Nejlepší VPN pro Roku v roce 2020


Než připojíte zařízení Roku a začnete zkoumat, co nabízí, nabídněte to’Je dobré uvažovat o přidání VPN. Kvalitní VPN může uživatelům Roku umožnit přístup k obsahu, který by jinak mohl být omezen. Například byste měli být schopni obejít geo-blokování, které používá Netflix.

Stejně důležité je, že VPN umožňují uživatelům Roku chránit se před držiteli autorských práv a vymáháním práva. Pokud se rozhodnete streamovat obsah, jako jsou živé sporty nebo filmy, sítě VPN vaši identitu skryjí, takže sledování vaší činnosti bude mnohem obtížnější.

Nakonec mohou VPN pomoci překonat škrtení ISP. To může nastartovat, pokud váš poskytovatel internetu zjistí nadměrné využití šířky pásma. Sítě VPN však velmi ztěžují analýzu vašich datových zvyklostí. Které VPN jsou však nejlepší? Že’to, co my’znovu sem to zjistíte.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. ExpressVPN2.ExpressVPN 8.3 8,323 $. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,754 $. Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,995 $. VyprVPN5.VyprVPN 2.5 2,5 $

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN NordVPN Hodnocení NordVPN VPNpro: 9,6/10

Vzhledem k tomu, že VPN je nejbezpečnější, NordVPN se o vás postará’bezpečně a zvuk při používání Roku pro streamování jakéhokoli typu obsahu. To’s bez úniků, s politikou bez protokolování a špičkovými zabezpečovacími funkcemi. Přestože by si na vaše připojení mělo dát soukromí a anonymitu předem, vaše připojení by se mělo vybírat, NordVPN stále dokáže nabídnout velké rychlosti na svých serverech s více než 5500+ v 58 zemích.

NordVPN má nepřetržitý live chat a je skvělý pro Netflix a další streamingové platformy. A nyní přichází ta nejlepší část - tato # 1-hodnocená služba má několik skvělých cenových plánů, počínaje 3,49 $ / měsíc. Všechny mají 30denní záruku vrácení peněz.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN ExpressVPN Hodnocení ExpressVPN VPNpro: 9,3 / 10

ExpressVPN má jednu z nejrozšířenějších sítí pokrývajících 90+ zemí. Svým zákazníkům také poskytuje vynikající zabezpečení a nepřetržitý live chat. Pokud jde o odblokování webů s omezeným přístupem, ExpressVPN prochází všemi testy s létajícími barvami.

Tam’Je to prakticky žádný důvod, proč byste se neměli’t vybrat tuto službu - kromě jedné. A to’s poněkud strmými cenami, které začínají na 8,32 $ / měsíc. Zatímco ExpressVPN ne’Nemáte zkušební verzi zdarma, stále dostanete 30denní záruku vrácení peněz.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost CyberGhost Hodnocení CyberGhost VPNpro: 9.1 / 10

Zatímco CyberGhost byl předtím chycen v některých skandálech, měli by’příliš vás obtěžovat, pokud ne’znovu pracuji s některými citlivými informacemi. V současné době je tento poskytovatel považován za poskytovatele dobré bezpečnosti (bez úniků), skvělého seznamu serverů (6 200+ serverů ve více než 90 zemích) a odpovídající rychlosti. Odblokuje také Netflix a další geo-omezený obsah, ale výsledky mohou být nekonzistentní.

CyberGhost má užitečný nepřetržitý live chat a slušnou znalostní základnu. Jeho nejlepší cena (2,75 $ / měsíc) je konkurenční, zejména pokud uvažujete o 7 současných povolených připojeních a prodloužené 45denní záruce vrácení peněz.

4. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark Surfshark VPN Hodnocení VPN VPN surfshark VPN: 9,0 / 10

Surfshark VPN má některé z nejlepších rychlostí a možností odblokování na trhu. I když je jeho seznam serverů méně působivý, než nabízejí některé z ostatních na tomto seznamu (servery 9.4+ a více v zemích 9.4+), Surfshark se tam může potkávat s velikánem průmyslu.

