סקירה של FastMail

מרבית המשתמשים המקוונים יודעים כיום כי ענקיות הדואר האלקטרוני והמדיה החברתית כמו גוגל, פייסבוק ומיקרוסופט אשמות בריגול על לקוחותיהם’ נתונים למטרות פרסום ורישום נתונים. הסקנדל הניע את ענפי הטכנולוגיה והשפיע רבות על מחירי המניות של החברה כאשר הלקוחות הראו את מורת רוחם.


אך החדשות הטובות עבור יחידים ועסקים כאחד הן שרבים של אלטרנטיבות ספקיות דוא"ל מצוינות ובטוחות קיימות כעת בשוק. רבים מספקים אלה צוברים משיכה משמעותית וזוכים במספר גדול של לקוחות, לעיתים קרובות במגזרים המתמחים בהם נדרשת פרטיות וביטחון מוחלטים בשווקים מוסדרים..

היום אנחנו’אתה מבצע סקירה מלאה של FastMail כדי לעזור לך להחליט אם לקוח דוא"ל מאובטח זה בשבילך. מתמחור FastMail דרך הגדרות שרת FastMail, אנחנו’יש לך כיסה את הנתונים שאתה צריך.

מדוע לבחור לקוח דוא"ל מאובטח?

כפי ששמם מרמז, לקוח דוא"ל מאובטח הוא בדיוק זה - מאובטח לחלוטין. אתה עלול לשקול את FastMail לעומת Gmail בערכי המותג בלבד ולהתחיל להיות מושען על ידי הספק הגדול יותר - אך תעמיק בהצעה ואתה’אני אגלה שהם שונים מאוד. למעשה, תוכל לראות דוגמה זו ספציפית למטה בהשוואה שלנו FastMail לעומת Gmail.

ספקי דוא"ל שאינם מאובטחים יספקו לרוב שירותי דוא"ל בחינם - אך יתכן שהם יסרקו את הנתונים שלך כדי למכור אותם מחדש למפרסמים, לרשום אותם למטרות שיווק משלהם ולשחרר אותם לארגונים המבקשים זאת..

ספקי דוא"ל מאובטחים מציעים משהו שונה מאוד. הם יספקו הצפנה עדכנית כך שלא ניתן לפרוץ או לסרוק את הדוא"ל שלכם. תהיה להם מדיניות המונעת סריקה או קריאה של הנתונים שלך. הם גם מתחייבים לעולם לא למכור את הנתונים שלך למפרסמים. חלקם הולכים צעד קדימה וגם מונעים מארגוני ממשלתי גישה לדוא"ל שלך.

מאובטחים על לקוחות הדוא"ל ואת החוק

בבריטניה רשאים החוק GCHQ וארגונים ממשלתיים אחרים לקרוא את הדוא"ל שלך. חלק מלקוחות הדוא"ל המאובטחים ימנעו את התרחשותם על ידי איתור העסק והשרתים שלהם בשוויץ, שיש להם דיני פרטיות מחמירים ביותר. על ידי נקיטת צעדים כאלה, ספק הדוא"ל יכול להישאר בחוק תוך הקפדה על כך שמשתמשיו יקבלו את הפרטיות והסודיות בתקשורת שהם דורשים..

לעיתים קרובות הדבר הכרחי למטרות עסקיות. לדוגמה, עסקים בענפים מוסדרים כמו המגזרים הבנקאות, הרפואית והמשפטית חייבים להבטיח כי לא ניתן לגשת לתקשורת שלהם עם לקוחות וקבוצות בעלי עניין אחרים. לקוחות דואר אלקטרוני מאובטחים יכולים להבטיח זאת ולספק תאימות רגולטורית באופן בו Hotmail, Facebook, Gmail ומותגים גדולים אחרים לא יכולים.

אז בלי להתעדכן, בואו’נעבור לבדיקת FastMail שלנו ולראות איך זה מתייצב.

מה זה FastMail?

הצעת FastMail מיועדת למשתמשים פרטיים, משפחות ועסקים כאחד. זה לגמרי פרטי ומאובטח ונקי מפרסום. למעלה מ- 150,000 לקוחות משתמשים בשירות ברחבי העולם, כולל למעלה מ- 40,000 עסקים. החברה מספקת גם דוא"ל אמין ומאוחסן בצורה מאובטחת כבר למעלה מ -15 שנה, ומעניקה לה סטטוס מנוסה ומהימן.

