Firestick’e Özel İnternet Erişimi nasıl kurulur


Amazon Fire Stick, dünya çapında akış tutkunları arasında popülerlik kazanan bir akış donanımı parçasıdır. Fire Stick, kullanıcıların çok çeşitli kanallara bağlanmasına ve kablo veya uydu kullanmadan TV'lerine aktarmasına olanak tanır. Fire Stick, kullanıcılara Netflix, YouTube, HBO, Pandora, Hulu, Hotstar ve daha fazlası gibi hizmetlere erişim sağlar.

Fire Stick'in kullanımı çok basit olduğu ve kullanıcılara çok çeşitli içeriklere erişim sağladığı için, akış hizmetleri endüstrisinde hızla popülerlik kazanıyor. Birçok kullanıcı akış ihtiyaçları için Fire Stick'e yöneldiğinde,’Fire Stick'e geçmeyi düşünürken riskleri ve dezavantajları akılda tutmak önemlidir.

Fire Stick'inizi güvenle kullanma

Fire Stick'inizi güvenle kullanma

Fire Stick wifi üzerinden bağlandığından, bilgisayar korsanlarının veya kötü aktörlerin verilerinizi çalmak için kullanabileceği çeşitli güvenlik açıkları vardır. Olmasına rağmen’t Banka hesabınızı wifi üzerinden kontrol etmek kadar güvensizdir, hala internet bağlantınız ve Fire Stick'iniz arasında aktarılan bazı hassas hesap ve ödeme bilgileri vardır. Bu bilgileri korumak ve’Ortadaki adam saldırıları gibi şeyleri hedeflemek, Fire Stick'iniz için etkili bir VPN kurmak iyi bir fikirdir.

Sanal Özel Ağlar (VPN'ler), verilerinizi ekstra güvenlik özelliklerine sahip şifreli bir kanaldan göndererek bağlantınızın korunmasına yardımcı olur. Bu, hizmetin meraklı gözlerle verilerinizin görülmesini durdurmasına ve Netflix gibi hizmetler için bölge kilitleme gibi şeyleri atlamanıza olanak tanır.

Dışarıda çok sayıda VPN olmasına rağmen, hepsi eşit yaratılmadı. Bazı VPN'ler Fire Stick gibi cihazlara bile yüklenemez, bu yüzden’Size uygun bir VPN bulabilmek için gerekli araştırmaları yapmak önemlidir. Akılda tutulması gereken önemli noktalar, güvenlik standartlarının, gizlilik politikalarının ve VPN hizmetlerinin altında çalıştığı yasal yargı yetkileridir..

Bir kere sen’İhtiyaçlarınız için iyi bir VPN belirlediniz, hizmeti nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı bulmak,’Bir başa çıkmak istiyorum. Bu işlem genellikle oldukça basittir ve çoğu VPN şirketi, kullanıcıları başlatmak için geniş literatür ve kılavuzlar sağlar.

Özel İnternet Erişimi Fire Stick uygulaması nasıl yüklenir

Özel İnternet Erişimi Fire Stick uygulaması nasıl yüklenirÇoğu saygın VPN hizmetinin Fire Stick için belirli uygulamaları vardır ve bunlar herhangi bir sorun yaşamadan Fire Stick'in kendisinde aranabilir ve yüklenebilir. Diğer VPN hizmetleri birkaç adım daha gerektirir, ancak bunları kullanmak için gereken ekstra çabayı garanti edecek kadar güçlüdür.

Özel İnternet Erişimi, ikinci kategoriye giren popüler bir VPN'dir. PIA, Amazon Fire Stick ile kullanım için belirli bir VPN uygulaması sunmasa da, android APK'ları bir Fire Stick'e VPN hizmetini yüklemek ve kullanmak için kolayca kullanılabilir. PIA'nın aslında bu süreç için burada derin bir rehber var, ancak biz’Fire Stick'te Özel İnternet Erişimi'ni nasıl kuracağınıza dair bir fikir vermek için temel adımları izleyeceğim.

İlk olarak, başlamadan önce birkaç şeye ihtiyacınız olacak:

 • Bir bilgisayar
 • Android veya iOS mobil cihaz
 • Wifi ile bağlı Fire Stick'iniz
 • Özel İnternet Erişimi'ne ücretli abonelik
 • ES Dosya Yöneticisi Fire Stick Uygulaması (Fire Store için Amazon Store'da mevcuttur)
 • Fire TV için Mouse Toggle Uygulaması (Play Store veya iOS App Store'da mevcut)

Tüm bunlara sahip olduğunuzda, aşağıdaki adımları izleyerek işe başlayabilirsiniz:

 1. Özel İnternet Erişimi için APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bu APK dosyası bilgisayarınızda olduğunda, bir USB bağlantısı kullanarak Fire Stick'inize aktarabilirsiniz.
 2. Dosya Fire Stick'in dahili belleğine aktarıldıktan sonra, aygıtın bilgisayarınızla olan bağlantısını kesebilir ve televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Fire Stick'i açtığınızda, aktardığınız APK dosyasını yüklemek için ES Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanabilirsiniz.
 3. Dosya Yöneticisi'nin etkinleştirmenizi gerektirebileceğini lütfen unutmayın ABD hata ayıklama ve Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar geliştirici seçeneklerinde. Bu süreyi, Fire TV uzaktan kumandanızla fare hareketini simüle etmenizi sağlayacak Fare Geçişi uygulamasını etkinleştirmek için de kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, daha önce indirdiğiniz mobil cihazınızdaki Fare Değiştirme uygulamasına erişin.
 4. Kullanıcı arayüzünün sol üst köşesindeki simgeye dokunmak sizi ayarlar ekranına götürür. Dokunmak Yangın TV'yi seçin ile uygulamayı kullanmak istediğiniz cihazı seçin. Fire Stick'iniz seçildikten sonra, Fire TV Uygulamasını Yükleyin kurulumu başlatmak için. İşlem tamamlandığında, Fire Stick'inizde Mouse Toggle uygulamasını açabileceksiniz..
 5. Artık halledildiğine göre, daha önce Fire Stick'e aktardığımız PIA yükleyici APK dosyasına erişmek için ES Dosya Yöneticisi'ni kullanabilirsiniz. APK'yı çalıştırdığınızda, yüklemeden önce uygulama izinlerini ayarlamanız istenir. Kurulum tamamlandıktan sonra, PIA arayüzünde gezinmek için yeni Mouse Toggle özelliklerinizi Fire Stick uzaktan kumandanızla kullanabileceksiniz..
 6. PIA'nın cihazınızdaki vurmanız gereken bağlantılara erişmesine izin vermeniz istenir. tamam. Bu sizi servise erişmek için kimlik bilgilerinizi girebileceğiniz bir giriş ekranına götürecektir. Giriş yaptıktan sonra bağlanmaya başlamak için kaydırıcıyı tıklamak için fare imlecinizi kullanabilirsiniz..

Şimdi sen’yeniden bağlandığınızda Amazon Fire Stick'inizi güvenle kullanabilirsiniz!

Önerilen okumalar

Amazon Fire Stick için en iyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 26