מינוי רוח לא מתחבר – מדריך לפתרון בעיות


כל ה- VPN, כולל אפילו ספקי עילית כמו Windscribe, חשופים לבעיות חיבור, כמו סירוב להתחבר או להתנתק באמצע הורדה..

ישנם מקרים שזה קשור יותר לספק שירותי האינטרנט או המיקום שלך. לכן ניסיון של ספק דומה, כמו NordVPN, עשוי לעשות את העבודה.

אם אתה’אם הוא משתמש ב- Windscribe, בלוג זה ידון בכמה מהנושאים הנפוצים ביותר ב- Windscribe שאינו מחבר, ויעזור לך לפתור אותם - הבטחת גלישה פרטית בטוחה בכל פעם שאתה נכנס..

ראשית הדברים הראשונים: נסה את היסודות לפני שתתחפר

כרגיל ביישומי אינטרנט, ישנם כמה צעדים פשוטים שכדאי לנסות תמיד לפני שתיצור קשר עם צוות התמיכה או מתחיל לשחק עם הגדרות יציאה.

במקרה של Windscribe לא מתחבר, יש כמה פעולות פשוטות שצריך לנקוט קודם כל:

  1. נסה להתנתק, לסגור את לקוח Windscribe ואז להפעיל אותו מחדש
  2. אם זה לא’לא יעבוד, הפעל מחדש את המערכת ונסה שוב
  3. אם זה לא’לא יעבוד, ייתכן שיהיה רעיון טוב להתקין מחדש את יישום Windscribe מאפס

אתה’להיות מופתע מהתדירות שבה אחת משלוש הפעולות הללו יכולה לפתור בעיה בחיבור Windscribe. אז אל’אני מניח שאתה’נתקלנו בבעיה טכנית מורכבת להפליא. הבעיה עשויה להיות עמוקה בעור.

בעיה מס '1: מהירות

לפעמים משתמשים יכולים לעשות זאת’לא להתחבר כי האינטרנט שלהם פשוט איטי מדי. באופן כללי, אתה’אני זקוק לחיבור חזק כדי להפיק את המרב מ- VPN. זכור, הם יגלחו נתח מרוחב הפס שלך בגלל הצפנה, וכל קשרים מפוזרים יתאבקו.

מה לעשות אם Windscribe מהיר יותר’לא למדוד?

אם המהירות היא הבעיה, כמה פתרונות עשויים להיות בהישג יד.

  1. בדוק שאתה מתחבר לשרת בקרבת המיקום שלך. יכול להיות שהנטל של ניתוב התנועה באמצע העולם הוא יותר מדי עבור Windscribe והחיבור האיטי שלך. מעבר לשרת סמוך פותר לעתים קרובות את הבעיה.
  2. אולי תרצה להתנסות ביציאות. Windscribe מאפשר לך לבחור באילו יציאות אתה משתמש. חלקם יכולים להיות מוגבלים על ידי הרשת המקומית שלך, או להגדיר תצורה גרועה לשימוש ב- VPN. אז נסה כמה אלטרנטיבות. אתה עשוי להיות מופתע מהגברת המהירות שעלולה לגרום.

במקרים מסוימים, פרוטוקולים עלולים להיות אשם. Windscribe מאפשרת לך לעבור מ- OpenVPN’s TCP ל- UDP או IKEv2. לשם כך, פנה אל “העדפות” תפריט ואז “חיבור.” בעמוד זה, החלף את הפרוטוקול וחבר מחדש. זה יכול להשפיע משמעותית על מהירויות הרשת.

יתכן ויש גם מקום להריץ מעבר VPN בנתב שלך. לשם כך, אתה’אני זקוק לגישה לנתב’קושחה של s (כך שזה אולי לא יהיה נוח לעובדים או לסטודנטים). אם יש לך גישה, עבור אל דף התצורה ובחר באפשרות שכותרתה משהו כמו “IKEv2 עוברים.” או צור קשר עם ספק הנתב שלך ובקש פיתרון ספציפי.

בעיה מס '2: התנגשויות בתוכנה

VPNs נכשלים לעתים קרובות בגלל התנגשויות תוכנה מקומיות. לרוב חומות אש או לקוחות VPN אחרים הם האשמים.

בעוד שחומות אש מספקות קו הגנה יקר בפני פולשים, הם יכולים גם למחוק את התעבורה הלגיטימית, כך שיהיה צורך להשבית את חומת האש שלך כדי להפיק את המרב מ- Windscribe.

באשר ללקוחות VPN אחרים, רובם מתקינים מנהלי התקנים TAP משלהם או מעדכנים את אותם קיימים, מה שמוביל לרוב לכך ש- Windscribe לא עובד..

כיצד לפתור התנגשויות בתוכנת Windscribe

כפי שציינו קודם, חומות אש הן לעתים קרובות החשוד העיקרי כאשר Windscribe מתחיל לצנוח. אך גם לאחר השבתת חומת האש שלך, בעיות החיבור יכולות להימשך. אז מה נותן? זה’סביר להניח שסכסוכים אחרים גורמים לבעיה.

