Nejlepší VPN pro Seychely v roce 2020


I na rajských Seychelských ostrovech zůstává nebezpečí dozoru stále přítomné. Virtuální privátní síť (VPN) je jedním z nejjednodušších a nejbezpečnějších způsobů, jak tomu zabránit - a my’zde vám pomůže najít nejlepší VPN pro Seychely.

Náš seznam nejlepších VPN pro Seychely obsahuje pět možností, které byly vybrány na základě následujících kritérií, z nichž všechny zlepší váš online zážitek na Seychelách:

 • Zabezpečení VPN. Zamezuje seychelským dohlížecím orgánům sledovat vaši aktivitu?
 • Spolehlivost proti firewallům. Může obejít omezení politického obsahu zavedená seychelskou vládou?
 • Zábava. Může obejít geo-omezení, která brání přístupu mezinárodních médií na Seychely (tj. Netflix)?
 • Cena. Nabízí velkou hodnotu za peníze?
 • Výkon. Kolik to ovlivní vaše základní připojení k internetu?

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 $. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,754 $. ExpressVPN4.ExpressVPN 8.3 8,255 $. VyprVPN5.VyprVPN 2.5 2,56 $. Ivacy VPN6.Ivacy VPN 1. 1,38 $

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

NordVPN si získává své místo na našem seznamu tím, že nabízí některé z nejlepších funkcí za mnohem konkurenceschopnější cenu.

Cena od: 3,49 $ / měsíc

Počet serverů: 5500+ serverů v 58+ zemích

Hodnocení VPNpro: 9.6

NordVPN je skvělá volba pro nejlepší VPN pro Seychely. Tato služba používá šifrovací šifru AES-256-CBC pro zakrytí vašeho kanálu ve firewallu, který jednoduše nelze porušit útoky hrubou silou. Kromě toho má NordVPN také přepínač zabíjení, který chrání vaše informace v případě neočekávaného výpadku připojení.

NordVPN také podporuje některé z nejlepších dostupných protokolů: OpenVPN, IKEv2 (nejlepší pro mobilní) a dokonce WireGuard.

Jednou výhodou NordVPN oproti konkurenci je politika bez protokolování ověřená nezávislým auditorem. Její úspěch v této oblasti je umožněn prostřednictvím jeho registru v Panamě, který stejně jako Seychely nemá žádné zákony o uchovávání údajů.

Společnost NordVPN má více než 5500+ serverů v 58 zemích, což je jedna z nejpůsobivějších sítí na trhu. NordVPN tak může snadno poskytovat připojení k serverům, které budou obcházet Seychelské geobloky a, co je nejdůležitější, Seychelským cenzurovaným obsahem.

VPN nabízí skvělý celkový výkon, který je více než dostatečný pro streamování nebo torrentování.

Profesionálové

 • Skvělá bezpečnost
 • Nezávisle kontrolovaná politika bez protokolování
 • Geo-odblokování
 • Dobrá cena
 • Rychlý

Nevýhody

 • Žádná routerová aplikace

2. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

Výkonný poskytovatel kybernetické bezpečnosti, který nabízí jedno z nejlevnějších řešení VPN s dostatkem funkcí konkurenčním lídrům na trhu - ideální volba pro ty, kteří chtějí přistupovat k obsahu mimo Seychely.

Cena od: 1,99 $ / měsíc

Hodnocení VPNpro: 9.4

Surfshark VPN si klade za cíl být jedním z nejvšestrannějších poskytovatelů VPN za nejnižší cenu. Má více než 1 000 serverů ve více než 60 zemích - více než dost, aby poskytovalo skvělý výkon.

Tato služba má řadu špičkových funkcí, jako je inteligentní DNS, režim NoBorders a Camouflage Mode. Díky tomu je jednou z nejlepších možností přístupu k obsahu s omezeným přístupem - inteligentní DNS vám umožňuje využívat plnou přenosovou rychlost (bez kompromisů v kvalitě video proudu), takže to vypadá, jako byste’znovu připojen přímo.

Surfshark se také může pochlubit výjimečnými opatřeními v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí, která jsou dále upevněna jeho registrem na Britských Panenských ostrovech (které nemají žádné zákony o uchovávání údajů). Surfshark má také přepínač zabíjení, ochranu proti úniku a silné funkce proti cenzuře.

Díky tomu je dobrou volbou pro torrenting, Kodi a hraní her. Dokonce i ve srovnání se všemi VPN v tomto seznamu je Surfshark skvělý v odblokování Netflixu a dalších streamingových serverů na Seychelách..

Profesionálové

 • Skvělý bezpečnostní software
 • Ochrana osobních údajů
 • Nejbezpečnější VPN
 • Neomezené současné připojení
 • Geo-odblokování
 • Velmi levné

Nevýhody

 • Slabá část svépomoc

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

Unikátní funkce a pevná online ochrana.