Navíc to’je nejlevnější top VPN na trhu za 1,99 / měsíc (dvouletý plán) a přichází s neomezeným připojením na předplatné. Uživatelé Roku mohou udělat mnohem horší než Surfshark pro jejich streamování.

5. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštivte VyprVPN VyprVPN VyprVPN VPNpro rating: 8,3 / 10

VyprVPN se používá velmi bezpečně, může se pochlubit auditovanou politikou bez protokolování, ochranou IP a 700+ flotilou serverů s vlastním vlastnictvím rozložených na všech kontinentech, kromě Antarktidy. VyprVPN’Rychlosti by skutečně mohly být lepší, ale stále se jí daří odblokovat nejpopulárnější platformy pro streamování.

Jejich rychlý a nepřetržitý live chat je informativní, stejně jako jejich znalostní báze. Na rozdíl od většiny poskytovatelů prémiových služeb VyprVPN tvrdí, že nabízí bezplatnou zkušební dobu po dobu 3 dnů, ale ve skutečnosti to je pravda’s jednou z nejkratších záruk vrácení peněz v celém odvětví. Proto byste měli být připraveni vložit peníze 2,5 $ vyzkoušet tuto službu na 3 zařízeních najednou.

Klíčové prvky skvělé Roku VPN

Klíčové prvky Roku

Nechat’Je to jednoduché: dobrá VPN pro Roku musí být rychlá, bezpečná, dostupná a kompatibilní s Roku boxy a zařízeními. Není mnoho sítí VPN zaškrtnuto ve všech těchto polích a může být obtížné pochopit, které z nich nabízejí funkce, které uživatelé Roku vyžadují, takže nechte’je s nimi vypořádat.

1. Rychlost

Rychlost VPN není’t vždy jednoduché měření, dokud skutečně neuvidíte službu v akci. Existují však některé faktory, které obvykle zvyšují rychlost velmi rychlého připojení.

Nejprve vyhledejte VPN s velkým počtem serverů. Čím více serverů existuje, tím je pravděpodobnější, že najdete ten, který nabízí puchýře rychlé rychlosti.

Bohužel to není’t vždy ten případ. Některé sítě VPN vykazují široké pokrytí serverem, ale nabízejí neuspokojivé rychlosti. Než tedy něco stáhnete, zkontrolujte porovnání rychlosti a recenze. A místo toho, abyste si pronajali kapacitu od třetích stran, hledejte VPN, které spravují své vlastní servery.

2. Schopnost porazit geoblokování

Geoblocking

Druhý faktor souvisí s rychlostí. Obecně lze říci, že VPN s velkým počtem serverů jsou lepší sázka pro uživatele, kteří chtějí maximalizovat obsah dostupný na Netflixu nebo jiných platformách..

V ideálním případě bude mít dobrá síť Roku VPN servery na všech klíčových zábavních trzích, což vám umožní vybrat a vybrat oblasti, dokud nenajdete výběr obsahu, který se vám líbí.

Ale znovu, to není’t tak jednoduché, jak to vypadá. Relativně málo VPN má bezchybný záznam, pokud jde o přístup k Netflixu - a dokonce i velké serverové sítě mohou selhat. Takže se u svého poskytovatele důkladně obraťte na to, že vám zaručí přístup, než se zaregistrujete - nebo si vyzkoušejte vody sami pomocí bezplatných testů.

3. Vynikající ochrana proti úniku IP

Únik IP je dalším faktorem, který ovlivňuje geografické blokování. Pokud vaše VPN vyteče informace o vaší identitě v jakékoli fázi, bude při přístupu ke streamovacím platformám mnohem méně efektivní. A opět, VPN se výrazně liší, pokud jde o úniky IP.

Jedním ze způsobů, jak si to vyzkoušet, je vyzkoušet VPN’s bezplatná zkušební verze (většina je má). Když vás’Vystartoval jste klienta, měli byste mít možnost zkontrolovat, zda byla vaše IP adresa bezpečně přesměrována pomocí této IP kontrolor.

