הרשמה חופשית ל- VPN בחינם

VPN Windscribe הקנדי משך בשנים האחרונות שפע מעריצים בזכות המהירויות הגבוהות שלו, ההצפנה האמינה והתאימות שלו כמעט לכל מכשיר תחת השמש..


וזה’זה לא הכל: אפשרות VPN בחינם ל- Windscribe (המכונה גם Windscribe Limited) נחשבת לאחת ה- VPN החינמיות המאובטחות ביותר בסביבה. אך לפני שאתם מצטרפים לקהל הנוהרים ל- Windscribe ונרשמים לארוחת הצהריים החופשית המפורשת, קראו את סקירת ה- VPN החינמית שלנו ב- Windscribe כדי לעיין בתפריט המלא..

דברים שכדאי לזכור לפני שאתה מוריד שירותי VPN בחינם

לפני שנכנס לפרטים על מה שיש ל- Windscribe להציע, זה’חשוב להעלות את הנושא של VPNs בחינם לעומת בתשלום. למה? מכיוון שכל כך הרבה אפשרויות VPN חינמיות אינן כוללות תכונות אבטחה חסינות כדורים, וחלקן עוסקות באופן פעיל באיסוף נתוני משתמשים.

זה לא’זה לא בהכרח חל על Windscribe, אבל שם’היא הבחנה אמיתית בין VPNs בחינם לתשלום. גם כשמסתכלים על אותו ספק VPN, הגרסה החינמית יכולה להיות מוגבלת ובלתי אמינה להפליא בהשוואה לחבילה המלאה. לפעמים למשתמשים בחינם יש רק כמה שרתים לבחירה. פעמים אחרות, ההצפנה שלהם חלשה. ורוב ה- VPN זכו’אני לא יוצא מגדרם לספר לך על בעיות אלה לפני שאתה נרשם.

הכירו את ה- VPN בחינם ל- Windscribe: מה אתם מקבלים?

לפני שתקבל את הרעיון שכל VPNs בחינם הם חסרי ערך, הרשו’זה ברור: כמה גרסאות ניסיון בחינם הן כלי פרטיות שימושי ופונקציונלי. לעתים רחוקות הם מציעים גרסאות בתשלום, אך הן יכולות להיות בסדר עבור משתמשים ברמת הכניסה.

ב- Windscribe’במקרה זה, משתמשים בחינם יכולים ליהנות מרשימת התכונות הבאה:

  • קצבאות נתונים נדיבות בחינם - משתמשי Windscribe בחינם מקבלים קצבת נתונים של 10 ג'יגה-בייט, וזה הרבה יותר ממך’אני אקבל מרוב ספקי ה- VPN החינמיים. אז אם אתה’אם אתה מעוניין להזרים סרט או שניים בכל חודש, זה יכול להיות ה- VPN החינמי הנכון ללכת עליו.
  • מיסוך כתובות IP - כמו בכל ה- VPN הטובים, Windscribe מערבל באופן אמין את כתובת ה- IP שלך, ומעניק לך פרסונה וירטואלית חדשה לחלוטין שמסתירה את המיקום והזהות שלך..
  • תכונות חוסמות אנטי גיאוגרפי - Windscribe טוענים כי עקיפת צנזורה בלמעלה מ -30 מדינות, כולל פילטרים גיאוגרפיים באתרי סטרימינג גדולים.
  • אין יומני זיהוי - זהו נושא מרכזי עם כמה VPNs בחינם. עם זאת, Windscribe שומרת על כך שהחברה שומרת על אפס יומני זיהוי של פעילות משתמשים כשהיא מחוברת לשרתים שלהם.
  • שלב VPNs בשולחן העבודה ובדפדפן - Windscribe נותנת למשתמשים בחינם אפשרות להשתמש בלקוח VPN שולחן עבודה עצמאי או לשלב אותו לקוח עם סיומת דפדפן. זה אמור להפוך את הגלישה באינטרנט לפרטית עוד יותר.
  • מכשיר יחיד - משתמשי Windscribe חינם יכולים לחבר מכשיר יחיד ל- VPN.
  • שרתים - למשתמשים ב- Windscribe Limited יש אפשרות לבחור 10 מדינות, וזה לא’לא בהשוואה ל 60+ המוצעים למשתמשים מלאים, אך עדיין מכים מתחרים רבים שעשויים להפריש רק שרת יחיד למשתמשים בחינם..

בדוק את תכונות האבטחה VPN בחינם של Windscribe

כל התכונות הללו די טובות בסטנדרט של VPNs בחינם, אך המשמעות היא מעט מאוד ללא הצפנה הגנה, פרוטוקולים והגנה מפני דליפות. אז איך Windscribe עושה את ההיבטים הקריטיים הללו?