Cena od: 2,75 $ / měsíc

Počet serverů: 6200+ serverů ve více než 90 zemích

Hodnocení VPNpro: 9.1

CyberGhost je jednou z nejprodávanějších sítí VPN’je snadné pochopit, proč. Kombinuje širokou škálu funkcí a špičkové zabezpečení.

My’věří, že CyberGhost tam bude chránit téměř každého uživatele pomocí svého šifrování AES-256’s také blokování reklam, blokování malwaru a ochrana proti úniku DNS. To vše je velmi bezpečné a Rumunsko má docela dobré výsledky v oblasti soukromí. Služba také provozuje zásadu no-logs, která je jasně vysvětlena na jejich webových stránkách. To znamená, že vaše aktivita je zcela anonymní: ani váš ISP ani CyberGhost netuší, co děláte, nebo když to děláte.

Tato VPN je k dispozici pro Windows, Mac OSX, Android, Linux a jako firmware pro WiFi směrovače, což znamená, že žádné použité zařízení není vynecháno. Aplikace jsou intuitivní a velmi snadno se používají’Je to skvělá VPN pro nové uživatele.

Se svými vysoce specializovanými servery to’s CyberGhost se snadno používá pro hraní her, stahování torrentů nebo odblokování webů pro streamování médií.

Ceny jsou srovnatelné s cenami u špičkových sítí VPN a politika vrácení peněz je 45denní záruka vrácení peněz. Na jeden účet získáte také 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi a sedm současných připojení.

Profesionálové

 • Neporušitelná šifrovací šifra
 • Zásady no-logs
 • Vynechá geo-omezení kdekoli
 • Velmi rychle
 • Specializované servery

Nevýhody

 • Docela drahé

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

Díky prvotřídním bezpečnostním údajům a fantastickým zásadám ochrany osobních údajů je ExpressVPN určitě jednou z nejlepších možností pro uživatele internetu na Seychelách..

Cena od: 8,32 $ / měsíc

Počet serverů: 3000+ serverů ve více než 90 zemích

Hodnocení VPNpro: 9.3

ExpressVPN používá silnou šifrovací šifru, AES-256-CBC, která vytváří firewall tak hustý, že jej žádný hacker nemohl od nynějška do konce doby přerušit.

Využívá také svého registru na Britských Panenských ostrovech. Toto idylické karibské souostroví nemá žádné zákony o zachování dat, o nichž by se mluvilo, což znamená, že pokud se ExpressVPN rozhodne nezachovat informace na svých serverech, pak to nebude’nemusím.

Kromě toho má ExpressVPN více než 3000 serverů ve více než 90 zemích (včetně Seychel)’ soused s pevninou, Keňa). Taková rozšířená serverová flotila umožňuje uživateli přístup k mnoha geograficky omezeným územím.

ExpressVPN snadno obchází tato geografická omezení. Zamaskováním vaší IP adresy a předstíráním vás’V jiné zemi nabízí poskytovatel backdoor obsahu, který by na Seychelách nebyl běžně k dispozici.

Opravdu, náš jediný problém s ExpressVPN je, že’je cena poměrně vysoká, a to ne’Nenabízejte ani zkušební verzi pro zmírnění rány. Stejně jako u mnoha věcí v životě, docela často za to zaplatíte.

Profesionálové

 • Neporušitelná šifrovací šifra
 • Zásady no-logs
 • Vynechá geo-omezení kdekoli
 • Velmi rychle
 • Servery poblíž Seychely (Keňa)

Nevýhody

 • Žádná zkušební verze zdarma
 • Docela drahé

5. VyprVPN

Logo služby VyprVPN Navštivte VyprVPN

Silný a jedinečný poskytovatel VPN, který využívá inovativní software, aby zajistil, že vaše rychlosti připojení zůstanou navždy konzistentní.

Cena od: 5,00 $ / měsíc

Počet serverů: 700+ serverů ve více než 70 zemích

Hodnocení VPNpro: 8.3

Společnost Golden Frog, společnost za společností VyprVPN, klade nárok na protokol jménem Chameleon. Chameleon je v mnoha ohledech jako každý jiný protokol, ale hlavní rozdíl je v tom, že je’Je navržen tak, aby zabránil blokování a omezování ISP.

Tkané do designu VyprVPN, Chameleon tak umožňuje uživatelům využívat poskytovatele’s relativně velké rychlosti po delší dobu. Jako takový’s skvělý dlouhodobý plán rychlosti stahování bez ohledu na to, kolik šířky pásma spotřebujete; ideální pro ty, kteří pracují z domova.

