Nejlepší VPN pro streamování v roce 2020

Nejlepší VPN pro streamování v roce 2019

Jsme rádi, že internet nám dal možnost sledovat jakýkoli film nebo televizní pořad bez ohledu na to, jak starý nebo nový je. Dokud se nedostaneme do geografického blokování, což nám brání v přístupu na náš oblíbený web pro streamování. Naštěstí můžete získat VPN pro streamování a obejít tyto překážky.

Chcete získat přístup k Netflixu USA a jeho obrovské knihovně filmů a televizních seriálů? Nebo snad ty’britskému expat chybí BBC? Tyto služby vyřeší všechny tyto problémy za vás.

S ohledem na váš klid a zabezpečení online jsme testovali stovky sítí VPN. Pro vaše streamingové potřeby budou doporučeny pouze ty nejuznávanější. Zkontrolovali jsme všechny důležité aspekty sítí VPN, abyste mohli provést co nejlepší výběr. Tady’na co jsme se dívali:


 • Bezpečnostní
 • Rychlost
 • Ceny
 • Přístup v Číně
 • Přístup Torrenting a Netflix

Vyberte si jednu z našich doporučených sítí VPN a bezpečně streamujte všechny své oblíbené programy.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 $. SoukroméVPN3.PrivateVPN 3.8 3,824 $. ExpressVPN4.ExpressVPN 8.3 8,255 $. CyberGhost5.CyberGhost 2. 2,75 $

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

 • 1 měsíc - 11,95 $ / měsíc
 • 1 rok - 6,99 $ / měsíc
 • 2 roky - 4,99 $ / měsíc
 • 3 roky - 3,49 $ / měsíc
 • 30denní záruka vrácení peněz

Společnost NordVPN se osvědčila jako špičková služba bez problémů nebo potíží. Existují 5500+ serverů v 58 zemích okolo světa. Navíc jsou zákazníci potěšeni, že servery nabízejí vždy velkou šířku pásma.

Tato služba má také mnoho využití. Například, NordVPN nabízí SmartPlay - nástroj, který pomáhá uživatelům snadno se připojit k Netflixu. Tato VPN je skvělá pro větší domácnosti, protože umožňuje až šest současných připojení.

Pokud jde o zabezpečení, používají šifrování vojenské úrovně a klient přichází s vestavěným přepínačem kill. Kromě toho tam nejsou’nebyly žádné problémy s únikem dat. Zatímco NordVPN nevede minimální záznamy, nejsou’t připojen ke konkrétním uživatelům. Společnost je registrována v Panamě, daleko od zvědavých očí zpravodajské aliance Five Eyes. To je další důvod, proč je NordVPN tak důvěryhodný.

2. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

 • 1 měsíc - 11,95 $ / měsíc
 • 1 rok - 5,99 $ / měsíc
 • 2 roky - 1,99 $ měsíčně

Surfshark VPN má oproti konkurenci řadu výhod. Za prvé, má velkou hodnotu za peníze, zejména pokud vezmete v úvahu, že vám jedno předplatné umožňuje použití nekonečný počet zařízení. Za druhé, nabízí úžasné rychlosti v celé síti.

Když už mluvíme o posledně jmenovaném, Surfshark může mít menší síť než některé z tohoto seznamu, ale 1000+ serverů v 60+ země jsou stále impozantní.

Kromě rychlosti a efektivnosti nákladů nabízí Surfshark také velkou bezpečnost. Šifrování AES-256 vojenské úrovně, přepínač zabíjení a pokročilé funkce proti cenzuře, jako je kamuflážní režim, dělají to skvělé pro ty, kteří chtějí vzít zpět své soukromí.

3. SoukroméVPN

Logo služby PrivateVPN Navštivte PrivateVPN

 • 1 měsíc - 7,67 $ / měsíc
 • 3 měsíce - 4,88 $ / měsíc
 • 13 měsíců - 3,82 $ / měsíc
 • 30denní záruka vrácení peněz

PrivateVPN má 150+ serverů, ale jsou rozptýleny ve více než 60 zemích. Jsou také jednou z cenově dostupnějších možností pro uživatele, kteří se rozhodnou pro roční fakturační balíček.