ובכן, הדבר הראשון שצריך לשים לב הוא שווינדסקייפ הוא VPN קנדי. אנחנו’אין דבר נגד קנדה, אבל זה מצלצל כמה פעמוני אזעקה. קנדה נמצאת בברית חמש העיניים המשתפות את המודיעין (עם מדינות כמו בריטניה וארה"ב). אוטווה נכנעה לאחרונה גם לשיתוף P2P, כאשר VPNs נאלצים כעת לספק יומני משתמשים כאשר בעלי זכויות היוצרים מביאים תלונות. אז צריך לזכור.

המהדורה מוגבלת של Windscribe מרשימה בכל הנוגע להצפנה. הצפנת AES של 256 סיביות טובה כמוך’אני אמצא בקרב VPNs מסחריים, ואילו Windscribe משתמשת במפתחות RSA של 4,096 סיביות ואימות SHA512. פרוטוקול OpenVPN נתמך, יחד עם IKEv2 - שהם גם מאובטחים כמו ש- VPNs מקבלים.

ל- VPN בחינם ל- WindNcribe יש מתג להרוג בשם Firewall, ואומר את זה’עדיף על מה שהמתחרים מציעים. הסיבה לכך היא שחומת האש שלהם מבטיחה שהמידע לא יצליח’לא לעזוב את המנהרות המוצפנות. אך לא כל המשתמשים ישוכנעו כי זה עדיף על הפחתה אוטומטית של חיבור האינטרנט שלך אם כיסוי ה- VPN לא מצליח.

עם זאת, זה’זה תיק כללי כולל למדי של תכונות אבטחה עבור VPN בחינם. אך האם יש חסרונות מוסתרים בחבילה החינמית של Windscribe שמשתמשים צריכים לדעת עליהם?

מסתכל על כמה מהנקודות התורפות של Windscribe’VPN בחינם

ובכן, אנחנו’כבר הזכרתי את המיקום הקנדי כאחד “קטין” בעיה. והמכסה המוגבלת יחסית של שרתים למשתמשים חינמיים עלולה להוביל לבעיות מהירות במקרים מסוימים.

ואז שם’זה הגבול של מכשיר אחד למשתמש. זה נפוץ מאוד בקרב VPNs בחינם, אבל זה’זה מגביל. לאנשים רבים יש סמארטפונים, מחשבים מרובים, או אפילו טלוויזיות חכמות וקונסולות משחקים, והם עשויים להזדקק לכולם להיות מוגנים באמצעות ה- VPN שלהם. זה’אפשרי רק עם גרסת ה- Pro של Windscribe המאפשרת התקנים ללא הגבלה.

סוף סוף, שם’זה מגבלת נתונים של 10 ג'יגה-בתים. בעוד ש -10 ג'יגה-בייט הוא נדיב יחסית, מעריצי P2P ירצו להעניק ל- Windscribe בחינם ל- VPN מעבר, מכיוון שהם ככל הנראה יפגעו במכסה החודשית שלהם מהר מאוד.

מגבלות נתונים וקשרים מוגבלים מביאים לסוגיית פרטיות פוטנציאלית אחרת. בעוד ש- VPN חינמי ב- VPN אינו עושה זאת’לא רושם מה המשתמשים עושים בשרתים שלהם, עליהם לרשום אילו מכשירים מתחברים לשירות שלהם וכמה נתונים משתמשים צורכים. אם הם לא עשו זאת’האם לא לעשות כן, כיצד יתנהגו במשטרה על מגבלות הנתונים שלהם? לא כולם ישמחו למסור מידע כזה, אך זה מגיע עם הטריטוריה בעת השימוש ב- VPNs בחינם.

פסק הדין: האם כדאי להשתמש בגרסת ה- Windscribe בחינם?

בסך הכל, Windscribe Limited היא - כפי שהשם מרמז - גרסה מורכבת של הדבר האמיתי. אבל זה’זה רחוק מלהיות חסר ערך. למעשה, Windscribe הוא אחד ה- VPN החינמיים הטובים ביותר.

אם אתה רק רוצה ש- VPN יסתיר גלישה או אימיילים יומיומיים באינטרנט, זה יכול לעבוד די טוב. אבל עבור סטרימינג ו- P2P, או עבור אנשים שאובססיביים בפרטיות, החלופות בתשלום בהחלט יהיו עדיפות.

עם זאת, הדבר היחיד שמוגבלת לעשות זאת הוא העלות שלו (או ליתר דיוק, היעדרן). זה’זו דרך מצוינת לנסות את Windscribe בלי לשלם כלום, לפני שתבצע את השדרוג ל- Windscribe Pro.

קריאות מומלצות:

סקירת VPN ל- Windscribe

הירשם לרוח עבור טרנינג

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 32

map