Pokud kontrola IP nefunguje’t ukázat, že se vaše poloha změnila, přejít na jinou VPN. Renomovaní poskytovatelé zajistí, že i jejich bezplatné verze blokují úniky - ale mnoho don’t.

4. Zabezpečení a soukromí

To je samozřejmě jeden z nejdůležitějších aspektů pro uživatele Roku. Pokud máte v úmyslu použít jiné než běžné zdroje obsahu, musíte si vybrat VPN se šifrováním ironclad. Don’T zde rozřezat rohy. Ve světě agresivního vymáhání autorských práv je naprosto nezbytné udržovat vaši streamovací aktivitu soukromou.

Nejlepší soutěžící Roku VPN nabídnou 256bitové šifrování AES. Hledejte to jako první krok. Měli by však jít nad rámec šifrování. Hledejte protokoly OpenVPN nebo IKEv2 (což by ve skutečnosti mohlo fungovat lépe pro zařízení Roku se systémem Android).

A jděte na poskytovatele, kteří nabízejí “Zabijte Switch.” Tyto nástroje vypnou váš stream, pokud VPN selže, a poskytují tak bezpečnost, která by mohla být rozdílem mezi detekcí a streamováním bez stresu.

Nakonec doporučujeme vždy zvolit VPN s přísnými zásadami bez protokolování. Každá VPN bude mít někde na svém webu zásady ochrany osobních údajů. Před zaplacením cokoli si přečtěte toto a ujistěte se, že VPN není’• protokolování dat za účelem vymáhání práva nebo k prodeji třetím stranám.

Vy’d být překvapeni, kolik poskytovatelů se snaží zpeněžit své zákazníky’ data. Takže ne’nenechám se chytit.

5. Vyberte si Roku-friendly VPN

Ne všechny VPN jsou dobře přizpůsobeny pro použití se zařízeními Roku. Pokud si vyberete ten, který je, může to mnohem jednodušší nastavit vaši VPN pro Roku.

Bohužel zařízení Roku samy o sobě nemají’nepřicházejí s nativními možnostmi VPN, takže proces nastavení není’t tak jednoduché, jak by to mohlo být. Tady’je základní osnova, jak to udělat.

  1. Nastavte virtuální směrovač na notebooku nebo stolním počítači v dosahu zařízení Roku. Tento tutoriál od ExpressVPN je dobrým základem, jak to udělat.
  2. Nainstalujte klienta VPN do nového virtuálního směrovače.
  3. Vytvořte si americký účet na webu Roku (pokud máte v úmyslu získat přístup k americkým streamovacím službám).
  4. Nastavte pole Roku tak, aby vyhledávalo vaši bezdrátovou síť, a poté VPN, která by měla být v této síti nalezena.
  5. Pomocí nabídky sítě Roku se přihlaste k VPN na virtuálním routeru.

Jak vidíte, v procesu je spousta fází a VPN zařízení zvládají různá zařízení. Z tohoto důvodu je nezbytné vybrat VPN, o které je známo, že dobře pracuje s nastaveními Roku. Všechno z níže uvedeného seznamu by mělo být v pořádku.

6. Zůstatková cena a výkon

Nakonec musíme najít VPN pro Roku, která splňuje podmínky, které jsme my’Mluvili jsme o (rychlost, soukromí, kompatibilita), ale dělá to za dostupnou cenu.

Jedním z úvah je, zda chcete speciální síť Roku VPN nebo zařízení, které zpracovává váš smartphone, notebook a jakákoli jiná zařízení u vás doma. Pokud ano, má smysl zaplatit o něco více za předplatné VPN pro více zařízení.

Pokud ne, mnoho VPN na výše uvedeném seznamu nabízí vynikající hodnotu. Většina také nabízí bezplatné zkušební období až 30–45 dní. Takže je můžete vyzkoušet asi měsíc, než učiníte konečné rozhodnutí, a doporučujeme vám to.

Ať už děláte cokoli, don’t obětovat jistotu za cenu. Dobrá VPN Roku je bezpečná, rychlá a spolehlivá VPN, nikoli ta nejlevnější.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 14

map