תכונות FastMail

FastMail בנוי על פלטפורמה המיועדת להציע את החוויה הטובה ביותר האפשרית ביעילות ומהירות. תכונות המפתח שלו כוללות:

 • ממשק משתמש מעוצב ואינטואיטיבי להפליא
 • אין פרסום בשום זמן
 • גישה לדוא"ל שלך בבית, בעבודה או תוך כדי נסיעה באמצעות אפליקציה או גרסת דפדפן האינטרנט
 • לחץ על התראות לנייד ולאינטרנט כך שתוכל לבחור לקבל הודעות דוא"ל חדשות עם הגעתן
 • תכונות מעולות נגד דואר זבל, כך שתיבת הדואר הנכנס שלך נשארת ללא זבל
 • מתקן חיפוש רב עוצמה
 • היכולת להצמיד הודעה לכותרת הדואר הנכנס שלך כדי להציג עדיפות
 • הודעות מקובצות המאפשרות לך לעקוב אחר שיחות
 • היכולת לאחזר דוא"ל מחשבונות דוא"ל אחרים כולל Outlook, Gmail ו- Yahoo! דואר

תכונות אחרות בסגנון Office

 • תכונות לוח שנה ואנשי קשר חכמים
 • היכולת לבחור כיצד אתה משתף אירועים

עסקים יכולים לבחור גם מוצרים נוספים כגון:

 • נושא - המאפשר לארגונים וצוותים לשתף שיחות קבוצתיות ולשתף פעולה באופן מקוון
 • תיבת דואר - המציע העברת דוא"ל למותגים ודומיינים בודדים, הפועלת עבור גופים אישיים וזיקה כאחד

כיצד פועלת FastMail?

החברה מציעה תהליכי אבטחה וטכנולוגיה הדוקים במיוחד המספקים חווית אימייל מאובטחת ללא מודעות. לקוחות יכולים לבחור מבין כינויים שונים בעת קבלת דואר, ולבחור מתחומים שונים כדי להפוך את הדוא"ל שלהם לבלתי נשכח ומקצועי.

הגדרות שרת FastMail מוסיפות פילטרים היי-טק שמרחיקים את כל דואר הזבל ומאפשרים ארגון דוא"ל קל. לחברה מרכזי נתונים איתנים המשתמשים באמצעים פיזיים חזקים כדי למנוע התקפה כלשהי.

החברה משתמשת בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים ומשקיעה בטכנולוגיות החדישות ביותר כדי להקדים את משחק האבטחה. FastMail היא אחת ממערכות הדואר האלקטרוני המאובטחות ביותר בתעשייה והיא צברה מוניטין מצוין עבור השירות שלה.

תמחור של FastMail

ישנן אפשרויות תמחור שונות של FastMail לבחירה. תמורת 3 דולר לחודש, או 30 דולר לשנה, החבילה הבסיסית מעניקה לך 2 GB של שטח אחסון ותמיכה מלאה, כמו גם סנכרון נייד. החבילה הסטנדרטית היא 5 $ לחודש או 50 $ לשנה. זה נותן לך שטח אחסון של 25 GB ויכולת לבחור את הדומיין שלך.

האם FastMail בטוח?

כן, והחברה אומרת שהיא מונעת 30 מיליון דפי דואר זבל מדי יום! השרתים, טכנולוגיות ההצפנה, מרכזי הנתונים הפיזיים ותהליכי העבודה שלהם גורמים ללקוחות להיות מובטחים חווית אימייל בטוחה, מאובטחת ופרטית. אתה יכול גם לבחור לאפשר אימות זהות דו-שלבי לצורך אבטחה משופרת בעת עבודה בדרכים או באמצעות מכשיר.

החברה משתמשת ב- SSL לצורך הצפנה ואז הצפנה בהגדרות שרת FastMail לפני שהיא ממשיכה הלאה. יש לו גם מדיניות המגנה על הלקוח’הנתונים בכל הנקודות. זה לעולם לא מוכר נתונים למפרסמים ויש לו רקורד מצוין במשלוח.

עם זאת, ישנם משתמשים רבים שמעדיפים להשתמש ב- VPN כדי לעזור להם לאנונימוס באינטרנט. אחרי הכל, VPNs מספקים למשתמשים מנהרה מאובטחת להעברת נתונים, וכן מסתירים את כתובת ה- IP האמיתית שלהם על ידי שימוש בכתובת אחרת ממיקום שבחרתם..

