejně jako všechny výše uvedené služby, Pure přichází s podobnými úrovněmi šifrování a také s funkcemi, které deaktivují škrtení ISP, aby svým zákazníkům poskytovaly dobrý výkon. Nejdůležitější je, že uživatelé Plexu uvedli, že tato VPN je kompatibilní s streamováním jejich médií a že je relativně snadno použitelná, dokonce i vzdáleně.

Problém s Pure, stejně jako s jakýmkoli poskytovatelem internetových služeb umístěným v jedné z pěti nebo čtrnácti zemí Eyes, spočívá v tom, že za správných okolností je právnická osoba může přimět, aby zveřejnila jakékoli informace o svých uživatelích. To se stalo v nyní slavném případě 2017, kdy PureVPN spolupracoval s FBI na zadržení jednotlivce, který obtěžoval svého bývalého spolubydlícího..

Podle svých vlastních smluvních podmínek udržuje PureVPN minimální záznamy o vašich připojeních. Jednoznačně odsuzují jakékoli využívání svých služeb, které lze v jurisdikci považovat za nezákonné, výhružné, nezákonné nebo zneužívající, což je důvodem spolupráce (a existence záznamů) v první řadě.

Běžci nahoru

ExpressVPN a soukromý přístup k internetu byly vyloučeny ze seznamu kvůli jejich nekompatibilitě s Plex, Netflix nebo obojím.

Přestože byl PIA zpočátku bezpečný a za správných okolností možná dokonce funkční, byl společností Netflix výslovně blokován právě kvůli deaktivaci jejich funkcí geo blokování.

ExpressVPN, na druhé straně, poskytuje skvělou službu a konkurenční nabídku, ale vyžaduje rozsáhlé skriptování, aby bylo možné nastavit vzdálený přístup Plex, což je pro uživatele bez znalosti správy systémů velmi lákavé..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 34 = 35