לדוגמה, לקוחות מסוימים דיווחו על קונפליקטים קשים עם מוצרי רשת שפותחו על ידי המותג Killer - במיוחד המותג’בקר אתרנט. במקרים אלה, התקן מחדש את הרוצח’נהגים של s לעתים קרובות היה את האפקט הנדרש.

במקרים אחרים, משתמשים מדווחים על התנגשויות עם דפדפני אינטרנט כמו Firefox. ל- Windscribe תוסף דפדפן פופולרי, וזה בדרך כלל עובד בצורה חלקה עם מוזילה’בדפדפן, אך לעיתים הוא עלול להיות בלתי זמין או לא מתפקד.

כאן, ייתכן שווה להשבית את התוסף uBlock שעובד עם Windscribe. אם זה לא’לא יעבוד, נסה לרענן את התקנת Firefox שלך. זה יכול לעיתים קרובות לשטוף את כל העימותים שהיו שם.

לבסוף, ידוע שתוכנת אנטי-וירוס גורמת לבעיות ב- Windscribe. לדוגמה, קספרסקי ונורטון’מוצרי S מופיעים באופן קבוע בפורומי התמיכה של Windscribe. אם אתה יכול להחליף ספקי AV, הדבר עלול לפתור את הבעיה. אך מעבר ל- IKEv2 מאפשר לרוב ל- Windscribe להתקיים יחד עם חבילות אנטי-וירוס בעייתיות, אז נסו את זה קודם.

בעיה מס '3: בעיות רשת מקומית (LAN)

האם אתה משתמש ב- Windscribe VPN בספריה, במקום עבודה או בבית הספר? במקרים מסוימים, הגדרות רשת מקומיות מפריעות לרשתות וירטואליות פרטיות - לעיתים קרובות מבלי שמנהלים יודעים על כך. אבל רוב הזמן, מנהלים יודעים בדיוק מה הם עושים.

נסה למצוא דרך לעקיפת הבעיה לחסימת VPN מקומית

אם אין איסור על שימוש ב- VPN במקומך, צור קשר עם מנהלי הרשת והם צריכים להיות מסוגלים לפתור את המצב. עם זאת, ככל הנראה הנושא נגרם על ידי חסימת VPN מודעת מצד בית הספר או מקום העבודה שלך.

במקרה זה יתכן שיש פיתרון. עבור אל אפליקציית Windscribe “הגדרות” ולחץ על “חיבור” כרטיסייה. עכשיו, בחר את “התגנבות או WStunnel” אפשרות תחת פרוטוקולים. זה עשוי בהחלט להסתיר את העובדה שאתה משתמש ב- VPN.

לחלופין, ייתכן שתרצה לנסות להשתמש ביציאות 80 או 443. במקרים מסוימים זה יכול להפוך את התעבורה המוצפנת להבדלה מתעבורת האינטרנט הכללית. אחד מהשניים נוטה לעבוד.

לא סובלים ירידות חיבור? עבור ל- NordVPN - השירות עם צי השרתים האמין ביותר. השג את NordVPN

מה אם אתה יכול’לא לפתור את בעיות החיבור שלך ב- Windscribe?

לפעמים, נראה ששום דבר לא עובד, אלא דון’לא ייאוש. אם אתה’ניסיתי הכל, זה’הגיע הזמן לגייס סיוע מומחה. ל- Windscribe יש צוות תמיכה מוערך מאוד, והם רגילים כמעט לכל דבר “רישום רוח לא מתחבר” שאילתא.

לפני שאתה פנה אליהם, זה באמת עוזר לחלץ מידע אבחוני אודות האפליקציה שלך. זה אולי נשמע טכני, אבל זה’זה ממש לא קשה.

כשאתה נתקל בבעיית חיבור, המתן מספר דקות. כעת, פתח את הלקוח Windscribe ופנה אל הלקוח “העדפות” תפריט. בחר את “לנפות” אפשרות אם כן “שלח יומן.” זה ישלח דוח מפורט לצוות התמיכה, המתאר את מה שקרה באפליקציית Windscribe כשלא הצלחת להתחבר.

אבל אתה’לא גמר. כאשר אתה’שלחנו את יומן הבאגים ל- Windscribe, ראש לחברה’עמוד התמיכה של. בחר את “הגיש כרטיס” כפתור.

כאשר כרטיסך מוגש, יש להתאים אותו אוטומטית לדוח הבאגים שלך, ומאפשר ל- Windscribe’הצוות שברר מדוע האפליקציה נאבקת להתחבר.

דון’לא להסתפק בקישוריות לקויה בעת שימוש ב- VPN

אם אתה כל הזמן נתקל בבעיות חיבור ב- Wind Subscribe, זאת’זה לא מקובל. בהיום’בסביבה הדיגיטלית, אנו זקוקים לאבטחה סולידית, ושום משתמש לא צריך לקבל שירותים מהשורה השנייה - במיוחד בעת תשלום דמי חודשי עבור ההרשאה.

אז אם אתה יכול’לא להתחבר אחרי שניסית את כל מה שאנחנו’דיברנו עליהם, היו מוכנים להחליף ספקים. VPNs צריכים להישאר מגיבים לצורכי הלקוח והצבעה ברגליים היא הדרך היחידה לוודא שזה יקרה.

קריאה מומלצת:

סקירת Windscribe

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map