שימוש גם ב- VPN וגם ב- FastMail יכול לעזור להציע הגנה רבה יותר למשתמשים, ואנחנו תמיד ממליצים להשתמש בשניהם בו זמנית. אם אתה לא’אם אתה לא יודע איזה VPN לבחור, אתה יכול לנסות את אחד ה- VPN המובילים ברשימה שלנו - NordVPN או ExpressVPN.

שירות FastMail

החברה מציעה גם תמיכה ללקוחות 24/7 ותכונה זו מקבלת משוב נהדר מלקוחות שעשויים לקבל שאלות או זקוקים לסיוע. השתמש בתכונת הצ'אט החי או העלה כרטיס ואחד הצוות יגיב תוך 24 שעות.

FastMail לעומת Gmail

אז כחלק מהסקירה של FastMail, אנו’השווינו את FastMail לעומת Gmail בכדי לתת לך הצצה מהירה בהבדלים בין הספקים.

FastMail Gmail
בעלים FastMail Pty Ltd גוגל
שוחרר 1999 2009, לאחר 5 שנים של בדיקות בטא
מקום ארה"ב ארה"ב
גרסה בחינם זמינה כן, נסה זאת בחינם למשך 30 יום. כן
עלות בסיסי: $ 3 לחודש, $ 30 לשנה
סטנדרט: 5 $ לחודש, 50 $ לשנה
מקצוען: 9 $ לחודש, 90 $ לשנה
N / A
אחסון תיבות דואר חבילה בסיסית: 2 ג'יגה-בייט
חבילה סטנדרטית: 25 ג'יגה-בייט
חבילה מקצועית: 100 ג'יגה-בייט
משתמשים כל אחד מקבל 15 ג'יגה-בתים, המשותפים לצד שירותי גוגל אחרים (Google Drive ו- Google +)
מקסימום מגבלת התקשרות 50MB
על המסר הכולל לא להיות גדול מ- 70 מגהבייט
25 מגה-בייט לדואר אלקטרוני ו- Google Drive מציעה אפשרות לשתף 100 GB של מסמכים.
מאפייני אבטחה הצפנה מלאה
תוכנת אבטחה מתקדמת
מרכזי נתונים חזקים ומדיניות שמבטיחים כי נתוני לקוחות לעולם לא ישותפו או יימכרו למפרסמים
מיילים מוצפנים, אך רק עבור נתונים המוחזקים על החברה’שרתים. נתונים נשארים פגיעים ולא מוצפנים כאשר הם עוברים לשרתים אחרים.

סיכום

לסיכום, סקירת FastMail שלנו מצאה שללקוח הדוא"ל המאובטח מציע יתרונות רבים. זה’זה שירות מנוסה עם 15 שנה בעסק, ובזמן זה הוא זכה למספר רב של מעריצים. השירות משמש על ידי אנשים, משפחות ועסקים כאחד שרוצים להבטיח דוא"ל מאובטח וסודי, ללא פרסום.

ל- FastMail תכונות מעולות שהופכות אותו חלקלק ונוח לשימוש, עם ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש ויכולת גישה לדוא"ל מהמחשב או המכשיר הנייד שלך. תכונות הסגנון של Office עם ניהול לוח שנה ויצירת קשר הם גם מתקדמות ומציעות מהירות ויעילות בזמן שאתה עובד עם הדוא"ל שלך.

לקבלת הצעה איכותית, השירות הוא גם חסכוני. משתמשים יכולים ליהנות מניסוי של 30 יום כדי לראות אם זה מתאים להם ואז לבחור מתכניות חודשיות או תמחור משתלמות או מהתכנית השנתית בהנחה. כשירות פריסת ענן, עדכוני תוכנה הם טכנולוגיות אוטומטיות ואבטחה, שדרוגים, תיקונים ותיקונים נפרסים תמיד כאשר הם צריכים להיות ומבלי להתפשר על השירות..

בקיצור, FastMail הוא שירות נהדר וראוי למוניטין ולמקום שלו בשוק. זה’הוא לקוח דוא"ל מאובטח אותו אנו ממליצים לכל מי שמחפש חוויית משתמש בטוחה, פרטית וחלקה יותר. אנו גם מצפים לראות אותו ימשיך להתפתח כדי להקדים את המשחק במרחב שוק האבטחה!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 55