VyprVPN je také registrován ve Švýcarsku, jednom z nejvíce chráněných území v Evropě. Neexistují žádné zákony o uchovávání údajů, o nichž by se mluvilo, takže poskytovatel používá jejich integritu a používá přísné zásady no-logs, aby vaše informace zůstaly zcela soukromé. (Toto bylo ověřeno nezávislým auditem.)

VyprVPN kromě toho používá vyhledávanou šifrovací šifru AES-256-bit k ochraně samotného kanálu a také přepínač zabíjení, který chrání vaše data, pokud kanál klesne.

Přestože může mít méně serverů než většina, VyprVPN se věnuje získání aktivních serverů na méně zastoupených místech. Uživatelé Seychelly jako takové budou mít prospěch ze serverů se sídlem v maledivském hlavním městě Malé, což je výrazně blíže k Seychelám, než jaké se obvykle nabízí..

Tyto inteligentně umístěné servery mají také další výhodu v tom, že poskytují přístup k geo-omezenému obsahu nad rámec obvyklých severoamerických a západoevropských věcí.

To je skvělá zpráva pro kohokoli, kdo navštěvuje Seychely odkudkoli - konec konců není’t jen Angličané a Američané, kteří navštěvují návštěvy v zahraničí, takže schopnost jiných demografických osob držet krok se svými oblíbenými televizními pořady z domova by mohla být skvělou USP pro VyprVPN.

U VyprVPN existují určité nevýhody, zejména skutečnost, že není možné anonymně se zaregistrovat. To by nemělo’Pro uživatele seychel však nebude příliš problém, protože území nemá zákony proti používání VPN.

Ale za méně než čtyři dolary za měsíc je VyprVPN téměř ukraden za to, co nabízí: pološpecializovaná bezpečnostní služba navržená tak, aby udržovala rychlost vašeho připojení delší dobu silnější.

Profesionálové

 • Neproniknutelná šifrovací šifra
 • Nezávisle kontrolovaná politika bez protokolování
 • Dlouhodobá ochrana šířky pásma
 • Skvělé pro geodblokování
 • Servery poblíž Seychely (Maledivy)

Nevýhody

 • Žádné anonymní možnosti registrace

6. Ivacy VPN

Logo služby Ivacy VPN Navštivte IvacyVPN

Kombinace mimořádně nízkých cen s některými skutečně působivými rychlostmi připojení, Ivacy VPN pravděpodobně zajistí nejlepší možný výkon pro uživatele na Seychelách.

Cena od: 1,5 $ / měsíc

Počet serverů: 1 000+ serverů ve více než 50 zemích

Hodnocení VPNpro: 8.7

Servery VPN jsou obvykle umístěny v zalidněných oblastech s vysokou penetrací internetu, což obvykle zahrnuje Severní Ameriku, západní Evropu a asijsko-pacifický region. Uživatelé zřídka mají přístup k serverům v subsaharské Africe, nemluvě o řídce osídleném Indickém oceánu.

Ivacy VPN je jiná. Mnoho z jeho serverů je umístěno v obvyklých regionech - Egypt a Jižní Afrika jsou typické africké hotspoty - ale také obstarává mnoho často zanedbávaných míst, jako jsou Nigérie, Ghana, Keňa… a Seychely.

Nyní Ivacy VPN již má pověst jednoho z nejrychlejších poskytovatelů VPN na trhu. Se servery v hlavním městě Seychelly ve Victorii však má výhodu na drtivé většině svých konkurentů, vzhledem k tomu, že blízkost často zvyšuje rychlost připojení serveru.

To by znamenalo jen velmi málo bez velkých osobních údajů a bezpečnostních údajů. To’je spravedlivé říci, že Ivacy VPN přináší na těchto frontách. Nejprve je však nutné vyloučení odpovědnosti.

Ivacy VPN je registrována v Singapuru, známém partnerovi aliance čtrnácti očí. Jedná se o síť zemí, které mají dohled nad svými občany a často sdílejí své zdroje, aby si navzájem pomáhaly.

I když to zní antiteticky na samotný koncept soukromí, je to’Stojí za zmínku, že Ivacy’s zásady no-logs vydrží a poskytovatel je skvělý v tom, aby zajistil, že vaše data DNS, IPv6 a WebRTC nebudou nikdy únikem.

Jakékoli žádosti o údaje podané společnosti Ivacy’serverům bude vyhověno při nedostatečném dodržování předpisů, a to i přes jejich zákonnou povinnost tyto požadavky splnit. Tam prostě vyhráli’• být veškerá relevantní data na jejich serverech, což znamená, že vaše osobní údaje zůstanou skryté.

Ivacy VPN navíc měří až do standardu šifrování nastaveného společností NordVPN a ExpressVPN - používá stejnou neproniknutelnou 256bitovou šifru jako tito poskytovatelé.

