Nejlepší VPN pro Twitch v roce 2020


Mnoho technologických oborů se pokusilo vstoupit na trh se streamováním her, včetně Facebooku a Google. Twitch však stále vládne nad všemi ostatními a je to vaše jediné řešení pro sledování proudů jakékoli herní celebrity nebo události.

Bohužel, s Twitchem existují určité problémy a po celém světě jsou miliony lidí, kteří se k této stránce nemohou dostat bez pomoci.

Nejjednodušším řešením jakéhokoli problému s přístupem pro Twitch je použití VPN. Na trhu je mnoho sítí VPN a spravedlivé procento z nich nabízí dílčí kvalitu služeb, která vám jednoduše neumožňuje řádně streamovat obsah.

Z tohoto důvodu jsme ve službě prošli a otestovali různé různé VPN. Ze všech těchto sítí VPN jsme sestavili seznam nejlepších Twitch VPN, abyste mohli porovnat jejich výhody a nevýhody a vybrat si ten nejlepší pro vás.

Nemáte čas číst? Zde jsou naše nejlepší VPN:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 $. ExpressVPN2.ExpressVPN 8.3 8,323 $. CyberGhost3.CyberGhost 2. 2,75 $

1. Surfshark VPN

Logo služby Surfshark VPN Navštivte Surfshark

Pokud máte omezený rozpočet, budete rádi, když zjistíte, že můžete získat Surfshark VPN za pouhých 1,99 $ měsíčně. Za tuto cenu je Surfshark jednou z nejlepších VPN dostupných na trhu, a tak bude vaším dokonalým společníkem pro anonymní vysílání Twitch.

Surfshark dělá mnohem víc, než byste očekávali od VPN jeho ceny. Nejen, že je extrémně zběhlý při pohybu po geobloku a cenzuře, ale má také velmi dobré rychlosti bez ohledu na server, což vám umožňuje streamovat obsah ve vysoké kvalitě.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

Z našich testů jsme zjistili, že ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN v současnosti na trhu. ExpressVPN je mnohem rychlejší než většina konkurentů. Kromě toho má tisíce serverů rozložených do 94 zemí. To v podstatě zaručí, že budete moci najít stabilní připojení k serverům Twitch.

Jedním problémem s ExpressVPN je to, že je poměrně drahé. Ve skutečnosti budete moci najít mnoho VPN, které jsou pro Twitch uspokojivé za poloviční cenu ExpressVPN.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

Pokud se vám nelíbí ExpressVPN, můžete si vyzkoušet CyberGhost. CyberGhost vám nabízí spoustu funkcí, ale to’není tak drahý jako ExpressVPN, což z něj dělá hodně pro lidi, kteří chtějí mít možnost streamovat Twitch v slušné kvalitě, ale nemají žádné plány na pokus o streamování ve 4K UHD.

Jedním z hlavních problémů s CyberGhost je to, že v Číně nefunguje extrémně dobře, a protože to je jeden z hlavních důvodů, proč by lidé mohli na jaře přejít na Twitch VPN, mohlo by to odradit lidi v této zemi.

Proč budete potřebovat VPN pro přístup k Twitch

Používání VPN je obecně dobrý nápad, pokud procházíte internet. Existuje mnoho zpráv o vládách i soukromých hackerských skupinách špehujících uživatele. I přesto byste měli používat VPN, ale je naprosto nezbytné, aby někteří lidé přistupovali k Twitch.

Pokud máte některý z níže uvedených problémů, můžete se podívat na některé VPN, které doporučujeme pro Twitch. Opraví vaše problémy a zajistí, že budete mít extrémně plynulý přenos.

Zde jsou některé z problémů, které pro vás Twitch VPN vyřeší.

Cenzura

To je důvod, proč mnoho lidí bude chtít získat VPN. Na mnoha místech lidé nemohou Twitch používat. Dobrým příkladem této země je Čína, která má velký firewall, který spolu s Twitchem zakazuje spoustu webových stránek.

VPN může obejít všechny tyto bloky směrováním veškerého provozu přes vzdálený server. Tímto způsobem server Twitch uvidí, že jste připojeni z umístění serveru VPN na rozdíl od místa, kde se skutečně připojujete.

Zakázat IP adresy

Zda byla vaše IP zakázána omylem nebo kvůli vám’porušil jsem Twitche’s podmínkami poskytování služby, nebudete mít přístup k Twitch, dokud nezměníte svou IP.

Změna adresy IP může být obtížný úkol. Mnohem jednodušším řešením je použití VPN. Když se připojíte k serveru pomocí VPN, bude vaše IP maskována IP adresy VPN serveru, který používáte.

Tato stejná metoda také odblokuje všechny zákazy sítě, které máte.

Připojení škrticí klapky

Pokud jste připojeni k Twitch (nebo k jakékoli jiné platformě pro streamování dat), existuje šance, že váš ISP vaše připojení zrychlí, aby se snížilo zatížení jejich sítě.

Je to proto, že váš poskytovatel internetových služeb se může snadno podívat na váš internetový provoz a zjistit, zda používáte službu, která může mít nepříznivý dopad na zatížení jejich serveru. Jakmile jejich automatizovaný systém zjistí, že streamujete obsah, mohou snadno začít snižovat rychlost připojení a zajistit, že nebudete moci streamovat obsah ve vysoké kvalitě.

VPN zajistí, že váš poskytovatel internetových služeb nemůže zjistit, pro jakou aktivitu používáte připojení. Tím zajistíte, že vaše připojení nebude nijak omezeno.

Závěr

Používání VPN je velmi dobrý nápad, pokud jde o Twitch. Je jen na vás, zda chcete jít na nejvyšší kvalitu a platit cenu nebo platit méně a mít omezené funkce. Jakmile budete mít VPN, je pro vás velmi snadné vyhnout se zákazům IP, pohybovat se po geobloku nebo cenzuře a streamovat, aniž by to omezovalo rychlost vašeho připojení..

Doporučené čtení:

Nejlepší VPN pro hraní

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 80 =