Společnost nabízí šest současných připojení a nabízí část výkonu na trhu. To je ideální pro domácnosti s velkými rodinami, kde lidé sledují programy na různých zařízeních. To’Je to také skvělá volba pro nové uživatele VPN.

PrivateVPN je kompatibilní na celé řadě platforem. Ve skutečnosti mají samostatné vyhrazené klienty pro zařízení Windows, Mac OS, iOS a Android. PrivateVPN lze použít v Číně a pracuje s celou řadou míst s omezeným geografickým přístupem, včetně Netflix, BBC iPlayer.

4. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

 • 1 měsíc - 12,95 $ / měsíc
 • 6 měsíců - 9,99 $ / měsíc
 • 1 rok - 8,32 $ / měsíc
 • 30denní záruka vrácení peněz

ExpressVPN je výjimečně spolehlivý a rozhraní je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Díky tomu je skvělá volba pro lidi, kteří začínají používat VPN.

Tato služba má slušně velký serverový park s 3000+ serverů ve více než 90 zemích. Kromě toho se ExpressVPN podařilo proklouznout kolem Velké čínské brány firewall. Je pravděpodobné, že bude fungovat i v jiných restriktivních zemích.

Pokud jde o zabezpečení, používá k ochraně zákaznických dat šifrování AES-256. Jako každá VPN, která stojí za svou sůl, klient má vypínač který přeruší vaše připojení k internetu v případě, že se odpojíte od VPN. Zatím nemají’Neměl problémy s únikem IPv6 nebo DNS.

Jedinou nevýhodou ExpressVPN je, že jsou’ceny vyšší než ostatní na trhu a umožňují méně současných spojení než jejich konkurenti.

5. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

 • 1 měsíc - 12,99 $ / měsíc
 • 1 rok - 5,99 $ / měsíc
 • 2 roky - 3,69 $ / měsíc
 • 3 roky - 2,75 $ / měsíc
 • 30denní záruka vrácení peněz

Už jste někdy chtěli pronásledovat internet? Ne? No, měli byste se ještě podívat na CyberGhost VPN. S 20 miliony registrovaných uživatelů víte, že tento poskytovatel služeb VPN musí něco dělat správně. Společnost se může pochlubit středně velkou kolekcí serverů 6200+ serverů ve více než 90 zemích.

Jednou z našich oblíbených věcí na této VPN je, že i když nejste členem, můžete navštívit jejich stránky a zjistit počet serverů, které mají v každé zemi, a kolik lidí je k nim připojeno. Můžete si vybrat servery, které jsou méně zaneprázdněné, a proto rychlejší.

Pokud jde o zabezpečení, CyberGhost chrání své zákazníky pomocí šifrování AES-256 spolu s ověřováním hash SHA-384 - skvělý šifrovací standard.

Verdikt o nejlepší VPN pro streamování

Dnes existují některé dostupné VPN služby špičkové sítě VPN, i když někteří lidé mohou být v pokušení jít s bezplatnými verzemi. Uvědomte si, že bezplatné verze se nemusí dobře streamovat a nemusí být schopny obejít stránky, které jsou blokovány v oblastech s omezeným geografickým umístěním. Při použití bezplatné služby VPN by tedy mohlo dojít k potížím při prohlížení webů, jako je Netflix.

Aplikace se obecně snadno instalují na placené weby VPN, které jsme zkontrolovali. Webové stránky mají velký počet serverů, které zabraňují přetížení. Mnoho z těchto služeb navíc umožňuje připojení více než jednoho zařízení najednou. To je ideální, když v domácnosti existuje více lidí, kteří si chtějí prohlížet různé programy. Všechny služby VPN, které doporučujeme, používají silné šifrování k ochraně vašeho soukromí a dat před zvědavýma očima. Za rozumnou cenu si můžete vy i vaše rodina bezpečně vychutnat své oblíbené programy.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − 32 =

Adblock
detector