Uživatelé, kteří se ocitnou frustrovaní nedostatkem serverů v Indickém oceánu nebo v jeho blízkosti, by proto měli dát Ivacy šanci. S neuvěřitelně nízkými cenami a skvělým zabezpečovacím softwarem’v tomto případě není co ztratit výběrem možnosti rozpočtu.

Profesionálové

 • Fantastická bezpečnost
 • Zásady no-logs
 • Velmi rychlé rychlosti
 • Geo-odblokování schopnosti
 • Výhodná cena
 • Servery na Seychelách

Nevýhody

 • Umístěný v Singapuru

Proč používat VPN na Seychelách

Seychelská vládnoucí strana (Národní shromáždění) se snaží udržet úplnou autoritu nad souostrovím. Hlavní noviny, Seychelský národ, je podporováno vládou a přísné zákony o urážce na cti brání tomu, aby nezávislé noviny praktikovaly autocenzuru.

Kromě toho existují i ​​tvrzení, že vláda sleduje online obsah po celé zemi. To zahrnuje obsah zveřejněný na sociálních médiích, internetových chatovacích místnostech, blogech a dokonce i e-mailech.

Obsah sociálních médií lze účtovat také podle stejných zákonů o urážce na cti, které platí pro politickou žurnalistiku. V posledních letech byly hluboce znepokojeny zprávy o tom, že komentátoři sociálních médií byli zatčeni bez poplatků za jejich online obsah.

I když váš online obsah není’T tedy politická povaha’Je docela děsivé si myslet, že vše, co zveřejníte, může být přezkoumáno seychelskou vládou bez ohledu na to, kde ji zveřejníte.

To’je dokonce děsivější, protože víte, že za tento obsah můžete čelit trestnímu stíhání, i když vy’jen na Seychelách na dovolené a náhodou zveřejní něco nevědomky politického.

Poskytovatel VPN může tyto problémy napravit tak, že se připojí ke vzdálenému serveru, který je poté zašifrován, takže nikdo - hackeři ani sledovací skupiny - nemůže proniknout nebo sledovat aktivitu vašeho prohlížeče..

To také pomáhá zamaskovat vaši skutečnou IP adresu, a tím chránit vaše osobní údaje.

Je bezpečné používat VPN na Seychelách?

Ačkoli vláda aktivně monitoruje online obsah, použití VPN by zabránilo vaší činnosti prohlížeče, aby se ani neobjevila na radaru.

Pro argument’ale kvůli tomu’řekněme, že vás seychelská vláda všimla z jakéhokoli důvodu. Jejich sledovací tým by velmi rychle zjistil, že používáte VPN k ochraně vašeho datového provozu.

Jejich dalším krokem bude další prozkoumání využití VPN. Jelikož však Seychely nejsou součástí aliance čtrnácti očí, nemají sotva žádnou zákonnou schopnost tak činit..

Kromě toho všichni poskytovatelé VPN my’Vybrali jste si vynikající zásady ochrany osobních údajů, což znamená, že se kdokoli mohl naučit, že používáte VPN a nic jiného.

Vzhledem k tomu, že v současné době neexistují žádné zákony zakazující používání VPN na Seychelách, nehrozí žádné riziko pro uživatele..

Zdarma VPN pro Seychely

Provoz dobré sítě VPN je nákladný, takže každý poskytovatel VPN, který je nabízen zdarma, by měl být považován za určité podezření.

Společnosti za VPN zdarma si nikdy nemohou dovolit poskytovat službu na úrovni, řekněme, ExpressVPN. Poměrně často existují laxní bezpečnostní opatření, omezené servery nebo pomalejší rychlost připojení.

Často získávají příjmy neúprosnou reklamou nebo, co je horší, prodejem vašich soukromých dat společnostem třetích stran. Dá se říci, že to především překonává celý účel soukromí.

Existují však nějaký dobré možnosti tam. ProtonVPN je jeden; to’Je registrována ve Švýcarsku, používá nejvyšší úroveň šifrování (včetně přepínače kill) a poskytuje vám neomezenou šířku pásma.

Windscribe je další placená služba, která nabízí silnou bezplatnou verzi. Ačkoli to’Je registrován v Kanadě a má nezávislou auditovanou politiku bez protokolování a ochranu proti únikům DNS / IPv6 / WebRTC. Díky tomu získáte měsíčně zdarma 10 GB šířky pásma.

jestli ty’pokud jde o omezený rozpočet, jsou tito poskytovatelé VPN nejlepšími bezplatnými možnostmi pro uživatele na Seychelách.

jestli ty’na Seychelách, kterou z těchto VPN jste už použili? Chybí nám nějaká skvělá VPN pro Seychely? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 54